Promovat
Apartament 3 camere duplexuri ,etaj 1 ,2 bai , 2 balcoane
13

Apartament 3 camere duplexuri ,etaj 1 ,2 bai , 2 balcoane

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere – tip duplex Situat la etaj 1 + parter, într-o zonă liniștită, acest apartament este ideal pentru o familie care își dorește confort și spațiu bine compartimentat. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 72,36 mp Logie 1: 5,17 ...

1171 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren Piatra Neamt , la strada 70 m lineari deschidere
6
4

Teren Piatra Neamt , la strada 70 m lineari deschidere

Obiectiv Imobiliare va propune spre vanzare un teren situat in Piatra Neamt pe strada Izvoare in suprafata de 4087 mp cu o latime la strada de 70 m lineari . Terenul detine Certificat de Urbanism pentru informare. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon 0757 030 616 .

4,087 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casă spațioasă S+P+1E+M și teren generos 1664 mp
20

Casă spațioasă S+P+1E+M și teren generos 1664 mp

De vânzare – Casă spațioasă S+P+1E+M și teren generos 1664 mp în Turturești, județul Neamț Vă oferim spre vânzare o proprietate deosebită, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiții (azil de bătrâni, clinică privată, pensiune etc.), situată într-o zonă liniștită din Turturești, județul Neamț. Caracteristici ...

532 EUR/m2 | 555 m2

Girov, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica
18
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 1, ZONA BISERICA CATOLICA , 76.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, amplasat în zona centrală din Piatra Neamț, la etajul ...

1652 EUR/m2 | 46 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere – Dărmănești K-uri | 59 MP
13
4

Apartament 2 camere – Dărmănești K-uri | 59 MP

Etaj: 6/10 Suprafață: 59 MP Orientare: sud-est Semidecomandat, cu posibilitate de transformare în decomandat Cameră de zi: 18 MP Bucătărie și baie spațioase, mobilate și utilate complet Renovat complet în 2016 Instalații electrice și termice schimbate Imobil izolat exterior și interior Boxă inclusă Ideal ...

1096 EUR/m2 | 59 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere – Zona Dărmănești
17
2

Apartament 2 camere – Zona Dărmănești

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament renovat, cu 2 camere semidecomandat, situat în Piatra Neamț, pe strada Constantin Matase, la etajul 3. Suprafață utilă (cu balcon): 39,70 mp Suprafață construită: 46,30 mp Dotări: centrală proprie, instalații termice schimbate, geamuri și balcon ...

1462 EUR/m2 | 38 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere  Etaj 2 Bloc NOU
12
1

Apartament 2 camere Etaj 2 Bloc NOU

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Fermelor, la etajul 2, în Piatra Neamț. Caracteristici principale: Suprafață utilă totală: 68,9 mp Balcon generos: 9 mp Orientare sudică – lumină naturală pe tot parcursul zilei Bloc modern (2021), curat ...

1350 EUR/m2 | 69 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere semidecomandat, etaj 6, Maratei Piatra Neamt
8

Apartament de 4 camere semidecomandat cu 2 bai situat la etajul 6 la bloc cu lift, in zona Spitalului - Piatra Neamt. Are suprafata utila de 81 mp din care 77 mp apartamentul si 4 m balconul. Detine boxa intabulata cu acces facil in suprafata de 7 mp. Apartamentul este izolat exterior si este situat ...

926 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan 2257 mp Dumbrava-Rosie
1
1

Teren intravilan 2257 mp Dumbrava-Rosie

Teren intravilan 2257 mp Dumbrava Rosie sat Brasauti str Teiului cu deschidere 10m pret 10Emp

2,257 m2

Brasauti, Neamt

Apartament 2 camere – Precista - Scoala Nr.4
17

Apartament 2 camere – Precista - Scoala Nr.4

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 nivele, amplasat pe Bulevardul Decebal, în municipiul Piatra-Neamț. Suprafață utilă totală: 54,03 mp Suprafață balcon: 3,62 mp ☀️ Orientare: Sud Apartamentul dispune de: centrală ...

1259 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament Ultracentral, Euroconfort, 280mp, 355000 EUR 0% COMISION
20
1

Situat la etajul 7 9, pe Bd Dacia, acest apartament spatios imbina luxul modern cu privelisti spectaculoase asupra muntilor si centrului orasului. Compartimentare: Living+dining open space 75 mp Dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing Dormitor secundar cu baie dedicata Bucatarie separata complet ...

