Promovat
Apartament 2camere open space Popesti Leordeni, strada Biruintei
15

Agentia ArhireImobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere tip studio, apartamentul este situat la etajul 6 din 6 , finalizare bloc anul 2024, lift modern. Apartamentul beneficiaza de balcon inchis in termopan , cetrala proprie, aer conditionat ,plita pe gaz, cuptor electric,masina de ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera finalizata - Mutare rapida - 38 mp
13
2

Garsoniera finalizata - Mutare rapida - 38 mp

Vand garsoniera decomandata, cu o suprafata de 38 mp, situata la etajul 1 din 4, cu lift, intr-un bloc finalizat in anul 2025. Garsoniera se vinde exact ca in fotografii. Locul de parcare se poate achizitiona separat, la pretul de 10.000E subteran, sau 6000E suprateran. Imobilul detine si boxe, care ...

1710 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera Spațioasă, 37mp, totul nou, Str. Solstițiului, bloc cu lift
7

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniere,Studio si 2 Camere - 5 Minute Metrou Berceni - Mutare Dec 2026
5
1

1. Finalizarea decembrie 2026 2. foarte aproape de metrou Berceni (5 minute de mers pe jos) 3. compartimentări perfecte 4. complet decomandat 5. centrală proprie + încălzire în pardoseală 6. finisaje la alegere (gresie, uși , faianță , parchet) 7. 7 etaje + lift 8. strada va fi asfaltata cu 2 ...

1510 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere tip studio | Confort City - Popesti-Leordeni
15
1

Apartament de 2 camere, tip studio, situat in Confort City, Popesti-Leordeni. Suprafata utila 47 mp, etaj 3 11, bloc construit in 2008, cu lift. Compartimentare moderna, finisaje bune, aer conditionat, sistem propriu de incalzire. Se vinde nemobilat sau semi-mobilat. Potrivit pentru locuit sau investitie, ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau
11

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Popesti Leordeni, pe Soseaua Oltenitei. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015. Se vinde mobilat si utilat. Suprafata utila: 54,5 mp. In apropiere se afla numeroase facilitati: Primaria Popesti Leordeni, ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni
8

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un imobil construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Locuinta are o suprafata generoasa de 65 mp ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Apartament 3 camere Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos Situat intr-o vila P+1+M An constructie: 2010 Etaj: 1 Compartimentare: Living Bucatarie 2 dormitoare Baie ...

1823 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere modern | 65 mp | Bloc 2021 | Metrou Berceni
6

Va propun spre vanzare un apartament modern si foarte bine intretinut, situat in Popesti-Leordeni, intr-un ansamblu rezidential construit in 2021, cu acces securizat si supraveghere video. Locuinta are o suprafata totala de 65 mp (56 mp utili + balcon generos de 9 mp), este situata la etajul 2 din 5 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium.Apartamentul este luminos, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -
7

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida . Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret ! Disponibila imediat ! Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartamente Moderne 2 si 3 Camere | Ansamblu Rezidential Nou Soseaua Leordeni
2
1

Alliance Rezidential va prezinta un ansamblu rezidential nou, cu apartamente moderne si spatioase, concepute pentru confort maxim si un stil de viata placut. Fiecare unitate beneficiaza de compartimentari inteligente si terase generoase, ideale pentru relaxare si socializare. Disponibilitati si Preturi Parter ...

1506 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
14

Popesti Apartament 2 Camere Mobilat Utilat

Apartament 2 camere decomandat | Strada Sfanta Agnes ndash; Popesti-Leordeni | Liniste, confort si acces rapid la metrou 1. Prima impresie ndash; locul in care te vezi acasa Imagineaza-ti un apartament luminos, modern, intr-o zona linistita, unde te poti retrage dupa o zi agitata, dar ramai conectat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament modern cu 2 camere – complet mobilat, bloc nou 2022, parcare inclusa Metrou Dimitrie Leon
13

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Popesti-Leordeni, str. Sf. Agnes Apartament elegant si modern, decomandat, situat la etajul 2 3, intr-un imobil finalizat in 2022. Detalii: Suprafata: 54 mp Complet mobilat si utilat Centrala proprie Loc de parcare in cota parte Acces securizat (bariera) Imobil ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1 cu 4 camere - 2 bai { Popesti Leordeni }
16

Vila P+1 cu 4 camere - 2 bai { Popesti Leordeni }

Se vinde casa tip duplex cu 4 camere si 2 bai in Popesti Leordeni. Aceasta dispune de o suprafata utila de 110 MP. Compartimentata este dispusa astfel : - parter : hol, baie, living (cu iesire pe terasa), bucatarie . - etaj 1 : 3 dormitoare, baie, balcon terasa (cu acces din hol si unul din dormitoare) ...

1760 EUR/m2 | 110 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Sos. Leordeni - 3 camere cu 2 bai, bloc nou
15

Sos. Leordeni - 3 camere cu 2 bai, bloc nou

APARTAMENT 3 CAMERE - POPE#536;TI LEORDENI Va propun spre vanzare apartament cu 3 camere situat pe soseaua Leordeni . Etaj 2 3 cu lift Suprafata : 63 mp Bloc construit in 2025 Icirc;ncalzire in pardoseala Se preda la cheie cu finisaje moderne Acte gata Statia stb langa ansamblu Pret : 90.700 euro + ...

1440 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea