Promovat
[STRADA RASARITULUI-LEORDENI] Vila individuală - 4 camere - 3 bai
6
1

Ansamblu rezidențial de 8 case individuale Strada Răsăritului - Leordeni. Vă propunem în exclusivitate un ansamblu de 8 case individuale, cu regim de înălțime P+1, ce îmbină perfect confortul unei locuințe moderne cu liniștea unei zone retrase. Suprafață utilă: 112 mp Teren liber: 165 mp Parcare ...

1777 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila premium OPORTUNITATE EXCELENTA zona foarte linistita Popesti
20

OPORTUNITATE EXCELENTA PE PIATA IMOBILIARA ! Vila este spatioasa, decomandata, 5 camere , complet mobilata si utilata, construita in anul 2010 cu materiale de foarte buna calitate, parter, etaj mansardat, pod si 2 balcoane. Casa are 240 mp utili + anexe si un foisor, construita pe un teren de 500 mp ...

1960 EUR/m2 | 250 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera decomandata - Parc Drumul Fermei Popesti Oltentei
9
5

Vanzare garsoniera in bloc nou situat pe Drumul Fermei, langa noul Parc Laurentiu Raiciu, in imediata apropiere de soseaua Oltenitei si Noul Campus Scolar Popesti Leordeni. Garsoniera vine la cheie, dotata cu centrala proprie, gresie, faianta, parchet, usi interior si baia mobilata. In imediata apropiere ...

1673 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Teren 1000 mp de vanzare in Popesti-Leordeni / Strada Echinoctiului
5
1

Oportunitate de investitie! Popesti - Leordeni - Str Miraslau/Echinoctiului Teren intravilan, constructii, 1000 mp de vanzare! Deschiderea la strada principala este de 20 ml. Adancimea terenului de 50ml Terenul este situat pe strada Echinoctiului, intre strada Miraslau si strada Drumul Fermei. Regimul ...

1,000 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Acte gata - 3 camere cu finisaje top - incalzire pardoseala - Sos Leordeni Popesti
19
4

Vanzare direct dezvoltator Fara comision! Apartament 3 camere | Primărie Popești-Leordeni Finisaje Premium | Tripan Salamander | Încălzire în Pardoseală | Centrală Proprie Apartament spațios cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial modern, ideal pentru familii sau investiție sigură. Mutare ...

1260 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -
7

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 2 km de primarie . Dispune de o suprafata utila totala de 63.7 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda la cheie . Disponibilitati imobil : apartamente cu 2 si 3 camere, decomandate semidecomandate . Pret ...

1613 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera I Metrou 3-5 minute
10

Garsoniera I Metrou 3-5 minute

GARSONIERA DECOMANDATA | 3-5 MINUTE METROU BERCENI | POPESTI-LEORDENI Ideala pentru locuit sau investitie! Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata, situata in Orasul Popesti-Leordeni, la aproximativ 4-5 minute de Pasarela Pietonala si statia de Metrou Berceni. Locuinta are o suprafata utila de ...

2154 EUR/m2 | 39 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -
7

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida . Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret ! Disponibila imediat ! Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Corvaris Amurgului Apartament 2 camere Mobilat si Utilat
15

Corvaris Amurgului Apartament 2 camere Mobilat si Utilat

Apartament 2 camere decomandat | 49 mp | etaj 3 5 | Situat pe strada Amurgului, in Complexul Corvaris la aproximativ 7 minute de metrou Dimitrie Leonida. Se vinde complet mobilat si utilat, cu bucatarie separata. Ideal pentru locuit sau investitie. Loc de parcare inclus (cota parte indiviza). Pret: 105.000 ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida - 2 Camere - Gata de Mutare
20

Metrou Dimitrie Leonida - 2 Camere - Gata de Mutare

Popesti - Leordeni - Apartament 2 Camere - Gata De Mutare De vanzare apartament cu 2 camere situat in Popesti Leordeni pe str. Amurgului la 10-12 minute fata de metrou Dimitrie Leonida. Detalii: - Suprafata utila: 47 mp - An constructie: 2015 - Etaj: 3 din 4, fara lift. - Bloc modern - Compartimentare ...

2234 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera gata de mutare I Metrou 1 min
10

Garsoniera gata de mutare I Metrou 1 min

Se vinde garsoniera disponibila, situata la doar 1 minut de mers pe jos de statia de metrou Berceni, intr-o zona excelenta, cu acces rapid catre toate punctele de interes. Garsoniera are o suprafata de 41 mp si se poate vinde complet mobilata si utilata contra cost, fiind gata pentru mutare sau inchiriere ...

1746 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniere,Studio si 2 Camere - 5 Minute Metrou Berceni - Mutare Dec 2026
5
1

1. Finalizarea decembrie 2026 2. foarte aproape de metrou Berceni (5 minute de mers pe jos) 3. compartimentări perfecte 4. complet decomandat 5. centrală proprie + încălzire în pardoseală 6. finisaje la alegere (gresie, uși , faianță , parchet) 7. 7 etaje + lift 8. strada va fi asfaltata cu 2 ...

