Promovat
Vila premium OPORTUNITATE EXCELENTA zona foarte linistita Popesti
20

OPORTUNITATE EXCELENTA PE PIATA IMOBILIARA ! Vila este spatioasa, decomandata, 5 camere , complet mobilata si utilata, construita in anul 2010 cu materiale de foarte buna calitate, parter, etaj mansardat, pod si 2 balcoane. Casa are 240 mp utili + anexe si un foisor, construita pe un teren de 500 mp ...

1960 EUR/m2 | 250 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Case individuale Popesti Leordeni Miraslau-Oltenitei
13
1

Case individuale Popesti Leordeni Miraslau-Oltenitei

Ansamblu de 3 case individuale Str. Popești Români, colț cu Miraslău, Popești-Leordeni Îți prezentăm un ansamblu exclusivist de 3 case individuale, situate într-o zonă excelentă din Popești-Leordeni, chiar la intersecția străzilor Popești Români și Miraslău la doar câțiva pași de Primărie, Șoseaua ...

2500 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
[ METROU ] Apartament 4 camere   Spațiu comercial   106 mp - Sector 4
19

[ METROU ] Apartament 4 camere Spațiu comercial 106 mp - Sector 4

Se oferă spre vânzare un Apartament 4 camere sau Spațiu comercial modern și versatil, situat în Sector 4, Bd. Metalurgiei nr. 468-472, la parterul unui imobil construit în anul 2020, ideal atât pentru desfășurarea unei activități proprii, locuință, cât și pentru investiție. * Localizare excelentă ...

1981 EUR/m2 | 106 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Teren 1000 mp de vanzare in Popesti-Leordeni / Strada Echinoctiului
5

Oportunitate de investitie! Popesti - Leordeni - Str Miraslau/Echinoctiului Teren intravilan, constructii, 1000 mp de vanzare! Deschiderea la strada principala este de 20 ml. Adancimea terenului de 50ml Terenul este situat pe strada Echinoctiului, intre strada Miraslau si strada Drumul Fermei. Regimul ...

1,000 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare mobilata si utilata complet - aproape Metrou Berceni
11

Apartament 1 camera tip C1 (garsoniera) de vanzare Se vinde mobilata si utilata complet Compartimentare eficienta, potrivita pentru locuit sau investitie Finisaje moderne Gata pentru mutare sau inchiriere Proprietate ideala pentru investitie Pret apartament: 71.600 euro ...

1943 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio modern intr-un imobil nou, ideal pentru locuire sau investitie
13

Studio luminos, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, cu acces facil. Compartimentare eficienta, cu spatiu aerisit si functionalBalcon ce ofera lumina naturala si confort suplimentar. Proprietate intabulata, cu documentatie completa, pregatita pentru vanzarePotrivita atat pentru rezidenta proprie, ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere de vanzare || Soseaua Leordeni || lift si incalzire in pardoseala
11

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc tip boutique, cu regim redus de inaltime P+3, amplasat pe Soseaua Leordeni. Imobilul beneficiaza de toate utilitatile si finisajele incluse, fiind alegerea ideala pentru cei care isi doresc un camin modern, confortabil si eficient ...

1395 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -
7

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, in Sectorul 4 - Postalionului . Dispune de o suprafata utila totala de 51.05 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda complet finisat, la cheie . Disponibilitati imobil : garsoniere, apartamente cu 2 si ...

1401 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni Garsoniera 41 MP Finalizata
9

Metrou Berceni Garsoniera 41 MP Finalizata

De vanzare garsoniera decomandata 41 mp, aflat in bloc nou pe strada Biruintei, Popesti Leordeni. Distanta fata de statia de metrou Berceni este de aproximativ 15 minute. Pret 75.500 euro tva inclus - cu avans de 20% Loc de parcare 8.500 euro plus tva Pentru mai multe detalii si vizionari 07399 ...

1841 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio gata de mutare 5 minute metrou Berceni
10

Studio gata de mutare 5 minute metrou Berceni

Apartament 2 camere tip studio ndash; Popesti-Leordeni, zona noua Va propunem spre vanzare un apartament modern, tip studio, cu 2 camere, situat intr-o zona noua si linistita din Popesti-Leordeni. Caracteristici: bull; Suprafata utila: 45,30 mp bull; Constructie: 2025 bull; Apartament ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7
1

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere Apollo Residence - Gata de mutat
9

3 Camere Apollo Residence - Gata de mutat

3 Camere + o baie - APOLLO RESIDENCE 1 Minut metrou Berceni Etaj 5 din 9 Mobilat Utilat 56mp Constructie 2024 Aer conditionat, incalzire prin pardoseala si tavane extensibile tip barisol In momentul de fata este inchiriat, se poate prelua cu tot cu chiriasi Pret 149.000eur

2661 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1+pod Popesti Leordeni || 4 camere || gradina || 600m Soseaua Oltenitei
19

De vanzare vila finalizata P+1+pod, situata in Popesti-Leordeni, la doar 600 m de Soseaua Oltenitei, intr-o zona linistita si bine conectata la oras. Proprietatea ofera un echilibru ideal intre confort, spatiu si functionalitate, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Suprafete: Suprafata ...

1308 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Biruintei 77 - 2 camere OPEN-SPACE - Mobilat - Mutare imediat #259;
4

Va propun spre vanzare apartament 2 camere tip studio, situat la etajul 2, mobilat si utilat, Biruintei 77.

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere in Kristal Residence - mobilat   utilat complet
13

Apartament 3 camere in Kristal Residence - mobilat utilat complet

bull; Proprietate rezidentiala disponibila spre vanzare in complexul Kristal Residence bull; Apartament spatios cu 3 camere, compartimentare complet decomandata bull; Suprafata utila generoasa de 84 mp bull; Imobil modern, construit in anul 2016 bull; Complex rezidential ...

1643 EUR/m2 | 84 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Complex Miorita Saloane de evenimente Cazare Restaurant
8

Complex Miorita Saloane de evenimente Cazare Restaurant

Complexul turistic isi desfasoara activitatea pe un teren de 20000 mp, proprietatea este compusa din restaurant principal a la carte, loc in care se mai regaseste un bar si receptia ce deserveste cazarea. Salonul a la carte este folosit si pentru evenimente avand o capacitate de 80 locuri, dotat cu 6 ...

441 EUR/m2 | 6,800 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare - Apartament 2 camere | Str. Miraslau | Popesti-Leordeni 
15

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Str. Miraslau | Popesti-Leordeni De vanzare apartament 2 camere, situat pe strada Miraslau, Popesti-Leordeni, intr-un bloc modern construit in 2016. Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp, este bine compartimentat si reprezinta o alegere excelenta atat ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Biruintei - 6 min metrou - Studio
20

Biruintei - 6 min metrou - Studio

Apartament 2 camere tip studio | Metrou Berceni Popesti Leordeni - Strada Biruintei Localizat la 600 m de statia de metrou Berceni Se vinde mobilat si utilat complet ndash; ideal pentru locuit sau investitie Suprafata utila: 46 mp Etaj: parter inalt din 5 Pret: 91.900 euro; Loc parcare disponibil: Exterior ...

2042 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni-Studio-Mobilat Utilat
9

Metrou Berceni-Studio-Mobilat Utilat

Metrou Berceni-Apartament 2 camere tip studio- mobilat si utilat nou De vanzare apartament cu 2 camere, tip studio, situat pe strada Solstitiului in Popesti Leordeni. In proximitate se afla metroul Berceni. Dispune de o suprafata utila totala de 45 mp. Se afla la etaj : 3 4, cu lift . Bloc finalizat ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Finalizat- MOBILAT - 45 mp  - Mutare Imediata
7

Studio Finalizat- MOBILAT - 45 mp - Mutare Imediata

Studio modern ndash; 45 mp, finalizat, etaj 3 4 cu lift Studio luminos, cu o suprafata totala de 45 mp, inclusiv balcon, situat la etajul 3 din 4 al unui imobil nou, finalizat, mobilat si utilat, dotat cu lift. Proprietatea este intabulata, cu toate actele pregatite pentru vanzare imediata. Compartimentarea ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Biruintei - Studio - Finalizat -
3

Biruintei - Studio - Finalizat -

Va propun spre vanzare apartament 2 camere tip studio, mobilat si utilat. Pentru mai multe detalii : 0787805953

1978 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Solstitiului - 3 Camere - Mobilat si Utilat - Campus
8

Solstitiului - 3 Camere - Mobilat si Utilat - Campus

Oferta de vanzare proprietate cu 3 camere, complet mobilata si utilata Localizare foarte buna pe Strada Solstitiului 37, zona Popesti-Leordeni Acces rapid catre campus, mijloace de transport, centre comerciale si facilitati urbane Compartimentare eficienta, cu spatii bine organizate ...