Promovat
Apartament de vânzare cu 3 camere și 2 băi   Popești-Leordeni
16

Apartament de vânzare cu 3 camere și 2 băi Popești-Leordeni

Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat în Popești-Leordeni, în complexul rezidențial New Confort City, pe Splaiul Unirii. Detalii principale: Suprafață utilă: 88,4 mp Suprafață totală: 101,4 mp Balcon: 13 mp, închis cu termopan, acces din toate camerele Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni
7
6

Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni

Ofer spre vanzare vila individuala Pret 157.000 euro plus tva la plata cash. Pret 165.300 euro plus tva la plata prin credit. Comision 0% | Direct dezvoltator Descoperă confortul unei case individuale, perfectă pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și acces rapid către București. Amplasată ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila premium OPORTUNITATE EXCELENTA zona foarte linistita Popesti
20

OPORTUNITATE EXCELENTA PE PIATA IMOBILIARA ! Vila este spatioasa, decomandata, 5 camere , complet mobilata si utilata, construita in anul 2010 cu materiale de foarte buna calitate, parter, etaj mansardat, pod si 2 balcoane. Casa are 240 mp utili + anexe si un foisor, construita pe un teren de 500 mp ...

1960 EUR/m2 | 250 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
De vânzare spațiu comercial   Șoseaua Olteniței
13
1

De vânzare spațiu comercial Șoseaua Olteniței

Se oferă spre vânzare un spațiu comercial situat la etajul 1 al unei clădiri moderne cu regim de înălțime P+4, pe Șoseaua Olteniței. Suprafață utilă: 114 mp + 20 mp spații comune Preț: 195.000 (ușor negociabil) Stare: gata de utilizare Dotări și beneficii: Centrală termică proprie Aer condiționat în ...

1711 EUR/m2 | 114 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Case individuale 4 Camere
10

Case individuale 4 Camere

Vila individuala 4 camere ndash; Popesti-Leordeni Vila individuala cu 4 camere, compartimentata eficient, situata in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Titan ndash; Pallady (Sector 3) si #536;oseaua Oltenitei (Sector 4). Compartimentare: Parter: hol de intrare, living generos, bucatarie, baie, ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat
12

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat

2 camere tip studio - Popesti Leordeni Situat pe strada Biruintei 15 minute metrou Berceni Etajul 6 din 6 47,7 mp Am 2024 Balcon inchis cu termopan Centrala proprie Mobilat si utilat Pret 87.000euro; fara parcare Pret 94.000euro; cu parcare

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni
13

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni

Vila moderna, amplasata intr-o zona rezidentiala linistita din orasul Popesti-Leordeni, judetul Ilfov. Proprietatea beneficiaza de o locatie strategica, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei si Soseaua Berceni, si este situata in apropierea statiilor de metrou Berceni si Tudor Arghezi. Caracteristici ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata
14

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, strada Oituz, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida, aproximativ 8 minute de mers pe jos Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret Disponibila imediat Pret ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare mobilata si utilata complet - aproape Metrou Berceni
11

Apartament 1 camera tip C1 (garsoniera) de vanzare Se vinde mobilata si utilata complet Compartimentare eficienta, potrivita pentru locuit sau investitie Finisaje moderne Gata pentru mutare sau inchiriere Proprietate ideala pentru investitie Pret apartament: 71.600 euro ...

1943 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio modern intr-un imobil nou, ideal pentru locuire sau investitie
13

Studio luminos, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, cu acces facil. Compartimentare eficienta, cu spatiu aerisit si functionalBalcon ce ofera lumina naturala si confort suplimentar. Proprietate intabulata, cu documentatie completa, pregatita pentru vanzarePotrivita atat pentru rezidenta proprie, ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala
11

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc tip boutique, cu regim redus de inaltime P+3, amplasat pe Soseaua Leordeni. Imobilul beneficiaza de toate utilitatile si finisajele incluse, fiind alegerea ideala pentru cei care isi doresc un camin modern, confortabil si eficient ...

1395 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -
7

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, in Sectorul 4 - Postalionului . Dispune de o suprafata utila totala de 51.05 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda complet finisat, la cheie . Disponibilitati imobil : garsoniere, apartamente cu 2 si ...

1401 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni Garsoniera 41 MP Finalizata
9

Metrou Berceni Garsoniera 41 MP Finalizata

De vanzare garsoniera decomandata 41 mp, aflat in bloc nou pe strada Biruintei, Popesti Leordeni. Distanta fata de statia de metrou Berceni este de aproximativ 15 minute. Pret 75.500 euro tva inclus - cu avans de 20% Loc de parcare 8.500 euro plus tva Pentru mai multe detalii si vizionari 07399 ...

1841 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere
14

Ame Residence Exclusivitate Proiect nou ap 2 si 3 camere

EXCLUSIVITATE Noul Proiect Rezidential AME Leordeni Descopera AME Leordeni, un proiect rezidential nou, conceput pentru confort, functionalitate si un stil de viata modern. Ansamblul ofera apartamente spatioase de 2 si 3 camere, ideale atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Detalii apartamente ...

1266 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio gata de mutare 5 minute metrou Berceni
10

Studio gata de mutare 5 minute metrou Berceni

Apartament 2 camere tip studio ndash; Popesti-Leordeni, zona noua Va propunem spre vanzare un apartament modern, tip studio, cu 2 camere, situat intr-o zona noua si linistita din Popesti-Leordeni. Caracteristici: bull; Suprafata utila: 45,30 mp bull; Constructie: 2025 bull; Apartament ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7
1

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere Apollo Residence - Gata de mutat
9

3 Camere Apollo Residence - Gata de mutat

3 Camere + o baie - APOLLO RESIDENCE 1 Minut metrou Berceni Etaj 5 din 9 Mobilat Utilat 56mp Constructie 2024 Aer conditionat, incalzire prin pardoseala si tavane extensibile tip barisol In momentul de fata este inchiriat, se poate prelua cu tot cu chiriasi Pret 149.000eur

2661 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1+pod Popesti Leordeni || 4 camere || gradina || 600m Soseaua Oltenitei
19

De vanzare vila finalizata P+1+pod, situata in Popesti-Leordeni, la doar 600 m de Soseaua Oltenitei, intr-o zona linistita si bine conectata la oras. Proprietatea ofera un echilibru ideal intre confort, spatiu si functionalitate, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Suprafete: Suprafata ...

1308 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Biruintei 77 - 2 camere OPEN-SPACE - Mobilat - Mutare imediat #259;
4

Va propun spre vanzare apartament 2 camere tip studio, situat la etajul 2, mobilat si utilat, Biruintei 77.

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 camere Sfanta Agnes decomandat
14

2 camere Sfanta Agnes decomandat

Va prezentam un apartament cochet si primitor, situat pe Strada Sfanta Agnes, ideal pentru cei care isi doresc confortul unei locuinte moderne intr-un bloc nou. Detalii proprietate: 2 camere decomandate Suprafata utila: 53,6 mp Etaj 2 din 3 Bloc finalizat in 2022 Loc de parcare inclus in pret ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea