Promovat
NEW! COMISION 0% - Apartamente 3 camere - Vasile Alecsandri 72E, Baia Mare
10
2

NEW! Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION PLAZA TOWER 3, situat in zona Catedralei Sfanta Treime, pe strada Vasile Alecsandri 72E din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 3 camere ce au o suprafata cuprinsa intre 70.62 mpc ...

1195 EUR/m2 | 83 m2

Vasile%2525252525252525252525252bAlecsandri, Baia Mare, Maramures

Promovat
Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
20
2

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare

Ascunsă într-un cadru natural de poveste, această cabană din Săpânța este mai mult decât o proprietate – este o evadare din ritmul alert al orașului, un loc unde liniștea și confortul se împletesc armonios. Fie că o privești ca pe o investiție profitabilă sau ca pe propriul refugiu de weekend, cabana ...

1325 EUR/m2 | 120 m2

Sapanta, Maramures

Promovat
Proprietar, vând apartament 4 camere plus garaj
10

Proprietar, vând apartament 4 camere plus garaj

Acest apartament de 4 camere, situat la parter înalt, în zona Revolution Residence, Vasile Alecsandri, are o suprafață utilă de 82 mp. Este decomandat, oferind intimitate și confort. Interiorul este finisat cu materiale de calitate, iar pereții sunt vopsiți în alb. Apartamentul este potrivit și pentru ...

1488 EUR/m2 | 82 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Teren 4,627mp Giulesti / Strada PRINCIPALA
9

Teren 4,627mp Giulesti / Strada PRINCIPALA

Teren 4.627 mp – Oportunitate de Investiție în Giulești Vă prezentăm spre vânzare o parcelă generoasă de teren agricol, situată într-o zonă strategică din Giulești, ideală pentru cei care caută o suprafață extinsă cu acces facil. Cu o suprafață totală de 4.627 mp, această proprietate reprezintă o bază ...

4,627 m2

Giulesti, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Satulung 17 km de Baia Mare, vindem gospodarie traditionala cu 26 ari teren
8
7

La 17 km de Baia Mare in Satulung, in directia Baia Mare-Cluj, vindem gospodarie formata din : 1. Casa de locuit solida, din anii 70, construita din vaiog , tencuita, renovata in interior recent Casa are hol, bucatarie mare , 3 camere , loc pregatit pentru amenajare baie 2. Casuta de vara, compusa ...

665 EUR/m2 | 79 m2

Satulung, Maramures

LAPUSEL la DN Baia Mare-CLUJ, ideal pentru bussiness + locuinta pozitia din spate
5

Singurul teren disponibil la Drumul National in localitatea Lapusel, la iesire, inainte de ultimele case, pe partea dreapta cum mergem spre Cluj. Terenul este semnalizat printr-un banner cu nr.de telefon E un teren cu pozitie strategica, cu deschidere 23 m, acces direct . Forma este dreptunghiulara, ...

1,617 m2

Lapusel, Maramures

Vand teren busag tautii magheraus
3

Vand teren busag tautii magheraus

Vand teren intravilan in Busag, parcela are 11 arii, toate utilitatile. Zona este foarte linistita, constructii de case noi, potrivita pentru iubitorii de natura dar si pentru cei care doresc acces usor catre oras, drumul este asfaltat iar statia de autobuz este foarte aproape. Pretul este de 23500 pentru ...

1,100 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

 REDUCERE DE PRET! In Baia Sprie, vand apartament cu 3 camere, 2 bai, etaj1, cu imbunatatiri,62500E
10
3

Zona Microraion Vest, ofer spre vanzare apartament cu 4 camere modificat din 2 apartamente alaturate, sunt 2 dormitoare, sufragerie, 2 bai, etaj1 cu microcentrala (instalatie in cupru), termopane, izolat exterior, semimobilat, 62500 euro, neg.

992 EUR/m2 | 63 m2

Baia Sprie, Maramures

Vand teren intravilan  14 ari ,sat Sasar jud Maramures
1
23

Vand teren intravilan 14 ari ,sat Sasar jud Maramures

Vand teren intravilan 14 ari in sat Sasar com Recea jud Maramures,Are acte in regula si PUD , , suprafata totala: 1400 mp, Front stradal: 14 m .

1,400 m2

Sasar, Maramures

Casa de vanzare
8
4

Casa de vanzare

Anul constructiei 2012-800m teren. Casa compusa din 3 camere 2 sali de baie 1 wc serviciu living cu bucatarie.Etaj amenajat. Imprejmuire cu Gard!

1071 EUR/m2 | 140 m2

Satulung, Maramures

Teren vânzare Somcuta Mare
5

Teren vânzare Somcuta Mare

Vând teren Șomcuta Mare, strada Budeni , în suprafață de 30 de ari! Preț 2500 de euro aria. Terenul este împrejmuit cu gard metalic! Pentru informații suplimentare la telefon.

Somcuta Mare, Maramures

    Teren extravilan intabulat de vânzare  sat Breb, Maramures
4
2

Teren extravilan intabulat de vânzare sat Breb, Maramures

Vând teren intabulat în satul Breb, situat la aproximativ 100 m de sat, într-o zonă liniștită, cu peisaj natural deosebit. Proprietatea beneficiază de acces auto facil pe drum practicabil și se află într-o poziție foarte bună, la limita intravilanului, fiind separată doar de drumul de acces. Pe teren ...

4,193 m2

Breb, Maramures

Vând Casă, Tautii de Sus, Maramureș
8
2

Vând Casă, Tautii de Sus, Maramureș

Casă modernă cu panoramă superbă Tăuții de Sus, Baia Sprie Suprafață utilă: 165 m Teren: 1600 m Situată pe strada Castanilor, în vârful unui deal, această casă construită între 2016 2018 oferă confort modern, intimitate și o priveliște spectaculoasă asupra zonei. Compartimentare: Parter: ...

879 EUR/m2 | 165 m2

Tautii de Sus, Maramures

Casa in Manau,Ulmeni
7
1

Casa in Manau,Ulmeni

Casă de vânzare la țară 45 km de Baia Mare-Manau De vânzare casă situată într-o zonă liniștită, la doar 45 km de Baia Mare, ideală pentru locuit permanent sau casă de vacanță. Detalii: Suprafață teren: 33 ari (3.300 mp) Casă tradițională, construită solid Curte spațioasă, livadă pomi fructiferi Drum ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Ulmeni, Maramures

Promovat
Tautii Magheraus (zona str. 4) - PROIECT NOU - case pe parter, s.c.=150 mp, teren 500 mp
10
2

Tautii Magheraus (zona str. 4) - de vanzare casa noua, construita in 2024-2025, are o suprafata desfasurata de 150 mp, utila 113 mp si teren 500 mp. Compartimentata astfel: living, bucatarie cu o camara, 3 dormitoare, 2 bai, debara, hol + terasa acoperita. La dorinta clientului casa se poate personaliza ...

1062 EUR/m2 | 113 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Teren Mocira 1

Teren Mocira

Vând teren intravilan în sat Mocira,strada Ghioceilor. Utilități disponibile la drum,8arii. 4.500 ar negociabil.

800 m2

Mocira, Maramures

Promovat
Zona str. Victoriei (str. Crizantemelor) - PROIECT NOU - case tip duplex, P+E, teren 360-442 mp
12
7

Str. Crizantemelor - (complex NOU cu acces securizat) - case tip duplex dispuse pe P+E, suprafata desfasurata 165 mp si utila 113 mp, terenul este intre 360 - 442 mp (pretul difera in functie de suprafata terenului). DETALII TEHNICE (la stadiul semifinisat): -constructie din caramida, -izolata exterior ...

886 EUR/m2 | 165 m2

Baia Mare, Maramures

B-dul Traian, decomandat, balcon mare, BCA, izolat exterior,etaj 4 din 8, pret 75.000 euro
8

apartament 2 camere decomandat, bloc din bca, balcon transformat in bucatarie,

1630 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

Ardusat, casa de renovat, anexe, teren 17 ari, pret 42000 euro negociabil
3
1

Casa veche din vaiog ce necesita renovare completa, anexe compusa din sura , bucatarie de vara, si garaj, teren 17 ari,proprietatea are acces la 2 strazi, terenul se poate dezmembra si in 2 parcele, utilitati curent, apa si gaz .Pretul este negociabil Proprietatea este situata la 100 m de Biserica Ardusat ...

525 EUR/m2 | 80 m2

Ardusat, Maramures

Luminisului bloc 11, garsoniera, etaj 2, convector, boiler ,balcon inchis, pret 26800 euro
5

garsoniera confort 1, etaj 2, orientata vest, balcon inchis, convector, boiler,parchet, usi si geamuri clasice, acte in regula, ocupabil

1117 EUR/m2 | 24 m2

Baia Mare, Maramures

Vând casă Tauti Magheraus  124000
5
2

Vând casă Tauti Magheraus 124000

Vând casă în Tăuți Magheraus la stadiu de semifinisat ; instalația electrică cupru pe poziție Încălzire în pardoseala, geamuri termopan 6 camere sticlă tripan Tencuită , izolație pod 15 cm Izolație fațadă 10 cm Garduri pe 4 părți

1033 EUR/m2 | 120 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Apartament central 4 camere 80 mp utili etaj 2
20

Apartament central 4 camere 80 mp utili etaj 2

Apartament 4 camere central B-dul Traian langa Catedrala Adormirea Maicii Domnului de langa Gara 80 mp utili etaj 2 4 4 camere 2 bai balcon mare totul nou Locuinta impresioneaza prin starea impecabila si atmosfera moderna, fiind amenajat cu grija. Bucataria este complet mobilata si utilata, ...

1813 EUR/m2 | 80 m2

garii, Baia Mare, Maramures

Vânzare teren intravilan Comuna Săcălășeni nr 29, Județul Maramureș

Persoana fizică vând teren intravilan în suprafață de 3204 mp, în centrul Comunei Săcălășeni nr 29, Județul Maramureș, la drumul principal, vis a vis de dispensarul veterinar, front la strada principală de 32 m, înscris în cartea funciară.

3,204 m2

Sacalaseni, Maramures

Teren de vănzare în Poienile de sub Munte 1

Teren de vănzare în Poienile de sub Munte

Teren situat în Poienile de sub Munte, Obcina (Comanda), preț 4000 euro pentru suprafața totală de 68 arii (6756 mp)

Poienile de sub Munte, Maramures

Categorii

Județe

Maramures