Promovat
vând casă în baia sprie 140.000
15

vând casă în baia sprie 140.000

casă cu 3nivele parter etajul 1+etajul2 240m pe gaz

112 EUR/m2 | 240 m2

Baia Sprie, Maramures

Promovat
Vand teren in comuna Recea,Baia Mare
4

Vand teren in comuna Recea,Baia Mare

Vând teren comuna Recea,sat Recea in vecinatatea Băii Mari,strada Ulița mare nr78,suprafata 32 de ari,32 de m front la strada asfaltata.Toate utilitatile se afla pe teren.Pretabil pentru investitie,constructii case..

3,200 m2

Recea, Maramures

Promovat
2 case in aceeasi curte (se vand impreuna)
5
1

2 case in aceeasi curte (se vand impreuna)

226 mp - locuibil 5 dormitoare 2 bai 2 sufragerii 2 camere depozit 1 garaj 1 loc acoperit pentru depozitat lemne 2 căm ri 1 pivniță Casă de locuit tip parter din zidărie (BCA) cu suprafața de 92 mp. Construcție anexă parter plus etaj din zidărie (BCA), cu suprafața de 134 mp. Construcție anexă din ...

313 EUR/m2 | 230 m2

Viseu de Jos, Maramures

Promovat
vand apartament
5

vand apartament

Apartament 3 camere , bloc nou zona Mărul de Aur .Str Victoriei Pret 118.000 etaj 2 Suprafață utilă 87mp Balcon 12 mp Loc de parcare inclus Izolat exterior ( vata bazaltică ) Plafoanele izolate la interior . Microcentralä, proprie . 2 bäi ( una făcută cu materiale din Franta)+ finisajele sunt făcute ...

1356 EUR/m2 | 87 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vindem casa la tara
4
18

Vindem casa la tara

Casa cu 3 camere ,cămară și terasa ,sura mare cu fintia în curte și afectivitate plus 10 ari de gradina cas aceste situata în Asuaju de jos la drumul principal 42 de km pana în Baia Mare preț 24000 euro negociabil, tel

400 EUR/m2 | 60 m2

Asuaju de Jos, Maramures

De vânzare casa semifinisata Remetea Chioarului
5

De vânzare casa semifinisata Remetea Chioarului

De vânzare casa semifinisata in Remetea Chioarului. 2 etaje, 150mp și 19 arii de teren.Pret 139000euro.Negocoabil.

927 EUR/m2 | 150 m2

Remetea Chioarului, Maramures

vand casa in rozavlea 1

vand casa in rozavlea

e casa bunicilor are 2 camere baie bucătărie in curte casa lemn

Rozavlea, Maramures

Vând 60 de hectare de teren ( pășune) cu tot cu fermă și vaci bălțate românești 80 de capete

Vând 60 de hectare de teren (pășune ) cu tot cu fermă și vaci bălțate

60 m2

Somcuta Mare, Maramures

Casa veche de stejar
3
11

Casa veche de stejar

Casa de stejar veche, se vinde,fără teren, pentru demontare ,jud Maramureș, preț negociabil Informații la tefon

25 EUR/m2 | 120 m2

Petrova, Maramures

Apartament cu 2 camere de vinzare
10

Apartament cu 2 camere de vinzare

Apartament de vânzare cu 2 camere situat în cart Unirii loc Sighet renovat complet cu instalații noi de electricitate, apa,și gaz Dispune de o centrala termica pe gaz ptr incalzire ,gresie, faianta,parchet Usa la întrare metalica îmbrăcată în MDF cu o scara curata și linistita intr-o zona industriala ...

1350 EUR/m2 | 40 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere mobilat cu aer condiționat, Et 2 semidecomandat. Zona Vivo Moll.

313 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanazare cu teren
10
1

Casa de vanazare cu teren

Casa este situata pe strada Corbului la 10 minute de Kaufland. Casa are o suprafata de 72mp compusa din 2 camere, bucatarie, baie, hol, beci si pod. Casa este construita din BCA si blocuri ceramice, fundatia din elevatie de piatra, acoperis cu placi de azbociment. Casa este izolata exterior iar incalzirea ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

CARBUNARI ! Pentru pensiune locuire  Casa P+M in rosu cu 10 ari teren
4
2

CARBUNARI ! Pentru pensiune locuire Casa P+M in rosu cu 10 ari teren

Cărbunari,la ieșire către Berinta în vârful pantei,vindem casa P+M din cărămidă în roșu .Suprafață construită la sol 125 mp. Casa dispune de un teren generos de 3000 mp,este amplasată chiar la șoseaua Baia Mare-Tg.Lapus,și se vinde în mai multe variante dorite de clienți: Casa + 1000 mp =75.000 eur Casa ...

341 EUR/m2 | 220 m2

Carbunari, Maramures

Teren de vânzare
5

Teren de vânzare

vând teren în suprafață de aproximativ 4500 m pătrați în imediata apropiere a satului Breb Maramureș loc liniștit

40,000 m2

Ocna Sugatag, Maramures

Teren de Vânzare
2

Teren de Vânzare

Teren De vânzare teren intravilan Se oferă spre vânzare un teren intravilan situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, ideal pentru construcția unei locuințe. Suprafață: 2000 mp Locație: SIGHETUL MARMATIEI STR.LAZU ȘESULUI Utilități disponibile: [apă,curent electric dacă există] ...

