Promovat
Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni
7
6

Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni

Ofer spre vanzare vila individuala Pret 157.000 euro plus tva la plata cash. Pret 165.300 euro plus tva la plata prin credit. Comision 0% | Direct dezvoltator Descoperă confortul unei case individuale, perfectă pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și acces rapid către București. Amplasată ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026
9
4

5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026

2 Camere tip studio Situat pe strada Biruintei 5 Minute metrou Berceni Bloc nou, 2 lifturi 41 mp Etaj 1 din 8 Incalzire in pardoseala + centrala Predare in martie 2026 Pret 77.400eur TVA INCLUS 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

371 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casă modernă, 111 mp + mansardă – Popești Leordeni, complet renovată
15

Vă propunem spre vânzare o casă modernă, complet renovată în noiembrie 2024, situată într-o zonă liniștită din Popești Leordeni, la aproximativ 15 minute de mers pe jos până la metrou. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. – Suprafață utilă: 111 mp – ...

2072 EUR/m2 | 111 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni
12

Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni

Filado Imobiliare va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti Leordeni pe str. Drumul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2015, bloc curat si scara civilizata, disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata totala de aproximativ 56 mp, doua balcoane (unul ...

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Insiruita Popesti Leordeni || P+1+M Mobilata si Utilata
20

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare in exclusivitate o casa insiruita situata in Popesti-Leordeni, pe Strada Erou Gabriel Pantazica, intr-o zona linistita si accesibila. Imobilul dispune de o suprafata utila de 93 mp, la care se adauga o mansarda de 40 mp compartimentata in 2 camere si 1 baie, ...

1934 EUR/m2 | 93 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

TREND RESIDENCE Vila P+1+M 4 camere 2 bai 120 mpu
20

TREND RESIDENCE Vila P+1+M 4 camere 2 bai 120 mpu

Ofer spre vanzare o vila in Popesti Leordeni, langa Cheiul Dambovitei - sector 3 . Aceasta face parte dintr-un ansamblu dintr-un ansamblu rezidential inchis, cu bariera si paza 24 24 . Suprafata utila : 118 mp Suprafata utilat totala : 144 mp Suprafata Teren : 200 mp Compartimentare : - Parter : ...

2585 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 Camere Metrou Berceni || Mobilat si Utilat Complet
8

Alliance Rezidential va ofera in exclusivitate un apartament de 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe Strada Biruintei, la doar 3-5 minute de mers pe jos de statia de metrou Berceni. Apartamentul are o suprafata utila de 56 mp si o suprafata totala de 65 mp, fiind situat la etajul ...

2473 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa 3 camere Teren 190 mp Popesti Leordeni zona Leordeni
11
1

Casa 3 camere Teren 190 mp Popesti Leordeni zona Leordeni

Se ofera spre vanzare casa individuala pe parter, situata intr-un ansamblu rezidential format din 13 locuinte: 9 case individuale si 2 duplexuri. Locuinta dispune de o suprafata utila de aproximativ 55 mp, plus pod (cu placa de beton), fiind amplasata pe un teren de aproximativ 190 mp. Compartimentarea ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - Corvaris - Mobilat si utilat
8

Apartament 2 camere - Corvaris - Mobilat si utilat

Descopera confortul unui apartament modern cu 2 camere, situat in cadrul complexului rezidential Corvaris, pe Strada Amurgului 47 bis. Cu o suprafata de 49 mp, aceasta locuinta aflata la etajul 3 din 5 (imobil cu lift) imbina armonios functionalitatea cu un design placut si primitor. Apartamentul se ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Biruintei
9

NOU 2 camere Biruintei

Studio de vanzare ndash; 81 Residence, Popesti-Leordeni Va propunem spre vanzare un studio cu o suprafata de 45 mp, situat pe strada Biruintei nr. 81. Locuinta este amplasata la etajul 7 din 7 al unui imobil prevazut cu 2 lifturi. Pret: 83.000 euro;. Detalii si programari vizionari: Cristina Cojoaca ...

2184 EUR/m2 | 38 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

 Apartament 3 camere 2 bai –  New Confort City Popesti Leordeni
18

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; New Confort City, Popesti Leordeni Descopera un apartament spatios si bine compartimentat, ideal pentru o familie sau pentru investitie! Localizare: Confort City, Popesti Leordeni Acces facil catre Splaiul Unirii si Theodor Pallady Detalii proprietate: ...

1235 EUR/m2 | 102 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si utilat | Parcare | Popesti
16

Apartament 3 camere | Mobilat si utilat | Parcare | Popesti

Exista locuinte care iti ofera pur si simplu spatiu, si altele care iti dau senzatia de acasa din prima. Acest apartament cu 3 camere, situat pe Splaiul Unirii 9, in Popesti Leordeni, face parte din a doua categorie. Cu o suprafata generoasa de 101 mp, locuinta este gandita pentru confort real: camere ...

1432 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare 58 mp  etaj 5 6  mobilat si utilat   parcare inclusa
15

Apartament 2 camere decomandat de vanzare 58 mp etaj 5 6 mobilat si utilat parcare inclusa

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea este ideala pentru locuit sau investitie, avand o compartimentare eficienta si fiind pregatita pentru mutare. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata ...

2328 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere cu gradina 200 mp
15

Apartament cu 2 camere cu gradina 200 mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Curte proprie 200 mp Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat. Locuinta are o suprafata utila de 61 mp si beneficiaza de un mare avantaj: curte proprie de aproximativ 200 mp, ideala pentru relaxare, petrecerea timpului liber sau amenajare ...

2403 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere I Metrou
20

Apartament 2 camere I Metrou

2 Camere | 58 mp | Lift | Bloc 2014 | Parcare | 110.000euro; Negociabil ?? Str. Amurgului nr. 31G Bis ?? Pret: 110.000 euro; (negociabil) ?? Suprafata: 58 mp ?? 2 camere ?? Etaj 5 din 5 ?? Bloc 2014 ?? Lift ?? Apartamentul este intabulat ca mansarda, insa dispune de placa de beton, oferind confort ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartamente Moderne 2 Camere | Ansamblu Rezidential Leordeni
2

Alliance Rezidential va prezinta un ansamblu rezidential nou, cu apartamente moderne si spatioase, concepute pentru confort maxim si un stil de viata placut. Fiecare unitate beneficiaza de compartimentari inteligente si terase generoase, ideale pentru relaxare si socializare. Disponibilitati si Preturi Parter 2 ...

2291 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila insiruita P+1+M 5 camere 3 bai Primarie Popesti Leordeni
20

Vila insiruita de vanzare P+1+M 5 camere 3 bai situata pe strada Gabriel Pantazica in apropierea Primariei Popesti Leordeni. Detalii principale: Loc de parcare in cadrul ansamblului Suprafata utila: 93 mp + mansarda de aproximativ 40 mp (compartimentata in 2 camere si baie) Teren liber in spate: 30 mp se ...

1499 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala 4 camere 3 bai Str Rasaritului
20

Vila individuala 4 camere 3 bai Str Rasaritului

Se ofera spre vanzare vila individuala, situata pe strada Rasaritului, in orasul Popesti-Leordeni. Imobilul are o suprafata utila de 112 mp, amplasat pe un teren cu 165 mp curte libera. Compartimentarea este urmatoarea: Parter: hol de acces, living spatios, bucatarie, baie si casa scarii Etaj: hol, 3 ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Autostrada A0-Casa 4 Camere-Mobilata Utilata-Gata de Mutare
20

Autostrada A0-Casa 4 Camere-Mobilata Utilata-Gata de Mutare

Casa Tip Duplex - Popesti-Leordeni - Autostrada A0 - Gata de Mutare De vanzare vila tip duplex in Popesti Leordeni, in apropiere de intrarea pe Autostrada A 0. Aceasta dispune de o suprafata utila de aproximativ 125 mp . Teren total : 270 mp, liber 200 mp . Compartimentare : Parter : hol, baie, bucatarie ...

1304 EUR/m2 | 125 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Exclusivitate Apartament 2 camere decomandat, la 10 min de metrou Dimitrie Leonida – Popesti-Leorden
18

Apartament 2 camere decomandat ndash; EXCLUSIVITATE ndash; Popesti-Leordeni, str. Amurgului nr. 31 G Va prezentam un apartament modern, cu o suprafata de 58 mp, situat la etajul 5 din 5 intr-un imobil construit in 2014, prevazut cu lift. Compartimentarea este practica, fiind potrivit atat pentru locuinta ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat
11

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat

Alliance Rezidential va ofera ,spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat , situat in Popesti Leordeni . Locatia : Strada Sfanta Agnes Suprafata utila : 50.6 mp gt; totala : 53.6 mp An constructie : 2022 Etaj : 2 3 ( nu dispune de lift ) Mobilat - utilat ( cu exceptia tablourilor si TV-ului ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere
12

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera in exclusivitate , spre vanzare , un apartament de 2 camere situat in Popesti Leordeni , la doar 10 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida . Locatia : Strada Amurgului Suprafata utila : 46 mp gt; totala : 48.66 mp An constructie : 2014 Etaj : 3 5 ( cu lift ) ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere cu gradina proprie(200m) - 750m Metrou Berceni
13

Apartament 2 camere decomandat cu gradina proprie(200m) ndash; Popesti Leordeni (Biruintei) Localizare excelenta ndash; la doar 750 m de metrou Berceni Detalii proprietate: bull; Suprafata: 61 mp bull; Compartimentare: decomandat bull; Etaj: parter din 6 bull; Se vinde complet mobilat si utilat ...

2443 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

 Apartament 2 camere || Strada Amurgului 750m Metrou D. Leonida
16

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Complex Corvaris, Strada Amurgului Pret: 105.000 Euro Locatie: Strada Amurgului, la doar 750 m de Metrou Dimitrie Leonida Detalii generale: Suprafata utila: 49 mp Compartimentare: 2 camere Etaj: 3 din 5 Bloc dotat cu lift modern Parcare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea