Promovat
NEW! COMISION 0% - Apartamente 1-2 camere - Oltului 13A, Baia Mare
9
3

Descopera cel mai nou proiect rezidential REVOLUTION HILLS, situat pe strada Oltului nr 13A din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 1 si 2 camere, avand suprafete cuprinse intre 35.56 mpc si 46.95 mpc plus terasa cu suprafata cuprinsa intre 3.35 ...

1079 EUR/m2 | 39 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
COMISION 0% - Apartamente cu 2 si 3 camere - Bdul Republicii 44
9
1

NEW! Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION VISTA PREMIUM, situat in zona Catedralei Sfanta Treime, pe Bdul Republicii 44 din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 si 3 camere ce au o suprafata cuprinsa intre 57.07 mpc si ...

1473 EUR/m2 | 66 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Str. Florilor (ultracentral)   ap. 2 camere, decomandat, renovat in 2023
4

Str. Florilor (ultracentral) ap. 2 camere, decomandat, renovat in 2023

Ultracentral apartament in suprafata de 55 mp construiti, 47 mp utili + balcon de 8 mp. Este decomandat, compus din 2 camere, bucatarie, baie, hol si balcon mare de aprox. 9 m lungime cu acces din ambele camere. Este situat in bloc construit in 1988, intr-o scara curata, la parterul unui bloc care ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
COMISION 0% - Apartamente 3 camere - Oltului 13C, Baia Mare
8
3

COMISION 0% - Apartamente 3 camere - Oltului 13C, Baia Mare

Descopera cel mai nou proiect rezidential REVOLUTION HILLS, situat pe strada Oltului nr 13C din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 3 camere, avand suprafete cuprinse intre 65.04 mpc si 86.48 mpc plus terasa cu suprafata cuprinsa intre 3.66 mpc si ...

1061 EUR/m2 | 69 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Zona str. Oborului - hala productie 500 mp + teren 29 ari
4
2

Zona str. Oborului - hala productie 500 mp + teren 29 ari

Zona str. Oborului (zona industriala) de vanzare hala construita in anul 2006 pe un teren in suprafata de 2.900 mp, acces din drum asfaltat si acces TIR Hala de productie in suprafata construita de 500 mp, constructie beton si BCA (compartimentata in zona de productie, birou administrativ, grupuri ...

1100 EUR/m2 | 490 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament  langa Colonia  Pictorilor
9
1

Apartament langa Colonia Pictorilor

! , , , = . Strada Victoriei, Baia Mare | 100 mp utili | Garaj + curte comună Vă propun, în exclusivitate, un apartament spațios, ideal pentru familii, amplasat într-o zonă liniștită și căutată Colonia Pictorilor, pe strada Victoriei, într-un bloc tip vilă. Suprafață utilă: 100 ...

1380 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere, 51 mp, confort și liniște, zona Republicii
12
1

Blitz va ofera spre vânzare un apartament cu 2 camere generoase, situat la etajul 4/4 al unui bloc bine întreținut, cu acoperiș și izolație exterioară, ideal pentru cei care își doresc un cămin confortabil și liniștit. Locație excelentă – Apartamentul este situat în apropierea spațiilor comerciale, școlilor, ...

1304 EUR/m2 | 51 m2

Baia Mare, Maramures

Vând casă în Baia Mare.
6
9

Vând casă în Baia Mare.

Vând casă pe strada Banului nr 2. Zona foarte bună . Compusă din: - 2 camere - bucătărie - cămară - baie - hol Suprafață totală 267 mp din care 91 suprafață locuibilă. 130000 EURO

1429 EUR/m2 | 91 m2

Baia Mare, Maramures

Caragiale apartament 2 camere

Caragiale apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc de caramida, situat la etajul 2 din 4, compus din: living, dormitor, bucatarie mare, cu camara de alimente, hol, baie. Este un apartament semidecomandat, poziționat pe mijlocul blocului. Necesita renovare, putând fi amenajat si modificat, dupa propriile idei. ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Central, Baia Mare, Maramures

Teren intravilan 2000mp
2
13

Teren intravilan 2000mp

vindem teren intravilan situat in Baia Mare strada Gordanului în spate la Salamander,terenul este in suprafața de 2000 mp .pret 3000euro ar

Baia Mare, Maramures

Apartament ultracentral în Baia Mare, 2 camere, et 1, 40 mp- 370000 lei
10

Persoana fizica, vand apartament izolat + boxa de depozitare, in Baia Mare, zona ultracentrala (str Ana Ipatescu), cu 2 camere (in acte apare cu o camera, dar bucataria a fost mutata pe balcon), la etaj 1, intr-un bloc cu 2 etaje, din caramida, cu boxe la subsol. Se vinde utilat, mobilat, asa ca in poze, ...

1756 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere
10
7

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere complet mobilat, gata de mutat Str. Victoriei 146, lângă restaurantul Pronto! Suprafață utilă: 53 mp + balcon generos de 8 mp Locație excelentă: Strada Victoriei nr. 146 zonă liniștită, aproape de restaurante, magazine, 1 km de Vivo și mijloace de transport. Caracteristici ...