Promovat
Garsoniera decomandata - Parc Drumul Fermei Popesti Oltentei
9
5

Vanzare garsoniera in bloc nou situat pe Drumul Fermei, langa noul Parc Laurentiu Raiciu, in imediata apropiere de soseaua Oltenitei si Noul Campus Scolar Popesti Leordeni. Garsoniera vine la cheie, dotata cu centrala proprie, gresie, faianta, parchet, usi interior si baia mobilata. In imediata apropiere ...

1673 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
5 minute Metrou Berceni - Apartament 2 cam-Mobilat - utilat - Parcare
10

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2019, pe strada Biruinței, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 5 din 5 + pod și beneficiază ...

2459 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Popești-Leordeni   Pârâul Rece | Parcare inclusă
12

Apartament 2 camere decomandat | Popești-Leordeni Pârâul Rece | Parcare inclusă

Vă propun spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat în Popești-Leordeni, zona Pârâul Rece, la etajul 1 al unui imobil cu regim de înălțime P+3E, construit în anul 2020. Locuința are o suprafață utilă de 57,2 mp (62,5 mp suprafață totală) și beneficiază de un balcon generos, ideal pentru ...

1841 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Case individuale de vanzare in Popesti Leordeni, str Rasaritului
11
3

Va prezentam 8 vile individuale in Popesti Leordeni, situate pe strada Rasaritului, intr-o zona linistita, cu acces facil catre Sector 3, Theodor Pallady, Autostrada A2, si Autostrada A 0, la 15 min de mijloace de transport in comun care circula catre centrul Orasului Bucuresti. Pozitionate intre Popesti ...

1295 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou Berceni, studio cu loc parcare subteran
7

Metrou Berceni, studio cu loc parcare subteran

Acte gata! Mutare directa! Loc parcare subteran inclus in pret! Se accepta credit ipotecar!!! Vanzare un studio modern situat in Popesti Leordeni pe strada Solstitiului intr un imobil finalizat. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 si are o suprafata utila de 46 mp. In pret este inclus un loc ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti  Metrou Berceni Apartament 2 camere
4

Popesti Metrou Berceni Apartament 2 camere

Young City Residence ndash; Oferta promotionala | Metrou Berceni Investeste astazi intr-un proiect rezidential nou, gandit pentru confort, eficienta si acces rapid catre oras. Young City Residence este amplasat strategic, la doar 5 minute de pasarela pietonala catre statia de metrou Berceni (450 m), ...

1517 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare - Hotarului, etaj 3 3, 30 mp, parcare inclusa
7

Garsoniera de vanzare ndash; Hotarului, etaj 3 3, 30 mp, parcare inclusa Se ofera spre vanzare garsoniera situata pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, intr-un imobil cu lift. Suprafata proprietatii este de 30 mp, iar pretul este de 66.000 euro, incluzand un loc de parcare. Garsoniera se preda la ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere decomandat - Agnes, etaj 1 3, 72 mp
10

Apartament 3 camere decomandat - Agnes, etaj 1 3, 72 mp

Apartament elegant 3 camere ndash; Agnes VIII, etaj 1 3, 72 mp, ansamblu modern Va prezentam un apartament rafinat cu 3 camere, situat in prestigiosul ansamblu rezidential Agnes VIII, o locatie apreciata pentru liniste, organizare si standarde moderne de locuire. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Leoreni Apartament 2 Camere
13

Leoreni Apartament 2 Camere

Vand apartament 2 camere semidecomandat,situat la et 1 4 pe soseaua leordeni langa noua constuctie Penny. Are suprafata de 45 mp pus balcon de 5 mp. Ansamblu este in constuctie avand termen de finalizare decembrie 2026. Avem in ansamblu preturi ce pornesc de la 67.769 plus tva apartament 2 camere ...

1504 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Casa Individuala P+1, 4 Camere - 3 Bai Curte 560 mp
20

Popesti Casa Individuala P+1, 4 Camere - 3 Bai Curte 560 mp

Vila Individuala | Mobilata | Popesti-Leordeni | 150 mp utili Se vinde o vila individuala moderna, situata intr-o zona de case linistita din Popesti-Leordeni, ideala pentru familie. Constructia din 2022 combina confortul, functionalitatea si un stil contemporan, fiind gata pentru mutare. Compartimentare ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Casa Individuala,Teren 250 mp
13

Popesti Casa Individuala,Teren 250 mp

Vila Individuala | La Cheie | Popesti-Leordeni | 101 mp utili Oferim spre vanzare o vila individuala moderna, situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, la aproximativ 1 km de Primarie, cu acces facil catre principalele artere si facilitati urbane. Detalii proprietate bull; Suprafata ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului
14

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului

De vanzare garsoniera ndash; Popesti Leordeni, Strada Hotarului Se vinde garsoniera situata in Popesti Leordeni, pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, bloc cu lift. Pret: 61000 euro, loc de parcare inclus. Ideala pentru locuit sau investitie. 0787571547

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Casa Tip Duplex  5 camere - 4 bai, 180 MPU, Teren - 190 MP
5

Popesti Casa Tip Duplex 5 camere - 4 bai, 180 MPU, Teren - 190 MP

Vila Duplex Premium | La Cheie | Curte Generoasa | Popesti-Leordeni Descopera confortul unei locuinte moderne, gandite pentru un stil de viata premium! Se ofera spre vanzare o vila tip duplex, situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, la doar 1 km de Primarie si 2 km de statia de metrou Berceni ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Primarie Popesti Leordeni - Vila Individuala - P+1 - 250mp Teren
12

Vila individuala in Popesti Leordeni, la aproximativ 1 km de primarie Aceasta dipune de o suprafata utila totala aproximativa de 101 mp . Teren total : 257 mp . Compartimentare : -parter : hol, living, bucatarie inchisa, camera tehnica + baie, terasa ; -etaj 1 : 2 dormitoare, baie, balcon . Casa ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni
13

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni

Vila moderna, amplasata intr-o zona rezidentiala linistita din orasul Popesti-Leordeni, judetul Ilfov. Proprietatea beneficiaza de o locatie strategica, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei si Soseaua Berceni, si este situata in apropierea statiilor de metrou Berceni si Tudor Arghezi. Caracteristici ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat
12

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat

2 camere tip studio - Popesti Leordeni Situat pe strada Biruintei 15 minute metrou Berceni Etajul 6 din 6 47,7 mp Am 2024 Balcon inchis cu termopan Centrala proprie Mobilat si utilat Pret 87.000euro; fara parcare Pret 94.000euro; cu parcare

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni
20
1

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni

Vila la cheie ndash; Popesti-Leordeni | TVA inclus | Gata de mutat Vila la cheie situata in Popesti-Leordeni, pe strada Mecanizarii, cu acces rapid catre #536;oseaua Oltenitei si Autostrada A0. Suprafata utila: 135 mp Suprafata curte: 210 mp Compartimentare: Living generos de 36 mp 3 dormitoare 3 ...

874 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Case individuale 4 Camere
10

Case individuale 4 Camere

Vila individuala 4 camere ndash; Popesti-Leordeni Vila individuala cu 4 camere, compartimentata eficient, situata in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Titan ndash; Pallady (Sector 3) si #536;oseaua Oltenitei (Sector 4). Compartimentare: Parter: hol de intrare, living generos, bucatarie, baie, ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea