Promovat
Apartament 3 camere, mansarda, loc parcare, zona Parc Regina Maria
14
2

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, finisat, mobilat, utilat, într-un imobil relativ nou, construit în 2013, situat într-o zonă liniștită, exclusivistă, lângă Parcul Regina Maria, având în vecinătate Muzeul Satului, aproape de Câmpul Tineretului, Colegiul de Arte, Centrul ...

1545 EUR/m2 | 99 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
COMISION 0% - Ap. 2 camere - str. Lupului nr 10, Baia Mare
9
4

COMISION 0% - Ap. 2 camere - str. Lupului nr 10, Baia Mare

Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION PRESTIGE, situat pe str. Lupului nr 10 din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 camere, avand suprafete cuprinse intre 46.08 mpc si 61.95 mpc plus terasa cu suprafata cuprinsa intre ...

1174 EUR/m2 | 67 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
COMISION 0% - Apartamente 3 camere - str.Vasile Alecsandri 72B, Baia Mare
10
2

Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION PLAZA TOWER 2, situat in zona Catedralei Sfanta Treime, pe strada Vasile Alecsandri 72B din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 3 camere ce au o suprafata cuprinsa intre 69.94mpc si 100.79 ...

1191 EUR/m2 | 81 m2

Vasile%25252525252525252525252525252bAlecsandri, Baia Mare, Maramures

Promovat
NEW! Apartamente 2 camere - Republicii 115, Baia Mare
12
2

NEW! Apartamente 2 camere - Republicii 115, Baia Mare

NEW! Descopera cel mai nou complex rezidential REVOLUTION ELITE, situat pe bdul. Republicii 115 din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 2 camere, avand suprafete cuprinse intre 43.13 mpc si 53.2 mpc, plus terasa aferenta cu suprafata cuprinsa intre ...

1113 EUR/m2 | 49 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Apartament 2 camere | Etaj 4 | Baia Mare
5
2

Apartament 2 camere | Etaj 4 | Baia Mare

Detalii apartament: 2 camere 1 baie Decomandat Etaj: 4 Zona Centrala Descriere: Apartamentul este situată într-o zona de mare interes a Băii Mari. Zona centrala, aprope de școlii, licee, magazine alimentare, zone de sport si parcuri. Imobilul necesita  renovare.

1120 EUR/m2 | 50 m2

Republicii, Baia Mare, Maramures

Vând garsonieră, Motorului, Baia Mare
5
2

Vând garsonieră, Motorului, Baia Mare

Vând garsonieră Motorului, 4 palier, etaj 4, mobilată și utilată (mașina de spălat, frigider, aragaz, tv), microcentrală nouă. Detalii tel. , după ora 14. Preț 35.000 E

1400 EUR/m2 | 25 m2

Baia Mare, Maramures

VAND APARTAMENT 3 camere bloc nou 54 mp utili
8

VAND APARTAMENT 3 camere bloc nou 54 mp utili

Apartament modern de vanzare ndash; Baia Mare, Strada Anton Pan nr. 11 Apartament dotat cu sistem de alarma Deschizi usa si pasesti intr-un spatiu elegant, luminos si primitorhellip; Situat la parter inalt, intr-un bloc nou P+3 etaje, acest apartament cu 3 camere si 2 bai iti ofera confortul perfect ...

1648 EUR/m2 | 54 m2

orasul vechi, Baia Mare, Maramures

Oportunitate!  2 camere, ultracentral Bd.Traian, decomandat, 65000 euro
5
1

Oportunitate! 2 camere, ultracentral Bd.Traian, decomandat, 65000 euro

Se oferă spre vânzare un apartament cu două camere, situat ultracentral, foarte luminos, dublă orientare, pe Bd.Traian, într-o zonă excelentă,aproape de toate punctele de interes.Locuința este situată la etajul 4, are o suprafață construită de 56 mp și beneficiază de balcon. Apartamentul este finisat ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Baia Mare, Maramures

Loc. Unguras (jud, MM) - proprietate deosebita
15
2

Loc. Unguras (jud, MM) - proprietate deosebita

Loc. Unguras (jud, MM) de vanzare proprietate deosebita si primitoare, ideala atat pentru locuinta, cat si pentru casa de oaspeti, pensiune, etc.Este situata intr-o zona linistita, cu priveliste minunata, acces usor din drum asfaltat. Proprietatea este amplasată pe o suprafață de 4.000 mp teren, ...

1700 EUR/m2 | 500 m2

Baia Mare, Maramures

Vand sau schimb Casa de vacanta , este cu actele la zi
1
5

Vand sau schimb Casa de vacanta , este cu actele la zi

Casa este situata pe str.Valea Rosie nr.223,are tot si de toate...curent,apa,gaz este izolata...pentru alte inf.va rog sa ma sunati...

950 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Vand teren intravilan .
1
1

Vand teren intravilan .

Vand teren intravilan la aproximativ 35 de km de Baia Mare.Terenul este ideal pentru constructie cu posibilitate de racordare la utilitati.Este in suprafata de 50 de arii.Pretul este de 850 per ar.

Baia Mare, Maramures

Vand apartament 57mp in Baia Mare bul. Traian + Garaj
9

Vand apartament 57mp in Baia Mare bul. Traian + Garaj

Vand apartament in Baia Mare, bul. Traian nr.4, ( blocul cu Revoire) in suprafata utila de 57mp, etaj 7. Apartamentul are 2 camere, bucatarie, hol si baie. Se vinde perfect mobilat si utilat.

1737 EUR/m2 | 57 m2

Progresul, Baia Mare, Maramures

B-dul Unirii (ultracentral)   apartament cu 4 camere, 2 bai, balcon mare
4

B-dul Unirii (ultracentral) apartament cu 4 camere, 2 bai, balcon mare

B-dul Unirii (zona Parcului Mara) apartament cu 4 camere, semidecomandat, dispune de o bucatarie generoasa cu acces la o camara, 2 bai, balcon cu acces din bucatarie si din sufragerie. Are suprafata utila de 87 mp, este situat la etajul 5 in bloc prevazut cu lift si inclus in programul de reabilitare ...

1287 EUR/m2 | 87 m2

Baia Mare, Maramures

Proprietar, vând casa in zona rezidențială
12
3

Proprietar, vând casa in zona rezidențială

Vând casa duplex, zona Grigore Ureche, demisol, parter, etaj si pod mansardabil, suprafara desfășurată 190mp, teren 4 ari, mobilata, utilată 2020, curtea pavata cu piatra, gazon, plante ornamentale, pomi fructiferi, vie, zonă de grădinărit, totul întreținut . Demisolul : garaj, camera, spălătorie, zona ...

1375 EUR/m2 | 160 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 3 camere, Baia mare ,et 3
8
1

Apartament 3 camere, Baia mare ,et 3

Vînd Apartament 3 camere , baie separată,bucătărie separata+ 3 camere spațioase Apartament situat in Baia mare str Pășuni 6 etajul 3 ,cu balcon spre parcare, magazin, grădinița, biserica, stație de autobuz . Dispune de centrala termica, camerele au decorațiuni de rigips, scafe etc Nu sunt agenție sunt ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 4 camere Ioan Slavici 6
10
3

Apartament 4 camere Ioan Slavici 6

Apartament situat in zona liniștita, este situat la etaj 4 bucatarie hol intrare 4 dormitoare Dubla orientare, balcon 1 baie, 1 wc dispune de multiple electrocasnice și mobilier

1213 EUR/m2 | 70 m2

Sasar, Baia Mare, Maramures

imobiliara
4

imobiliara

apartament de vinzare baia mare utilat 100 100 etaj 4 cu acoperis plus beci la subsol centrala ptoprie calorifer si instalatie noua termopane mobila noua draperi noi frigider american congelatoe combina frigorífica combinará masa noua cu scaune noi coltar nou 4 teluvizoare mobila hol noua electrodomestice ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament cochet 2024, 2 camere decomandat complet utilat mobilat
8

Apartament modern, gata de mutat ndash; totul NOU, stil si confort intr-un singur loc! Constantin Brancoveanu Pret: 85.000 euro; Descopera un apartament cochet si elegant, situat intr-un bloc nou (2024), perfect pentru cei care isi doresc o locuinta fara batai de cap sau o investitie sigura ?? ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

garii, Baia Mare, Maramures

Vand apartament
7

Vand apartament

Apartament , 1 camera, 1 bucatarie, 1 Baie, parchet masiv, termopan, usa metalica, parter, nerenovat, 37 m2, pret negociabil. Se afla pe Strada Nicolae Iorga, Baia Mare.

1614 EUR/m2 | 37 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare la cheie 135.000 Euro, 10 min de Baia Mare Dumbravita
9

Casa moderna, spatioasa, pregatita sa devina bdquo;acasaquot; Pret: 135.000 Euro Situata intr-o zona linistita din Dumbravita, la doar 10ndash;15 minute de Baia Mare, aceasta proprietate imbina perfect confortul unei constructii noi cu libertatea unui teren generos. Detalii care fac diferenta: ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

central, Baia Mare, Maramures

Casă de vânzare Sacalaseni
5
2

Casă de vânzare Sacalaseni

Casă de Vânzare în județul Maramureș sat Sacalaseni situat la 11 km de orașul Baia Mare , aceasta se află pe strada Bojenilor nr27 în spatele primăriei , aproape de magazinul alimentar , școala , biserica , Moara Veche , La Taticu etc . Terenul are o dimensiune de 11 arii pe care este construită casa ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Garsonieră spațioasă, 24 mp – zona linistita, aproape de Vivo Mall
8

Blitz oferă spre vânzare garsonieră situată la etajul 1, într-o zonă foarte linistita, în apropiere de Vivo Mall. Locuința are o suprafață utilă de 24 mp, la care se adaugă o cameră suplimentară de 14 mp, fiind compartimentată practic ca un apartament cu 2 camere. Imobilul dispune de balcon, baie, ...

1458 EUR/m2 | 24 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament, 2 camere, 68 mp, finisaje premium, gata de mutare - Ultracentral
13

Blitz va propune spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-o zonă ultracentrală, ideal atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție sigură, cu randament excelent. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc bine întreținut și se remarcă printr-o compartimentare ...

2015 EUR/m2 | 68 m2

Baia Mare, Maramures

Vand apartament bilocal in Baia Mare str Ana Ipatescu
4