Promovat
Penthouse, 3 camere, 81mp, terasa, parcare, zona strazii Lalelelor
20
1

TLB Imobiliare oferă spre vânzare un apartament tip Penthouse cu 3 camere, situat în zona Bărăgan, Sighișoara. Suprafață utilă: 81mp Terase: 2 terase generoase, cu suprafață totală de 35.98 mp Etaj: 4/4, etaj retras, bloc nou, izolat termic Loc de parcare în garaj subteran + boxă la subsol Compartimentare: Living ...

1728 EUR/m2 | 81 m2

est, Sighisoara, Mures

Promovat
Vand spatiu comercial cu vad foarte bun in Sighisoara situat pe strada Plopilor
6
1

Star Galaxy Imobiliare vinde in Exclusivitate spatiu comercial in Sighisoara cu suprafata utila de 50 mp si suprafata construita de 76, situat intr-o zona cu vad comercial foarte bun fiind ideal pentru pariuri sportive, magazin, salon infrumusetare, cabinet medical, birou, etc. Spatiul are centrala proprie, ...

1020 EUR/m2 | 50 m2

Sighisoara, Mures

Promovat
Casa cu 4 camere // Cetatea Sighisoarei // 116,72 mp utili
13

Casa cu 4 camere // Cetatea Sighisoarei // 116,72 mp utili

Va propunem spre vânzare o proprietate unică, situată într-una dintre cele mai bine păstrate cetăți medievale locuite din Europa, oferind acces rapid la atracțiile turistice, restaurante și magazine. Această casă este ideală pentru cei care doresc să trăiască într-un mediu autentic și pitoresc sau pentru ...

1362 EUR/m2 | 117 m2

Sighisoara, Mures

Promovat
Apartament în cetatea medievală a Sighișoarei
13
1

Apartament în cetatea medievală a Sighișoarei

Proprietatea are o suprafață utilă de 108 mp și cuprinde patru camere, o bucătărie, două băi și o terasă impresionantă, cu vedere directă către Turnul cu Ceas, simbolul orașului. Avantajele acestei proprietăți: Localizare istorică unică: Apartamentul este amplasat în cetatea medievală Sighișoara, singura ...

1194 EUR/m2 | 108 m2

Ultracentral, Sighisoara, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere
10

Apartament 4 camere

Apartamentul are 84 m2,este situat la parter, pe str Noua ,Spre bloc sunt doua cai de acces,dinspre E60 si dintre blocuri.Este liniste deoarece este intr-o curte interioara.Scoala,spital,piata,Penny toate sunt pe o raza de maxim 300 m.In pret este si o boxa la subsolul blocului.Apartamentul este izolat ...

Sighisoara, Mures

Teren extravilan-arabil 5800m2
9
1

Teren extravilan-arabil 5800m2

Oferta afisata la primăria municipiului Sighisoara :Vand teren 5800m2 exteavilan-arabil in Sighisoara, vis-a-vis de benzinaria Giganti , situat de -a lungul soselei E60 , langa firma ce vinde utilaje de contructii. Sunt proprietar , intabulat , electricitate pe nume , am inchis o bucata la drum cu gard ...

Sighisoara, Mures

Teren de vânzare Sighișoara, Daneș
5
8

Teren de vânzare Sighișoara, Daneș

Teren în suprafață de 10.000 mp, la 6 km de Sighișoara, în comuna Daneș. Terenul este situat într-o zonă deosebită, mărginit de pădure și un mic pârâu pe două dintre laturi. Ideal pentru agroturism, zona fiind în plină dezvoltare, cu cabane și pensiuni in imediata vecinătate.

Sighisoara, Mures

Proprietate super de vânzare cu încălzire în pardoseală și sistem de filtrare a apei de băut
10
2

Proprietatea super lux de vinzare casa din curte mare este construită în 2017 iar casa din față este complet renovată utilata si mobilată cu mobila vintage și clasică adusă din Canada ,toate chandeliers sint făcute manual vintage ,draperiile și perdelele sunt făcute în Anglia ,mașina de spălat și uscătorul ...

958 EUR/m2 | 250 m2

Sighisoara, Mures

Sighisoara-Albesti Teren Intravillan de Vanzare 812 mp (8 ari)
10
5

Vind teren intravilan in Albesti-Sighisoara, cu 18 metri deschidere la strada, cu toate utilitatile (apa, gaz, retea electrica)pe strada. Suprafata totala a terenului, 812 m2 (8 ari).

Sighisoara, Mures

De vânzare teren intravilan Sighisoara
1
2

De vânzare teren intravilan Sighisoara

De vânzare teren intravilan in Sighisoara, situat în cartierul rezidential Târnava II cu PUZ aprobat pentru construirea de locuințe individuale P+1+M Suprafața totală este de 6000 mp, dezmembrat in 9 loturi cu suprafețe cuprinse între 570 și 1170mp

Sighisoara, Mures

casa vila de vinzare
10
1

casa vila de vinzare

casa de vinzare ,240m2 pe un teren de aprox.2600m2 cu vedere superba spre cetate,turnul cu ceas.

1458 EUR/m2 | 240 m2

Sighisoara, Mures

De vânzare apartament cu 2 camere
9
1

De vânzare apartament cu 2 camere

De vânzare apartament situat pe strada Dumbravei nr. 12,etaj 3 . Preț - 55.000 euro - Apartamentul dispune de 2 camere cu intrare separată, baie, bucătărie,balcon închis cu termopan,centrala termică, parchet de lemn in camere ,în suprafață totală de 48 mp. - Apartamentul este situat într-o zonă foarte ...

1146 EUR/m2 | 48 m2

Sighisoara, Mures

Casa de vanzare in Sighisoara, ultracentral!
6
2

Casa de vanzare in Sighisoara, ultracentral!

Casa in zona centrala, pozitie excelenta la 2 min. de centru. Structurata pe doua niveluri, o camera la parter cu hol si baie, trei camere , baie, hol ,bucatarie, camara, la etajul 1. Incalzirea este disponibila atat pe convertoare(teracote), in fiecare camera cat si cu centrala termica, calorifere in ...

984 EUR/m2 | 122 m2

Ultracentral, Sighisoara, Mures

Teren Sighisoara zona Angofa 35.000 mp
4

Teren Sighisoara zona Angofa 35.000 mp

De vânzare teren 3,5 ha Sighișoara, zona Angofa oportunitate investiție Se oferă spre vânzare teren în suprafață de 3,5 hectare, situat în Sighișoara, zona Angofa o zonă liniștită, cu peisaj natural deosebit și acces facil. Terenul beneficiază de potențial excelent de dezvoltare, fiind potrivit ...

35,000 m2

Sighisoara, Mures

Vând casă
8
1

Vând casă

casa este compusa din 2camere,bucătărie, hol,baie ,cămară, teren 300 de metri patrati

760 EUR/m2 | 75 m2

Sighisoara, Mures

Vând garsonieră
7
3

Vând garsonieră

Vând garsoniera mobilată, compusa din hol,baie cameră și bucătărie. Suprafață 27mp,situata la etajul 2,pe mijloc. Cheltuieli întreținere mici,situată in zona kaufland. Preț 30000 euro negociabil.

1111 EUR/m2 | 27 m2

Sighisoara, Mures

vand casa cetatea sighisoara
5

vand casa cetatea sighisoara

vând casă în cetatea Sighișoara lângă scarile acoperite

2250 EUR/m2 | 200 m2

Sighisoara, Mures

Containere tip birou   organizare şantier - 8 bucăţi, din care unul este baie.
9

Containere tip birou organizare şantier - 8 bucăţi, din care unul este baie.

Containere tip birou organizare şantier - 8 bucăţi, din care unul este baie. Stare foarte bună, atât interior cât şi exterior. Recent aduse în ţară, origine: Germania. Preţ container: 3800 euro.

317 EUR/m2 | 12 m2

Sighisoara, Mures

Vând pat+saltea

Vând pat+saltea

Stare buna împreună

Sighisoara, Mures

Vânzare locuință
6
1

Vânzare locuință

Locuință de vânzare în Sighișoara Această locuință este în curte comună, aproape de centru, pe strada Șt.O.Iosif Spațiul este de 63m2 și are următoarele dependințe : pivniță, magazie și pod Geamuri termopan și acoperiș recent renovat Preț : 55000 euro , negociabil Se acceptă variante de schimb cu garsoniera ...

873 EUR/m2 | 63 m2

Sighisoara, Mures

Apartament cu două camere
5
2

Apartament cu două camere

De vânzare Apartament 2 camere Sighișoara cartier Bărăgan Etaj 4 Situat pe mijlocul blocului Parțial mobilat Balcon închis Geamuri termopan Centrală proprie Aer condiționat Izolație interioară și exterioară Pivniță 56 mp Detalii în privat.

1071 EUR/m2 | 56 m2

Sighisoara, Mures

Vând garsonieră în Sighișoara,  zonă centrală
2

Vând garsonieră în Sighișoara, zonă centrală

Garsonieră de vânzare în Sighișoara situată pe str. Ilarie Chendi, nr. 88. Formată din cameră, bucătărie, baie. Etaj 1, suprafață utila 38 mp. Preț 45.000 euro, negociabil. Informații suplimentare în privat.

1184 EUR/m2 | 38 m2

Central, Sighisoara, Mures

casă de vanzare zona păstorilor, Sighișoara ( )
6

casă de vanzare zona păstorilor, Sighișoara ( )

Casă de vânzare pe strada Păstorilor, Sighișoara (Persoană fizică) Vă prezentăm o proprietate deosebită situată pe strada Păstorilor, la doar 5 minute de centrul istoric al Sighișoarei. Cu o suprafață utilă de 139 mp și un teren de 294 mp, această casă oferă spațiu generos și confort pentru întreaga ...

1403 EUR/m2 | 139 m2

Sighisoara, Mures

  Apartament Spațios la Casă (80 mp) cu 3 Camere și Centrală pe Gaz   Ultracentral Sighișoara
10
2

Apartament Spațios la Casă (80 mp) cu 3 Camere și Centrală pe Gaz Ultracentral Sighișoara

Se oferă spre vânzare un apartament generos, tip "la casă", situat într-o zonă liniștită, dar centrală a orașului Sighișoara, pe Strada Ilarie Chendi. Această proprietate este ideală pentru o familie sau ca investiție (ex. regim hotelier), beneficiind de o suprafață utilă mare și de confort termic ...

938 EUR/m2 | 80 m2

Central, Sighisoara, Mures

Salvează căutarea