Promovat
Apartament 3 camere/ETAJ 2-CENTRU
14
18

Apartament 3 camere/ETAJ 2-CENTRU

Se ofera spre vanzare un apartament de 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 cu lift nou. Zona : CENTRU- BLD.DACIA Apartamentul dispune de geam la baie, tamplarie de tip termopan partial si un balcon inchis clasic de 3.29 mp. Suprafata utila : 52 mp ( inclusiv balconul cu o suprafata de 3.29 ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti
16
2

Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti

APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJUL 2, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 67.000 EURO Oferim spre achiziționare acest apartament cu 3 camere, situat în zona Adridan din cartierul Dărmănești, la etajul 2 4, într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde, ferită de zgomotul stradal, oferind o ușoară accesibilitate către ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren Piatra Neamt , la strada 70 m lineari deschidere
6
3

Teren Piatra Neamt , la strada 70 m lineari deschidere

Obiectiv Imobiliare va propune spre vanzare un teren situat in Piatra Neamt pe strada Izvoare in suprafata de 4087 mp cu o latime la strada de 70 m lineari . Terenul detine Certificat de Urbanism pentru informare. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon 0757 030 616 .

4,087 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament la cheie cu 4 camere decomandate,boxa,loc parcare,etaj 2, zona Al.28-Maratei
18
5

APARTAMENT LA CHEIE, CU 4 CAMERE DECOMANDATE CU BOXĂ ȘI LOC DE PARCARE, SITUAT LA ETAJUL 2, ZONA AL.28, MĂRĂȚEI, 120.000 EURO Dacă vă doriți o investiție sigură și inteligentă pentru viitorul dumneavoastră, FORTUNA IMOBILIARE vă propune acest imobil situat in prima parte a cartierului Mărăței - zona ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Privighetorii-zona BCR-etajul 1
15

Privighetorii-zona BCR-etajul 1

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere,zona Privighetorii BCR-bloc din anul 1990. Pret:145000 euro tel 0740707697

1318 EUR/m2 | 110 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Casa in comuna Borlesti-teren 1000 mp
8
2

Casa in comuna Borlesti-teren 1000 mp

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp teren situata in comuna Borlesti, deschidere la drum asfaltata. Pret:18000 euro 0740707697

360 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Maratei-aproape de Asirom-Spitalul Judetean
8

Maratei-aproape de Asirom-Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, etajul 2,decomandat, hol locuibil, liber.Apartamentul este aproape de sPITALUL jUDETEAN Piatra Neamt. TEL 07 arata numarul

1096 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Centru-aproape de Hotel Ceahlau
9

Centru-aproape de Hotel Ceahlau

Oferim spre vanzare apartament decomandat, etajul 4, mobilat, bloc construit in anul 1982, liber,acte la zi. Pret:57000 euro tel 0740707697

1056 EUR/m2 | 54 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-liber-acte la zi
6
1

Precista-parter-liber-acte la zi

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere,decomandat, Precista-zona BAR Dunarea-sc nr 10. Pret:62000 euro 0740707697

1000 EUR/m2 | 62 m2

Piatra Neamt, Neamt

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI
19
4

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI

Oferim spre vanzare 1 hectar de teren categoria de folosinta pasune, situat in zona Pangaracior, la o distanta de 18 km fata de orasul Piatra Neamt. Pret:30000 euro

10,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa cu 1000 mp teren Costisa
7
2

Casa cu 1000 mp teren Costisa

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697

500 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Maratei-parter-balcon-mobilat
8
1

Maratei-parter-balcon-mobilat

Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 42 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
1

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

TEREN  intravilan  2879 mp DOBRENI
5
2

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare un teren intravilan in localitatea CĂȘĂRIA comuna DOBRENI, judetul NEAMT aflat la o distanta de 13 kilometri fata de orasul PIATRA NEAMT. Terenul are suprafata de 2.879 mp, are forma de trapez iar deschiderea la drumul comunal asfaltat este de 62 metri liniari. ...

2,879 m2

Dobreni, Neamt

TEREN  intravilan  2879 mp DOBRENI
5
2

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

2,879 m2

Dobreni, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

vand spatiu comercial

vand spatiu comercial

Cladire comerciala S+P+1E Suprafata desfasurata 720mp Suprafata construita 308mp Curte interioara Front stradal 20m Teren 914mp Proprietatea este situata intr o zona cu trafic pietonal intens in apropierea unei scoli ideala pentru activitati comerciale sau investitie -acces facil -potentila ridicat ...

1027 EUR/m2 | 730 m2

Central, Targu Neamt, Neamt

Vand apartament 2 camere, ultra central,  zona Episcopiei
2
3

Vand apartament 2 camere, ultra central, zona Episcopiei

Apartament 2 camere de vânzare poziție excelentă, vedere superbă! Bulevardul Roman Mușat, la doar 100 m de Hotelul Roman zonă centrală, aproape de tot ce ai nevoie. Detalii importante: Decomandat, luminos și bine compartimentat Priveliste deosebită către Palatul Episcopal Baie foarte ...

855 EUR/m2 | 55 m2

Roman, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, mobilat și utilat
8

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, termopan, centrală tenică, ușă metalică, balcon, apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț 57.000 euro negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Salvează căutarea