Promovat
Vand teren pallady glina 353 mp  regim tehnic cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 29000
1
4

Vand teren pallady glina 353 mp regim tehnic cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 29000

Vand teren pallady glina 352 regim tehnic p+1+m, cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 26000 euro telefon WhatsApp +40724180018 +40741112600 +40722642255

353 m2

Glina, Ilfov

Promovat
Teren intravilan de vanzare cu deschidere la lac, Branesti
10

Teren intravilan de vanzare cu deschidere la lac, Branesti

Vă propun spre vânzare un teren de 2.000 mp, situat într-una dintre cele mai liniștite și frumoase zone din Brănești, pe Strada Ilfov nr. 58, cu deschidere generoasă la lac și acces excelent (4 km distanta) față de Autostrada Soarelui (A2). Proprietatea are o poziționare deosebită, beneficiind de 80 ...

2,000 m2

Branesti, Ilfov

Promovat
5 minute Metrou Berceni - Apartament 2 cam-Mobilat - utilat - Parcare
10

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2019, pe strada Biruinței, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 5 din 5 + pod și beneficiază ...

2459 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
RATE LA VANZATOR! Ocazie! 1500 mp intravilan Caciulati, acces rapid A3
7

Terra estate- primul pas catre acasa! Va propunem un lot de teren situat in intravilanul localitatii Caciulati care asigura accesul rapid in oricare directie va doriti, fiind in vecinatatea A3, A0. Suprafata 1500mp Deschidere 25 ml Zona este deservită de diverse magazine și restaurante (care asigura ...

1,500 m2

Caciulati, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Locatie de vis pe malul Lacului Branesti acces direct la lac 10 minute de Bucuresti vand sau schimb
6
20

Proprietar vand sau schimb probabil cel mai frumos teren cu deschidere directa la lacul Pasarea Branesti ultimul lot, (singurul teren ramas direct la lac,unicat), in suprafata de 860 mp(dubla deschidere 15 m X 15 m la LAC si 58 m la drum).Este o zona exclusivista cu un peisaj de basm ,si are toate utilitatile.Casa ...

900 m2

Branesti, Ilfov

Buftea- Parcul dintre Flori-casa contructie 2013,su-127mp,teren 522mp C
10
12

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare o casa in zona Buftea- Parcul dintre Flori- Flamanzeni, constructie 2013, caramida, teren 522mp, deschidere 18mp, suprafata utila parter 127,07 mp, suprafata construita la sol 152mp, 4 camere, 2 bai, bucatarie open space, terasa acoperita 17,70mp, pod ...

1885 EUR/m2 | 128 m2

Buftea, Ilfov

Promovat
70 euro/mp! - Teren (1791mp) cu toate utilitatile in Jilava IF
8

​De vanzare teren intravilan in Jilava, Ilfov. / ​Pozitionare buna, in zona cu toate utilitatile, drum betonat si iluminat stradal. / ​Scoala si gradinita (renovate) sunt foarte aproape. / ​Acces rapid in Sos. Giurgiului, Centura si A0. / ​In viitor se va extinde magistrala de metrou M4 de la Gara ...

1,791 m2

Jilava, Ilfov

Teren construibil cu destinatii multiple
4

Teren construibil cu destinatii multiple

Teren situat intre Berceni si Vidra langa complexul rezidential Dealul Verde in apropiere de lacul Mamina.Terenul se afla in tarlaua (sola) 29, parcela 513 fiind separat de complexul rezidential Dealul Verde doar de un fost canal de irigatii cu o latime de doar 5 m. Suprafata : 12113 mp. Dimensiunile ...

Vidra, Ilfov

Teren de vanzare extravilan
6
4

Teren de vanzare extravilan

Teren de vanzare Moara Vlasiei, jud. Ilfov Pret: 18,5 euro mp (usor negociabil) Extravilan

1 m2

Moara Vlasiei, Ilfov

Teren intravilan 1600 mp
4
4

Teren intravilan 1600 mp

Proprietar vand teren intravilan urgent,1600mp in Caciulati com Moara Vlasiei, deschidere 25m, la 3 minute de autostrada A3 si la 10 minute de DN1. 50 euro mp negociabil, URGENT !

1,600 m2

Caciulati, Ilfov

Vila de vânzare com berceni Jud ilfov 135000
7
3

Vila de vânzare com berceni Jud ilfov 135000

Super oferta vila de vânzare în com berceni Jud ilfov formată din teren util 248 mp pe stradă asfaltată la 300 m de bulevard și școală lângă lacul mamina zona verde Vila are 130 mp utili formată la parter avem living mare , bucătărie, baie cu duș și terasă mare ext La etaj 3 dormitoare, baie cu cadă ...

1038 EUR/m2 | 130 m2

Berceni, Ilfov

Vand 1200 m2 teren intravilan Snagov
1
13

Vand 1200 m2 teren intravilan Snagov

Acesta are teren de 1200 m2 intravilan, cu deschidere 25 m, situat la cca.150-200 m in spatele clubului de echitatie Equestria (in Snagov-Tancabesti). Drum pavat de la sosea pana la întrarea în aleea spre teren. Exista posibilitatea de constructie cu logare la gaze (prin conducta de mijloc care leaga ...

1,118 m2

Snagov, Ilfov

Promovat
Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal,teren 3000 mp
17
6

Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal,teren 3000 mp

Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal, DN1 Bucuresti Ploiesti, Ciolpani stradal, intravilan construibil, 3000 mp d-30 ml. Gaze curent. Acces direct din DN1, pe spate este drum de exploatare..Pretabil : Depozite cu birouri , Statie PECO SHOWROOM, locuinte , etc. Caracteristici, dotari

Ciolpani, Ilfov

Vând teren pentru casă la periferia Bucurestiului
8
17

Vând teren pentru casă la periferia Bucurestiului

Teren intravilan de vânzare Dărăști-Ilfov, lângă Măgurele (la doar 12 km de București) Oportunitate excelentă de investiție sau construcție! Vă propunem spre vânzare teren intravilan situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid către București. Lot disponibil: 644 mp Deschidere: 19 m Preț: 45 ...

644 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

Apartament 2 camere, 58 mp, Militari Residence DIRECT DE LA PROPRIETAR
20
2

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil și bine poziționat, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție la etajul 3 7 al unui bloc din anul 2015. Locuința este situată la doar 1 minut de stația de autobuz a liniei 478 și la 5 minute de stația liniei 483, oferind acces rapid către diverse ...

1353 EUR/m2 | 58 m2

Chiajna, Ilfov

vand teren intravilan strada Tineretului
2

vand teren intravilan strada Tineretului

- 1200 metri patrati, se vinde ca atare

1,200 m2

Islaz, Ilfov

Teren Branesti 5000 mp 17

Teren Branesti 5000 mp

Proprietar, vand 5000 mp Vadul Anei, intre localitate si padure, stradal.

5,000 m2

Vadu Anei, Ilfov

Teren de vanzare Magurele - 2883mp - direct proprietar
5
1

Teren de vanzare Magurele - 2883mp - direct proprietar

Suprafață totală: 2883 mp Dublă deschidere: 25,5 m și 14 m Pe teren există o construcție la sol de 111 mp (demolabilă). Posibilitate de lotizare. Dezmembrabil in 4 loturi. Străzi asfaltate și acces auto. Toate utilitățile în zonă (apă, gaz, curent, canalizare) Regim de înălțime: S+P+2E ...

2,883 m2

Magurele, Ilfov

Garsoniera Militari Residence 54.900  Euro
10

Garsoniera Militari Residence 54.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzarea garsoniera, situat la etajul 7 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 88, cu o suprafata totala de 28 mpu.* In acest pret este inclus si locul de parcare* Pozitie: Situat pe strada Ilie Petre, ...

1961 EUR/m2 | 28 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat utilat in Militari Residence 89.900 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 3 camere, situat pe strada Ilie Petre nr. 86, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 7 al unui bloc cu 8 etaje, cu placa de beton si pod, prevazut cu lift, cu o suprafata de 69 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI ...

1259 EUR/m2 | 69 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera, in Militari Residence, Mobilata, Utilata 52.500 euro
13

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Rezervelor, nr. 54 in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 6, in bloc cu 8 etaje construit in 2020 cu o suprafata de aproximativ 30 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB, cu iesire rapida pe Bd. ...

1750 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat in Militari Residence, 67.900 euro
12

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situa pe strada Ilie Petre, nr. 48, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situata la etajul 6 al unui bloc cu 7 etaje, cu placa de beton deasupra si pod cu o suprafata de 40 mpu. Bloc prevazut cu 2 lifturi. BENEFICII: Complexul ...

1698 EUR/m2 | 40 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere, mobilat, Pollux Residence  84.900euro
13

Apartament 2 camere, mobilat, Pollux Residence 84.900euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada I.L. Caragiale, nr. 72, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Pollux RESIDENCE. Situat la parter inalt cu balcon echivalemt etajul 1, in bloc cu 7 etaje, cu o suprafata de 52mpu. Apartamentul este ...

1633 EUR/m2 | 52 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat Utilat in Militari Residence, 89.900 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 3 camere, situat pe strada Acvilei, nr. 42, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisol, intr-un bloc de 6 etaje, cu placa de beton si pod, cu lift, construit in 2020 cu o suprafata de 73 mpu. Imobilul se vinde complet mobilat ...

1232 EUR/m2 | 73 m2

Chiajna, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea