Promovat
Teren 879mp Sighetu Marmatiei / Strada Primaverii
3
2

Teren 879mp Sighetu Marmatiei / Strada Primaverii

Teren de vânzare – 879 mp, ideal pentru construcția casei tale O oportunitate excelentă de investiție. Se oferă spre vânzare teren în suprafață de 879 mp, situat într-o zonă liniștită, dar foarte bine conectată la facilitățile urbane. Toate utilitățile disponibile (apă, curent, gaz, canalizare) Acces ...

879 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Ultracentral
15

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Ultracentral

Descoperă o locuință spectaculoasă, elegantă și primitoare, situată în una dintre cele mai căutate și exclusiviste zone din Sighetu Marmației – Grădina Morii, un cadru liniștit, verde și rafinat, ideal pentru un stil de viață echilibrat. Această proprietate impresionantă și armonios compartimentată îmbină ...

1286 EUR/m2 | 350 m2

Ultracentral, Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
Garsoniera la etajul 3 in Cuza Voda
5
1

Garsoniera la etajul 3 in Cuza Voda

Garsonieră la etajul 3 de vânzare cu suprafață utilă de 20 mp cu balcon. Proprietatea dispune de utilități: apă, canalizare, curent,internet și CATV. Imobilul este potrivit atât pentru locuință, cât și pentru investiție în vederea închirierii. Preț : 21.900 €, Agent: Mariana Jilca Telefon: 0744 817 ...

1095 EUR/m2 | 20 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Bogdan Vodă – parțial mobilat-  48,8 mp
7

Apartament 2 camere decomandat Bogdan Vodă – parțial mobilat- 48,8 mp

Apartament decomandat cu 2 camere situat în cartierul Bogdan Vodă, etajul 3, într-o zonă liniștită și bine conectată la facilitățile orașului. Proprietatea are o suprafață utilă de 48,84 mp și beneficiază de izolație exterioară, oferind un confort termic mai bun. Compartimentarea este practică și cuprinde ...

1349 EUR/m2 | 49 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa din cărămidă, Strada Balc Vodă, Sighetu Marmației
5
1

Casa din cărămidă, Strada Balc Vodă, Sighetu Marmației

Vând casa din cărămidă situata pe Strada Balc Vodă, Sighetu Marmației. -4 camere -Bucătărie -Baie - Bucătărie de vara cu beci, terasa, barbecue -Gradina Casa dispune de o centrala pe gaz și 2 sobe din teracota. -Suprafață totala teren: 840 m2 -Anul construcției: 1974 -Pret: 135000 euro Pentru ...

1164 EUR/m2 | 116 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartamente de vanzare
6

Apartamente de vanzare

Vand apartamente cu 2 sau 3camere,finisate sau semifinisate,calitate la materiale și manopera.,boxe la demisol, parcări, curte. Construcție noua,2024.Preturi de la 80000euro.

1231 EUR/m2 | 65 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Casa de vanzare, zona centrala, 3 camere, 1477 teren in Sighetu Marmatiei
10
2

Vand casa in Sighetu Marmatiei, zona ultracentrala, la distanta de 5 minute de primarie, mers pe jos, cu vedere la Solovan. Proprietatea se afla pe strada Szilagyi Istvan. Terenul este generos, in suprafata de 1477m2. Casa are 3 camere, o baie, o bucatarie, camara si doua beciuri. Suprafata utila ...

1270 EUR/m2 | 126 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Oportunitate unica: Vand 2 case cu teren generos in Sighetu Marmatiei 1

Oportunitate unica: Vand 2 case cu teren generos in Sighetu Marmatiei

Va oferim spre vanzare o proprietate cu teren generos in zona rezidentiala (strada Florilor, 3 minute de centru deplasare cu masina), ideală pentru o familie extinsa care doreste spatiu si liniste sau pentru investitie cu potential de dezvoltare imobiliara compusa din : 2 case locuibile cu un total de ...

822 EUR/m2 | 213 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Casa cu teren de vanzare
8

Casa cu teren de vanzare

Casa de locuit, spatioasa, trainica, cu 3 camere mari, bucatarie, baie si camara, cu un corp separat cu garaj interior, garaj exterior si bucatarie de vara mare, cu colejna si beci. Casa este de locuita, are centrala proprie cu calorifere de fonta, parchet de stejar in camere. Este izolata pe exterior ...

1143 EUR/m2 | 140 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Casa de vânzare zonă centrala
9
4

Casa de vânzare zonă centrala

De vânzare casa in Sighetul Marmației teren 8,50 arii pentru mai multe detalii tel sau

867 EUR/m2 | 150 m2

Central, Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament de vanzare
5
2

Apartament de vanzare

Apartament de vânzare cu două camere,complet renovat,centrală nouă pe gaz,aproape de spital,situat pe bulevardul independenței,bloc 4 apartament 24 parter cu posibilitatea de a deschide cabinete ,magazine etc. Blocul a fost renovat recent.

793 EUR/m2 | 75 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Casa de vanzare
5

Casa de vanzare

Casa este din cărămidă, are trei camere, bucătărie, baie, beci ,cămară, anexe. Are toate utilitățile in afara de gaz care e pe strada. Suprafața teren 349 m2. Zona centrală, str Lucian Blaga.

1105 EUR/m2 | 95 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament de vanzare
4
2

Apartament de vanzare

De vânzare apartament ultracentral 4 camere ,2 băi ,etaj 4 , centrală pe gaz ,garaj în curte. 83000 euro,negociabil.

1038 EUR/m2 | 80 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Vila deosebita pe strada Doboies
5
1

Vila deosebita pe strada Doboies

1000 mp Teren & Finisaje Premium Dacă ești în căutarea unei case construite cu simț de răspundere, într-o zonă liniștită, dar aproape de oraș, această proprietate din Doboieș este pregătită pentru noii proprietari. Repere principale: Teren generos: 1000 mp (10 ari) spațiu suficient pentru ...

745 EUR/m2 | 235 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

 Casă spațioasă cu 5 camere, grădină și garaj - Ideală pentru familie!
8
1

Casă spațioasă cu 5 camere, 2 băi, grădină și garaj - ideală pentru familie! Se vinde o casă, cu 2 etaje, situată într-o zonă liniștită și accesibilă, perfectă pentru cei care caută confort și spațiu generos. Imobilul dispune de: 5 camere luminoase și bine compartimentate, ideale pentru un stil de ...

1447 EUR/m2 | 228 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament 3 camere de vanzare
10

Apartament 3 camere de vanzare

Apartament 3 camere de vanzare *suprafața utilă 60 mp *decomandat *etaj 4 cu acoperis refacut ,podul este propriu cu intrare din apartament *utilități centrală termic pe gaz ,proaspat renovat ,geamuri si usi termopanere,, ușă metalică ,gresie si faianta in bucatarie baie,parchet masiv in toate camerele *Cartier ...

1350 EUR/m2 | 60 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Vand apartament
5

Vand apartament

Vând apartament în Sighetul Marmației lângă draliv este 2 cameri bucătărie și baie și 2 balcoane este la etajul 4 și încălzirea este pe lemne