Promovat
OCAZIE  Apartament 2 camere  DECOMANDAT POPESTI LEORDENI 64mp
7

OCAZIE Apartament 2 camere DECOMANDAT POPESTI LEORDENI 64mp

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere situat in Popesti Leordeni langa centrele comerciale . Apartamentul dispune de o suprafata totala de 64mp structurat in 2 camere ,baie ,bucatarie si 2 balcoane.Anul finalizarii blocului 2015 Apartamentul este decomandat se vinde mobilat si utilat actele ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniere,Studio si 2 Camere - 5 Minute Metrou Berceni - Mutare Dec 2026
5
1

1. Finalizarea decembrie 2026 2. foarte aproape de metrou Berceni (5 minute de mers pe jos) 3. compartimentări perfecte 4. complet decomandat 5. centrală proprie + încălzire în pardoseală 6. finisaje la alegere (gresie, uși , faianță , parchet) 7. 7 etaje + lift 8. strada va fi asfaltata cu 2 ...

1510 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Ap. 2 camere, decomandat, mobilat, etajul 1, Șoseaua Olteniței, Lidl
6

Apartament in ansamblu rezidential, amplasat intr-o zona unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinita, parc, scoli, supermarket, farmacie, stomatologie, centre comerciale si supermarketuri-uri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Infrastuctura este completa, racordarea la sistemul de canalizare ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Popești-Leordeni   Pârâul Rece | Parcare inclusă
12

Apartament 2 camere decomandat | Popești-Leordeni Pârâul Rece | Parcare inclusă

Vă propun spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat în Popești-Leordeni, zona Pârâul Rece, la etajul 1 al unui imobil cu regim de înălțime P+3E, construit în anul 2020. Locuința are o suprafață utilă de 57,2 mp (62,5 mp suprafață totală) și beneficiază de un balcon generos, ideal pentru ...

1841 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala Popesti Leordeni
5

Casa individuala Popesti Leordeni

Proprietatea este o vila individuala situata in Popesti Leordeni, pe strada Sfanta Agnes, in apropiere de zona noua dar si la mica distanta de Primarie. Are o suprafata utila totala de aproximativ 101 metri patrati si este construita pe un teren de 257 metri patrati. Vila este compartimentata astfel: -parter: ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 34 m² de vanzare - bloc modern 2016,
11

Garsoniera 34 m² de vanzare - bloc modern 2016,

Garsoniera de vanzare | Bloc modern 2016 | Popesti-Leordeni De vanzare garsoniera cu suprafata utila de 34 mp, situata intr-un bloc modern construit in 2016, pe strada Miraslau, Popesti-Leordeni. Locuinta este luminoasa, ingrijita si ofera un ambient placut, fiind ideala pentru locuit sau investitie ...

1824 EUR/m2 | 34 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Finalizat! cu Parcare Subterana Metrou Berceni
7

Studio Finalizat! cu Parcare Subterana Metrou Berceni

Va propunem spre vanzare un studio modern, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Solstitiului, intr-un imobil finalizat., Etaj 3 din 4 cu lift Suprafata utila: 46 mp Loc de parcare subteran inclus Un mare avantaj al proprietatii este locul de parcare subteran, care permite amenajarea unui spatiu ...

1780 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Popesti Leordeni 5 camere
12

Vila Popesti Leordeni 5 camere

Vila Individuala Moderna cu 4 Camere ndash; Popesti-Leordeni | 566 mp Teren Descopera confortul unei locuinte elegante, perfect pozitionata intr-o zona linistita din orasul Popesti-Leordeni! Aceasta vila individuala, construita in 2022, imbina spatiul generos cu un design modern si functional, oferind ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Popesti Leordeni 5 camere
7

Vila Popesti Leordeni 5 camere

Se ofera spre vanzare vila tip duplex, situata in orasul Popesti-Leordeni, la aproximativ 1 km de centrul orasului (Primarie) si la circa 2 km de statia de metrou Berceni ndash; Dimitrie Leonida. Imobilul are o suprafata utila totala de aproximativ 185 mp, incluzand terasa, si este amplasat pe un teren ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera decomandata | 39 MP | Metrou Berceni
9

Garsoniera decomandata | 39 MP | Metrou Berceni

Ofer spre vanzare garsoniera decomandata intr-un ansamblu nou ce are ca termen de finalizare luna Decembrie 2026. Regim de inaltime 2S + P + 5E . Dotari imobil : 2 lifturi, incalzire prin pardoseala, tamplarie PVC Salamander, centrala termica proprie, balcoane cu sticla securizata . Distanta fata ...

1769 EUR/m2 | 40 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni, studio cu loc parcare subteran
7

Metrou Berceni, studio cu loc parcare subteran

Acte gata! Mutare directa! Loc parcare subteran inclus in pret! Se accepta credit ipotecar!!! Vanzare un studio modern situat in Popesti Leordeni pe strada Solstitiului intr un imobil finalizat. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 si are o suprafata utila de 46 mp. In pret este inclus un loc ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 camere spatios | Etaj 1 | Bloc nou | 2 parcari
14

3 camere spatios | Etaj 1 | Bloc nou | 2 parcari

De vanzare apartament 3 camere decomandat, complet mobilat si utilat, situat pe strada Dumbravesti, intr-un imobil construit in 2019. Etaj 1 2 (etajul 2 este retras) Suprafata totala 90 mp 2 bai (una neutilata) 2 locuri de parcare incluse Se vinde exact ca in poze Ideal pentru locuit sau investitie ...

1767 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare - Hotarului, etaj 3 3, 30 mp, parcare inclusa
7

Garsoniera de vanzare ndash; Hotarului, etaj 3 3, 30 mp, parcare inclusa Se ofera spre vanzare garsoniera situata pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, intr-un imobil cu lift. Suprafata proprietatii este de 30 mp, iar pretul este de 66.000 euro, incluzand un loc de parcare. Garsoniera se preda la ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Primarie Popesti Leordeni - Vila Individuala - P+1 - 250mp Teren
12

Vila individuala in Popesti Leordeni, la aproximativ 1 km de primarie Aceasta dipune de o suprafata utila totala aproximativa de 101 mp . Teren total : 257 mp . Compartimentare : -parter : hol, living, bucatarie inchisa, camera tehnica + baie, terasa ; -etaj 1 : 2 dormitoare, baie, balcon . Casa ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului
14

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului

De vanzare garsoniera ndash; Popesti Leordeni, Strada Hotarului Se vinde garsoniera situata in Popesti Leordeni, pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, bloc cu lift. Pret: 61000 euro, loc de parcare inclus. Ideala pentru locuit sau investitie. 0787571547

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat
12

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat

2 camere tip studio - Popesti Leordeni Situat pe strada Biruintei 15 minute metrou Berceni Etajul 6 din 6 47,7 mp Am 2024 Balcon inchis cu termopan Centrala proprie Mobilat si utilat Pret 87.000euro; fara parcare Pret 94.000euro; cu parcare

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni
13

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni

Vila moderna, amplasata intr-o zona rezidentiala linistita din orasul Popesti-Leordeni, judetul Ilfov. Proprietatea beneficiaza de o locatie strategica, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei si Soseaua Berceni, si este situata in apropierea statiilor de metrou Berceni si Tudor Arghezi. Caracteristici ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni
20
2

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni

Vila la cheie ndash; Popesti-Leordeni | TVA inclus | Gata de mutat Vila la cheie situata in Popesti-Leordeni, pe strada Mecanizarii, cu acces rapid catre #536;oseaua Oltenitei si Autostrada A0. Suprafata utila: 135 mp Suprafata curte: 210 mp Compartimentare: Living generos de 36 mp 3 dormitoare 3 ...

874 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Case individuale 4 Camere
10

Case individuale 4 Camere

Vila individuala 4 camere ndash; Popesti-Leordeni Vila individuala cu 4 camere, compartimentata eficient, situata in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Titan ndash; Pallady (Sector 3) si #536;oseaua Oltenitei (Sector 4). Compartimentare: Parter: hol de intrare, living generos, bucatarie, baie, ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea