Promovat
Casa Tip Duplex 3 camere [ Popesti - Leordeni Theodor Pallady ]
15
7

Oportunitate unică de achiziție direct de la dezvoltator - FARA COMISION! Descoperă această casă tip duplex la parter, cu o suprafață generoasă de aproximativ 56 m și o mansardă pod cu placa de betorn turnata perfectă pentru depozitare, amplasată pe un teren încântător de 184 m . Locuința este concepută ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila premium OPORTUNITATE EXCELENTA zona foarte linistita Popesti
20

OPORTUNITATE EXCELENTA PE PIATA IMOBILIARA ! Vila este spatioasa, decomandata, 5 camere , complet mobilata si utilata, construita in anul 2010 cu materiale de foarte buna calitate, parter, etaj mansardat, pod si 2 balcoane. Casa are 240 mp utili + anexe si un foisor, construita pe un teren de 500 mp ...

1960 EUR/m2 | 250 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Case individuale de vanzare in Popesti Leordeni, str Rasaritului
11
3

Va prezentam 8 vile individuale in Popesti Leordeni, situate pe strada Rasaritului, intr-o zona linistita, cu acces facil catre Sector 3, Theodor Pallady, Autostrada A2, si Autostrada A 0, la 15 min de mijloace de transport in comun care circula catre centrul Orasului Bucuresti. Pozitionate intre Popesti ...

1295 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, mutare imediata, etaj 1, Șoseaua Olteniței
6

Locuința este amplasată într-o zonă excelentă, având în apropiere mijloace de transport în comun, grădiniță, școli, parc, farmacii, clinici medicale, precum și centre comerciale și supermarketuri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Imobilul beneficiază de infrastructură completă: apă și canalizare (Apa Nova), ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida
9

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida

Oferim spre vanzare o garsoniera , situata in orasul Popesti Leordeni , la doar 8-10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie Leonida . Suprafata utila : 31 mp An constructie : 2025 Etaj : 3 3 ( cu lift ) Loc de parcare inclus in pret . Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului
10

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai in orasul Popesti Leordeni . Locatie : Strada Solstitului An constructie : 2014 Etaj : 4 4 Compartimentare : living , 2 dormitoare , hol , 2 bai , bucatarie , 2 balcoane inchise. Complet mobilat si utilat . Loc de parcare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[S.Leordeni] Apartament Studio cu Gradina |
8

[S.Leordeni] Apartament Studio cu Gradina |

Ofer spre vanzare un apartament tip studio in Popesti Leordeni, pe Soseaua Leordeni . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 44.65 mp + teren in proprietate de 73 mp . Se afla la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2025 . Se vinde mobilat si utilat . Dotari : centrala proprie, ...

2333 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP
15

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP

Se vinde vila tip duplex , la aproximativ 1 km de centrul orasului Popesti Leordeni (Primarie) respectiv 2 km pana la statia de Metrou Berceni - Dimitrie Leonida . Suprafata utila totala este de 185 mp (incluzand terasa). Teren aferent : 250 mp (180 mp liber) . Casa este foarte bine compartimentata ...

1464 EUR/m2 | 181 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI
8

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere , tip studio , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Biruintei Suprafata utila : 43 mp gt;totala : 52 mp An constructie : 2024 Etaj : 6 6 Pret : 90.000 euro Detalii si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra Radu

2093 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala - Stil Mediteranean - 4 Camere - 3 bai, Teren 235 MP
15

Ofer spre vanzare o vila individuala in orasul Popesti Leordeni . Aceasta este compartimentata astfel : - parter : hol intrare, living, baie, casa scarii, bucatarie ; - etaj 1 : hol, 3 dormitoare, 2 bai (una in dormitorul matrimonial), logie ; Se va preda la cheie cu toate finisajele incluse si va ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni  Str. Biruin #539;ei
5

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni Str. Biruin #539;ei

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor
16

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor

Oferim spre vanzare o vila individuala de 5 camere si 3 bai , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Astrelor Suprafata utila : 130 mp An constructie : 2025 Regim : P + 1 + pod Teren aferent : 344 mp (245 mp liber) . Compartimentare : - parter : Living generos, cu acces direct ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat
9

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere, in Popesti Leordeni langa campusul scolar . Acesta se afla la demisolul unui bloc cu 5 etaje . An constructie : 2014 Se vinde mobilat si utilat . Disponibil imediat . Pret : 61.900 euro Loc de parcare in cota indiviza . Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse
13

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni in apropiere de noul Penny Market . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 88 mp . Etaj 1 din 3 . Se vinde mobilat si utilat . Facilitati apartament : centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis . Mijloace de transport: ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere  | 10 Min Metrou Berceni
10

Apartament 2 camere | 10 Min Metrou Berceni

Apartament modern cu 2 camere, open space, gandit pentru confort si functionalitate. Spatiul este luminos si aerisit, cu living generos integrat cu bucataria ndash; ideal pentru un stil de viata activ si relaxat. Dormitorul este intim si primitor, perfect pentru odihna. Situat la etajul 5 5, apartamentul ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio gata de mutare 15 minute metrou Berceni
8

Studio gata de mutare 15 minute metrou Berceni

Va ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip open space, situat pe strada Solstitiului, Popesti Leordeni, la aproximativ 15 de minute fata de statia de metrou Berceni. Apartamentul se afla la etajul 3 din 4, cu lift, se vinde mobilat si utilat, avand o suprafata utila de 45 mp. Pretul este de ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere I 2 parcari
9

Apartament cu 2 camere I 2 parcari

Apartament 2 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat intr-o zona accesibila si bine dezvoltata. Proprietatea dispune de 2 locuri de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, cu exceptia urmatoarelor elemente: TV-ul din sufragerie, cuptorul (care poate fi inlocuit ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa
10

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa

Va propunem spre vanzare o garsoniera moderna, ideala pentru locuit sau investitie, situata intr-un imobil bine intretinut, cu acces facil catre mijloacele de transport. Caracteristici principale: Garsoniera decomandata Suprafata utila totala 30.8 mp Etaj 3 din 3 Imobil dotat cu lift Compartimentare ...