Promovat
Garsonieră decomandată de vânzare   Șos. Olteniței
14

Garsonieră decomandată de vânzare Șos. Olteniței

Vă prezint o garsonieră modernă, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, situată într-un imobil nou, finalizat în anul 2024, pe Șoseaua Olteniței. Proprietatea se află la etajul 2 dintr-un bloc cu regim de înălțime P+5E, dotat cu lift. Detalii proprietate: Tip imobil: Garsonieră Compartimentare: ...

2051 EUR/m2 | 39 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casa Tip Duplex 3 camere [ Popesti - Leordeni Theodor Pallady ]
15
7

Oportunitate unică de achiziție direct de la dezvoltator - FARA COMISION! Descoperă această casă tip duplex la parter, cu o suprafață generoasă de aproximativ 56 m și o mansardă pod cu placa de betorn turnata perfectă pentru depozitare, amplasată pe un teren încântător de 184 m . Locuința este concepută ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | 46 mp
7

Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | 46 mp

Vand apartament cu 2 camere tip studio, intr-un imobil NOU cu regim de inaltime P+6 . Apartamentul se vinde complet finisat cu Centrala Proprie, Gresie, Faianta, Parchet, Usi interioare, Usa metalica intrare si este racordat la toate Utilitatile Orasului (Apa, Curent, Gaz, Canalizare, Fibra Optica ) ...

1870 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
0% Comision, Apartament de vanzare, 2 camere, et 2/3, Popesti-Leordeni
14

0% Comision | Vânzare Apartament 2 camere – Popești Leordeni | Bloc 2022 | Loc de Parcare Inclus | Metrou Dimitrie Leonida Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în Popești Leordeni, o zonă modernă și în plină expansiune, ideală pentru cei care își doresc un stil de viață liniștit, dar ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Popesti Casa Individuala P+1, 4 Camere - 3 Bai Curte 560 mp
20

Popesti Casa Individuala P+1, 4 Camere - 3 Bai Curte 560 mp

Vila Individuala | Mobilata | Popesti-Leordeni | 150 mp utili Se vinde o vila individuala moderna, situata intr-o zona de case linistita din Popesti-Leordeni, ideala pentru familie. Constructia din 2022 combina confortul, functionalitatea si un stil contemporan, fiind gata pentru mutare. Compartimentare ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Casa Individuala,Teren 250 mp
13

Popesti Casa Individuala,Teren 250 mp

Vila Individuala | La Cheie | Popesti-Leordeni | 101 mp utili Oferim spre vanzare o vila individuala moderna, situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, la aproximativ 1 km de Primarie, cu acces facil catre principalele artere si facilitati urbane. Detalii proprietate bull; Suprafata ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului
14

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului

De vanzare garsoniera ndash; Popesti Leordeni, Strada Hotarului Se vinde garsoniera situata in Popesti Leordeni, pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, bloc cu lift. Pret: 61000 euro, loc de parcare inclus. Ideala pentru locuit sau investitie. 0787571547

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Case individuale 4 Camere
10

Case individuale 4 Camere

Vila individuala 4 camere ndash; Popesti-Leordeni Vila individuala cu 4 camere, compartimentata eficient, situata in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Titan ndash; Pallady (Sector 3) si #536;oseaua Oltenitei (Sector 4). Compartimentare: Parter: hol de intrare, living generos, bucatarie, baie, ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat
12

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat

2 camere tip studio - Popesti Leordeni Situat pe strada Biruintei 15 minute metrou Berceni Etajul 6 din 6 47,7 mp Am 2024 Balcon inchis cu termopan Centrala proprie Mobilat si utilat Pret 87.000euro; fara parcare Pret 94.000euro; cu parcare

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni
13

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni

Vila moderna, amplasata intr-o zona rezidentiala linistita din orasul Popesti-Leordeni, judetul Ilfov. Proprietatea beneficiaza de o locatie strategica, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei si Soseaua Berceni, si este situata in apropierea statiilor de metrou Berceni si Tudor Arghezi. Caracteristici ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Primarie Popesti Leordeni - Vila Individuala - P+1 - 250mp Teren
12

Vila individuala in Popesti Leordeni, la aproximativ 1 km de primarie Aceasta dipune de o suprafata utila totala aproximativa de 101 mp . Teren total : 257 mp . Compartimentare : -parter : hol, living, bucatarie inchisa, camera tehnica + baie, terasa ; -etaj 1 : 2 dormitoare, baie, balcon . Casa ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni
20
2

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni

Vila la cheie ndash; Popesti-Leordeni | TVA inclus | Gata de mutat Vila la cheie situata in Popesti-Leordeni, pe strada Mecanizarii, cu acces rapid catre #536;oseaua Oltenitei si Autostrada A0. Suprafata utila: 135 mp Suprafata curte: 210 mp Compartimentare: Living generos de 36 mp 3 dormitoare 3 ...

874 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata
14

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, strada Oituz, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida, aproximativ 8 minute de mers pe jos Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret Disponibila imediat Pret ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare mobilata si utilata complet - aproape Metrou Berceni
11

Apartament 1 camera tip C1 (garsoniera) de vanzare Se vinde mobilata si utilata complet Compartimentare eficienta, potrivita pentru locuit sau investitie Finisaje moderne Gata pentru mutare sau inchiriere Proprietate ideala pentru investitie Pret apartament: 71.600 euro ...