Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 57mp utili, loc parcare, Strada Solstițiului langa Mall "La strada"
6

Apartament finisat modern | 10 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 10 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casa individuala Popesti-Leordeni | 5 Camere - 3 Bai
20
1

Casa individuala Popesti-Leordeni | 5 Camere - 3 Bai

Descoperă un proiect rezidențial exclusivist, format din 3 locuințe individuale, situat într-o zonă accesibilă și în plină dezvoltare din Popești-Leordeni la intersecția străzilor Popești Români și Miraslău. Cu acces facil către Șoseaua Olteniței, Primăria orașului, Poșta Popești-Leordeni, Mega Image ...

2542 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni
7
6

Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni

Ofer spre vanzare vila individuala Pret 157.000 euro plus tva la plata cash. Pret 165.300 euro plus tva la plata prin credit. Comision 0% | Direct dezvoltator Descoperă confortul unei case individuale, perfectă pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și acces rapid către București. Amplasată ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere POPESTI / Strada Biruintei
12

Apartament 2 camere POPESTI / Strada Biruintei

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 2 camere,situat in Popesti Leordeni,pe Strada Biruintei. Caracteristici: -bloc nou,dat in folosinta in 2025 -centrala proprie -etaj 6 -se vinde nemobilat -finisaje moderne -balcon Locul de parcare se poate achizitiona separat. Pentru detalii sau vizionari,contact ...

1696 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

7 Minute Metrou Berceni - Garsoniera - Parcare - 66.000eur
9

7 Minute Metrou Berceni - Garsoniera - Parcare - 66.000eur

7 Minute Metrou Dimitrie Leonida Etaj 3 din 3 cu lift Gata de mutat Centrala + Calorifere Loc de parcare inclus in pret Pret 66.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  Mobilat si utilat  Parcare  Metrou berceni 15-20min
12

Apartament 3 camere Mobilat si utilat Parcare Metrou berceni 15-20min

Apartament 3 camere, mobilat si utilat ndash; Strada Solstitiului la doar 15 -20min de Metrou Berceni Detalii principale: bull; Suprafata utila: 67,26 mp bull; Etaj: 4 4 bull; Bloc construit in 2014 bull; 3 camere, 2 bai, 2 balcoane inchise bull; Loc de parcare in ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat mobilat - utilat
10

Apartament 2 camere decomandat mobilat - utilat

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare in exclusivitate , un apartament de 2 camere decomandat in Popesti-Leordeni . Locatie : Strada Solstitiului , nr 2 Suprafata utila :45 mp Etaj : demisol 5 An constructie : 2014 Mobilat- utilat complet. Pret : 65.000 euro Detalii suplimetare si ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat utilat cu parcare subterana - Strada Solstitiului, Popesti-Leordeni
7

Apartament 2 camere tip studio de vanzare Localizare: Strada Solstitiului, Popesti-Leordeni Bloc nou, modern Suprafata utila: 45,4 mp Situat la etajul 3 din 4 Bloc dotat cu lift Centrala termica proprie ndash; eficienta si confort Compartimentare moderna, luminoasa ...

2044 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 50.65 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1329 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Pasarela Berceni 2 camere Gata de Mutare Biruintei Deco
9

Pasarela Berceni 2 camere Gata de Mutare Biruintei Deco

Apartament de vanzare, 2 camere decomandat, situat in Complexul Deco, pe strada Biruintei 93, bloc 1, etaj 4 din 6, cu doua lifturi, la doar 2 minute de statia de metrou Berceni. Apartamentul are o suprafata de 65 mp, se vinde mobilat si utilat si se afla intr-un bloc construit in anul 2021. Dispune ...

2131 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

#METROU | Apartament 2 camere - Mobilat si Utilat
5

#METROU | Apartament 2 camere - Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere in Popesti Leordeni, zona noua . Acesta se afla la etajul 1 intr-un imobil cu 5 etaje, finalizat in anul 2021 . Dispune de o suprafata utila totala de 48.8 mp . Se vinde complet mobilat si utilat . Mijloace de transport in comun : Metrou Berceni, STB 480 (Ikea Pallady) ...

1978 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere - 2 bai | Splaiul Unirii
18

Apartament 3 camere - 2 bai | Splaiul Unirii

Apartament 3 camere cu suprafata generoasa de 101.4 mp Compartimentare moderna cu 2 bai Situat intr-un imobil prevazut cu lift Spatii ample, luminoase si bine organizate Se vinde mobilat si utilat Fotoliul galben, scaunul de birou si biroul din dormitor nu sunt incluse Loc de parcare inchiriat ...

