Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare
10

Apartament cu 2 camere de vânzare

Apartament cu 2 camere decomandate, situat în cartierul Bogdan Vodă, la etajul 3, într-un bloc acoperit, cu scară curată și liniștită. Locuința este renovată complet, inclusiv instalațiile electrice și sanitare, oferind siguranță și costuri reduse pe termen lung. Dispune de centrală termică pe gaz, izolație ...

1517 EUR/m2 | 44 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
Zona str. Victoriei (str. Crizantemelor) - PROIECT NOU - case tip duplex, P+E, teren 360-442 mp
12
7

Str. Crizantemelor - (complex NOU cu acces securizat) - case tip duplex dispuse pe P+E, suprafata desfasurata 165 mp si utila 113 mp, terenul este intre 360 - 442 mp (pretul difera in functie de suprafata terenului). DETALII TEHNICE (la stadiul semifinisat): -constructie din caramida, -izolata exterior ...

886 EUR/m2 | 165 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 3 camere ,Unirii zona Catedrala
7

Apartament 3 camere ,Unirii zona Catedrala

Apartament 3 camere -Bulevardul Unirii ,zona Catedrala! Va propunem spre vanzare un apartament modern situat intr-o zona centrala pe Bulevardul Unirii ,chiar in apropierea Catedralei. Situat la etajul 6 ,cu dubla orientare, intr-un bloc constructie noua cu tavane inalte si lift. Suprafata totala de ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

central, Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament Spațios cu 3 Camere – Zonă Ultracentrală (Str. Nucului)
9
1

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un apartament decomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Sighetu Marmației: Strada Nucului. Poziționarea ultracentrală asigură acces rapid la toate punctele de interes ale orașului, păstrând în același timp intimitatea unui cămin primitor. ...

1249 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Sighetu Marmatiei, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare 3 camere + garaj  Str. Moldovei
13

Apartament de vanzare 3 camere + garaj Str. Moldovei

Pret actualizat: de la 147.000 Euro la 139.900 Euro Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Strada Moldovei, o locatie centrala si foarte bine cotata. Apartamentul este amplasat la etajul 1 si are o suprafata utila de 66 mp, fiind compartimentat eficient pentru confortul ...

2120 EUR/m2 | 66 m2

central, Baia Mare, Maramures

Teren intravilan Sighetul Marmatiei
5
3

Teren intravilan Sighetul Marmatiei

Vand teren intravilan in loc.Sighetul Marmatiei str. Lazul sesului cu suprafata de 2614 mp, front stradal 17ml ideal pentru pensiune sau proprietate privata cu toate utilitatile: gaz, apa, canalizare, curent.

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament 4 cam Iuliu Maniu
10
8

Apartament 4 cam Iuliu Maniu

Apartament cu 4 camere, decomandat, central, bloc str. Iuliu Maniu (E.ON Gaz) cu o suprafață utilă de aproximativ 100,00mp situat la etajul 3 din 4. Facilități și finisaje: - centrală termică proprie cu termostat de cameră; - tâmplărie PVC; - 2 balcoane închise; - acoperiș bloc refăcut; - ușă casa scării ...

1100 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament B-dul Traian
12

Apartament B-dul Traian

Apartament de vanzare ndash; Baia Mare, Bd. Traian Situat pe Bulevardul Traian, intr-o zona centrala si foarte cautata Acces rapid catre toate punctele de interes din oras Suprafata utila: 49 mp Compartimentare: 2 camere Apartament bine organizat si luminos Dotat cu aer conditionat Proaspat ...

1571 EUR/m2 | 49 m2

central, Baia Mare, Maramures

Garsonieră mobilată, 22 mp, zona Garii
4

Garsonieră mobilată, 22 mp, zona Garii

Blitz va propune sa descoperiti confortul unei garsoniere complet renovate, situată în zona Gării – o alegere excelentă atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Cu o suprafață de 22 mp, spațiul este inteligent organizat și complet mobilat, pregătit pentru mutare imediată. Locuința beneficiază ...

1636 EUR/m2 | 22 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere, decomandat, modern – preț excelent!
8

Apartament 2 camere, decomandat, modern – preț excelent!

