Promovat
Vila exclusivista individuala, 149 mp construiti, 286 mp teren, Chiajna
20
2

Acasa ta incepe aici – vila cocheta, gandita pentru familie Iti doresti o casa primitoare, unde copiii sa creasca in siguranta, iar tu sa te bucuri de confort si liniste dupa o zi plina? Aceasta vila individuala, construita cu grija si atentie la detalii, poate fi exact inceputul de care ai nevoie. Vila ...

2135 EUR/m2 | 126 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Vila spectaculoasa, 240 mp construiti, 330 mp teren, duplex, Chiajna
20
2

Vila moderna tip duplex – 240 mp construiti, teren 330 mp, P+1+M+P, accesul la vila se face pe un drum privat lat de 8 m cu porti electrice la ambele capete ale strazii. Descopera confortul unei case bine construite, perfecta pentru un cuplu tanar care vrea sa scape de agitatia orasului si sa se bucure ...

1237 EUR/m2 | 190 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Casă Chiajna P+1 complet mobilată și utilată
8

Casă Chiajna P+1 complet mobilată și utilată

Casă P+1 modernă, complet mobilată și utilată – Chiajna, teren 204 mp + cotă drum 62 mp Vă propun spre vânzare o casă individuală cu regim de înălțime parter + etaj, situată într-o zonă liniștită din Chiajna, cu acces ușor către București. Proprietatea are o suprafață utilă ...

2500 EUR/m2 | 106 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Vand garsoniera studio in Militari Residence -Chiajna  43 mp -70 K
5

Vand garsoniera studio in Militari Residence -Chiajna 43 mp -70 K

Vand garsoniera studio de 43 MP total la intrare in cartier Militari Residence. Este complet mobilata si utilata , etaj 6 7. Apartamentul este situat la 3 min de statia Gladiolelor , 12 min de Metrou Preciziei , zona buna cu SPA, magazine Kaufland, Lidl , si complex Militari Shopping.

1795 EUR/m2 | 39 m2

Chiajna, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 2 camere 5

apartament 2 camere

apartament 2 camere cu bucatarie

1436 EUR/m2 | 39 m2

Chiajna, Ilfov

Vile calitative unice cu fundatia solida, cu toată structura solida--Putem dovedi calitatea vilelor
10
16

Vilele unice cu fundatia solida, cu toată structura solida, structura de calitate superioara, foarte rezistente, construite foarte bine, respectand proiectul, sunt situate într-o zona linistita, neinundabila. Pot avea ca destinatie spatiu de locuit sau firma, fiind adaptate in functie de preferinta. Putem ...

1211 EUR/m2 | 115 m2

Chiajna, Ilfov

Oferta  teren intravilan in Chiajna, ideal pentru constructie blocuri
10

Oferta teren intravilan in Chiajna, ideal pentru constructie blocuri

SUPER OFERTĂ! Teren intravilan în Chiajna 220 mp Direct proprietar Teren cu taxare inversă dacă se achiziționează pe firmă! Locație premium: Strada Rezervelor 29N, Chiajna, Ilfov Suprafață: 3.000 mp Deschidere dublă: 112m și 27m Utilități: Curent, gaze, canalizare Regim de înălțime permis: ...

3,000 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere, 58 mp, Militari Residence DIRECT DE LA PROPRIETAR
10
2

Ofer spre vânzare un apartament confortabil și bine poziționat, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție la etajul 3 din 7 al unui bloc din anul 2015. Locuința este situată la doar 1 minut de stația de autobuz a liniei 478 și la 5 minute de stația liniei 483, oferind acces rapid către diverse ...

1302 EUR/m2 | 58 m2

Chiajna, Ilfov

Analize Feng Shui Tradițional
1
1

Analize Feng Shui Tradițional

Descoperă armonia și echilibrul energetic al spațiului tău cu ajutorul unui specialist în Feng Shui tradițional! Nu este vorba despre simboluri sau decorațiuni, ci despre o analiză profesională bazată pe: Energii anuale și direcționale Fațada cardinală a clădirii Anul construcției Hărți energetice ...

0 EUR/m2 | 1,000 m2

Chiajna, Ilfov

Teren de vânzare
1
1

Teren de vânzare

Teren de vânzare chiajna Situat între doua străzi Viilor si Nicolae Iorga Deschidere 20 Lungime 250

5,000 m2

Chiajna, Ilfov

 Vand 2 apartamente usa in usa cu posibilitate de alipire, unul are 3 camere celalalt 2
4

Se oferă spre vânzare un pachet format din două apartamente ușă-n-ușă, situate la parter, în Militari Residence, cu acces direct în curtea comună și posibilitate de alipire. Ideal atât pentru locuit (familie extinsă), cât și pentru investiție (chirie, birou, regim mixt). Apartamentele se vând doar împreună, ...

