Promovat
Garsoniera Sos Oltenitei/Popesti, Lidl, Centrala, mobilata partial
5

Va propunem spre vanzare o garsoniera, confort 1, etaj intermediar, mobilata partial, situata pe o strada adiacenta Sos Oltenitei, in zona centrala a Orasului Popesti Leordeni, foarte aproape de Lidl. - an 2015 - etaj 1/4 - suprafata 33,11MP - centrala termica - mobilata/utilata - ideala investitie PRET ...

1818 EUR/m2 | 33 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
105.000 € TVA INCLUS | Apartament 2 camere tip studio | 60 mp
7

Apartament 2 camere tip studio | Ansamblu rezidential nou | 60,6 mp total | 105.000 euro; TVA inclus Va propunem spre vanzare un apartament modern de 2 camere tip studio, situat intr-un ansamblu rezidential nou, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Metrou - Parcare - Mobilat Modern
16

Nexus Homes vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Popești-Leordeni, pe strada Biruintei, într-un imobil nou, finalizat în anul 2021. Proprietatea este amplasată la etajul 5 din 6 cu lift, oferind o compartimentare decomandata, eficientă și bine luminată natural. Suprafața ...

2261 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Berceni Ap 3 camere disponibil si in rate la dezvoltator
10
2

Berceni Ap 3 camere disponibil si in rate la dezvoltator

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, la etaj intermediar in Berceni. Pretul afisat este fara tva si este disponibil pentru plata cash sau cu 50 % avans. Apartamentul se poate vinde si prin rate direct la dezvoltator cu un avans minim de 30.000 euro si diferenta in 3 ani. Ansamblul format din 2 ...

1236 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida
20

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida

Apartament de 3 camere in exclusivitate, situat pe Strada Drumul Fermei, intr-un imobil construit in 2014, la etajul 3 din 4 (fara lift), ideal pentru cei care cauta un spatiu bine compartimentat intr-o zona linistita. Cu o suprafata de 75 mp, locuinta ofera camere generoase si luminoase, fiind potrivita ...

1600 EUR/m2 | 75 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida
9

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida

Oferim spre vanzare o garsoniera , situata in orasul Popesti Leordeni , la doar 8-10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie Leonida . Suprafata utila : 31 mp An constructie : 2025 Etaj : 3 3 ( cu lift ) Loc de parcare inclus in pret . Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului
10

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai in orasul Popesti Leordeni . Locatie : Strada Solstitului An constructie : 2014 Etaj : 4 4 Compartimentare : living , 2 dormitoare , hol , 2 bai , bucatarie , 2 balcoane inchise. Complet mobilat si utilat . Loc de parcare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala ~ Primaria Popesti Leordeni- Teren 480 MP -
13

Oferim spre vanzare o vila individuala ,situata pe Strada Leordeni , in centrul orasului Popesti -Leordeni . Facilitati in zona : *Liceul Teoretic quot;Radu Popescu quot; - 9 minute mers pe jos *Primaria Popesti - 4 minute mers pe jos * Parc Alexandru Garian - 3 minute mers pe jos *Mega Image Popesti ...

2773 EUR/m2 | 128 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsonier #259;  Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni  Bloc Premium
5

Garsonier #259; Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni Bloc Premium

Se ofera spre vanzare garsoniera decomandata, spatioasa, situata pe Strada Biruintei, la doar cativa pasi de statia de metrou si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator recunoscut pentru constructiile ...

1722 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP
15

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP

Se vinde vila tip duplex , la aproximativ 1 km de centrul orasului Popesti Leordeni (Primarie) respectiv 2 km pana la statia de Metrou Berceni - Dimitrie Leonida . Suprafata utila totala este de 185 mp (incluzand terasa). Teren aferent : 250 mp (180 mp liber) . Casa este foarte bine compartimentata ...

1464 EUR/m2 | 181 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat
6

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat

Studio modern disponibil pentru vanzare situat pe Strada Sfanta Agnes nr 17C in zona rezidentiala linistita Proprietate complet mobilata si utilata, pregatita pentru mutare imediata sau investitie finisaje de calitate si compartimentare eficienta pentru confort optim Sistem de incalzire mixt: ...

1800 EUR/m2 | 35 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI
8

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere , tip studio , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Biruintei Suprafata utila : 43 mp gt;totala : 52 mp An constructie : 2024 Etaj : 6 6 Pret : 90.000 euro Detalii si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra Radu

2093 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Metrou BERCENI
11

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Metrou BERCENI

Metrou BERCENI - Apartament 3 camere , 2 bai Suprafata utila : 66 mp An constructie : 2020 Etaj : 5 5 ( cu lift ) Complet mobilat - utilat . Loc de parcare : ~ Subteran : 12.000 ~ Exterior : 9.000 euro Pret : 132.900 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la : 0729.233.500 Alexandra ...

2144 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{STUDIO }   Mobilat-utilat ~ Metrou BERCENI
9
1

{STUDIO } Mobilat-utilat ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament , tip studio situat in Popesti Leordeni , la 15-18 de minute de statia de Metrou Berceni . Locatie : Strada Solstitiului Suprafata utila totala :45 mp Etaj : 3 4 ( cu lift ) An constructie : 2025 Mobilat - utilat (totul ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni  Str. Biruin #539;ei
5

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni Str. Biruin #539;ei

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor
16

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor

Oferim spre vanzare o vila individuala de 5 camere si 3 bai , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Astrelor Suprafata utila : 130 mp An constructie : 2025 Regim : P + 1 + pod Teren aferent : 344 mp (245 mp liber) . Compartimentare : - parter : Living generos, cu acces direct ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala - Stil Mediteranean - 4 Camere - 3 bai, Teren 235 MP
15

Ofer spre vanzare o vila individuala in orasul Popesti Leordeni . Aceasta este compartimentata astfel : - parter : hol intrare, living, baie, casa scarii, bucatarie ; - etaj 1 : hol, 3 dormitoare, 2 bai (una in dormitorul matrimonial), logie ; Se va preda la cheie cu toate finisajele incluse si va ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat
9

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere, in Popesti Leordeni langa campusul scolar . Acesta se afla la demisolul unui bloc cu 5 etaje . An constructie : 2014 Se vinde mobilat si utilat . Disponibil imediat . Pret : 61.900 euro Loc de parcare in cota indiviza . Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse
13

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni in apropiere de noul Penny Market . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 88 mp . Etaj 1 din 3 . Se vinde mobilat si utilat . Facilitati apartament : centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis . Mijloace de transport: ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere  | 10 Min Metrou Berceni
10

Apartament 2 camere | 10 Min Metrou Berceni

Apartament modern cu 2 camere, open space, gandit pentru confort si functionalitate. Spatiul este luminos si aerisit, cu living generos integrat cu bucataria ndash; ideal pentru un stil de viata activ si relaxat. Dormitorul este intim si primitor, perfect pentru odihna. Situat la etajul 5 5, apartamentul ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa
10

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa

Va propunem spre vanzare o garsoniera moderna, ideala pentru locuit sau investitie, situata intr-un imobil bine intretinut, cu acces facil catre mijloacele de transport. Caracteristici principale: Garsoniera decomandata Suprafata utila totala 30.8 mp Etaj 3 din 3 Imobil dotat cu lift Compartimentare ...

2542 EUR/m2 | 24 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala moderna – Popesti-Leordeni
4

Vila individuala moderna – Popesti-Leordeni