Promovat
Apartament 2 Camere | Strada Biruintei | Parcare subterana INCLUSA |
12

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2019, pe strada Biruinței, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 4 din 5 și beneficiază de lift, ...

2142 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
[Metrou Berceni] - Apartament 2 camere - Mobilat si utilat
19

[Metrou Berceni] - Apartament 2 camere - Mobilat si utilat

Apartament 2 camere decomandat, situat într-un imobil construit în 2022, cu regim de înălțime P+7E și lift. Are o suprafață utilă de 59,33 mp. Apartamentul este situat la etajul 7, si se vinde mobilat și utilat, cu centrală proprie, fiind ideal pentru mutare imediată. Proprietatea are toate actele pregătite. Nu ...

1983 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera Spațioasă, Etaj 1, 37mp, Str. Solstițiului, Finisaje Premium
7

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Metrou Berceni - Apartament 2 cam-Mobilat - utilat- Parcare subterana
12

1797 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat mobilat - utilat
10

Apartament 2 camere decomandat mobilat - utilat

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare in exclusivitate , un apartament de 2 camere decomandat in Popesti-Leordeni . Locatie : Strada Solstitiului , nr 2 Suprafata utila :45 mp Etaj : demisol 5 An constructie : 2014 Mobilat- utilat complet. Pret : 61.900 euro Detalii suplimetare si ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  Mobilat si utilat  Parcare  Metrou berceni 15-20min
12

Apartament 3 camere Mobilat si utilat Parcare Metrou berceni 15-20min

Apartament 3 camere, mobilat si utilat ndash; Strada Solstitiului la doar 15 -20min de Metrou Berceni Detalii principale: bull; Suprafata utila: 67,26 mp bull; Etaj: 4 4 bull; Bloc construit in 2014 bull; 3 camere, 2 bai, 2 balcoane inchise bull; Loc de parcare in ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI - Gata de mutat
20

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI - Gata de mutat

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI Mobilata si utilata 57.7mp Utili + 14.8mp Pod 188mp teren Pod izolat + utilitati trase si in mansarda Centrala + calorifere Pret : 185.000euro; 0729 -233 - 211 disponibil si pe whatsapp

3190 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat utilat cu parcare subterana - Strada Solstitiului, Popesti-Leordeni
7

Apartament 2 camere tip studio de vanzare Localizare: Strada Solstitiului, Popesti-Leordeni Bloc nou, modern Suprafata utila: 45,4 mp Situat la etajul 3 din 4 Bloc dotat cu lift Centrala termica proprie ndash; eficienta si confort Compartimentare moderna, luminoasa ...

2044 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere - 2 bai | Splaiul Unirii
18

Apartament 3 camere - 2 bai | Splaiul Unirii

Apartament 3 camere cu suprafata generoasa de 101.4 mp Compartimentare moderna cu 2 bai Situat intr-un imobil prevazut cu lift Spatii ample, luminoase si bine organizate Se vinde mobilat si utilat Fotoliul galben, scaunul de birou si biroul din dormitor nu sunt incluse Loc de parcare inchiriat ...

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 50.65 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1329 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala 5 camere Soseaua Oltenitei Teren 300 mp
19

Vila Individuala 5 camere Soseaua Oltenitei Teren 300 mp

Vile individuale noi marca Alliance Rezidential ndash; exclusivitate! Descopera noul proiect Alliance Rezidential, ce cuprinde 3 vile individuale P+1, amplasate pe un teren generos de 928 mp, impartit intre cele 3 proprietati ndash; fiecare beneficiind de cel putin 300 mp de teren. Compartimentare ...

2102 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere metrou 5 min Mobilat
17
1

Apartament 3 Camere metrou 5 min Mobilat

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere open space ndash; 5 minute de Metrou Berceni Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, compartimentare open space, situat la etajul 5, din 5, la doar 5 minute de statia de metrou din zona Berceni. Suprafata: 66 mp Compartimentare: open space (living ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala spatioasa, confort si intimitate
6

Vila individuala spatioasa, confort si intimitate

Ofer spre vanzare o vila individuala moderna, situata in orasul Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre zona Titanndash;Pallady si Soseaua Oltenitei. Proprietatea este ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si intimitate, intr-o zona linistita si bine conectata la oras. Compartimentare: Parter: ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Tip Duplex-3 Camere-Mobilata si Utilata
20

Casa Tip Duplex-3 Camere-Mobilata si Utilata

CASA TIP DUPLEX - POPE#536;TI LEORDENI - 3 CAMERE De vanzare casa mobilata si utilata situata in Popesti-Leordeni, strada Rasaritului. Casa dispune de 3 camere si o baie. Cu o suprafata utila de 57.7mp + 14.8mp Pod Teren imprejmuit: 188mp Pod izolat + utilitati trase si in mansarda Centrala + ...

3190 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[OLTENITEI] Vila cu 7 camere - 325 MPU - Teren - 766 MP
13
1

[OLTENITEI] Vila cu 7 camere - 325 MPU - Teren - 766 MP

Ofer spre vanzare o vila SUPERBA in orasul Popesti Leordeni, la aproximativ 200 m de Soseaua Oltenitei . Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 324 mp + anexe, regimul de inaltime fiind S+P+1+M . Teren aferent : 766 mp . Casa este foarte bine compartimentata fiind impartita in : - subsol pivnita ...

1809 EUR/m2 | 325 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni
14

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni

Oferim spre vanzare un apartament modern de 3 camere , situat pe Soseaua Leordeni . Locatie : Soseaua Leordeni Suprafata totala utila : 88 mp An constructie : 2023 Etaj : 1 3 Complet mobilat si utilat . Loc de parcare : 2 disponibile ( in proprietate ) Pret : 150.000 euro Pentru mai multe ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

STudio spa #539;ios 45 mp – etaj 1, bloc nou, aproape de metrou
14

De vanzare Studio 45 mp ndash; aproape de metrou,Studio spatios, etaj 1 7, bloc cu 2 lifturi. * 45 mp * incalzire in pardoseala * baie la alegere: cada sau dus walk-in * balcon pregatit pentru mutarea bucatariei (scurgere + prize + calorifer) * bloc nou, finisaje moderne Pret: 89.000 euro; Detalii ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere + gradina { Strada Biruintei }
16

Apartament 2 camere + gradina { Strada Biruintei }

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat . Locatie : Strada Biruintei , Popesti -Leordeni Metrou Berceni : 15 minute mers pe jos Suprafata utila : 53 mp An constructie : 2022. Curte proprie: 51 mp. Loc de parcare in proprietate. Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare! Se ...

2604 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat utilat Premium!!
8

Apartament 3 camere mobilat utilat Premium!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision!! in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift, Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium.Apartamentul este luminos, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere parcare inclusa Drumul Fermei
16

Apartament 3 camere parcare inclusa Drumul Fermei

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Drumul Fermei, in apropierea Campusului Scolar, intr-un bloc tip vila construit in anul 2010. Locuinta are o suprafata utila de 82 mp, este amplasata la etajul 1 din 2 si se vinde complet mobilata si utilata, fiind ...

1645 EUR/m2 | 82 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Deco Residence | Metrou Berceni - 2 camere decomandat mobilat
8

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei Se vinde in exclusivitate apartament cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un bloc construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Apartamentul are o suprafata de 65 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal ...

2164 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere - decomandat | Mobilat si Utilat
12

Apartament cu 2 camere - decomandat | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere in Popesti Leordeni la aproximativ 15 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida . Acesta se afla la etajul 2 intr-un imobil cu 3 etaje fara lift, finalizat in anul 2022 . Dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp . Se vinde mobilat si utilat cu exceptia tablourilor ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 camere decomandat cu gradina
14

2 camere decomandat cu gradina