vand apartament
5

vand apartament

Apartament 3 camere , bloc nou zona Mărul de Aur .Str Victoriei Pret 118.000 etaj 2 Suprafață utilă 87mp Balcon 12 mp Loc de parcare inclus Izolat exterior ( vata bazaltică ) Plafoanele izolate la interior . Microcentralä, proprie . 2 bäi ( una făcută cu materiale din Franta)+ finisajele sunt făcute ...

1356 EUR/m2 | 87 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE -  George Cosbuc 42, Baia Mare
2
8

NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE - George Cosbuc 42, Baia Mare

Complexul Rezidențial RIVER TOWER, situat pe strada George Coșbuc nr. 42, îți oferă oportunitatea de a investi sau dezvolta afacerea ta într-un spațiu modern și bine poziționat. Activitatea dvs. profesionala va avea un inceput bun prin achizitia unuia dintre spatiile noastre care s-au facut la standarde ...

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere 72m  zonă liniștită aproape de centrul orașului 1650E m
8

Apartament 2 camere 72m zonă liniștită aproape de centrul orașului 1650E m

Vindem apartament 2camere situat pe strada Alba Iulia nr 83 la etaj 1. Suprafață 72m cu balcon de 4.2m . În bloc nou cu doar 7 apartamente finalizat 2026. Aproape ce centrul orașului. Magazin Kaufland si Doi Pași în apropiere. Zonă foarte liniștită retrasă de aglomerația orașului. Zonă verde cu parc ...

1650 EUR/m2 | 72 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 chilipir rar în baia mare   400 mp cu potențial uriaș la doar 210.000   | investiție cu posibilitat
10
3

chilipir rar în baia mare 400 mp cu potențial uriaș la doar 210.000 | investiție cu posibilitat

FĂRĂ COMISION DIRECT DE LA PROPRIETAR Oportunitate rară de investiție | Baia Mare | Demisol + S+P+E 400 mp Se vinde proprietate spațioasă și versatilă, ideală atât pentru locuință premium, cât și pentru dezvoltarea unei afaceri profitabile. Situată strategic la intrare ieșire din Baia Mare, la ...

525 EUR/m2 | 400 m2

Baia Mare, Maramures

de vanzare Casa Vasile Lucaciu 27, Centru Vechi, casa renovata total
8
2

vand casa deosebita, renovata total anul acesta , toate utilitatile , pereti exteriori 70 cm piatra tencuit interior exterior instalatii canal si apa noi acoperis schimbat instalatii electrice noi centrala in condensare imergas noua , instalatie cupru 1mm noua interior pardoseala veche a fost inlocuita ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Vand casa an Baia Sprie zona rezidentiala cu multa verdeata,pe un singur nivel cu 3 camere decomandate,2 holuri,baie,bucatarie cu spatiu de luat masa. Utilitati contorizate,ancalzire cu calorifere,instalatie noua. Termopan interior exterior,gresie,parchet,faianta,spatiu tehnic. Teren in suprafata de ...

2500 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament cu 3 camere
9

Apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere de vânzare în Baia Mare, strada Victor Babeș, situat la etajul 2 din 10. Locuința are o suprafață de aproximativ 70 mp și este compartimentată eficient, cu 2 dormitoare si un living. Dispune de o baie, spații bine luminate natural. Zona este foarte bine cotată, cu acces rapid ...

1389 EUR/m2 | 72 m2

Universitatea+de+Nord+, Baia Mare, Maramures

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)
8
15

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .

1390 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

(BM) Chirie ultracentrală   luxurry, etaj unu !
10
10

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu !

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu! Dau în chirie ap. două camere ultracentral: -ultrafinisat, mobilat, utilat complet -încălzire în pardoseală, aer condiționat -etaj unu - cu expunere la bulevard -preț: 380 euro lună + garanție. Telefon: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. ...

55 m2

Baia Mare, Maramures

Vand  ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus   bd. Rep. (BM).
9
13

Vand ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus bd. Rep. (BM).

Vând ap. mare 3 cam. + 1 cam. bonus, -supraf. 95 mp, în Baia Mare, situat pe: -bd. Republicii (liceul Sportiv-Petrom) -decomandat, amenajat, spațios, etaj 4 -geamuri termopan, centrală nouă, izolat -acoperiș autorizat, exp. dublă, două băi Preț: 100000 euro. Tel.: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi- ...

833 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare P + Mansarda, str.Branduselor
10
12

Casa de vanzare P + Mansarda, str.Branduselor

Casa de vanzare parter + etaj (mansarda) cu suprafata construita 334mp, iar suprafata utila 222mp dispusa astfel: Parter-- Bucatarie, living, dormitor, baie, garaj, baie serviciu,hol Mansarda-- 3 Dormitoare, baie, dressing, hol. Utilitati: Apa, gaz, curent, incalzire pe centrala termica, drenaj teren, ...

1149 EUR/m2 | 222 m2

Baia Mare, Maramures

Vand teren hala intravilan zona industriala
5

Vand teren hala intravilan zona industriala

Vand teren hala intravilan zona industriala. Suprafata 1875mp, situat in Baia Mare pestrada Sperantei, in zona Seneca. Lipsit de orice sarcini si cu utilitati la limita prorietatii. Baransament trifazic 30kv si monofazic 220v pe prorietate. Terenul este imprejmuit cu gard inalt de 2m din tabla si fundatie ...

Baia Mare, Maramures

18 Ar Bozanta Mare 3

18 Ar Bozanta Mare

Vand 18 ar teren construibil la drumul principal, inainte de intrarea in Bozanta Mare, partea dreapta. Conducta de gaz si curentul electric trec de-alungul drumului pe partea terenului. Pret: 36.000 euro Posibil si parcela de 6 sau 12 Ar

2 m2

Baia Mare, Maramures

Spatiu comercial de vânzare l
8

Spatiu comercial de vânzare l

Vând spațiu comercial str Victoriei (Buclă), 155 mp + 42 mp terasa concesionată Utilitati : Spațiul dispune de energie electrică, apă, canalizare, curent 220 și 380. Spațiul este situat într-o zonă centrala și pietonal intens circulata lângă parcul în curs de amenajare de la Buclă.