vand apartament
5

vand apartament

Apartament 3 camere , bloc nou zona Mărul de Aur .Str Victoriei Pret 118.000 etaj 2 Suprafață utilă 87mp Balcon 12 mp Loc de parcare inclus Izolat exterior ( vata bazaltică ) Plafoanele izolate la interior . Microcentralä, proprie . 2 bäi ( una făcută cu materiale din Franta)+ finisajele sunt făcute ...

1356 EUR/m2 | 87 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Spatiu birouri si boxa depozitare dotata cu rafturi, zona Hortensiei
7

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare un spațiu de birouri amplasat pe strada Hortensiei. Spațiul are o suprafață utilă de 84 mp și are o compartimentare formată din două camere unde sunt organizate birouri, o bucătărie, o baie. Beneficiază de un spațiu de acces intermediar, utilizare individuală, ...

1548 EUR/m2 | 84 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 3 camere ,Unirii zona Catedrala
7

Apartament 3 camere ,Unirii zona Catedrala

Apartament 3 camere -Bulevardul Unirii ,zona Catedrala! Va propunem spre vanzare un apartament modern situat intr-o zona centrala pe Bulevardul Unirii ,chiar in apropierea Catedralei. Situat la etajul 6 ,cu dubla orientare, intr-un bloc constructie noua cu tavane inalte si lift. Suprafata totala de ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

central, Baia Mare, Maramures

Promovat
Casa 8 camere, teren 1871 mp, zona Grivitei, comision 0
18

Casa 8 camere, teren 1871 mp, zona Grivitei, comision 0

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare o proprietate amplasată într-o zonă superbă în proximitatea străzii Griviței, beneficiind de un teren cu o suprafață generoasă de 1871 mp. Fazele de construcție a casei s-au derulat etapizat, procesul de finisare fiind inițiat în 2020. Cu o suprafață utilă de ...

1498 EUR/m2 | 400 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan cu utilități, 10 ari, Satu Nou de Sus
4

Teren intravilan cu utilități, 10 ari, Satu Nou de Sus

Teren intravilan,imprejmuit, limita Satu Nou de sus cu Baia Mare și Groși 10 ari, forma trapezoidala, posibilitate parcelare, gaz la poarta , curent , acces pe două laturi ale terenului, preț 4900 ar. (se vor lua in considerare ofertele de peste 4500) Parcela 52328 Posibilitate parcelare

1,000 m2

Baia Mare, Maramures

Teren cu priveliste spre oras, Miron Costin
4

Teren cu priveliste spre oras, Miron Costin

Teren de vanzare ndash; Miron Costin Locatie excelenta, zona linistita si in dezvoltare Suprafata totala: 688 mp Drum de acces: 44 mp Priveliste superba asupra orasului ndash; panoramica, fermecatoare, deosebita Teren intravilan Construibil ndash; ideal pentru casa de vis sau investitie ...

688 m2

periferie, Baia Mare, Maramures

Apartament 3 camere
10
10

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere Republicii, Policlinica Sf. Ioan Etaj: 3 din 4, dubla orientare, bloc din BCA, an constructie 1988 Compartimentare: Decomandat Suprafață 65 mp utili plus un balcon mare inchis 3 camere + 2 băi (una transformată în dressing) Bucătărie extinsă în balcon Finisaje medii necesită ...

1516 EUR/m2 | 64 m2

Republicii, Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere, etaj 2, 50 mp, zona Hotvon
9

Apartament 2 camere, etaj 2, 50 mp, zona Hotvon

Blitz vă propune spre vânzare un apartament practic, bine compartimentat și complet pregătit pentru mutare, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri, într-o zonă liniștită și accesibilă din Baia Mare. Compartimentare & funcționalitate Proprietatea dispune de o compartimentare eficientă și adaptată ...

1620 EUR/m2 | 50 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament de vanzare, parcare inclusă, 47 mp, zona linistita
11

Blitz vă propune spre vânzare un apartament elegant, luminos și perfect optimizat, situat într-un imobil nou, într-o zonă liniștită și bine conectată la toate punctele de interes din Baia Mare. Un spațiu care se simte “acasă” din prima clipă Cu o suprafață utilă de 47 mp + balcon de 3 mp, apartamentul ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament de vanzare 3 camere + garaj  Str. Moldovei
8

Apartament de vanzare 3 camere + garaj Str. Moldovei

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Strada Moldovei, o locatie centrala si foarte bine cotata. Apartamentul este amplasat la etajul 1 si are o suprafata utila de 66 mp, fiind compartimentat eficient pentru confortul unei familii. Compartimentare si dotari: * 3 camere ...

2227 EUR/m2 | 66 m2

central, Baia Mare, Maramures

Apartament de vanzare 3 camere + garaj  Str. Moldovei
13

Apartament de vanzare 3 camere + garaj Str. Moldovei

Pret actualizat: de la 147.000 Euro la 139.900 Euro Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Strada Moldovei, o locatie centrala si foarte bine cotata. Apartamentul este amplasat la etajul 1 si are o suprafata utila de 66 mp, fiind compartimentat eficient pentru confortul ...

2120 EUR/m2 | 66 m2

central, Baia Mare, Maramures

Vând casă
6
6

Vând casă

Vând casă și grădină în suprafață totală de 6532 mp, în localitatea Cernesti, jud. Maramureș Casa dispune de toate utilitățile , locuibilă imediat ! Preț 100.000 E . Pentru detalii , la telefon : ! Mulțumesc !

847 EUR/m2 | 118 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 4 cam Iuliu Maniu
10
8

Apartament 4 cam Iuliu Maniu

Apartament cu 4 camere, decomandat, central, bloc str. Iuliu Maniu (E.ON Gaz) cu o suprafață utilă de aproximativ 100,00mp situat la etajul 3 din 4. Facilități și finisaje: - centrală termică proprie cu termostat de cameră; - tâmplărie PVC; - 2 balcoane închise; - acoperiș bloc refăcut; - ușă casa scării ...

1100 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament B-dul Traian
12

Apartament B-dul Traian

Apartament de vanzare ndash; Baia Mare, Bd. Traian Situat pe Bulevardul Traian, intr-o zona centrala si foarte cautata Acces rapid catre toate punctele de interes din oras Suprafata utila: 49 mp Compartimentare: 2 camere Apartament bine organizat si luminos Dotat cu aer conditionat Proaspat ...

1571 EUR/m2 | 49 m2

central, Baia Mare, Maramures

Garsonieră mobilată, 22 mp, zona Garii
4

Garsonieră mobilată, 22 mp, zona Garii

Blitz va propune sa descoperiti confortul unei garsoniere complet renovate, situată în zona Gării – o alegere excelentă atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Cu o suprafață de 22 mp, spațiul este inteligent organizat și complet mobilat, pregătit pentru mutare imediată. Locuința beneficiază ...

1636 EUR/m2 | 22 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere, decomandat, modern – preț excelent!
8

Apartament 2 camere, decomandat, modern – preț excelent!

Blitz va prezinta un apartament modern, situat într-o zonă accesibilă, la un preț foarte atractiv. Detalii: Suprafață construită: 48 mp Balcon: 4 mp Compartimentare decomandată Living + bucătărie open space: aprox. 24 mp Dormitor spațios Hol generos ✨ Finisaje & dotări: Bucătărie complet mobilată ...

1585 EUR/m2 | 41 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament de vanzare
5

Apartament de vanzare

Vând apartament de 70 m2 utili (garaj sub bloc + boxă), decomandat, la etajul 2 din 4, pe Bulevardul Traian, în apropiere de Muzeul de Mineralogie. Apartamentul dispune de: - 3 camere - 2 băi - balcon închis - bucătărie - garaj sub bloc - boxă Se vinde mobilat și utilat conform imaginilor. Preț: ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Baia Mare, Maramures

Vând casă în Baia Mare!
12

Vând casă în Baia Mare!

Merită văzută și cumpărată! Vând casă unic proprietar zona Griviței, pe o stradă foarte liniștită. Casa are 3 camere mari (5 5 și 4 5), baie moderna, bucătărie open space, hol, garaj+subsol. Casa este făcută din cărămidă pe o suprafață totală de 210m pătrați, locuibili 100m pătrați. Curtea este mare ...

2800 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

B-dul Traian, decomandat, balcon mare, BCA, izolat exterior,etaj 4 din 8, pret 75.000 euro
8

apartament 2 camere decomandat, bloc din bca, balcon transformat in bucatarie,

1630 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere mobilat cu aer condiționat, Et 2 semidecomandat. Zona Vivo Moll.

313 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 3 camere decomandat
5

Apartament 3 camere decomandat

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 1, compus din 3 camere, bucătărie, 2 bai, 70MP,2 balcoane (unul închis), poziționat pe mijloc, izolat (și casa scării), dubla orientare, centrala termica, geam termopan, aer condiționat, garaj, scara curata și îngrijită, 110000 euro negociabil, Grănicerilor colt ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 Camere Petre Dulfu
10
2

Apartament 2 Camere Petre Dulfu

Vând apartament 2 camere situat intr-un bloc nou pe strada Petre Dulfu, etajul III, semifinisat, incalzire in pardoseala, 1 baie, Pretul este de 95.000 Euro negociabil.Fara agenții

1727 EUR/m2 | 55 m2

Baia Mare, Maramures

Vand casa in Baia Mare Zona deosebita
4

Vand casa in Baia Mare Zona deosebita

Merita vazuta si cumparata! Se vinde casa cu unic proprietar, situata in zona Grivitei, pe o strada foarte linistita si apreciata. Casa dispune de: 3 camere mari si spatioase (5x5 si 4x5) Baie moderna Bucatarie open-space Hol generos Garaj + subsol Constructia este realizata din caramida, ...

2800 EUR/m2 | 100 m2

grivitei, Baia Mare, Maramures

Vand apartament 2 camere
8
1

Vand apartament 2 camere

Apartament 2 Camere NOU | Str. Vasile Alecsandri | Parcare Inclusă Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc nou (construcție recentă), pe strada Vasile Alecsandri, o zonă excelentă din Baia Mare. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 5 niveluri și este ideal ...

2361 EUR/m2 | 36 m2

Central, Baia Mare, Maramures

Salvează căutarea