Blitz va prezinta un apartament modern, situat într-o zonă accesibilă, la un preț foarte atractiv. Detalii: Suprafață construită: 48 mp Balcon: 4 mp Compartimentare decomandată Living + bucătărie open space: aprox. 24 mp Dormitor spațios Hol generos ✨ Finisaje & dotări: Bucătărie complet mobilată ...

1585 EUR/m2 | 41 m2

Baia Mare, Maramures

Teren intravilan loc pentru casă.
2
11

Teren intravilan loc pentru casă.

Vând teren intravilan loc de casă în Com Coas jud Maramureș. 800 euro aria neg.

Coas, Maramures

Vand teren intravilan  14 ari ,sat Sasar jud Maramures
1
23

Vand teren intravilan 14 ari ,sat Sasar jud Maramures

Vand teren intravilan 14 ari in sat Sasar com Recea jud Maramures,Are acte in regula si PUD , , suprafata totala: 1400 mp, Front stradal: 14 m .

1,400 m2

Sasar, Maramures

vand casa
5

vand casa

Casă nouă de vânzare Mocira, str. Macului | 170 mp | Teren 6 ari Se oferă spre vânzare casă nou construită, situată în Mocira, pe strada Macului, ideală pentru familie sau investiție. Suprafață totală: 170 mp Suprafață utilă: 140 mp Teren: 6 ari Terasă: 30 mp Compartimentare: * ...

1250 EUR/m2 | 140 m2

Mocira, Maramures

Apartament de vanzare
5

Apartament de vanzare

Vând apartament de 70 m2 utili (garaj sub bloc + boxă), decomandat, la etajul 2 din 4, pe Bulevardul Traian, în apropiere de Muzeul de Mineralogie. Apartamentul dispune de: - 3 camere - 2 băi - balcon închis - bucătărie - garaj sub bloc - boxă Se vinde mobilat și utilat conform imaginilor. Preț: ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Baia Mare, Maramures

Vând casă în Baia Mare!
12

Vând casă în Baia Mare!

Merită văzută și cumpărată! Vând casă unic proprietar zona Griviței, pe o stradă foarte liniștită. Casa are 3 camere mari (5 5 și 4 5), baie moderna, bucătărie open space, hol, garaj+subsol. Casa este făcută din cărămidă pe o suprafață totală de 210m pătrați, locuibili 100m pătrați. Curtea este mare ...

2800 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Vindem casa la tara
4
18

Vindem casa la tara

Casa cu 3 camere ,cămară și terasa ,sura mare cu fintia în curte și afectivitate plus 10 ari de gradina cas aceste situata în Asuaju de jos la drumul principal 42 de km pana în Baia Mare preț 24000 euro negociabil, tel

400 EUR/m2 | 60 m2

Asuaju de Jos, Maramures

De vânzare casa semifinisata Remetea Chioarului
5

De vânzare casa semifinisata Remetea Chioarului

De vânzare casa semifinisata in Remetea Chioarului. 2 etaje, 150mp și 19 arii de teren.Pret 139000euro.Negocoabil.

927 EUR/m2 | 150 m2

Remetea Chioarului, Maramures

vand casa in rozavlea 1

vand casa in rozavlea

e casa bunicilor are 2 camere baie bucătărie in curte casa lemn

Rozavlea, Maramures

Tautii Magheraus,parcele de 540-550 mp,teren intravilan,drum de servitute ,doar 3500 euro ar
7

parcele in suprafata de 540 mp cu pretul de 3500 euro ar, cu 1,48 ari drum in comun in indiviziune, teren intravilan,utilitati la strada 61,certificat de urbanism P+1+M,zona de case noi construite,usor negociabil

Tautii-Magheraus, Maramures

B-dul Traian, decomandat, balcon mare, BCA, izolat exterior,etaj 4 din 8, pret 75.000 euro
8

apartament 2 camere decomandat, bloc din bca, balcon transformat in bucatarie,

1630 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare + teren de 31 ari in Hideaga la 20 min de Baia Mare
11

Va propun spre vanzare o proprietate situata in localitatea Hideaga, la aproximativ 15 km de Baia Mare (20-25 minute cu masina), pozitionata intr-o zona linistita, spre iesirea din sat (directia Coltirea). Detalii proprietate: * Suprafata teren: 3.120 mp * Casa + anexe gospodaresti * Casa principala: ...

466 EUR/m2 | 118 m2

Hideaga, Maramures

Vând 60 de hectare de teren ( pășune) cu tot cu fermă și vaci bălțate românești 80 de capete

Vând 60 de hectare de teren (pășune ) cu tot cu fermă și vaci bălțate

60 m2

Somcuta Mare, Maramures

Casa veche de stejar
3
11

Casa veche de stejar

Casa de stejar veche, se vinde,fără teren, pentru demontare ,jud Maramureș, preț negociabil Informații la tefon

25 EUR/m2 | 120 m2

Petrova, Maramures

Apartament cu 2 camere de vinzare
10

Apartament cu 2 camere de vinzare

Apartament de vânzare cu 2 camere situat în cart Unirii loc Sighet renovat complet cu instalații noi de electricitate, apa,și gaz Dispune de o centrala termica pe gaz ptr incalzire ,gresie, faianta,parchet Usa la întrare metalica îmbrăcată în MDF cu o scara curata și linistita intr-o zona industriala ...

1350 EUR/m2 | 40 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Categorii

Județe

Maramures

Localități

Baia Mare (726) Sighetu Marmatiei (114) Tautii-Magheraus (83) Baia Sprie (42) Sasar (20) Seini (20) Viseu de Sus (18) Mocira (17) Tautii de Sus (17) Satu Nou de Jos (15) Somcuta Mare (13) Borsa (12) Targu Lapus (12) Ocna Sugatag (11) Viseu de Jos (10) Breb (9) Catalina (9) Cavnic (9) Coltau (9) Lapusel (9) Grosi (8) Moisei (8) Sacalaseni (8) Carbunari (7) Copalnic-Manastur (7) Satu Nou de Sus (7) Berchez (6) Coas (6) Giulesti (6) Somcuta Mare, Maramures (6) Bozanta Mica (5) Cicarlau (5) Dumbravita (5) Hideaga (5) Remetea Chioarului (5) Sapanta (5) Satulung (5) Baita (4) Craciunesti (4) Leordina (4) Oncesti (4) Recea (4) Salistea de Sus (4) Sisesti (4) Slatioara (4) Ardusat (3) Ariesu de Padure (3) Asuaju de Jos (3) Asuaju de Sus (3) Budesti (3) Chechis (3) Lapus (3) Merisor (3) Oarta de Jos (3) Ocolis (3) Petrova (3) Vadu Izei (3) Viseu de Mijloc (3) Arduzel (2) Baita de sub Codru (2) Baiut (2) Barsana (2) Bocicoiu Mare (2) Bontaieni (2) Botiza (2) Calinesti (2) Campulung la Tisa (2) Chelinta (2) Chiuzbaia (2) Curtuiusu Mare (2) Danesti (2) Firiza (2) Gardani (2) Ieud (2) Ilba (2) Manau (2) Mara (2) Piatra (2) Poienile de sub Munte (2) Posta (2) Remecioara (2) Rogoz (2) Rona de Jos (2) Rozavlea (2) Ruscova (2) Sabisa (2) Sacel (2) Sarasau (2) Tamaia (2) Tamasesti (2) Ticau (2) Ulmeni (2) Valea Viseului (2) Valenii Somcutei (2) Bargau (1) Basesti (1) Berbesti (1) Berinta (1) Bogdan Voda (1) Boiu Mare (1) Busag (1) Buzesti (1) Cetatele (1) Ciolt (1) Coltirea (1) Copalnic (1) Coruia (1) Dragomiresti (1) Fauresti (1) Grosii Tiblesului (1) Harnicesti (1) Inau (1) Mesteacan (1) Miresu Mare (1) Mogosesti (1) Nanesti (1) Preluca Noua (1) Preluca Veche (1) Prislop (1) Remeti (1) Remeti pe Somes (1) Rona de Sus (1) Rus (1) Saliste (1) Sarbi (Budesti) (1) Sindresti (1) Strambu-Baiut (1) Stramtura (1) Suciu de Sus (1) Tisa (1) Unguras (1) Valeni (1) Valenii Lapusului (1) Vicea (1) Viile Apei (1)