Promovat
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | 46 mp
7

Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | 46 mp

Vand apartament cu 2 camere tip studio, intr-un imobil NOU cu regim de inaltime P+6 . Apartamentul se vinde complet finisat cu Centrala Proprie, Gresie, Faianta, Parchet, Usi interioare, Usa metalica intrare si este racordat la toate Utilitatile Orasului (Apa, Curent, Gaz, Canalizare, Fibra Optica ) ...

1870 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni
7
6

Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni

Ofer spre vanzare vila individuala Pret 157.000 euro plus tva la plata cash. Pret 165.300 euro plus tva la plata prin credit. Comision 0% | Direct dezvoltator Descoperă confortul unei case individuale, perfectă pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și acces rapid către București. Amplasată ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Acte gata - 3 camere cu finisaje top - incalzire pardoseala - Sos Leordeni Popesti
19
4

Vanzare direct dezvoltator Fara comision! Apartament 3 camere | Primărie Popești-Leordeni Finisaje Premium | Tripan Salamander | Încălzire în Pardoseală | Centrală Proprie Apartament spațios cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial modern, ideal pentru familii sau investiție sigură. Mutare ...

1260 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Popești-Leordeni   Pârâul Rece | Parcare inclusă
12

Apartament 2 camere decomandat | Popești-Leordeni Pârâul Rece | Parcare inclusă

Vă propun spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat în Popești-Leordeni, zona Pârâul Rece, la etajul 1 al unui imobil cu regim de înălțime P+3E, construit în anul 2020. Locuința are o suprafață utilă de 57,2 mp (62,5 mp suprafață totală) și beneficiază de un balcon generos, ideal pentru ...

1841 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | 64 MP
7

Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | 64 MP

Vand apartament cu 2 camere in Popesti Leordeni la aproximativ 12-15 minute de Pasarela Pietonala Berceni Metrou Berceni . Acesta se afla la etajul 2 intr-un imobil cu 5 etaje, finalizat in anul 2021 . Dispune de o suprafata utila totala de 64.25 mp . Se vinde mobilat si utilat . Nu dispune de ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat- Popesti Leordeni
8

Apartament 2 camere decomandat- Popesti Leordeni

De vanzare apartament 2 camere decomandat, situat in Popesti Leordeni, pe Strada Solstitiului, la 5 minute de Campusul Scolar de pe Strada Drumul Fermei. Etaj Demisol Suprafata 45 mp An constructie 2014 Se vinde mobilat utilat Pret 61 900 euro, se accepta si credit Pentru detalii suplimentare, 0739-922-890 ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere Leordeni
18

Apartament 3 camere Leordeni

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; Popesti-Leordeni | Finisaje moderne Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere si 2 bai, situat in Popesti-Leordeni, pe Soseaua Leordeni, in apropiere de Primarie, intr-o zona accesibila si in plina dezvoltare. Locuinta are o suprafata utila totala de 66,24 mp si ...

1370 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere+terasa Popesti Leordeni
5

Apartament 2 camere+terasa Popesti Leordeni

Se vinde apartament cu 2 camere, situat pe strada Sfanta Agnes, in orasul Popesti-Leordeni. Apartamentul are o suprafata utila de 67mp, la care se adauga terasa, rezultand o suprafata totala de 76 mp. Compartimentarea este eficienta, oferind un spatiu luminos si confortabil, potrivit atat pentru locuit, ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere de Vanzare si Parcare Subterana
9

2 Camere de Vanzare si Parcare Subterana

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, open space, confort 1 sporit, situat in cartierul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata utila de 45 mp. ID intern: 3611.

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1 4 camere 2 bai Popesti Leordeni
11

Vila P+1 4 camere 2 bai Popesti Leordeni

Se ofera spre vanzare vila insiruita, situata la aproximativ 600 m de Soseaua Oltenitei, cu acces rapid catre principalele puncte de interes din zona. Locuinta are o suprafata utila totala de 91 mp, la care se adauga podul izolat cu spuma poliuretanica. Compartimentarea este urmatoarea: Parter: hol, ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera Metrou Dimitrie Leonida Gata de Mutare + Parcare
8

Garsoniera Metrou Dimitrie Leonida Gata de Mutare + Parcare

Garsoniera de vanzare | Metrou Dimitrie Leonida 10 minute Ofer spre vanzare o garsoniera situata in Popesti Leordeni, la doar 10 minute de statia de Metrou Dimitrie Leonida. Suprafata utila: 31 mp Etaj 3 3 cu lift Loc de parcare inclus in pret Disponibila imediat Pret: 61.000 euro; Detalii si vizionari: ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio gata de mutare metrou Berceni
9

Studio gata de mutare metrou Berceni

Apartament 2 camere tip studio de vanzare Localizare: Strada Solstitiului, Popesti-Leordeni Bloc nou, modern Suprafata utila: 45,4 mp Situat la etajul 3 din 4 Bloc dotat cu lift Centrala termica proprie ndash; eficienta si confort Loc de parcare subteran disponibil ...

1780 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni Apartament 2 camere+Gradina 40 mp
19

Metrou Berceni Apartament 2 camere+Gradina 40 mp

Descopera confortul unei locuinte moderne, perfect adaptate stilului de viata urban, situata in Popesti-Leordeni, la doar cateva minute de statia de metrou Berceni. Acest apartament cu 2 camere, amplasat la parterul unui imobil construit in 2019, imbina armonios functionalitatea cu intimitatea, oferindu-ti ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio | Confort City - Popesti-Leordeni
15
1

Apartament de 2 camere, tip studio, situat in Confort City, Popesti-Leordeni. Suprafata utila 47 mp, etaj 3 11, bloc construit in 2008, cu lift. Compartimentare moderna, finisaje bune, aer conditionat, sistem propriu de incalzire. Se vinde nemobilat sau semi-mobilat. Potrivit pentru locuit sau investitie, ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau
11

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Popesti Leordeni, pe Soseaua Oltenitei. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015. Se vinde mobilat si utilat. Suprafata utila: 54,5 mp. In apropiere se afla numeroase facilitati: Primaria Popesti Leordeni, ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni
8

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un imobil construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Locuinta are o suprafata generoasa de 65 mp ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14