Sighetu Marmatiei, Maramures

Casa+ teren
7

Casa+ teren

Vând casa + teren de vânzare Terenul are o suprafață utilă de 2100 m cu pomi fructiferi Posibilitate de locuit sau pensiune. Intrare proprie la 20 m de drum 2 km în apropiere de Ocna Sugatag

Calinesti, Maramures

Teren vanzare mocira
4

Teren vanzare mocira

Vănd teren intravilan Mocira 7 ari (parcela + cota parte drum privat ) pe strada Unirii , apa si curentul pe proprietate , gazul si canalizarea efectuată pe strada principală.Parcela este dreaptă si are deschiderea de 30 m la drum , foarte bună pentru construcția unei case .Zona e foarte liniștită ...

720 m2

Mocira, Maramures

casa de vanzare
4
2

casa de vanzare

vând casa cu teren in seini zona ultra centrala cu toate utilitățile necesare pe strada Aurel Vlaicu într-o zona liniștită cu o vedere panoramica pentru informati sunati la numerele de telefoane sau

650 EUR/m2 | 100 m2

Seini, Maramures

Teren intravilan Viseu de Sus
1
15

Teren intravilan Viseu de Sus

Vand teren intravilan in Viseu de Sus pe str. Tapinarilor in suprafata de 15 ari.

1,500 m2

Central, Viseu de Sus, Maramures

Apartament 3 camere decomandat
5

Apartament 3 camere decomandat

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 1, compus din 3 camere, bucătărie, 2 bai, 70MP,2 balcoane (unul închis), poziționat pe mijloc, izolat (și casa scării), dubla orientare, centrala termica, geam termopan, aer condiționat, garaj, scara curata și îngrijită, 110000 euro negociabil, Grănicerilor colt ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 Camere Petre Dulfu
10
2

Apartament 2 Camere Petre Dulfu

Vând apartament 2 camere situat intr-un bloc nou pe strada Petre Dulfu, etajul III, semifinisat, incalzire in pardoseala, 1 baie, Pretul este de 95.000 Euro negociabil.Fara agenții

1727 EUR/m2 | 55 m2

Baia Mare, Maramures

Vand apartament 2 camere
8
1

Vand apartament 2 camere

Apartament 2 Camere NOU | Str. Vasile Alecsandri | Parcare Inclusă Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc nou (construcție recentă), pe strada Vasile Alecsandri, o zonă excelentă din Baia Mare. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 5 niveluri și este ideal ...

2361 EUR/m2 | 36 m2

Central, Baia Mare, Maramures

vand casa si pământ
7
4

vand casa si pământ

Vând casa în Coas județul Maramureș cu toate utilitățile(apa,curent,gaz)12 ari de teren preț 50.000euro 074

476 EUR/m2 | 105 m2

Coas, Maramures

Vand apartament 2 camere decomandat etaj 1
10

Vand apartament 2 camere decomandat etaj 1

Vand apartament 2camere etaj1 decomandat în Baia Sprie strada decebal va rog folosiți acest e-mail pentru detali Vizionare video pe you Tube accesati

1354 EUR/m2 | 48 m2

Baia Sprie, Maramures

Categorii

Județe

Maramures

Localități

Baia Mare (228) Sighetu Marmatiei (64) Tautii-Magheraus (23) Baia Sprie (19) Seini (16) Viseu de Sus (15) Borsa (12) Somcuta Mare (11) Targu Lapus (10) Cavnic (8) Mocira (8) Ocna Sugatag (8) Sasar (8) Moisei (7) Sacalaseni (7) Viseu de Jos (7) Coltau (6) Somcuta Mare, Maramures (6) Breb (5) Carbunari (5) Coas (5) Copalnic-Manastur (5) Catalina (4) Leordina (4) Oncesti (4) Remetea Chioarului (4) Salistea de Sus (4) Slatioara (4) Ariesu de Padure (3) Asuaju de Jos (3) Baita (3) Budesti (3) Chechis (3) Cicarlau (3) Dumbravita (3) Giulesti (3) Lapus (3) Lapusel (3) Merisor (3) Ocolis (3) Recea (3) Satu Nou de Jos (3) Satulung (3) Sisesti (3) Tautii de Sus (3) Viseu de Mijloc (3) Ardusat (2) Asuaju de Sus (2) Baita de sub Codru (2) Baiut (2) Berchez (2) Bocicoiu Mare (2) Bontaieni (2) Bozanta Mica (2) Chelinta (2) Craciunesti (2) Danesti (2) Firiza (2) Gardani (2) Grosi (2) Hideaga (2) Ilba (2) Mara (2) Petrova (2) Poienile de sub Munte (2) Remecioara (2) Rona de Jos (2) Rozavlea (2) Ruscova (2) Sacel (2) Sapanta (2) Satu Nou de Sus (2) Tamasesti (2) Ticau (2) Ulmeni (2) Valea Viseului (2) Valenii Somcutei (2) Arduzel (1) Bargau (1) Barsana (1) Boiu Mare (1) Botiza (1) Calinesti (1) Campulung la Tisa (1) Cetatele (1) Chiuzbaia (1) Ciolt (1) Copalnic (1) Coruia (1) Curtuiusu Mare (1) Dragomiresti (1) Fauresti (1) Grosii Tiblesului (1) Inau (1) Manau (1) Mesteacan (1) Nanesti (1) Oarta de Jos (1) Piatra (1) Posta (1) Preluca Noua (1) Preluca Veche (1) Prislop (1) Remeti (1) Rogoz (1) Rona de Sus (1) Rus (1) Sabisa (1) Saliste (1) Strambu-Baiut (1) Stramtura (1) Suciu de Sus (1) Tamaia (1) Tisa (1) Unguras (1) Vadu Izei (1) Valeni (1) Valenii Lapusului (1) Vicea (1) Viile Apei (1)