Promovat
Apartament 3 camere zona Parcului Regina Maria
14
3

Apartament 3 camere zona Parcului Regina Maria

Apartament 3 camere | 99 mp utili + terasa | Zona exclusivista | Parcare inclusa Pret: 153.000 euro; Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet finisat, mobilat si utilat, situat intr-un imobil relativ nou (2013), amplasat intr-o zona linistita si exclusivista, in imediata apropiere ...

1545 EUR/m2 | 99 m2

central, Baia Mare, Maramures

Promovat
NEW! COMISION 0% - Apartamente 1-2 camere - Oltului 13A, Baia Mare
9
3

Descopera cel mai nou proiect rezidential REVOLUTION HILLS, situat pe strada Oltului nr 13A din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 1 si 2 camere, avand suprafete cuprinse intre 35.56 mpc si 46.95 mpc plus terasa cu suprafata cuprinsa intre 3.35 ...

1079 EUR/m2 | 39 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
NEW! COMISION 0% - Apartament finisat cu 2 camere - Daliei 2J, Baia Mare
8

Descopera noul complex rezidential REVOLUTION AYKON CITY, situat pe str. Daliei 2J-2K, Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Vă propunem spre vânzare un apartamente cu 2 camere, complet finisat, situat într-un proiect recent finalizat. Apartamentul are o suprafata de 49 mpc plus logie ...

1247 EUR/m2 | 53 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
COMISION 0% - Apartamente 3 camere - str. Lupului nr 10, Baia Mare
9

Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION PRESTIGE, situat pe str. Lupului nr 10 din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 3 camere, avand suprafete cuprinse intre 75.29 mpc si 85.63 mpc plus terasa cu suprafata cuprinsa intre ...

1100 EUR/m2 | 85 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare Țicău, Maramureș
4
1

Casă de vânzare Țicău, Maramureș

Casă de vânzare în localitatea Țicău, județul Maramureș, cu anexe și grădină, 17 ari teren. Pentru mai multe detalii apelați .

500 EUR/m2 | 100 m2

Ticau, Maramures

Casa 250 mp , 17 ari teren Satu Nou de Jos
5

Casa 250 mp , 17 ari teren Satu Nou de Jos

Vand casa P+M , 250 mp , 17 ari teren , la parter: living , dormitor , birou , baie , bucatarie , camara ; la etaj : 3 dormitoare , o camera mare(living) , baie , debara. casa are o camera tehnica atasata cu intrare din exterior unde sunt 2 centrale termice , pe lemne si pe gaz , incalzire in pardoseala ...

940 EUR/m2 | 250 m2

Satu Nou de Jos, Maramures

Apartament 4 camere Ioan Slavici 6
10
3

Apartament 4 camere Ioan Slavici 6

Apartament situat in zona liniștita, este situat la etaj 4 bucatarie hol intrare 4 dormitoare Dubla orientare, balcon 1 baie, 1 wc dispune de multiple electrocasnice și mobilier

1213 EUR/m2 | 70 m2

Sasar, Baia Mare, Maramures

Vanzare casa   pensiune P+M
10

Vanzare casa pensiune P+M

Proprietate deosebita, formata din casa cu etaj +anexe pe un teren intravilan in suprafata de 18 arii. Zona turistica, la o distanta de 15 km fata de Baia Mare si 13 km fata de Cavnic. Utilitati: asfalt pe 2 laturi a terenului, curent trifazic, apa, fosa septica. Panorama deosebita, merita vazuta! Ocazie ...

607 EUR/m2 | 150 m2

Danesti, Maramures

Casă+teren 4000 mp în Arduzel (lângă Ulmeni)
5
5

Casă+teren 4000 mp în Arduzel (lângă Ulmeni)

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, cu toate actele la zi, situată într-o zonă liniștită, în localitatea Arduzel, la aproximativ 5 km de Ulmeni și la circa 25 30 km de Cehu Silvaniei. Casa este construită din cărămidă solidă (1964) și beneficiază de un acoperiș complet nou, refăcut în anul ...

260 EUR/m2 | 200 m2

Arduzel, Maramures

Apartament cochet 2024, 2 camere decomandat complet utilat mobilat
8

Apartament modern, gata de mutat ndash; totul NOU, stil si confort intr-un singur loc! Constantin Brancoveanu Pret: 85.000 euro; Descopera un apartament cochet si elegant, situat intr-un bloc nou (2024), perfect pentru cei care isi doresc o locuinta fara batai de cap sau o investitie sigura ?? ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

garii, Baia Mare, Maramures

Teren intravilan!
1

Teren intravilan!

Teren intravilan 64 Ari cu ieșire la drumul principal, cu toate utilitățile disponibile in fața parcelei - Curent - Gaz - Apa. Pt mai multe inf.

64 m2

Seini, Maramures

casa cu teren 800 mp
4
5

casa cu teren 800 mp

Vând teren 800p casa din lemn si bucatarie din lemn mai multe detalii la telefon

269 EUR/m2 | 130 m2

Viseu de Jos, Maramures

Vand teren intravilan 1,45 ha.
4

Vand teren intravilan 1,45 ha.

Vand teren intravilan in Seini, pe str. M. Viteazu .Utilitati gaz,curent,apa,canalizare.Suprafata terenului este de un hectar si 45 arii.Inf. la nr de tel

14,500 m2

Seini, Maramures

Casa de vanzare la cheie 135.000 Euro, 10 min de Baia Mare Dumbravita
9

Casa moderna, spatioasa, pregatita sa devina bdquo;acasaquot; Pret: 135.000 Euro Situata intr-o zona linistita din Dumbravita, la doar 10ndash;15 minute de Baia Mare, aceasta proprietate imbina perfect confortul unei constructii noi cu libertatea unui teren generos. Detalii care fac diferenta: ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

central, Baia Mare, Maramures

Teren de vinzare cu deschidere directă la șoseaua principală 1

Teren de vinzare cu deschidere directă la șoseaua principală

De vânzare teren Viile Apei, zonă excelentă! Locație: La intrarea în Viile Apei, cu deschidere directă la șoseaua principală Suprafață: 41 de ari (4.100 mp) Preț: 800 euro aria total 32.800 euro Tip teren: Intravilan ideal pentru construcție, investiție sau dezvoltare rezidențială Avantaje: Zonă ...

Viile Apei, Maramures

Casă cu teren de vânzare
1

Casă cu teren de vânzare

Proprietate cu o suprafață totală de 600 de m2.

93 EUR/m2 | 600 m2

Barsana, Maramures

DE VÂNZARE   Casă cu teren și livadă în Săliște, comuna Băsești
7
1

DE VÂNZARE Casă cu teren și livadă în Săliște, comuna Băsești

- DE VÂNZARE Casă cu teren și livadă în Săliște, comuna Băsești - Proprietate ideală pentru relaxare și viață la țară zonă liniștită, ultima casă din sat, perfectă pentru vacanță sau locuire permanentă. - Detalii despre proprietate: Suprafață casă: 70 m 3 camere Garaj și două magazii Electricitate ...

Saliste, Maramures

Vand apartament in Mocira
5

Vand apartament in Mocira

Apartament de vânzare în Mocira Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere ,în Mocira ,situat într-o zonă de case ,în bloc nou construit în 2017,unde zgomotul orașului abia se simte ,iar atmosfera este calmă și aerisită . Apartamentul este situat la etajul 2. Locuința are o suprafață totală ...

1208 EUR/m2 | 62 m2

Mocira, Maramures

Casă de vânzare Sacalaseni
5
2

Casă de vânzare Sacalaseni

Casă de Vânzare în județul Maramureș sat Sacalaseni situat la 11 km de orașul Baia Mare , aceasta se află pe strada Bojenilor nr27 în spatele primăriei , aproape de magazinul alimentar , școala , biserica , Moara Veche , La Taticu etc . Terenul are o dimensiune de 11 arii pe care este construită casa ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament, 2 camere, 68 mp, finisaje premium, gata de mutare - Ultracentral
13

Blitz va propune spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-o zonă ultracentrală, ideal atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție sigură, cu randament excelent. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc bine întreținut și se remarcă printr-o compartimentare ...

2015 EUR/m2 | 68 m2

Baia Mare, Maramures

Vand apartament bilocal in Baia Mare str Ana Ipatescu
4
2

Vand apartament bilocal in Baia Mare str Ana Ipatescu

Vand apartament bilocal in Baia Mare Maramures str Ana Ipatescu etajul 3 (ultimul). In bune conditii situat aproape de centru scoli gradinite si piata de alimente. Intrare cu un mic coridor,baie cu dus si cadita, living cu zona bucatarie si camara, dormitor. Informatii Eli

1605 EUR/m2 | 38 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare, Zona deosebita
8
7

Casa de vanzare, Zona deosebita

Casa de vanzare, suprafața desfășurată 170 mp, suprafața utilă 145 mp cu terasă din lemn, închisă cu geamuri termopan mari. Compartimentare: bucătărie, living , 3 dormitoare, baie , dressing și hol, terasă neacoperită in fata și balcon lateral. Separat pivniță acoperită cu pământ și magazie unelte din ...

1069 EUR/m2 | 145 m2

Satu Nou de Jos, Maramures

vand casa semifinisata
5

vand casa semifinisata

(1)vand casa semifinisata de 125m2 cu suprafata de 450 m2 teren *84500euro* (2)vand casa semifinisat de 125m2 cu suprafata de 750 m2 teren *88500euro* bransament curent, utilitati la limita de propietate situate pe strada Baii si Dealul soarelui constructii 2026 pentru mai multe detalii la

676 EUR/m2 | 125 m2

Seini, Maramures

Vând teren

Vând teren

Vând 10 ari teren in Lăpuș, Maramureș .Tel. .

Rogoz, Maramures

Categorii

Județe

Maramures

Localități

Baia Mare (701) Sighetu Marmatiei (115) Tautii-Magheraus (68) Baia Sprie (41) Viseu de Sus (21) Seini (19) Mocira (14) Borsa (13) Sasar (13) Somcuta Mare (13) Tautii de Sus (13) Targu Lapus (12) Ocna Sugatag (11) Breb (10) Viseu de Jos (10) Cavnic (9) Grosi (8) Moisei (8) Sacalaseni (8) Catalina (7) Lapusel (7) Satu Nou de Jos (7) Carbunari (6) Coas (6) Coltau (6) Copalnic-Manastur (6) Somcuta Mare, Maramures (6) Berchez (5) Satu Nou de Sus (5) Satulung (5) Ardusat (4) Baita (4) Cicarlau (4) Craciunesti (4) Dumbravita (4) Giulesti (4) Leordina (4) Oncesti (4) Remetea Chioarului (4) Salistea de Sus (4) Sapanta (4) Slatioara (4) Ariesu de Padure (3) Asuaju de Jos (3) Baiut (3) Budesti (3) Chechis (3) Firiza (3) Hideaga (3) Lapus (3) Merisor (3) Petrova (3) Recea (3) Sisesti (3) Vadu Izei (3) Viseu de Mijloc (3) Arduzel (2) Asuaju de Sus (2) Baita de sub Codru (2) Barsana (2) Bocicoiu Mare (2) Bozanta Mica (2) Calinesti (2) Campulung la Tisa (2) Chelinta (2) Chiuzbaia (2) Copalnic (2) Curtuiusu Mare (2) Danesti (2) Gardani (2) Ieud (2) Ilba (2) Manau (2) Oarta de Jos (2) Ocolis (2) Piatra (2) Poienile de sub Munte (2) Remecioara (2) Rogoz (2) Rona de Jos (2) Rozavlea (2) Ruscova (2) Sabisa (2) Sacel (2) Sarasau (2) Tamasesti (2) Ticau (2) Ulmeni (2) Valea Viseului (2) Valenii Somcutei (2) Viile Apei (2) Basesti (1) Berbesti (1) Berinta (1) Bogdan Voda (1) Boiu Mare (1) Bontaieni (1) Botiza (1) Buzesti (1) Cetatele (1) Ciolt (1) Coltirea (1) Coruia (1) Dragomiresti (1) Fauresti (1) Grosii Tiblesului (1) Harnicesti (1) Inau (1) Lucacesti (1) Mara (1) Mesteacan (1) Nanesti (1) Posta (1) Preluca Noua (1) Preluca Veche (1) Prislop (1) Remeti (1) Remeti pe Somes (1) Rona de Sus (1) Rus (1) Saliste (1) Sarbi (Budesti) (1) Strambu-Baiut (1) Stramtura (1) Tamaia (1) Tisa (1) Unguras (1) Valeni (1) Valenii Lapusului (1) Vicea (1)