Promovat
Garsoniera Spațioasă, Etaj 1, 37mp, Str. Solstițiului, Finisaje Premium
7

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala cu 6 camere și 4 bai, mobilată și utilată, Metrou D. Leonida la doar 5 minute
20
2

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 2 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Popești-Leordeni   Pârâul Rece | Parcare inclusă
12

Apartament 2 camere decomandat | Popești-Leordeni Pârâul Rece | Parcare inclusă

Vă propun spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat în Popești-Leordeni, zona Pârâul Rece, la etajul 1 al unui imobil cu regim de înălțime P+3E, construit în anul 2020. Locuința are o suprafață utilă de 57,2 mp (62,5 mp suprafață totală) și beneficiază de un balcon generos, ideal pentru ...

1841 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat
13

10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat la etajul 3 din 5, intr-un imobil modern dotat cu lift, amplasat intr-o zona excelenta din Popesti Leordeni. Locuinta este pozitionata la doar 4 minute de complexul La Strada, unde ai acces rapid la toate facilitatile necesare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou Dimitrie Leonida-2 Camere-Mobilat-Utilat+Parcare
13

Metrou Dimitrie Leonida-2 Camere-Mobilat-Utilat+Parcare

Metrou Dimitrie Leonida - 12 Minute- Apartament 2 Camere - Mobilat - PArcare De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, complet mobilat si utilat situat in Popesti-Leordeni, la doar 12 minute de metrou. Dispune de o suprafata utila totala dee 54 mp. Se afla la etajul 2 3, fara lift. Imobil finalizat ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida
20

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida

Apartament de 3 camere in exclusivitate, situat pe Strada Drumul Fermei, intr-un imobil construit in 2014, la etajul 3 din 4 (fara lift), ideal pentru cei care cauta un spatiu bine compartimentat intr-o zona linistita. Cu o suprafata de 75 mp, locuinta ofera camere generoase si luminoase, fiind potrivita ...

1600 EUR/m2 | 75 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsonier #259;  Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni  Bloc Premium
5

Garsonier #259; Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni Bloc Premium

Se ofera spre vanzare garsoniera decomandata, spatioasa, situata pe Strada Biruintei, la doar cativa pasi de statia de metrou si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator recunoscut pentru constructiile ...

1722 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  decomandat mobilat utilat Premium!!!
10

Apartament 3 camere decomandat mobilat utilat Premium!!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

1892 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat
6

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat

Studio modern disponibil pentru vanzare situat pe Strada Sfanta Agnes nr 17C in zona rezidentiala linistita Proprietate complet mobilata si utilata, pregatita pentru mutare imediata sau investitie finisaje de calitate si compartimentare eficienta pentru confort optim Sistem de incalzire mixt: ...

1800 EUR/m2 | 35 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI
8

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere , tip studio , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Biruintei Suprafata utila : 43 mp gt;totala : 52 mp An constructie : 2024 Etaj : 6 6 Pret : 90.000 euro Detalii si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra Radu

2093 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida
9

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida

Oferim spre vanzare o garsoniera , situata in orasul Popesti Leordeni , la doar 8-10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie Leonida . Suprafata utila : 31 mp An constructie : 2025 Etaj : 3 3 ( cu lift ) Loc de parcare inclus in pret . Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului
10

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai in orasul Popesti Leordeni . Locatie : Strada Solstitului An constructie : 2014 Etaj : 4 4 Compartimentare : living , 2 dormitoare , hol , 2 bai , bucatarie , 2 balcoane inchise. Complet mobilat si utilat . Loc de parcare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP
15

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP

Se vinde vila tip duplex , la aproximativ 1 km de centrul orasului Popesti Leordeni (Primarie) respectiv 2 km pana la statia de Metrou Berceni - Dimitrie Leonida . Suprafata utila totala este de 185 mp (incluzand terasa). Teren aferent : 250 mp (180 mp liber) . Casa este foarte bine compartimentata ...

1464 EUR/m2 | 181 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor
16

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor

Oferim spre vanzare o vila individuala de 5 camere si 3 bai , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Astrelor Suprafata utila : 130 mp An constructie : 2025 Regim : P + 1 + pod Teren aferent : 344 mp (245 mp liber) . Compartimentare : - parter : Living generos, cu acces direct ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni  Str. Biruin #539;ei
5

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni Str. Biruin #539;ei

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse
13

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni in apropiere de noul Penny Market . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 88 mp . Etaj 1 din 3 . Se vinde mobilat si utilat . Facilitati apartament : centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis . Mijloace de transport: ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere  | 10 Min Metrou Berceni
10

Apartament 2 camere | 10 Min Metrou Berceni

Apartament modern cu 2 camere, open space, gandit pentru confort si functionalitate. Spatiul este luminos si aerisit, cu living generos integrat cu bucataria ndash; ideal pentru un stil de viata activ si relaxat. Dormitorul este intim si primitor, perfect pentru odihna. Situat la etajul 5 5, apartamentul ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala - Stil Mediteranean - 4 Camere - 3 bai, Teren 235 MP
15

Ofer spre vanzare o vila individuala in orasul Popesti Leordeni . Aceasta este compartimentata astfel : - parter : hol intrare, living, baie, casa scarii, bucatarie ; - etaj 1 : hol, 3 dormitoare, 2 bai (una in dormitorul matrimonial), logie ; Se va preda la cheie cu toate finisajele incluse si va ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa
10

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa

Va propunem spre vanzare o garsoniera moderna, ideala pentru locuit sau investitie, situata intr-un imobil bine intretinut, cu acces facil catre mijloacele de transport. Caracteristici principale: Garsoniera decomandata Suprafata utila totala 30.8 mp Etaj 3 din 3 Imobil dotat cu lift Compartimentare ...

2542 EUR/m2 | 24 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala moderna – Popesti-Leordeni
4

Vila individuala moderna – Popesti-Leordeni

Proprietatea este ideala pentru o familie care cauta confort, spatiu si intimitate, beneficiind totodata de conexiuni rapide catre Bucuresti. Compartimentare Parter: Hol de intrare Living spatios Bucatarie separata Baie Casa scarii Etaj 1: Hol 3 dormitoare ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat
9

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere, in Popesti Leordeni langa campusul scolar . Acesta se afla la demisolul unui bloc cu 5 etaje . An constructie : 2014 Se vinde mobilat si utilat . Disponibil imediat . Pret : 61.900 euro Loc de parcare in cota indiviza . Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

EXCLUSIVITATE | Apartament 2 camere mobilat si utilat | 65 mp | Metrou Berceni – 15 min | Popesti-Le
7

EXCLUSIVITATE | Apartament 2 camere | 65 mp | Popesti-Leordeni ndash; Str. Biruintei Apartament modern situat intr-un ansamblu rezidential construit in 2021, cu acces securizat si supraveghere video. Suprafata totala: 65 mp (56 mp utili + balcon 9 mp) Etaj 2 5, bloc cu lift. Dotari: centrala proprie ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea