Promovat
Distanta 5 minute metrou Berceni - 3 camere cu incalzire pardoseala
13
5

Vanzare apartament cu 3 camere, in complex rezidential, cu 2 lifturi, buncar adapost, la doar 5 minute fata de metrou Berceni, cu finisaje top si incalzire in pardoseala. In imediata apropiere vei gasi gradinite, scoli, hypermarket-uri, centre comerciale, centre medicale, farmacii si locuri de joaca. Bucura-te ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere - Strada Biruintei- 12 Min Metrou Berceni
17

Nexus Homes vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Popești-Leordeni, pe strada Biruinței, într-un imobil nou, finalizat în iulie 2020. Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 6 și beneficiază de lift, Suprafața utilă totală este de 50 mp (43 mp utili) Apartamentul ...

2649 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera Spațioasă 37mp, etaj 1, Finisaje Premium, Totul Nou, Metrou Berceni
8

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni
7
6

Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni

Ofer spre vanzare vila individuala Pret 157.000 euro plus tva la plata cash. Pret 165.300 euro plus tva la plata prin credit. Comision 0% | Direct dezvoltator Descoperă confortul unei case individuale, perfectă pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și acces rapid către București. Amplasată ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni   Str. Biruinței
10

Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni Str. Biruinței

Vă prezint spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, semi-decomandat, situat în Popești-Leordeni, pe Strada Biruinței, într-un imobil nou, finalizat în 2025, cu regim de înălțime P+8 etaje și 2 lifturi. Parțial mobilat 149.900 euro: doar cu mobilă de bucătărie Mobexpert, echipată cu frigider, ...

2053 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsonieră decomandată de vânzare   Șos. Olteniței
14

Garsonieră decomandată de vânzare Șos. Olteniței

Vă prezint o garsonieră modernă, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, situată într-un imobil nou, finalizat în anul 2024, pe Șoseaua Olteniței. Proprietatea se află la etajul 2 dintr-un bloc cu regim de înălțime P+5E, dotat cu lift. Detalii proprietate: Tip imobil: Garsonieră Compartimentare: ...

2051 EUR/m2 | 39 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila 4 camere, Strada Viilor, Popesti Leordeni, Finalizată, Mutare Imediata
12
2

Va propunem spre achizitie Vila 4 camere, P+1E+pod, situata in apropiere de centrul orasului Popesti Leordeni zona noua, între str. Școlii și str. Viilor, construita pe cadre de beton si compartimentarea din caramida. Suprafata utila de aproximativ 96 mp. Vila este compartimentata astfel: Parter: ...

1771 EUR/m2 | 96 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, Bloc cu Lift, mobilat la 1 minut de metrou Dimitrie Leonida
8
1

Apartament finisat modern | 1 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 1 minut de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+m Popesti Leordeni
10
2

Vila P+m Popesti Leordeni

Vila p+m, 5 camere, 3 gr sanitare, 2 debarale, terasa la fiecare camera, 190 mp, teren 250 mp, toate utilitățile, construcție 2010, acte complete, zona de vile, rog seriozitate, agenție, exclusivitate.

1921 EUR/m2 | 190 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera finalizata - Mutare rapida - 38 mp
13
2

Garsoniera finalizata - Mutare rapida - 38 mp

Vand garsoniera decomandata, cu o suprafata de 38 mp, situata la etajul 1 din 4, cu lift, intr-un bloc finalizat in anul 2025. Garsoniera se vinde exact ca in fotografii. Locul de parcare se poate achizitiona separat, la pretul de 10.000E subteran, sau 6000E suprateran. Imobilul detine si boxe, care ...

1710 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
De vânzare spațiu comercial   Șoseaua Olteniței
13
1

De vânzare spațiu comercial Șoseaua Olteniței

Se oferă spre vânzare un spațiu comercial situat la etajul 1 al unei clădiri moderne cu regim de înălțime P+4, pe Șoseaua Olteniței. Suprafață utilă: 114 mp + 20 mp spații comune Preț: 195.000 (ușor negociabil) Stare: gata de utilizare Dotări și beneficii: Centrală termică proprie Aer condiționat în ...

1711 EUR/m2 | 114 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
105.000 € TVA INCLUS | Apartament 2 camere tip studio | 60 mp
7

Apartament 2 camere tip studio | Ansamblu rezidential nou | 60,6 mp total | 105.000 euro; TVA inclus Va propunem spre vanzare un apartament modern de 2 camere tip studio, situat intr-un ansamblu rezidential nou, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -
7

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, in Sectorul 4 - Postalionului . Dispune de o suprafata utila totala de 51.05 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda complet finisat, la cheie . Disponibilitati imobil : garsoniere, apartamente cu 2 si ...

1952 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila duplex ~ 4 camere ~ Mobilata-utilata
17

Vila duplex ~ 4 camere ~ Mobilata-utilata

Vila tip duplex - Popesti -Leordeni - Autostrada A0 Locatie : Strada Mecanizarii Suprafata utila : 125 mp Suprafata teren : 200 mp Regim : P+1+pod ( acces scara chepeng ) Compartimentare : Parter : hol, baie, bucatarie (inchisa) si living cu iesire in gradina ; Etaj 1 : hol, 3 dormitoare, 2 ...

1304 EUR/m2 | 125 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
6 Camere - 3 Bai - 128mp utili + Spatiu Comercial
19
1

6 Camere - 3 Bai - 128mp utili + Spatiu Comercial

Casa cu 6 camere si 3 bai Situat pe Șoseaua Leordeni Spatiu comercial in curte (Se poate pastra sau darama) 480mp de teren 128mp utili Constructie 2002 2 centrale termice pe fiecare etaj P+mansardă Garaj transformat în spațiu comercial (25,79 mp) cu centrală, grup sanitar și beci Parcare in ...

2773 EUR/m2 | 128 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere, Strada Amurgului langa mall "La Strada", mobilat și utilat
6