Promovat
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina | Foisor
18
1

Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina | Foisor

Va propunem spre vanzare o oportunitate rară de achiziție a unei vile de excepție, situată în orașul Popești-Leordeni, la doar 200 m de Șoseaua Olteniței, într-o zonă liniștită, dar cu acces facil către puncte de interes urban. Caracteristici principale: Suprafață utilă totală: 324 mp + anexe Regim ...

2037 EUR/m2 | 324 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casă de vânzare | Popești Leordeni | Str. Sabarului
17
1

Casă de vânzare | Popești Leordeni | Str. Sabarului

Vă propun spre vânzare o casă solid construită, finalizată în 2008, ideală pentru o familie care își dorește spațiu, confort și intimitate, într-o zonă exclusiv rezidențială, cu stradă privată. Regim de înălțime: P+1+M Compartimentare: 5 camere 3 dormitoare 2 livinguri (cu posibilitatea de a amenaja ...

1465 EUR/m2 | 200 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casa individuala cu spatiu comercial in centru Popesti Leordeni
20
2

Va propunem la vanzare o casa impresionanta in curte proprie, cu teren de 480mp An constructie 2002 Suprafata utile 127 mp la care se adauga un spatiu comercial de 25 mp cu grup sanitar si beci Regim de inaltime P+M 2 centrale termice (una pe etaj) 6 camere ( 5 dormitoare + 1 living) 2 bai Casa ...

2795 EUR/m2 | 127 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila 4 camere, Popesti Leordeni, zona Viilor, finalizată, mutare imediata
12
1

Va propunem spre achizitie Vila 4 camere, P+1E+pod, situata in apropiere de centrul orasului Popesti Leordeni zona noua, între str. Școlii și str. Viilor, construita pe cadre de beton si compartimentarea din caramida. Suprafata utila de aproximativ 96 mp. Vila este compartimentata astfel: Parter: ...

1771 EUR/m2 | 96 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Primarie Popesti Leordeni - Vila Individuala - P+1 - 250mp Teren
12

Vila individuala in Popesti Leordeni, la aproximativ 1 km de primarie Aceasta dipune de o suprafata utila totala aproximativa de 101 mp . Teren total : 257 mp . Compartimentare : -parter : hol, living, bucatarie inchisa, camera tehnica + baie, terasa ; -etaj 1 : 2 dormitoare, baie, balcon . Casa ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare mobilata si utilata complet - aproape Metrou Berceni
11

Apartament 1 camera tip C1 (garsoniera) de vanzare Se vinde mobilata si utilata complet Compartimentare eficienta, potrivita pentru locuit sau investitie Finisaje moderne Gata pentru mutare sau inchiriere Proprietate ideala pentru investitie Pret apartament: 71.600 euro ...

1943 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala
11

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc tip boutique, cu regim redus de inaltime P+3, amplasat pe Soseaua Leordeni. Imobilul beneficiaza de toate utilitatile si finisajele incluse, fiind alegerea ideala pentru cei care isi doresc un camin modern, confortabil si eficient ...

1395 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio modern intr-un imobil nou, ideal pentru locuire sau investitie
13

Studio luminos, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, cu acces facil. Compartimentare eficienta, cu spatiu aerisit si functionalBalcon ce ofera lumina naturala si confort suplimentar. Proprietate intabulata, cu documentatie completa, pregatita pentru vanzarePotrivita atat pentru rezidenta proprie, ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -
7

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, in Sectorul 4 - Postalionului . Dispune de o suprafata utila totala de 51.05 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda complet finisat, la cheie . Disponibilitati imobil : garsoniere, apartamente cu 2 si ...

1401 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni Garsoniera 41 MP Finalizata
9

Metrou Berceni Garsoniera 41 MP Finalizata

De vanzare garsoniera decomandata 41 mp, aflat in bloc nou pe strada Biruintei, Popesti Leordeni. Distanta fata de statia de metrou Berceni este de aproximativ 15 minute. Pret 75.500 euro tva inclus - cu avans de 20% Loc de parcare 8.500 euro plus tva Pentru mai multe detalii si vizionari 07399 ...

1841 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere
14

Ame Residence Exclusivitate Proiect nou ap 2 si 3 camere

EXCLUSIVITATE Noul Proiect Rezidential AME Leordeni Descopera AME Leordeni, un proiect rezidential nou, conceput pentru confort, functionalitate si un stil de viata modern. Ansamblul ofera apartamente spatioase de 2 si 3 camere, ideale atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Detalii apartamente ...

1266 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio gata de mutare 5 minute metrou Berceni
10

Studio gata de mutare 5 minute metrou Berceni

Apartament 2 camere tip studio ndash; Popesti-Leordeni, zona noua Va propunem spre vanzare un apartament modern, tip studio, cu 2 camere, situat intr-o zona noua si linistita din Popesti-Leordeni. Caracteristici: bull; Suprafata utila: 45,30 mp bull; Constructie: 2025 bull; Apartament ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7
1

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere Apollo Residence - Gata de mutat
9

3 Camere Apollo Residence - Gata de mutat

3 Camere + o baie - APOLLO RESIDENCE 1 Minut metrou Berceni Etaj 5 din 9 Mobilat Utilat 56mp Constructie 2024 Aer conditionat, incalzire prin pardoseala si tavane extensibile tip barisol In momentul de fata este inchiriat, se poate prelua cu tot cu chiriasi Pret 149.000eur

2661 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1+pod Popesti Leordeni || 4 camere || gradina || 600m Soseaua Oltenitei
19

De vanzare vila finalizata P+1+pod, situata in Popesti-Leordeni, la doar 600 m de Soseaua Oltenitei, intr-o zona linistita si bine conectata la oras. Proprietatea ofera un echilibru ideal intre confort, spatiu si functionalitate, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Suprafete: Suprafata ...

1308 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Biruintei 77 - 2 camere OPEN-SPACE - Mobilat - Mutare imediat #259;
4

Va propun spre vanzare apartament 2 camere tip studio, situat la etajul 2, mobilat si utilat, Biruintei 77.

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Complex Miorita Saloane de evenimente Cazare Restaurant
8

Complex Miorita Saloane de evenimente Cazare Restaurant

Complexul turistic isi desfasoara activitatea pe un teren de 20000 mp, proprietatea este compusa din restaurant principal a la carte, loc in care se mai regaseste un bar si receptia ce deserveste cazarea. Salonul a la carte este folosit si pentru evenimente avand o capacitate de 80 locuri, dotat cu 6 ...

441 EUR/m2 | 6,800 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere in Kristal Residence - mobilat   utilat complet
13

Apartament 3 camere in Kristal Residence - mobilat utilat complet

bull; Proprietate rezidentiala disponibila spre vanzare in complexul Kristal Residence bull; Apartament spatios cu 3 camere, compartimentare complet decomandata bull; Suprafata utila generoasa de 84 mp bull; Imobil modern, construit in anul 2016 bull; Complex rezidential ...