Teren intravilan -Domnesti Ilfov-proprietar
Direct proprietar vand 6 loturi teren, localitatea Domnesti. Suprafata lot 600m-cadastrat si intabulat fiecare lot Pret 25000eur lot
Domnesti, Ilfov
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
Domnesti, Ilfov
14 mai
Direct proprietar, oferim spre vânzare o locuință P+1 situată în zona centrală din Domnești, pe Strada Spicului, într-un cadru liniștit și aerisit, pe drum privat asfaltat ce deservește doar 5 case. Casa este complet mobilată și utilată, bine întreținută și pregătită pentru mutare imediată, fiind ideală ...
1683 EUR/m2 | 98 m2
Domnesti, Ilfov
17 mai
Vand teren intravilan 2200 mp str Crengutei, Domnesti, Ilfov, drum de acces privat 7 m, deschidere teren 18 m, utilitati in zona. Pret neg mp
2,200 m2
centura Bucuresti, Domnesti, Ilfov
azi 14:20
Teren ideal pentru casă individuală, într-o zonă rezidențială liniștită, cu front generos de 20 m și acces pe drum privat (trafic redus, intimitate). Suprafață: 500 mp Deschidere: 20 m Acces: drum privat Locație: Str. Caraiman, sat Țegheș, com. Domnești Acces către București: conexiune rapidă spre vestul ...
500 m2
Domnesti, Ilfov
14 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Teren intravilan, 1000 mp (85 mp drum servituite si 915 mp terenul propriu-zis) in Domnesti - Ciutaci, jud. Ilfov, situat la intersectia str. Teiului cu str. Tismana. Terenul are deschidere la doua strazi, 50 m la str. Tismana si 18 m la str. Teiului. Str. Teiului este cuprinsa in planul de modernizare ...
Domnesti, Ilfov
7 mai
Teren 750 mp în Domnești zona Ciutaci, cu puț forat, pomi fructiferi și gard montat Vă propunem spre vânzare un teren situat în Domnești, zona Ciutaci, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, ideal pentru construcția unei locuințe individuale. Terenul are o suprafață totală de 750 mp, care ...
750 m2
Domnesti, Ilfov
7 mai
Vă prezentăm o casă individuală pe parter, modernă și spațioasă, parte dintr-un proiect nou fără comision pentru cumpărător! Suprafață teren: 520 mp Amprentă la sol: 135 mp Suprafață utilă: 115 mp Regim înălțime: Parter + Pod cu placă de beton Terasă generoasă: 24,48 mp Compartimentare ideală pentru ...
1450 EUR/m2 | 110 m2
Domnesti, Ilfov
7 mai
De vanzare teren intravilan care se afla intr-o zona de dezvoltare in com. Domnesti, zona Ciutaci, iar intrarea se face prin Drumul Targului. Suprafata Totala teren = 773 mp. - Lot 4 - 638 mp (19 34 ml), imprejmuit cu gard din plasa metalica - Lot 6 - 135 mp drum acces). Regim tehnic: CUT: 1,4 ; POT: ...
773 m2
Domnesti, Ilfov
7 mai
PRET VILA - 175.000 EURO OFERTA SPECIALA - PENTRU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 01.12.2025 REDUCERE DE 15.000 EURO - PRET FINAL 160000 EURO Vand vila cu 5 camere decomandate, in suprafata utila de 200 mp si suprafata desfasurata de 258 mp situata intr-o zona foarte buna din Domnesti pe strada Gloriei. ...
800 EUR/m2 | 200 m2
Domnesti, Ilfov
7 mai
De vanzare loturi de Teren de 600 mp + 100mp cota de drum situate in Judetul Ilfov comuna Domnesti sat Teghes 31 ml deschidere la drumul de servitute si la strada principala asfalt, electricitate, gaz, la 100 ml de Padurea Teghes.
600 m2
Domnesti, Ilfov
7 mai
La intrare in Teghes dinspre Domnesti,pe partea dreapta (strada Cupidon, capatul dinspre sat, al doilea lot pe partea stanga), teren intravilan 615 mp langa case nou construite sau in constructie, utilitati in zona. Dimensiuni teren: deschidere la strada 30m x 18m adancime, plus cota din drumul de servitute ...
615 m2
Teghes, Domnesti, Ilfov
6 mai
vând apartament in domnesti ilfov direct proprietar 63 mp etaj 3 curte privata in apropiere de stație de stb ,lant magazine jsk,sinsay,kik farmacie ,anabel
1190 EUR/m2 | 63 m2
Domnesti, Ilfov
6 mai
Vând teren domnesti ilfov Str. Occidentului nr.51 400 m2 deschidere 15,XXm 26m terenul are curent si puț in curte canalizare si gaze la poartă Strada cu trotuar si asfalt strada foarte linistita si foarte putin trafic. Direct proprietar pret.37 000 Euro Tel. Se poate vedea oricand eu stau la cateva ...
400 m2
Domnesti, Ilfov
5 mai
Propun spre vanzare casa P+2E+Mansarda, amplasata pe strada Zefirului in Domensti cu suprafața utilă de 180m și curte generoasa
1167 EUR/m2 | 180 m2
Domnesti, Ilfov
3 mai
Teren intravilan,pozitie extraordinara 26 24,curent,gaze,canalizare.Are deschidere la 2 strazi asfaltate,cartier vile noi,zona unitate militara
626 m2