1895 EUR/m2 | 95 m2

Chiajna, Ilfov

Vand Militari Residence apartament 2 camere
5
1

Vand Militari Residence apartament 2 camere

-Apartamentul se afla in complexul residential Apusului 3 strda Sergent Ilie Petre -Bloc finalizat 2023 -Etaj 3 6 -Se vinde mobila exact ca in poze mobila este facuta in totalitate pe comanda -Bucatarie inchisa cu electrocasnice Hotpoin Ariston cuptor si plita ,hota Klarestin,frigider Samsung sticla,centrala ...

1629 EUR/m2 | 57 m2

Chiajna, Ilfov

Proprietar-Vând apartament 2 camere, 50 mp, etaj 1din3 - NU COLABOREZ CU AGENTIILE!
8
1

NU COLABOREZ CU AGENTIILE! Proprietar, vând apartament 2 camere, decomandat, 50 mp, etaj 1 din 3, mobilat și utilat complet Str. Crinului nr. 42, Chiajna (intrare din Bulevardul Uverturii, la 2 km) Bloc construit în 2019, cu Mega Image la parter Zonă liniștită de case NU face parte din complexul ...

1910 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Vanzare AFACERE LA CHEIE - Statie de betoane Chiajna - Ciorogarla - A1 - A 0, ILFOV
20
1

Vanzare afacere la cheie - statie de betoane Chiajna - Ciorogarla - A1nbsp;- A 0 , ILFOV. Imobilul este compus din teren suprafata 9.000mp, platforma betonata 5.000mp, cu grosime de 30cm, cladire de birouri suprafata 150mp, dispusa pe parter si mansarda. Spatiul dispune de utilitati: apa(2 x puturi de ...

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 82.500 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la etajul 1, intr un bloc de 7 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Tineretului, nr. 35Bis, cu o suprafata utila totala de 42 mpu. Pozitie: Situat pe strada Tineretului cu ...

1964 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 Camere, situat in complexul rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 86, la 1 min de statia STB. Imobilul este situat la etajul 2, intr-un imobil de 7 etaje, si are o suprafata de aproximativ 45 mpu. Acesta face parte dintr-un ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera, mobilata Utilata, Pollux Residence, 47.900 euro
19

Garsoniera, mobilata Utilata, Pollux Residence, 47.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada I.L. Caragiale, nr. 72, in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 6 in bloc cu 7 etaje construit in 2020 cu o suprafata de aproximativ 32 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari ...

1497 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere si loc de parcare inclus
10
2

Apartament 2 camere si loc de parcare inclus

Apartament cu 2 camere situat intre vile cu priveliste verde. -loc de parcare inclus in pret -bloc linistit, monitorizat cu camere video -complet mobilat si utilat , electrocasnice in stare foarte buna -aer conditionat -farmacie si laborator de analize Medlife la parter -statie STB chiar in fata blocului ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan in Chiajna, Autostrada Bucuresti Pitesti
6
1

Teren intravilan in Chiajna, Autostrada Bucuresti Pitesti

Vand teren intravilan Chiajna negociabil, suprafata totala 4300 mp. Este situat in zona de hale in plina dezvoltare, ideal investitie, constructie hala. Access rapid catre autostrada Bucuresti - Pitesti. Pentru mai multe detatii va stau la dispozitie cu informatii.

Chiajna, Ilfov

Vând ap 2 cam,60mp P 3 construcție deosebita parcare privată 16,5mp) grădini școala gradi suoraveghe
10
4

Ap 60mp confortabil, decomandat,construcție solida,curte cu grădini, parcare privată,loc de joaca in fata parcului dar nu stradal P 3stil vila,vecin doar deasupra.Construcție 2016.

2 EUR/m2 | 60 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Militari Residence 54.000 euro cu loc de parcare
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera mobilata si utilata. Este situata la etajul 5 din 5 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Weiner Palada, nr. 6, cu o suprafata totala de 35 mp. Se vinde exact ca in poze si cu loc de parcare intabulat. Pozitie: Situata ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 3 camere  Militari Residence 73 mp 74.900 Euro
20

Apartament 3 camere Militari Residence 73 mp 74.900 Euro

Agentia Daryan va ofera spre vanzare Apartament cu 3 camere cu o suprafata de 73 mp, complet renovat, incalzire in pardoseala. Dispune de loc de parcare inatabulat si este situat la demisolul unui bloc construit in anul 2017. Locuinta are o suprafata totala de 73 mp si a fost renovat complet, fiind ...

1118 EUR/m2 | 67 m2

Chiajna, Ilfov

18

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 Camere, situat in complexul rezidential Militari Residence, pe strada Tineretului, nr. 85, la 5 min de statia STB. Imobilul este situat la etajul 1, intr-un imobil de 7 etaje, si are o suprafata de aproximativ 46 mp. Acesta face parte dintr-un ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament cu 2 camere, Mobilat, Utilat, Sector 6, 82.500 Euro
9

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat la etajul 1 in bloc cu 8 etaje, in sectorul 6, drumul Cirorogarla 371C, cu o suprafata utila totala de 48 mpu, cu loc de parcare inclus. Pozitie: Situat pe drumul Ciorogarla cu iesire foarte rapida spre bld. Uverturii, ...

1719 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Salvează căutarea