1268 EUR/m2 | 280 m2

Piatra Neamt, Neamt

2 cam, decomandat, Str. Progresului 56500 Eur
13
2

2 cam, decomandat, Str. Progresului 56500 Eur

Ap 2 cam, decomandat, Str. Progresului, zona Alimentară 28. Apartamentul are suprafață construită de 54,5 mp și utilă 51 mp , este poziționat către S și se află amplasat la etajul 4 ( acoperit cu pod) . Este prevăzut cu centrala termica proprie și geamuri termopan. Apartamentul se vinde utilat și mobilat ...

1108 EUR/m2 | 51 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Sp. Comercial, Central, PRET PROMO 95 000 EUR, REDUS DE LA 99 000 EUR
10
1

Spatiu comercial, pozitionat central, in spatele magazinului Unic. Are 71 mp utili + o boxa de 12,6 mp amenajata si incalzita ( caloriferele din boxa sunt conectate la centrala spatiului), chiuveta cu apa calda, rece, etc. Spatiul are 3 camere + zona de receptie si 2 grupuri sanitare. Este prevăzut cu ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere / 2 bai/ ETAJ 2 / 79 mp / constructie 1990
20
1

Apartament 3 camere – Dărmănești (zona OMV), confort și liniște! Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Piatra Neamț, în zona de construcții noi a cartierului Dărmănești – o locație apreciată pentru liniște, acces facil și lipsa traficului intens. ✨ Caracteristici principale: ✔ ...

1138 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
 MCD Expert Imobiliare   Vânzare teren agricol, Zona Izvoare
7
2

MCD Expert Imobiliare Vânzare teren agricol, Zona Izvoare

MCD Expert Imobiliare Vânzare teren agricol, Zona Izvoare Se oferă spre vânzare un teren agricol cu suprafața de 28.500 mp, situat într-o zonă de mare potențial. Caracteristici: Suprafață totală: 28.500 mp Preț atractiv: 4 euro mp Teren perfect drept, ideal pentru exploatare agricolă Acces ...

28,500 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 5 camere, 2 bai, balcon, boxa, loc parcare, situat in zona Centrala
20
4

APARTAMENT 5 CAMERE, 2 BĂI, BALCON, BOXĂ, LOC DE PARCARE, SITUAT ÎN ZONĂ CENTRALĂ, 125.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată în zona centrală a orașului, care se remarcă printr-o configurație ...

1157 EUR/m2 | 108 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

vila nouă la limită, Pângărați
10
5

vila nouă la limită, Pângărați

Se Vinde vilă nouă din cărămidă-130.000 (preț de vânzare) Vilă P+E de vânzare Zonă pitorească, aproape de oraș Comuna Pângărați Vă propunem spre vânzare o vilă modernă, complet nouă, situată într-o zonă liniștită și verde, cu acces rapid către oraș, ideală pentru locuire permanentă sau casă de ...

813 EUR/m2 | 160 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila P+M Bistrița com.Alexandru cel Bun
10
1

Vila P+M Bistrița com.Alexandru cel Bun

De Vânzare Într-un colț de natură, la doar 5 km de Piatra-Neamț, în sat Bistrița (comuna Alexandru cel Bun), se află această proprietate deosebită, perfectă pentru cei care caută liniște fără a renunța la proximitatea orașului. Vilă construită în 2011 din BCA și beton, cu o suprafață de aproximativ 139 ...

1250 EUR/m2 | 124 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere Bloc Nou 67mp.
8
15

Apartament 2 camere Bloc Nou 67mp.

Se vinde Apartament 2 camere Bloc Nou,2023,Calea Roamului ,Parter înalt,Centrală termică,g,f,parchet,balcon închis cu termopane,izolat termic.67mp. Detalii la sediul agentiei Fast Imobiliare ,str.M.Eminescu,bl.D6,ap.39,parter.

1149 EUR/m2 | 67 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

2 camere  Precista, et.1 Biserica Veche Precista
8
1

2 camere Precista, et.1 Biserica Veche Precista

Vă propunem spre vânzare un **apartament de 2 camere decomandat**, situat în cartierul **Precista**, într-o zonă foarte căutată, **lângă Școala Nr. 4**. Apartamentul se află la **etajul 1** al unui bloc solid, construit în **1985**. CENTRALA TERMICA,TERMOPANE,G,F,PARCHET ,INSORIT **Suprafață utilă:** ...