Promovat
Vilă cu anexă, foișor, teren de sport și grădină spectaculoasă, la 2km de centru
10

Se oferă spre vânzare o proprietate rară în Piatra Neamț, situată la doar 2 km de centrul orașului și la 1 km de Shopping City, într-un cadru verde, liniștit și privat. Cu un teren de 2.000 mp, casa oferă senzația unei adevărate oaze urbane, înconjurată de vegetație matură, terase, spații de relaxare ...

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa caramida, în centru, D+P+E+M 356m , bucatarie de vara 58m , teren 385 m
5
5

Vand în Roman, ultra central, langa policlinica: CASA D+P+E+M: -DEMISOL: garaj, camera tehnica, baie, dresing, camera depozit, uscător rufe; -PARTER: sufragerie, bucătărie, cămara, baie, 2 holuri ; -ETAJ: 3 dormitoare, baie; -MANSARDA: 2 dormitoare, dresing, bazin rezerva apa, baie. -ANEXA: bucătărie ...

688 EUR/m2 | 414 m2

Roman, Neamt

Promovat
teren de vânzare în oraș, Piatra Neamț, strada Plantelor
3

teren de vânzare în oraș, Piatra Neamț, strada Plantelor

Ultimele 3 terenuri cu priveliște superbă! Imaginează-ți diminețile cu liniște, aer curat și o priveliște de vis Dacă vrei să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar în oraș, acum e momentul Priveliște superbă către dealuri Apă trasă Curent Gaz în curs de execuție Zonă ...

420 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spatiu comercial, casă de vacanță
4

Spatiu comercial, casă de vacanță

Momentan este spațiu comercial dar se poate modifica in casă de vacanță sau altceva

395 EUR/m2 | 100 m2

Bună , Farcasa, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând parter vila ultracentral Piatra Neamt
10
2

Vând parter vila ultracentral Piatra Neamt

Se vinde un apartament cu trei camere, bucătărie și baie,in suprafață de 100 mp,, decomandat, recent renovat și mobilat, situat ultracentral, pe strada Stefan cel Mare, in zona fostului parc zoo, la parterul unei case cu etaj, dar cu intrare separata. Prețul este de 165000 euro și include, doua terase ...

1650 EUR/m2 | 100 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, 60 mp, decomandat, etaj 3   Piatra Neamț, str. Nicolae Iorga
10

Apartament 3 camere, 60 mp, decomandat, etaj 3 Piatra Neamț, str. Nicolae Iorga

Locuința are o suprafață de 60 mp și este compartimentată decomandat, fiind compusă din: -3 camere -bucătărie -baie -hol -balcon Apartamentul este ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind amplasat într-o zonă accesibilă, cu facilități în apropiere. Imobilul este disponibil imediat ...

1000 EUR/m2 | 60 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Casa de vanzare Vaduri cu teren
5
25

Casa de vanzare Vaduri cu teren

Vand casa cu teren suprafata 3300m2. Casa este semifinisata Casa se afla la Vaduri comuna Alexandru cel Bun

1300 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând teren intravilan
2

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan (sau schimb cu imobil) în Târgu Neamț lângă casa de ape pometea .Un lot de 1200m pentru construcții casă.Zona liniștită cu trafic redus Mai multe detalii la Telefon

1,200 m2

Targu Neamt, Neamt

Teren intravilan Hangu
1
1

Teren intravilan Hangu

Teren intravilan comuna Hangu sat Grozăvești Cu vedere spre mt. Ceahlău și lacul izvorul Muntelui Drum asfaltat până la proprietate, posibilitate racord facil curent și apă potabilă din rețeaua comunală

1,285 m2

Hangu, Neamt

Teren de vanzare 3650 mp,  Grinties, jud. Neamt.
3
25

Teren de vanzare 3650 mp, Grinties, jud. Neamt.

Vand teren intravilan in loc Grinties, judetul Neamt, drumul ce leaga Poiana Largului de Borsec. Terenul este in suprafata de 3650 mp, se afla la sosea, Se preteaza pentru casa de vacanta. Pret: 6 euro mp negociabil.Tel.

Grinties, Neamt

Promovat
  Teren intravilan
10

Teren intravilan

Teren intravilan 26 30 150 Teren ingradit Teren drept Targul-Neamț Vânători-Neamț Lunca

4,000 m2

Central, Targu Neamt, Neamt

Vând teren intravilan, sat Traian, comuna Zănești, județul Neamț 2

Vând teren intravilan, sat Traian, comuna Zănești, județul Neamț

Teren intravilan 1250mp Loc de casă, stradă asfaltată, posibilitate de racordare la electricitate, apă stradală și gaz. Pentru mai multe detalii, contactați-mă.

Zanesti, Neamt

Apartament de vânzare
5
3

Apartament de vânzare

Se vinde apartament 2 camere et. 1 60 mp modificat open space în zona hotel Roman cu urmatoarele îmbunătățiri : - centrala termica - Izolație exterioara si interioară - aer condiționat - tâmplărie geamuri aluminium - gresie și faianță - bucătărie mobilata - baie cu aerisire - ușa intrare apartament ...

1083 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

apartament 2 camere Precista
5

apartament 2 camere Precista

apartament 2 camere zona Precista langa școala Nicu Albu ( Nr 10) 48 M2 etajul 3 , mobilat și utilat .

1438 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament de vânzare
10

Apartament de vânzare

Vând apartament.in Bicaz str.Paltinis. Apart.este compus din 2 cam,2 holuri, baie, bucătărie mare și o debara .Apart. are două intrări ,este situat la parterul unui bloc cu 2 etaje an fabricație 1992 iar blocul are curte privată închisă .Apart.a fost renovat complet, geamurile sunt termopan cu sticlă ...

875 EUR/m2 | 56 m2

Bicaz , Bicaz, Neamt

Statiunea Durau: apartament 1 camera, decomandat, complet mobilat si utilat
10
3

Pret 45.000 euro pentru predarea apartamentului exact cum este descris si cum se vede in poze SAU 42.000 euro semi-utilat. Se accepta si schimb cu apartament in Piatra Neamt sau Iasi (si diferenta, in functie de situatie). Apartamentul se afla la parterul blocului de langa Hotel Brandusa din statiunea ...

1800 EUR/m2 | 25 m2

Durau, Neamt

Teren intravilan Dragomirești
2
23

Teren intravilan Dragomirești

Vând teren intravilan in Dragomirești, 5000 mp. Posibilitate parcelare.

Dragomiresti, Neamt

Vând 60 mp teren în Tg. Neamt 7

Vând 60 mp teren în Tg. Neamt

Terenul se afla in Tg. Neamt, str. Progresului, nr. 2 langa Notariat Teodorescu, Rel. la tel.

60 m2

Central, Targu Neamt, Neamt

Teren e85 2000mp 32ml deschidere 6 euro mp 9

Teren e85 2000mp 32ml deschidere 6 euro mp

Teren la e85 spre Bacau dupa halta Trifesti. 2000mp deschidere 32ml. Pret 6euro mp

2,000 m2

Roman, Neamt

Apartament 2 camere - et. IV (acoperis, boxa) Roman
3
2

Apartament 2 camere - et. IV (acoperis, boxa) Roman

Persoană Fizică !! Suprafața : 48mp (an 1981) - Decomandat Situat pe mijloc. Hol : 8m Acoperiș ; + Boxa : 2mp Ușă lemn (tei) masiv ; Tâmplărie PVC ; Faianță ; Gresie ; apometre ; Parchet. Zonă liniștită (agrement pt. copii). - Aproape de supermarketuri, baia comunală în spatele blocului, la stradă ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Roman, Neamt

Vand Duplex (2 case in oglinda) Rezidential sau Comercial,130 mp utili+400 mp teren,Piatra Neamt
3

Investitie sigura!Se Vand impreuna cu 92000 euro sau cine doreste doar una pret 52000 euro 2 case in oglinda(duplex) separate pe Cadastru!! 65 mp(3 camere) fiecare(130mp total) Teren 400 mp total utilitati separate gaz apa curent Locatie super Zona 1 mai,Cartier Gara Veche,bvd Marasesti nr 27 Zona linistita,Pe ...

230 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Zero Restrictii!370mp Comerciali fara vecini rezidentiali-Libertate totala de business in P Neamt
10

spatii de 370 mp in complex:Linistea de a face zgomot,nu ai apartamente deasupra,nu ai vecini sensibili,nu ai reclamatii,poti functiona non stop 600 euro mp:un pret sub pragul de rentabilitate al constructiilor noi practic cumperi la pret de constructie la;ROSU" un spatiu la cheie Constructie solida:ziduri ...

608 EUR/m2 | 370 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Târgu Neamț - Str. Valea Seacă: Teren intravilan, asfalt, toate utilitățile - Negociabil!
5

OPORTUNITATE RARĂ ÎN TÂRGU NEAMȚ STRADA VALEA SEACĂ INVESTEȘTE ÎN VIITORUL TĂU! TERENURI INTRAVILAN - ZONĂ ÎN PLINĂ EXPANSIUNE! Cauți locul perfect pentru o investiție sigură sau pentru casa visurilor tale? Avem exact ce îți trebuie pe Strada Valea Seacă, într-o zonă aflată în DEZVOLTARE ...

17,592 m2

Humulești, Targu Neamt, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (268) Roman (101) Targu Neamt (33) Dumbrava Rosie (18) Agapia (12) Bicaz (12) Ceahlau (11) Alexandru cel Bun (10) Girov (10) Raucesti (9) Hangu (8) Bistrita (7) Dobreni (7) Durau (7) Garcina (7) Bicazu Ardelean (6) Cordun (6) Costisa (6) Cotu Vames (6) Horia (6) Pangarati (6) Savinesti (6) Vanatori-Neamt (6) Buhalnita (5) Dulcesti (5) Negresti (5) Viisoara (5) Zanesti (5) Cracaoani (4) Ion Creanga (4) Secuienii Noi (4) Stefan cel Mare (4) Bodesti (3) Gadinti (3) Grinties (3) Izvoru Muntelui (3) Oglinzi (3) Poienari (3) Roznov (3) Stejaru (Pangarati) (3) Tarcau (3) Tasca (3) Trifesti (3) Tupilati (3) Vadurele (Alexandru cel Bun) (3) Almas (2) Baltatesti (2) Basta (2) Bicaz-Chei (2) Borca (2) Brasauti (2) Brates (2) Cazaci (2) Chiriteni (2) Filioara (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Izvoare (Dumbrava Rosie) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nemtisor (2) Nisiporesti (2) Oslobeni (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Sarata (2) Silistea (2) Slobozia (Roznov) (2) Tibucani (2) Timisesti (2) Turturesti (2) Urecheni (2) Bara (1) Barcanesti (1) Bistricioara (1) Borlesti (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chilii (1) Ciurea (1) Cuejdiu (1) Dochia (1) Dodeni (1) Doina (1) Doljesti (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Farcasa (1) Faurei (1) Ghelaiesti (1) Grumazesti (1) Gura Vaii (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Lunca (Vanatori-Neamt) (1) Magazia (1) Margineni (1) Negresti (Dobreni) (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Plaiesu (1) Poiana Largului (1) Poiana Teiului (1) Potoci (1) Preluca (1) Razboieni (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Sagna (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Secuieni (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Stejaru (Farcasa) (1) Tarzia (1) Tazlau (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Vadurele (Candesti) (1) Vaduri (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)