Promovat
Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90
4
1

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90

Persoana fizica vand spatiu comercial 40 mp cu acte la zi, situat pe bd Decebal nr 90 in Precista, zona Biserica Noua in Piatra Neamt, oportunitate de investitie! Se poate transforma in spatiu de locuit, airbnb, inchiriat, birou, cabinet, etc. Are toate utilitatile si imbunatatirile necesare pt folosirea ...

1163 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vând casă , teren și garaj  în Piatra Neamț
10
9

Vând casă , teren și garaj în Piatra Neamț

Vând casă suprafață circa 200 mp, cu teren și garaj , în Piatra Neamț,zona Regiment, strada Nordului . Dotată cu alarma și monitorizare video. La parter ,hol mare, living , baie bucătărie și camera tehnică pentru centrala, mașina de spălat etc. La etaj 2 camere, cu baie cu cabină duș și cadă hidromasaj ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vilă cu anexă, foișor, teren de sport și grădină spectaculoasă, la 2km de centru
10
1

Se oferă spre vânzare o proprietate rară în Piatra Neamț, situată la doar 2 km de centrul orașului și la 1 km de Shopping City, într-un cadru verde, liniștit și privat. Cu un teren de 2.000 mp, casa oferă senzația unei adevărate oaze urbane, înconjurată de vegetație matură, terase, spații de relaxare ...

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Târgu Neamț - Str. Valea Seacă: Teren intravilan, asfalt, toate utilitățile - Negociabil!
5

OPORTUNITATE RARĂ ÎN TÂRGU NEAMȚ STRADA VALEA SEACĂ INVESTEȘTE ÎN VIITORUL TĂU! TERENURI INTRAVILAN - ZONĂ ÎN PLINĂ EXPANSIUNE! Cauți locul perfect pentru o investiție sigură sau pentru casa visurilor tale? Avem exact ce îți trebuie pe Strada Valea Seacă, într-o zonă aflată în DEZVOLTARE ...

17,592 m2

Humulești, Targu Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa parter constructie noua
9
1

Vand casa parter constructie noua

Casa parter 112mp str Petru Rares 3 dormitoare, 2 bai ,living ,bucatarie,terasa pret 145000E tel

1295 EUR/m2 | 112 m2

Roman, Neamt

Tren de vanzare intravilan 470mp Roman
2
2

Tren de vanzare intravilan 470mp Roman

Vand teren intravilan 470mp Roman str Petru Rares racordat la curent ,canal , apa. Pret 50000E

526 EUR/m2 | 95 m2

Roman, Neamt

Casă de vânzare în Humulesti!
5
2

Casă de vânzare în Humulesti!

Casă de vânzare în Humulesti, Târgu Neamț, de 1232mp! Este racordată la apa si curent dar și cu posibilitate de racordare la gaz, fiind în fața porții, dar și cu posibilitate de racordare la canalizare! Mai multe detalii în privat!

372 EUR/m2 | 121 m2

Targu Neamt, Neamt

Teren de vânzare
9

Teren de vânzare

Vând teren situat în sat Poiana, comuna Tașca. pentru mai multe detalii despre teren sunați la nr. de telefon.

Tasca, Neamt

Teren de vinzare
1
1

Teren de vinzare

Loc de casa,in sat.Recea,com.Ion Creangă jud.Neamt.Suprafata de 1635 M2,front stradal 19m.Acte la zi.Pret 10 euro M2.NEGOCIABIL.Detalii la .

1,635 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând pământ

Vând pământ

Vând pământ în Gura Hațașului cu o suprafață de 3600 MP2, Ectravilan în comuna Răucești jud. Neamț

3,600 m2

Raucesti, Neamt

Casă + teren 5000 mp, Podoleni, Neamț
8
1

Casă + teren 5000 mp, Podoleni, Neamț

2 casa bătrânești situate pe 5000 mp situat în com.Podoleni, județul Neamț. - Apa de izvor la robinetul din curte - Perdea de vie - 43 ml deschidere la stradă - Strada din fața porții este pietruită, cea mai apropiată stradă asfaltată este la 50m. - Cadastru efectuat.

1333 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand teren Ceahlau
1
1

Vand teren Ceahlau

Vand teren 750 m2 pe care se află o cabană cu două rulote în localitatea ceahlău.aproximativ 500 m de lacul izvorul muntelui cu vedere la masivul ceahlău.70000 euro. Mai multe detalii la

750 m2

Bistricioara, Neamt

Casă de vânzare în com. Cordun jud. Neamț.Pentru mai multe detalii sunați la nr.
7

Casa e construită cu simț de răspundere ,sunt disponibil de a colabora pentru alegerea gresiei,parchetului uşilor de interior bineinteles în baza unui buget. Geamuri ,uşi ext. Salamander 3 rânduri de sticlă,izolația de 10 cm. EPS 80 .decorativă ,granit ext.la pervaze

1368 EUR/m2 | 95 m2

Cordun, Neamt

Garsoniera Piata Maratei
5
15

Garsoniera Piata Maratei

Oferim spre cumpărare apartament 30.8 m2 cu 1 camera, baie mare și un hol + balcon ETAJ 3 . Orientat spre est, călduros, însorit, in zonă liniștită. Fara CT! Are ușa metal, parțial mobilat. Are gaz la bucătărie. Poate fi locuit imediat!

798 EUR/m2 | 30 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere
4

Apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere în Tg Neamț, etaj 2, renovat, strada Cuza Vodă.48mp, 59990 euro negociabil.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Targu Neamt, Neamt

Teren la munte
10
15

Teren la munte

De vanzare teren la munte, sat Cazaci, com. Tarcau, jud. Neamt Proprietar vand teren intravilan in Cazaci, com. Tarcau , jud. Neamt, in suprafata de 3000 mp (70m x 43m). Terenul are ca vecini: -la nord proprietate privata(vila) -la est paraul Tarcau -la sud proprietate privata(teren) -la vest drumul ...

Cazaci, Neamt

Teren 15000 m 2
1
6

Teren 15000 m 2

Vând suprafața de 15000 metri teren situat in Sirlae, după Sala Sporturilor din Piatra Neamț, cu acces la drum de servitute, fata stâlpi de înaltă tensiune, având o deschidere de 38 metri. Avem toate actele si plățile la zi.

Piatra Neamt, Neamt

teren
8
30

teren

teren de vânzare fâneața:3600 m pătrați, la patru km de Piatra Neamț înspre Târgul Neamț, are o deschidere de 12,5 metri pătrați.

Garcina, Neamt

Teren de vis 2200 mp în Bicajel   priveliște spectaculoasă, la 2 km de Lacul Roșu
10

Teren de vis 2200 mp în Bicajel priveliște spectaculoasă, la 2 km de Lacul Roșu

Dacă îți dorești un loc unde natura este la ea acasă, acest teren este alegerea perfectă. Situat într-o zonă liniștită, cu aer curat și peisaje deosebite, terenul oferă o vedere panoramică impresionantă către munți. Cu o suprafață de 2200 mp, proprietatea este ideală pentru construirea unei cabane, ...

2,200 m2

Bicaz-Chei, Neamt

Casa de vânzare
9
5

Casa de vânzare

Vând casă în comuna Costişa, Jud. Neamt cu urmatarele specificații: 4.475 m2 suprafață totală din care: Teren construcții: 659 m2 Arabil: 1.575 m2 Vie: 686 m2 Fâneață: 1.555 m2 Casă mare: 70 m2 Anexa nr1 : 28 m2 Bucătărie de vară: 33 m2 Garaj: 20 m2 Utilități: Apa curenta Curent Internet ...