1510 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
	Mutare Imediata- Casa Tip Duplex 4 camere 2 bai Popesti Leordeni Theodor Pallady
15

Casa de vis te asteapta la adresa perfecta! Cu 4 camere si 2 bai, aceasta casa spatioasa are o suprafata utila de 109mp si o suprafata construita de 60mp, fiind amplasata pe un teren generos de 150mp! Racordata la toate utilitatile, casa beneficiaza de tamplarie PVC cu geam tripan, iar finisajele sunt ...

1793 EUR/m2 | 108 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere
12

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera in exclusivitate , spre vanzare , un apartament de 2 camere situat in Popesti Leordeni , la doar 10 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida . Locatia : Strada Amurgului Suprafata utila : 46 mp gt; totala : 48.66 mp An constructie : 2014 Etaj : 3 5 ( cu lift ) ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Primaria Popesti-Leordeni ~ Casa individuala + 395 mp curte
20

Primaria Popesti-Leordeni ~ Casa individuala + 395 mp curte

Casa individuala + teren 395 mp ~ Primaria Popesti Leordeni Detalii proprietate : * suprafata utila : 120 mp * suprafata teren : 395 mp * an constructie : 1993 ( renovata in 2016 ) Compartimentare eficienta : * bucatarie + camera tehnica ( + intrare in pod ) * living * dormitor + baie * dormitor ...

1583 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Aparatment 2 camere I Metrou Dimitrie Leonida I Parcare
15

Aparatment 2 camere I Metrou Dimitrie Leonida I Parcare

APARTAMENT 2 CAMERE | COMPLET MOBILAT SI UTILAT | POPES?TI-LEORDENI Modern, practic si pregatit pentru mutare imediata! Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, avand o suprafata de 49 mp, situat la etajul 3 din 5, intr-un imobil modern dotat cu lift, amplasat intr-o zona excelenta din Popesti-Leordeni. Locuinta ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ Soseaua Leordeni
11

Apartament 3 camere ~ Soseaua Leordeni

Apartament 3 camere ~ Bloc nou ~ Popesti-Leordeni Locatie :Soseaua Leordeni Suprafata utila : 61.2 mp totala : 65.3 mp Etaj : 2 3 ( cu lift ) Dispune de finisaje premium , instalatia electrica refacuta . Loc de parcare : 1 disponibil Pret : 120.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casa Tip Duplex 3 camere [ Popesti - Leordeni Theodor Pallady ]
15
6

Oportunitate unică de achiziție direct de la dezvoltator - FARA COMISION! Descoperă această casă tip duplex la parter, cu o suprafață generoasă de aproximativ 56 m și o mansardă pod cu placa de betorn turnata perfectă pentru depozitare, amplasată pe un teren încântător de 184 m . Locuința este concepută ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Metrou Berceni, 2 camere in bloc nou cu acte gata, ideal investitie, aer conditionat cadou
9
12

Vanzare cu acte gata si mutare directa, studio ideal pentru investiție, pe strada Biruintei nr 7, care duce la pasarela metrou Berceni. Aerul conditionat este bonus! Etaj 1 din 6 cu lift. Pret 70900 euro. Am cheile proprietatii!

1611 EUR/m2 | 44 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Distanta 5 minute metrou Berceni - 3 camere cu incalzire pardoseala
13
5

Vanzare apartament cu 3 camere, in complex rezidential, cu 2 lifturi, buncar adapost, la doar 5 minute fata de metrou Berceni, cu finisaje top si incalzire in pardoseala. In imediata apropiere vei gasi gradinite, scoli, hypermarket-uri, centre comerciale, centre medicale, farmacii si locuri de joaca. Bucura-te ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat
13

10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat la etajul 3 din 5, intr-un imobil modern dotat cu lift, amplasat intr-o zona excelenta din Popesti Leordeni. Locuinta este pozitionata la doar 4 minute de complexul La Strada, unde ai acces rapid la toate facilitatile necesare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida Ap 2 cam   7 minute de metrou
17

Metrou Leonida Ap 2 cam 7 minute de metrou

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in strada Amurgului nr. 47, intr-un imobil construit in anul 2018. Disponibil la etajul 3 din 5, cu o suprafata utila de 49 mp. Parcare inclusa in cota parte indiviza. Pret 105.000 euro Se vinde mobilat utilat Pentru mai ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - Solstitiului
5

Apartament 2 camere - Solstitiului

Apartament 2 camere decomandat de vanzare ndash; Str. Solstitiului | Demisol | Bloc 2014 Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe strada Solstitiului nr. 2, intr-un imobil construit in 2014, dotat cu lift. Detalii proprietate: Suprafata utila: 45 mp Compartimentare: ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea