Promovat
Garsoniera în bloc nou finalizat, lift, loc parcare, metrou Dimitrie Leonida la doar 5 minute
5

Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării excelente și accesului facil către punctele de interes din ...

2000 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
[STRADA RASARITULUI-LEORDENI] Vila individuală - 4 camere - 3 bai
6
1

Ansamblu rezidențial de 8 case individuale Strada Răsăritului - Leordeni. Vă propunem în exclusivitate un ansamblu de 8 case individuale, cu regim de înălțime P+1, ce îmbină perfect confortul unei locuințe moderne cu liniștea unei zone retrase. Suprafață utilă: 112 mp Teren liber: 165 mp Parcare ...

1777 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Berceni Ap 3 camere disponibil si in rate la dezvoltator
10
2

Berceni Ap 3 camere disponibil si in rate la dezvoltator

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, la etaj intermediar in Berceni. Pretul afisat este fara tva si este disponibil pentru plata cash sau cu 50 % avans. Apartamentul se poate vinde si prin rate direct la dezvoltator cu un avans minim de 30.000 euro si diferenta in 3 ani. Ansamblul format din 2 ...

1236 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casă modernă, 111 mp + mansardă – Popești Leordeni, complet renovată
15

Vă propunem spre vânzare o casă modernă, complet renovată în noiembrie 2024, situată într-o zonă liniștită din Popești Leordeni, la aproximativ 15 minute de mers pe jos până la metrou. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. – Suprafață utilă: 111 mp – ...

2072 EUR/m2 | 111 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Case individuale 4 Camere
10

Case individuale 4 Camere

Vila individuala 4 camere ndash; Popesti-Leordeni Vila individuala cu 4 camere, compartimentata eficient, situata in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Titan ndash; Pallady (Sector 3) si #536;oseaua Oltenitei (Sector 4). Compartimentare: Parter: hol de intrare, living generos, bucatarie, baie, ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat
12

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat

2 camere tip studio - Popesti Leordeni Situat pe strada Biruintei 15 minute metrou Berceni Etajul 6 din 6 47,7 mp Am 2024 Balcon inchis cu termopan Centrala proprie Mobilat si utilat Pret 87.000euro; fara parcare Pret 94.000euro; cu parcare

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni
13

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni

Vila moderna, amplasata intr-o zona rezidentiala linistita din orasul Popesti-Leordeni, judetul Ilfov. Proprietatea beneficiaza de o locatie strategica, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei si Soseaua Berceni, si este situata in apropierea statiilor de metrou Berceni si Tudor Arghezi. Caracteristici ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata
14

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, strada Oituz, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida, aproximativ 8 minute de mers pe jos Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret Disponibila imediat Pret ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare mobilata si utilata complet - aproape Metrou Berceni
11

Apartament 1 camera tip C1 (garsoniera) de vanzare Se vinde mobilata si utilata complet Compartimentare eficienta, potrivita pentru locuit sau investitie Finisaje moderne Gata pentru mutare sau inchiriere Proprietate ideala pentru investitie Pret apartament: 71.600 euro ...

1943 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio modern intr-un imobil nou, ideal pentru locuire sau investitie
13

Studio luminos, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, cu acces facil. Compartimentare eficienta, cu spatiu aerisit si functionalBalcon ce ofera lumina naturala si confort suplimentar. Proprietate intabulata, cu documentatie completa, pregatita pentru vanzarePotrivita atat pentru rezidenta proprie, ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala
11

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc tip boutique, cu regim redus de inaltime P+3, amplasat pe Soseaua Leordeni. Imobilul beneficiaza de toate utilitatile si finisajele incluse, fiind alegerea ideala pentru cei care isi doresc un camin modern, confortabil si eficient ...

1395 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -
7

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, in Sectorul 4 - Postalionului . Dispune de o suprafata utila totala de 51.05 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda complet finisat, la cheie . Disponibilitati imobil : garsoniere, apartamente cu 2 si ...

1401 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni Garsoniera 41 MP Finalizata
9

Metrou Berceni Garsoniera 41 MP Finalizata

De vanzare garsoniera decomandata 41 mp, aflat in bloc nou pe strada Biruintei, Popesti Leordeni. Distanta fata de statia de metrou Berceni este de aproximativ 15 minute. Pret 75.500 euro tva inclus - cu avans de 20% Loc de parcare 8.500 euro plus tva Pentru mai multe detalii si vizionari 07399 ...

1841 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere
14

Ame Residence Exclusivitate Proiect nou ap 2 si 3 camere

EXCLUSIVITATE Noul Proiect Rezidential AME Leordeni Descopera AME Leordeni, un proiect rezidential nou, conceput pentru confort, functionalitate si un stil de viata modern. Ansamblul ofera apartamente spatioase de 2 si 3 camere, ideale atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Detalii apartamente ...

1266 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio gata de mutare 5 minute metrou Berceni
10

Studio gata de mutare 5 minute metrou Berceni

Apartament 2 camere tip studio ndash; Popesti-Leordeni, zona noua Va propunem spre vanzare un apartament modern, tip studio, cu 2 camere, situat intr-o zona noua si linistita din Popesti-Leordeni. Caracteristici: bull; Suprafata utila: 45,30 mp bull; Constructie: 2025 bull; Apartament ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7
1

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere Apollo Residence - Gata de mutat
9

3 Camere Apollo Residence - Gata de mutat

3 Camere + o baie - APOLLO RESIDENCE 1 Minut metrou Berceni Etaj 5 din 9 Mobilat Utilat 56mp Constructie 2024 Aer conditionat, incalzire prin pardoseala si tavane extensibile tip barisol In momentul de fata este inchiriat, se poate prelua cu tot cu chiriasi Pret 149.000eur

2661 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1+pod Popesti Leordeni || 4 camere || gradina || 600m Soseaua Oltenitei
19

De vanzare vila finalizata P+1+pod, situata in Popesti-Leordeni, la doar 600 m de Soseaua Oltenitei, intr-o zona linistita si bine conectata la oras. Proprietatea ofera un echilibru ideal intre confort, spatiu si functionalitate, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Suprafete: Suprafata ...

1308 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Biruintei 77 - 2 camere OPEN-SPACE - Mobilat - Mutare imediat #259;
4

Va propun spre vanzare apartament 2 camere tip studio, situat la etajul 2, mobilat si utilat, Biruintei 77.

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 camere Sfanta Agnes decomandat
14

2 camere Sfanta Agnes decomandat

Va prezentam un apartament cochet si primitor, situat pe Strada Sfanta Agnes, ideal pentru cei care isi doresc confortul unei locuinte moderne intr-un bloc nou. Detalii proprietate: 2 camere decomandate Suprafata utila: 53,6 mp Etaj 2 din 3 Bloc finalizat in 2022 Loc de parcare inclus in pret ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea