Promovat
6 Camere - 3 Bai - 128mp utili + Spatiu Comercial
19
1

6 Camere - 3 Bai - 128mp utili + Spatiu Comercial

Casa cu 6 camere si 3 bai Situat pe Șoseaua Leordeni Spatiu comercial in curte (Se poate pastra sau darama) 480mp de teren 128mp utili Constructie 2002 2 centrale termice pe fiecare etaj P+mansardă Garaj transformat în spațiu comercial (25,79 mp) cu centrală, grup sanitar și beci Parcare in ...

2773 EUR/m2 | 128 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Case individuale de vanzare in Popesti Leordeni, str Rasaritului
11
3

Va prezentam 8 vile individuale in Popesti Leordeni, situate pe strada Rasaritului, intr-o zona linistita, cu acces facil catre Sector 3, Theodor Pallady, Autostrada A2, si Autostrada A 0, la 15 min de mijloace de transport in comun care circula catre centrul Orasului Bucuresti. Pozitionate intre Popesti ...

1295 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere 49mp Popești-Leordeni - 10 min Metrou Leonida
7

Vă propunem spre vanzare un apartament semidecomandat de 2 camere, pregătit pentru mutare imediată - se vinde complet mobilat și utilat (precum in poze) bloc izolat termic, construit în anul 2019 supravegheat video și acces prin interfon. Blocul este de tip P+3, cu doar cate 2 apartamente pe etaj, într-o ...

1794 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Metrou Berceni - Apartament 2 cam-Mobilat - utilat- Parcare subterana
12

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2019, pe strada Biruinței, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 4 din 5 și beneficiază de lift, ...

1797 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila individuala 4 camere - 3 bai Popesti-Leordeni
7

Vila individuala 4 camere - 3 bai Popesti-Leordeni

Aduc spre vanzare vila individuala, ideala pentru familie, cu confort si spatiu generos Amplasata intr-o zona in dezvoltare, Popesti-Leordeni, cu acces facil catre Titan ndash; Pallady si #536;oseaua Oltenitei Suprafata teren: 210 ndash; 235 mp, cu amprenta la sol de 70 mp si curte privata Loc de ...

1875 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Soseaua Leordeni Ap 2 Camere
4

Soseaua Leordeni Ap 2 Camere

Va prezentam un proiect rezidential nou, dezvoltat pentru a raspunde cerintelor unui stil de viata modern. Ansamblul se afla pe soseaua Leordeni, Popesti Leordeni. Include apartamente bine compartimentate, de 2 si 3 camere, potrivite atat pentru locuit, cat si pentru investitie imobiliara sigura. Pretul ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Duplex P Pod – Teren 188 mp
20

Casa Duplex P Pod – Teren 188 mp

DE VANZARE ndash; Casa P + Pod ndash; Teren 188 mp Locatie: Popesti Leordeni ndash; Strada Rasaritului Va propun spre vanzare o casa construita in 2022, situata intr-un ansamblu privat cu acces securizat prin bariera, intr-o zona linistita si aerisita din Popesti Leordeni. Compartimentare practica ...

3246 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere etaj 1, incalzire in pardoseala, proiect nou
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, open space, confort 1, situat in cartierul Leordeni, intr-un imobil construit in anul 2026 , disponibil la etajul 1 din 3, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 1778.

1329 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere 64 mp, etaj 1, incalzire in pardoseala, zona Berceni
5

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu suprafata de 64 mp, situat la etajul 1 din 3, intr-un proiect rezidential nou, ideal pentru locuit sau investitie. Apartamentul dispune de incalzire in pardoseala cu centrala proprie si compartimentare eficienta. Detalii: Apartament 2 camere ...

1291 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti  Casa Insiruita 108 mp
15

Popesti Casa Insiruita 108 mp

Vila insiruita de capat, 4 camere, curte proprie ndash; Strada Sfanta Agnes, Popesti-Leordeni Prezentare generala Va propunem spre vanzare o vila insiruita de capat, situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, pe Strada Sfanta Agnes. Proprietatea este potrivita pentru o familie care isi doreste ...

1898 EUR/m2 | 108 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[METROU] Apartament 2 camere cu gradina | Mobilat si Utilat
10

[METROU] Apartament 2 camere cu gradina | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere in Popesti Leordeni la aproximativ 5 minute de statia de metrou Berceni . Acesta se afla la parterul inalt al unui imobil cu 5 etaje, finalizat in anul 2021 . Dispune de o suprafata utila totala de 61.4 mp + 208 mp gradina . Se vinde mobilat si utilat ca in poze . Locul ...

2443 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat - Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere decomandat - Mobilat Utilat

Apartament 2 camere decomandat cu suprafata utila de aproximativ 53,6 mp, compartimentare eficienta Locuinta situata pe Strada + numar, in zona linistita si bine conectata Imobil construit in anul 2022, standarde moderne si finisaje de calitate Se vinde mobilat si utilat, cu exceptia tablourilor si a ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

?? Apartament 2 camere ? Apartament modern, complet mobilat si utilat, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. ?? Etaj 2 10 ??? Se vinde complet mobilat si utilat ?? La doar 18-20 minute de mers pe jos pana la metrou ?? Momentan inchiriat ndash; ideal pentru investitie cu venit imediat ?? ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift, Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium..Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere I 15 min Metrou
10

Apartament 3 camere I 15 min Metrou

Apartament 3 camere Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat pe Strada Amurgului. Pret: 150.000 euro; + TVA Detalii: Etaj 2 din 5, imobil dotat cu lift Bucatarie realizata pe comanda, echipata cu electrocasnice Bosch premium (finisaj sticla neagra) si ...

2055 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere in Popesti-Leordeni, zona Soseaua Oltenitei
11

Apartament cu 2 camere in Popesti-Leordeni, zona Soseaua Oltenitei. Apartamentul este situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015, intr-o zona linistita si bine dezvoltata. Se vinde complet mobilat si utilat, fiind potrivit atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Suprafata ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

V #226;nzare cas #259; tip duplex – 4 camere
5

V #226;nzare cas #259; tip duplex – 4 camere

Se ofera spre vanzare casa tip duplex, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort si functionalitate. Imobilul are o suprafata utila de 107,41 mp, fiind dispus pe parter si etaj, cu o suprafata totala de 181,9 mp, incluzand terasele. Compartimentare: Parter: ...

1963 EUR/m2 | 107 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }
11

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }

Se vinde vila insiruita cu acces rapid la Soseaua Oltenitei ( aproximativ 600 m ) . Suprafata utila totala este de 91 mp + pod (izolat cu spuma poliuretanica) . Compartimentarea este dispusa astfel : Parter : hol, baie, bucatarie (inchisa) si living cu iesire in gradina ( aprox. 30 mp) . Etaj 1 : hol, ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon
20

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon

Vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat, pe parter inalt cu balcon, la doar cateva minute fata de metrou Berceni. In imediata apropiere avem magazine, scoli, farmacie, centre comerciale, statii de autobuz. Pret 91900 euro, complet mobilat si utilat..

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -
8

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida . Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret ! Disponibila imediat ! Pret : 66.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ...

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 63,7 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex Mobilata si Utilata
20

Casa tip duplex Mobilata si Utilata

Va propun spre vanzare casa pe parter in orasul Popesti Leordeni, Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 58 mp + pod amenajabil (aproximativ 40 mp) . Teren aferent : 188 mp . Compartimentare : hol intrare, living, doua dormitoare, bucatarie, baie si pod mansarda (izolat termic + utilitati) ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 30,8 mp | Etaj 3 3 cu lift | Loc parcare inclus | Popesti Leordeni, langa Metrou Dimitrie
8

Va propunem spre vanzare o garsoniera, semidecomandata, situata in cartierul Fermei , intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata utila de 31 mp. ID intern: 1394.

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou
20

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou

Apartament 3 camere | 67 mp | 5 min metrou Berceni | Etaj 5 5 cu lift De vanzare apartament de 3 camere, suprafata 67 mp, situat la doar 5 minute de metrou Berceni. Complet mobilat si utilat Etaj 5 5 Bloc cu lift Ideal pentru locuit sau investitie Pret: 132.900euro; Detalii si vizionari: 0754 993 01 ...

1984 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea