Imobiliare Drobeta-Turnu Severin Mehedinti

Promovat
Vand Teren Simian cu deschidere la E70
3
1

Vand Teren Simian cu deschidere la E70

Vând teren Simian cu deschidere la drumul european E70. Lungimea terenului este de 576 metri cu o lățime de 30 de metri și o suprafață totala de 17000 metri pătrați , terenul beneficiază de apă, lumina și gaz în capul terenului Pretul pe metru pătrat este 110 euro negociabil

17,000 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Casă cu două locuințe, teren 309 mp, aproape de centru   Cartier Aluniș
20
1

Casă cu două locuințe, teren 309 mp, aproape de centru Cartier Aluniș

Casă de vânzare Cartier Aluniș, Drobeta Turnu Severin Proprietate complet amenajată, cu două locuințe și anexă, la 800 m de centru Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii. Vând proprietate situată pe strada Vasile Alecsandri, între străzile Bahna și Semenic, în ...

1393 EUR/m2 | 186 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
vand Casa  strada 1 Decembrie 1918
2
6

vand Casa strada 1 Decembrie 1918

Vând casă cu teren de 600 mp. casa trebuie renovată ,20 ml deschidere la strada,nu este în patrimoniu, subsol și parter, suprafața desfășurată de 200 mp. Casa are acoperișul schimbat complet și tâmplăria schimbată.

1244 EUR/m2 | 160 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
De vinzare
5
3

De vinzare

Apartament 2 camere,renovat,etaj 2 4,zona Crihala,in spate la gen 15,in zona se află bănci comerciale,market Profi,piata Crihala,parc de agrement, grădinița,biserica de carton,zona foarte liniștită

1281 EUR/m2 | 57 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere
9
17

Vând apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere (2 dormitoare + living) baie, dressing și balcon. Apartamentul este situat pe Bulevardul Revoluției într-unul dintre cele 2 turnuri din zona Piața Sârbilor, la etajul 4 din 8. Acesta are o suprafață utilă de 64 m.p, și se vinde complet mobilat și utilat. Beneficiază și de ...

1234 EUR/m2 | 64 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând teren extravilan calea Targujiului Drobeta Turnu Severin
1
4

Vând teren extravilan calea Targujiului Drobeta Turnu Severin 7.613 mp Teren 2 17.381 mp Teren 1 Se poate vinde suprafața totală sau se poate parcela Preț negociabil , mai multe detalii la telefon

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând teren 500 metri pătrați 1

Vând teren 500 metri pătrați

Vând teren 500 metri pătrați Strada colinelor numărul 2 (zona aeroport)

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Casa din caramida cu curte si garaj
5
18

Casa din caramida cu curte si garaj

Casa din caramida cu trei camere, hol, bucatarie, baie, garaj , curte si diverse anexe. Curte 227 mp, casa 107 mp construiți, 75 mp utili. Cartier Crihala, str Crihalei aproape de Cicero.

1351 EUR/m2 | 74 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren Extravilan Ostrovul Mare , MH
8
2

Teren Extravilan Ostrovul Mare , MH

Vand teren extravilan 10.000mp iar jumatate din el este cu padure de salcâmi. Detin toate actele necesare pentru vanzarea terenului. Pret 70.000 Euro NEGOCIABIL Terenul se afla in Jud. Mehedinti pe insula Ostrovul Mare cu deschidere la malul Dunarii mici de 94 metri, catre Hidrocentrala Ostrovul Mare ...

10,000 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren Intravilan
4

Teren Intravilan

Front stradal:12,5M -Lungime:40M *Stradă şi trotuar asfaltat. *Teren intravilan situat pe strada lasomiei, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, cu case noi în apropiere. Dispune de toate utilităţile pe parcelă: curent, apă, gaz, canalizare şi internet. *In apropiere:Loc de joacă pentru copii, ...

500 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vânzare Închiriere teren curs cinstrucții 1

Vânzare Închiriere teren curs cinstrucții

Vând Închiriez teren în suprafață de 5 000 mp. situat în Dr.Tr.Severin ,str.Vasile Gionea(face legătura între oraș și Schela Nouă (pe aeroport ,pe vremuri ) ,toate utilitățile (apă,canalizare,energie electrică,gaz),deschidere 109 m ,front stradal ,la bulevard și cu acces pe toate cele patru laturi (sunt ...

5,000 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren 1100 m Strada Drobeta Turnu Severin

Teren 1100 m Strada Drobeta Turnu Severin

Vand Teren 1100 metri patrati pe Strada Walter Maracineanu din Drobeta Turnu Severin. Terenul este intravilan , are cadastrul efectuat si toate taxele platite la zi.

1,100 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând casa cu etaj
8
8

Vând casa cu etaj

Casă 110m cu teren 230 m, 3 camere, 2 băi , utilată mobilată, încălzire pe gaz, zona Walter maracineanu

1727 EUR/m2 | 110 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 2 camere, Kiseleff, fara imbunatatiri
1
6

Apartament 2 camere, Kiseleff, fara imbunatatiri

De vanzare un apartament cu doua camere in Dr. Tr. Severin, Kiseleff, blocul A1 (zona bulevardului Bratianu, fostul restaurant Carpati), etaj 4, nedecomandat, fara nicio imbunatatire interioara. Izolatia acoperisului este refacuta in 2023 cu o firma, (contract, garantie), membrana continua, impreuna ...

1043 EUR/m2 | 47 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament de vanzare - direct de la Proprietar ( fara Agentii)
6
3

Apartament 2 camere decomandat , complet mobilat si utilat, gata de mutat Drobeta Turnu Severin, aproape de Bd. Tudor Vladimirescu In apropiere se afla Autogara, statie de autobuz taxi In imediata vecinatate se gasesc multiple magazine (pentru cumparaturi rapide), Foarte aproape de scoala Generala Nr. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

teren intravilan 6430 mp 1

teren intravilan 6430 mp

Teren intravilan în suprafata de 6430 mp,situat în spatele Dezmembrărilor lui Nelutu , număr cadastral 69722, utilități în apropiere , acces ușor la drum din 2 părți , ideal ptr construcții rezidențiale , hale etc se poate vinde si parcela de aproximativ 400 _500 mp.

6,430 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Casa noua de vanzare in oras langa Stadion
9
11

Casa noua de vanzare in oras langa Stadion

Locuinta parter si mansarda finslizata 2024 Parter compusa din living open spice bucatarie baie Etaj 2 dormitoare hol si baie Suprafata teren 220m din care 50m casa 27 m magazie Casa este construita din caramida portanta de 25 cm Izolatie termica la exterior cu polistiren de 10 cm 80+ Geamuri tripan ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 2 camere in centru
8
1

Apartament 2 camere in centru

Vand apartament 2 camere, semidecomandat, ultracentral , deasupra de CEC Bank, pe str. Cantemir. Este situat la etajul 3 din 4, si are o suprafață utilă de 47 mp si construita de 56 mp. Locația este excelentă, în apropiere de parcuri și locuri de relaxare. Ai acces rapid la cafenele, restaurante și ...

1489 EUR/m2 | 47 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Garsoniera in zona Independentei
5
11

Garsoniera in zona Independentei

Garsonieră complet utilată ,4 garsoniere pe etaj, scara curată și liniștită , etaj 4, se vinde cu totul în ea , se poate muta imediat după vânzare .izolatie făcută .

1630 EUR/m2 | 23 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Proprietar, va nd apartament cu 3 camere ,decomandat.
10
14

Proprietar, va nd apartament cu 3 camere ,decomandat.

Proprietar, vand apartartament cu 3 camere decomandat, zona Crihala. Suprafata 45,38 mp, compartimentat astfel : 3 camere , o baie , o bucatarie,o terasa.Apartamentul este situat la etajul 2 si se vinde complet mobilat si utilat. Blocul este anvelopat,fiind situat in apropierea Spitalului Judetean, ...

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 2 Camere zona Jysk Toamnei
5
6

Apartament 2 Camere zona Jysk Toamnei

Vand apartament 2 camere, decomandat, zona Jysk- str. Toamnei. Este situat la etajul 4 si are o suprafață 53 mp. Acoperis refacut, loc de parcare platit. Locația este excelentă, în apropiere de magazinele Carrefour, Lidl, etc.. Ai acces rapid la centre comerciale, toate la câțiva pași. Sună acum pentru ...

1071 EUR/m2 | 42 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Casa Ultracentral + Spatiu comercial
8
29

Casa Ultracentral + Spatiu comercial

Vand casa ULTRACENTRAL + Spatiu comercial cu 3 camere si beci - ( la nuci cu vedere la parc) - Casa parter + mansarda neamenajata. Deschidere la strada Doctor Saidac 25 m -Teren : 200 mp -Amprenta de 70 mp ( aceeasi suprafata regăsindu-se si la mansarda,casa are centuri de beton). Casa este renovata ...

1579 EUR/m2 | 114 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

vind garsoniera in schela
3
3

vind garsoniera in schela

vind garsoniera in schela la blocul navalului nr 2 etajul 3 complet mobilat si utilă nu necesita îmbunătățiri gazul este la usa disponibila imediat pret negociabil

1000 EUR/m2 | 17 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Proprietar vand casa in zona ultra centrala(Strada Romana)
5
3

Proprietar vand casa in zona ultra centrala(Strada Romana)

Proprietar vand casa in zona ultra centrala pe Strada Romana Nr 22 Descrierea proprietatii - suprafața 284 mp - suprafata construita 132 mp - 3 camere - 2 holuri - bucatarie separata - baie - curte - magazie lemne - beci - cămara Pret 155000 EURO Telefon - zero sapte doi zero unu sase cinci doi sase ...

1174 EUR/m2 | 132 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Salvează căutarea