Promovat
teren de vânzare în oraș, Piatra Neamț, strada Plantelor
3

teren de vânzare în oraș, Piatra Neamț, strada Plantelor

Ultimele 3 terenuri cu priveliște superbă! Imaginează-ți diminețile cu liniște, aer curat și o priveliște de vis Dacă vrei să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar în oraș, acum e momentul Priveliște superbă către dealuri Apă trasă Curent Gaz în curs de execuție Zonă ...

420 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Precista, parter, mobilat, utilat, la cheie
9
1

Precista, parter, mobilat, utilat, la cheie

Apartamentul este decomandat, are 50 mp plus un balcon de 6 mp si este situat la parterul unui bloc foarte ingrijit. Apartamentul mai are o magazie de 5 mp și o boxa de 12 mp. Nu este la strada dar este insorit in orice sezon si in fata geamurilor detine o gradina in folosinta exclusiva. Are toate dotările ...

1018 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare
5
2

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament cu doua camere de vanzare, zona Piata Darmanesti, langa Troita, etaj 4 4, pod, boxa si loc de parcare, complet mobilat si utilat, centrala termica, izolat, termopane, balcon inchis, renovat recent, liber pentru locuit imediat

1179 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa și teren zona stadion 8

Casa și teren zona stadion

Investiție ideala într-o zonă extrem de valoroasa și foarte căutată. La 1 minut de mers pe jos de Shopping City, în centrul vechi al orașului, dar nu la strada principală. În Precista dar ferit de zgomot și poluare. Casa de147 mp cu teren în suprafață de 554 mp în zona zona Stadion-Jandarmerie. Se ...

340 EUR/m2 | 147 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 Cam Orion 40mp etaj 1 centrala termopan mobilat
14
7

Ap 2 Cam Orion 40mp etaj 1 centrala termopan mobilat

Apartamentul se afla in apropiere de Liceul de informatica la etajul 1 din 4 , este mobilat arata bine , are centrala termica , are termopan la geamuri , este luminos si calduros , baia are geam de aerisire naturala, in zona sint absolut toate facilitatile deci va asteptam la vizionari

750 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 3 Cam Precista Biserica noua 67mp parter inalt balcon centrala boxa
14
4

Apartamentul este situat intr-o zona foarte buna si linistita din apropiere de Biserica noua si de Carrefour , la parterul inalt al unui bloc relativ nou din 1984 sin beton armat, este decomandat , are bucătăria mare , camerele sint mari , are 2 bai, are si balcon, este dotat cu centrala termica , are ...

1023 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 2 cam Petrodava 50mp central etaj 1 renovat la cheie
13
1

Ap 2 cam Petrodava 50mp central etaj 1 renovat la cheie

Apartamentul se afla intr-o zona extraordinara in apropiere de magazinul Petrodava in centrul orașului la etajul 1 din 4 al unui bloc relativ nou din 1980 , este decomandat este renovat total , s3 vinde mobilat si utilat , are camerle mari, bucataria este foarte mare si este open space iar unita cu ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 2 cam Politia Locala 45mp parter centrala termopan termoizolat
10
5

Apartamentul este situat intr-o zona buna si linistita din apropiere de sediul politiei locale la parterul unui bloc bine administrat , este încăpător, are bucătăria mare incit se poate pune si o canapea, camerele sint incapatoare, baia are geam de aerisire naturala, are si w holuri, este dotat cu centrala ...

778 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 2 Cam Precista 54mp etaj 2 decomandat centrala termopan
9
3

Ap 2 Cam Precista 54mp etaj 2 decomandat centrala termopan

Apartamentul se afla intr-o zona foarte buna si linistita din apropiere de Biserica noua si Carrefour, la etal 2 al unui bloc relativ nou din 1982 din beton armat , este decomandat , are 50mp utili plus 4mp balconul , are si boxa mare, camerele sint foarte mari bucataria este mare incit încape o canapea ...

1150 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

vând    schimb  ap. 3 cam. 71 mp bl.S9 acoperit total ,cu boxă ,parcare  ,îmb.  ,lângă ASIROM
10
5

vând schimb ap. 3 cam. 71 mp bl.S9 acoperit total ,cu boxă ,parcare ,îmb. ,lângă ASIROM

Vând schimb apartament 3 camere 71 mp bl.S9, Mărăței ,acoperit total, cu boxă ,parcare ,îmbunătățiri, zona liniștită, lângă ASIROM .

958 EUR/m2 | 71 m2

Piatra Neamt, Neamt

vând apartament 3 camere 71mp bl.S9 Mărăței acoperit total lângă ASIROM cu boxă, parcare, îmbunătăți
10
2

vând apartament 3 camere 71mp bl.S9 acoperit total Mărăței lângă ASIROM cu boxă, parcare, zonă liniștită lângă Școala NR.2

958 EUR/m2 | 71 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa + teren de vanzare Silistea, Romani (total 1363 mp) - pret 22000 euro
7
12

Vand casa batraneasca intretinuta, amplasata in sat Silistea, la 250 de metri de biserica Sf. Dumitru, pe drumul care duce la biserica din strada principala- DJ1558. Casa in prim-plan din prima poza atasata. Suprafata casa plus teren proprietate-1363 de metri patrati. Pentru mai multe relatii sunati ...

333 EUR/m2 | 66 m2

Silistea, Neamt

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90
2
1

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90

Vand spatiu comercial 40 mp cu acte la zi, pe bd Decebal nr 90 in Precista, zona Biserica Noua in Piatra Neamt, oportunitate de investitie! Se poate transforma in spatiu de locuit airbnb inchiriat birou cabinet etc. Are toate utilitatile si imbunatatirile necesare pt folosirea imediata: centrala ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Vând sau schimb apartament trei camere semidecomandat
7
1

Vând sau schimb apartament trei camere semidecomandat

Vând apartament trei camere semidecomandat zona Piața Dărmănești et4,izolat termic,cu acoperiș, geamuri termopan,uși interioare din lemn, centrala termica, aproape de centre comerciale, școală. Sau schimb cu garsoniera spațioasă plus diferența. Loc de parcare

904 EUR/m2 | 52 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan munte, in apropiere de manastirea Neamt, 6 loturi,de la 11E mp
4
3

OTURI TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE NEMȚIȘOR, VÂNĂTORI-NEAMȚ Construiește-ți casa, pensiunea sau casa de vacanță în una dintre cele mai căutate zone turistice din Moldova la poalele munților, între pensiuni cu activitate constantă. LOTURI DISPONIBILE: * Lot 2 938 mp (dublă deschidere) 13.500 ...

1,380 m2

Nemtisor, Neamt

Apartament cu 4 camere 80 mp utili + boxa 4 mp in zona Maratei
9
4

Vând apartament spațios de 4 camere, situat pe Bulevardul Traian, la etajul 9 al unui bloc bine întreținut. Apartamentul are 80 mp utili, este decomandat și dispune de 2 dormitoare, 2 living room-uri, 2 băi, bucătărie și balcon, plus o boxă de 4 mp la subsol. Are centrală proprie, oferind confort ...

763 EUR/m2 | 80 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan de vânzare Pângărați județul Neamț
5
4

Teren intravilan de vânzare Pângărați județul Neamț

Teren intravilan, situata într-o zona peisagistica deosebita, in aproprierea mănăstirii Pângărați, cu acces direct la drumul principal, deschidere generoasa. Cadastral, unic proprietar.

1,400 m2

Pangarati, Neamt

Garsoniera-cartier Mărăței
9
2

Garsoniera-cartier Mărăței

Ofer spre vanzare, garsonieră semidecomandată, in bloc de garsoniere, et. 1, orientată spre vest. Blocul este izolat cu termosistem si geamuri termopan. Recent renovată imbunătățiri de calitate. Bucatarie mobilata si utilata nou, centrala termica. Baie cu duș.

1136 EUR/m2 | 22 m2

Piatra Neamt, Neamt

Arendă sau vânzare 0,5 ha teren agricol jud. Neamț
1
5

Arendă sau vânzare 0,5 ha teren agricol jud. Neamț

Proprietar arendez sau vând 0,5 ha teren agricol extravilan pe raza com. Bozieni, jud. Neamț. Accesul pe proprietate se face pe drum comunal din sat Iucșa. Preț 7500 lei. Tel.

5,000 m2

Bozieni, Neamt

Casă ideală la țară în Ținutul Mănăstirilor
5
6

Casă ideală la țară în Ținutul Mănăstirilor

Direct proprietar, vând casă din cărămidă, construcție 1993, 140 mp, formată din: living, 3 dormitoare, o baie cu fereastră, bucătărie, cămară, 3 holuri mari și verandă, teren 1400 mp, deschidere 19m, cu garaj, magazii, coteț de păsări, solar. Casa este luminoasă, independentă energetic (singura utilitate ...

643 EUR/m2 | 140 m2

central, Oglinzi, Neamt

Teren Targu Neamt
2

Teren Targu Neamt

Teren , loturi pt case sau alte investitii la intrare in Targu Neamt. 34e neg Tel O.7.3.5 6.3.1 1.2.3 O.7.6.4 5.8.7 7.5.8 Adrian

2,000 m2

Targu Neamt, Neamt

Teren de vanzare Targu Neamt
4

Teren de vanzare Targu Neamt

Teren vanzare Targu Neamt,10.000mp, intravilan 18 neg Tel 0 7 3 5 6 3 1 1 2 3

10,000 m2

Targu Neamt, Neamt

Vand teren si casa in mun. Piatra Neamt
1
3

Vand teren si casa in mun. Piatra Neamt

Vand casa in suprafata de 320 mp si teren in suprafata de 1350 mp, deschidere 30 mp, bransat la utilitati! Constructia este din caramida, necesita renovare! Imobilul se invecineaza cu Mall, restaurante ( Burger King, Mc Donald's, Fryday). Zona linistita! Puz in zona pt constructii P+2E constructii cu ...

925 EUR/m2 | 320 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (269) Roman (98) Targu Neamt (32) Dumbrava Rosie (18) Agapia (13) Ceahlau (11) Alexandru cel Bun (10) Girov (10) Bicaz (9) Bistrita (8) Hangu (8) Raucesti (8) Dobreni (7) Durau (7) Garcina (7) Bicazu Ardelean (6) Cordun (6) Costisa (6) Cotu Vames (6) Horia (6) Pangarati (6) Savinesti (6) Zanesti (6) Dulcesti (5) Vanatori-Neamt (5) Viisoara (5) Buhalnita (4) Cracaoani (4) Ion Creanga (4) Negresti (4) Secuienii Noi (4) Stefan cel Mare (4) Tarcau (4) Bodesti (3) Gadinti (3) Grinties (3) Izvoru Muntelui (3) Oglinzi (3) Poienari (3) Roznov (3) Stejaru (Pangarati) (3) Tasca (3) Trifesti (3) Tupilati (3) Vadurele (Alexandru cel Bun) (3) Almas (2) Baltatesti (2) Basta (2) Bicaz-Chei (2) Borca (2) Brasauti (2) Brates (2) Cazaci (2) Chiriteni (2) Doina (2) Gura Vaii (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Izvoare (Dumbrava Rosie) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nemtisor (2) Nisiporesti (2) Oslobeni (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Sarata (2) Silistea (2) Slobozia (Roznov) (2) Tazlau (2) Tibucani (2) Timisesti (2) Turturesti (2) Urecheni (2) Bara (1) Barcanesti (1) Bistricioara (1) Borlesti (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Ciurea (1) Cuejdiu (1) Dochia (1) Dodeni (1) Doljesti (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Faurei (1) Filioara (1) Ghelaiesti (1) Grumazesti (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Lunca (Vanatori-Neamt) (1) Magazia (1) Margineni (1) Negresti (Dobreni) (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Plaiesu (1) Poiana Largului (1) Potoci (1) Preluca (1) Razboieni (1) Rediu (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Sagna (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Secuieni (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Stejaru (Farcasa) (1) Tarzia (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Vadurele (Candesti) (1) Vaduri (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)