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere Biruintei
17

Apartament 3 camere Biruintei

Apartament 3 camere Popesti Leordeni strada Biruintei nr 89, la 5 minute de statia de metrou Berceni, in apropiere de toate punctele de interes ale zonei. Suprafata 66 mp An 2020 Etaj 5 din 5 cu lift Se vinde complet mobilat si utilat Centrala proprie, calorifere Parcare se poate cumpara la pretul ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Ap 3 cam gata de mutare metrou 5 min
20

Ap 3 cam gata de mutare metrou 5 min

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere open space ndash; 5 minute de Metrou Berceni Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, compartimentare open space, situat la etajul 5, la doar 5 minute de statia de metrou din zona Berceni. Suprafata: 66 mp Etaj: 5 Compartimentare: open space ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere metrou 5 min Mobilat
17
1

Apartament 3 Camere metrou 5 min Mobilat

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere open space ndash; 5 minute de Metrou Berceni Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, compartimentare open space, situat la etajul 5, din 5, la doar 5 minute de statia de metrou din zona Berceni. Suprafata: 66 mp Compartimentare: open space (living ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala spatioasa, confort si intimitate
6

Vila individuala spatioasa, confort si intimitate

Ofer spre vanzare o vila individuala moderna, situata in orasul Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre zona Titanndash;Pallady si Soseaua Oltenitei. Proprietatea este ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si intimitate, intr-o zona linistita si bine conectata la oras. Compartimentare: Parter: ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Tip Duplex-3 Camere-Mobilata si Utilata
20

Casa Tip Duplex-3 Camere-Mobilata si Utilata

CASA TIP DUPLEX - POPE#536;TI LEORDENI - 3 CAMERE De vanzare casa mobilata si utilata situata in Popesti-Leordeni, strada Rasaritului. Casa dispune de 3 camere si o baie. Cu o suprafata utila de 57.7mp + 14.8mp Pod Teren imprejmuit: 188mp Pod izolat + utilitati trase si in mansarda Centrala + ...

3190 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex - Trend Residence - Mobilata si utilata
12

Casa tip duplex - Trend Residence - Mobilata si utilata

De vanzare casa tip duplex situata in ansamblul rezidential Trend Residence, o proprietate moderna, bine compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, eficienta energetica si un stil de viata echilibrat. Locuinta dispune de o suprafata utila de 118,39 mp si o suprafata utila totala ...

2712 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[OLTENITEI] Vila cu 7 camere - 325 MPU - Teren - 766 MP
13
1

[OLTENITEI] Vila cu 7 camere - 325 MPU - Teren - 766 MP

Ofer spre vanzare o vila SUPERBA in orasul Popesti Leordeni, la aproximativ 200 m de Soseaua Oltenitei . Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 324 mp + anexe, regimul de inaltime fiind S+P+1+M . Teren aferent : 766 mp . Casa este foarte bine compartimentata fiind impartita in : - subsol pivnita ...

1809 EUR/m2 | 325 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni
14

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni

Oferim spre vanzare un apartament modern de 3 camere , situat pe Soseaua Leordeni . Locatie : Soseaua Leordeni Suprafata totala utila : 88 mp An constructie : 2023 Etaj : 1 3 Complet mobilat si utilat . Loc de parcare : 2 disponibile ( in proprietate ) Pret : 150.000 euro Pentru mai multe ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni Ap 3 Camere 70 mp
5

Metrou Berceni Ap 3 Camere 70 mp

Va propun spre vanzare un apartament modern situat intr-un bloc nou, aflat in constructie cu termen de finalizare in luna iulie 2026, strada Biruintei, Popesti-Leordeni. Distanta fata de statia de metrou Berceni este de aproximativ 20 de minute mers pe jos. Statie STB in apropiere cu linie catre statiile ...

1796 EUR/m2 | 70 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere studio || Popesti Leordeni || mobilat utilat
6

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere tip studio, situat in Popesti Leordeni, Ilfov, pe Strada Sf Agnes, ideal pentru locuit sau investitie. Locuinta este complet mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare imediata, fara costuri suplimentare. Apartamentul are o suprafata totala ...

1800 EUR/m2 | 35 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni 2 Camere Mobilat si Utilat si Parcare
20

Metrou Berceni 2 Camere Mobilat si Utilat si Parcare

METROU BERCENI ndash; APARTAMENT 2 CAMERE MOBILAT SI UTILAT - 130.000 euro; Va ofer spre vanzare un apartament de 2 camere, situat pe strada Biruintei, la aproximativ 10 minute de statia de metrou Berceni. Suprafata utila este de 58 mp Locuinta este amplasata la etajul 5 din 6 intr-un bloc construit ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

STudio spa #539;ios 45 mp – etaj 1, bloc nou, aproape de metrou
14

De vanzare Studio 45 mp ndash; aproape de metrou,Studio spatios, etaj 1 7, bloc cu 2 lifturi. * 45 mp * incalzire in pardoseala * baie la alegere: cada sau dus walk-in * balcon pregatit pentru mutarea bucatariei (scurgere + prize + calorifer) * bloc nou, finisaje moderne Pret: 89.000 euro; Detalii ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea