Promovat
Teren Piatra Neamt , la strada 70 m lineari deschidere
6
4

Teren Piatra Neamt , la strada 70 m lineari deschidere

Obiectiv Imobiliare va propune spre vanzare un teren situat in Piatra Neamt pe strada Izvoare in suprafata de 4087 mp cu o latime la strada de 70 m lineari . Terenul detine Certificat de Urbanism pentru informare. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon 0757 030 616 .

4,087 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren 500mp Zona Fermelor
16

Teren 500mp Zona Fermelor

Se vinde teren intravilan în suprafață de 500 mp, situat pe Strada Pietrelor, în zona Fermelor. Terenul are formă regulată, cu deschidere de aproximativ 20 m și adâncime de 25 m, fiind ideal pentru construcția unei locuințe. Utilitățile gaz, apă și canalizare sunt disponibile la limita proprietății, ...

500 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere zona darmanesti
10
6

Apartament 2 camere zona darmanesti

MCD Expert Imobiliare prezintă oportunitatea unică de achiziție a unui apartament de 2 camere, situat în zona Dârmănești, la etajul 4. Acest apartament oferă un dormitor luminos, o cameră de zi primitoare, o bucătărie funcțională, un hol, și un balcon care adaugă valoare și confort. Baia este dotată ...

915 EUR/m2 | 41 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate moderna,multifunctionala,in zona cu trafic auto si pietonal,Piatra Neamt
16
3

PROPRIETATE MODERNĂ , MULTIFUNCȚIONALĂ , SITUATĂ ÎNTR-O ZONĂ CU TRAFIC PIETONAL ȘI AUTO DIN PIATRA NEAMȚ, 350.000 EURO În cazul în care sunteți în căutarea unui imobil care să asigure un spațiu de locuit elegant și confortabil, precum și multiple funcționalități pentru desfășurarea unei afaceri de familie, ...

1097 EUR/m2 | 319 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand 3800 mp teren intravilan sat Stejaru judet Neamt
8

Vand 3800 mp teren intravilan sat Stejaru judet Neamt

Vand teren intravilan cu deschidere la DN 15 Piatra Neamt - Bicaz. Suprafata totala este de 3809 din care 454 mp drum de acces in cota indiviza. Terenul este situat in sat Stejaru, strada Principala, nr.200, comuna Pingarati, judetul Neamt. Am cadastru si intabulare. Pozitie si vedere deosebite, liniste ...

Stejaru (Pangarati), Neamt

Apartament cu 3 camere
10
6

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere(72 m.p.utili)+boxa alaturata de 10 m.p. in zona Dărmănești langa fabrica de paine Lucia.Are 2 balcoane,este la parter cu scurgere separata ,acte in regula,eliberare imediata,se poate vizualiza cu programare.Pretul este in euro negociabil. Se poate vinde si prin cedit bancar.Alte ...

826 EUR/m2 | 72 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Casă de vanzare în Roman,zonă de case!
8
3

Casă de vanzare în Roman,zonă de case!

Casă cu mansardă,de vânzare în Roman zonă de case Preț: 85.000 euro Se vinde mobilată și utilată Se oferă spre vânzare o casă situată într-o zonă de case din municipiul Roman, ideală pentru locuit permanent. Imobilul este bine întreținut și are o compartimentare practică, fiind compus din: 3 dormitoare bucătărie ...

850 EUR/m2 | 100 m2

Roman, Neamt

Apartament de vânzare
9
17

Apartament de vânzare

Apartamentul are 3camere la parter , 3 holuri , baie , bucătărie, cămara si logie avand suprafata construita de 91,71 mp (70 mmp utili )La subsolul blocului se afla o boxa de 12 mp ,suprafata utila fiind de 9,79 mp si loc de parcare inclus . Se afla pe strada Ecaterina Teodoroiu . Direct de la propr ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

ap 3camere et 1 Dărmănești
5
3

ap 3camere et 1 Dărmănești

vand apartament 3 camere semidecomandat et1 zona Dărmănești langa adridan pe strada aleea garofitei mai multe detalii la nr de telefon sau watzap se accepta si credit ipotecar pret 65000 euro

970 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Vilă P+2 cu 8 camere și 4600 mp teren   Ideală pentru pensiune, casă multifamilială sau investiție
10

Vilă P+2 cu 8 camere și 4600 mp teren Ideală pentru pensiune, casă multifamilială sau investiție

Localizare: Comuna Tarcău, pe Valea Tarcăului, la doar 25 km de Piatra Neamț și 50 km Piatra Neamt- Bacău Acces facil,4 km de la intersectia cu DN 15,asfalt, în apropiere de viitorul drum rapid Bacău Piatra Neamț (în fază de proiectare) și autostrada A7 (Bacău București) A functionat sub numele ...

933 EUR/m2 | 300 m2

Cazaci, Neamt

Vand casa parter constructie noua
9
1

Vand casa parter constructie noua

Casa parter 112mp str Petru Rares 3 dormitoare, 2 bai ,living ,bucatarie,terasa pret 145000E tel

1295 EUR/m2 | 112 m2

Roman, Neamt

Tren de vanzare intravilan 470mp Roman
2
2

Tren de vanzare intravilan 470mp Roman

Vand teren intravilan 470mp Roman str Petru Rares racordat la curent ,canal , apa. Pret 50000E

526 EUR/m2 | 95 m2

Roman, Neamt

Casă de vânzare în Humulesti!
5
2

Casă de vânzare în Humulesti!

Casă de vânzare în Humulesti, Târgu Neamț, de 1232mp! Este racordată la apa si curent dar și cu posibilitate de racordare la gaz, fiind în fața porții, dar și cu posibilitate de racordare la canalizare! Mai multe detalii în privat!

372 EUR/m2 | 121 m2

Targu Neamt, Neamt

Teren de vânzare
9

Teren de vânzare

Vând teren situat în sat Poiana, comuna Tașca. pentru mai multe detalii despre teren sunați la nr. de telefon.

Tasca, Neamt

Teren de vinzare
1
1

Teren de vinzare

Loc de casa,in sat.Recea,com.Ion Creangă jud.Neamt.Suprafata de 1635 M2,front stradal 19m.Acte la zi.Pret 10 euro M2.NEGOCIABIL.Detalii la .

1,635 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare garsonieră renovată, etajul 1, zona Kaufland Mihai Viteazu 19.500euro
6
1

De vânzare garsonieră complet renovată 2026, situată la etajul 1, în zona Kaufland Mihai Viteazu Garsonieră este izolată, are aer condiționat cu invertor, instalații noi ( electrică și sanitară ), geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Bucătărie și baie mobilate Preț: ...

975 EUR/m2 | 20 m2

Roman, Neamt

Casă + teren 5000 mp, Podoleni, Neamț
8
1

Casă + teren 5000 mp, Podoleni, Neamț

2 casa bătrânești situate pe 5000 mp situat în com.Podoleni, județul Neamț. - Apa de izvor la robinetul din curte - Perdea de vie - 43 ml deschidere la stradă - Strada din fața porții este pietruită, cea mai apropiată stradă asfaltată este la 50m. - Cadastru efectuat.

1333 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand teren Ceahlau
1
1

Vand teren Ceahlau

Vand teren 750 m2 pe care se află o cabană cu două rulote în localitatea ceahlău.aproximativ 500 m de lacul izvorul muntelui cu vedere la masivul ceahlău.70000 euro. Mai multe detalii la

750 m2

Bistricioara, Neamt

Casă de vânzare în com. Cordun jud. Neamț.Pentru mai multe detalii sunați la nr.
7

Casa e construită cu simț de răspundere ,sunt disponibil de a colabora pentru alegerea gresiei,parchetului uşilor de interior bineinteles în baza unui buget. Geamuri ,uşi ext. Salamander 3 rânduri de sticlă,izolația de 10 cm. EPS 80 .decorativă ,granit ext.la pervaze

1368 EUR/m2 | 95 m2

Cordun, Neamt

Garsoniera Piata Maratei
5
15

Garsoniera Piata Maratei

Oferim spre cumpărare apartament 30.8 m2 cu 1 camera, baie mare și un hol + balcon ETAJ 3 . Orientat spre est, călduros, însorit, in zonă liniștită. Fara CT! Are ușa metal, parțial mobilat. Are gaz la bucătărie. Poate fi locuit imediat!

798 EUR/m2 | 30 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Vand Centru Sportiv - Pensiune
11

Vand Centru Sportiv - Pensiune

Vindem Centru Sportiv 1000 mp ( cazare 4 camere , 3 apartamente , piscina 150 mp , sali sport - ping pong , sah , biliard , sala fitness , sala kombat ) , teren 1500 mp Se preteaza pentru : - Turism relaxare - situat in zona NEAMT , apropiat de zona BICAZ (barajul BICAZ,cheile BICAZULUI, Lacu Rosu,rezervatia ...

690 EUR/m2 | 1,000 m2

Savinesti, Neamt

Apartament 2 camere
4

Apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere în Tg Neamț, etaj 2, renovat, strada Cuza Vodă.48mp, 59990 euro negociabil.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Targu Neamt, Neamt

Teren la munte
10
15

Teren la munte

De vanzare teren la munte, sat Cazaci, com. Tarcau, jud. Neamt Proprietar vand teren intravilan in Cazaci, com. Tarcau , jud. Neamt, in suprafata de 3000 mp (70m x 43m). Terenul are ca vecini: -la nord proprietate privata(vila) -la est paraul Tarcau -la sud proprietate privata(teren) -la vest drumul ...

Cazaci, Neamt

Teren 15000 m 2
1
6

Teren 15000 m 2

Vând suprafața de 15000 metri teren situat in Sirlae, după Sala Sporturilor din Piatra Neamț, cu acces la drum de servitute, fata stâlpi de înaltă tensiune, având o deschidere de 38 metri. Avem toate actele si plățile la zi.

Piatra Neamt, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (839) Roman (203) Targu Neamt (46) Horia (27) Dumbrava Rosie (21) Alexandru cel Bun (16) Dobreni (16) Girov (16) Bicaz (15) Savinesti (15) Agapia (13) Bistrita (13) Ceahlau (13) Cordun (13) Durau (11) Hangu (11) Vanatori-Neamt (11) Costisa (10) Tarcau (10) Pangarati (9) Raucesti (9) Garcina (8) Roznov (8) Bicazu Ardelean (7) Secuienii Noi (7) Viisoara (7) Cotu Vames (6) Ion Creanga (6) Negresti (6) Slobozia (Roznov) (6) Zanesti (6) Bodesti (5) Buhalnita (5) Cracaoani (5) Dulcesti (5) Stejaru (Pangarati) (5) Vadurele (Alexandru cel Bun) (5) Almas (4) Gadinti (4) Grinties (4) Gura Vaii (4) Izvoru Muntelui (4) Stefan cel Mare (4) Trifesti (4) Baltatesti (3) Borca (3) Brasauti (3) Chiriteni (3) Cuejdiu (3) Grumazesti (3) Negresti (Dobreni) (3) Nemtisor (3) Oglinzi (3) Oslobeni (3) Poienari (3) Razboieni (3) Sarata (3) Tasca (3) Timisesti (3) Tupilati (3) Vaduri (3) Basta (2) Bicaz-Chei (2) Bistricioara (2) Borlesti (2) Brates (2) Caciulesti (2) Cazaci (2) Cut (2) Doina (2) Doljesti (2) Filioara (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Izvoare (Dumbrava Rosie) (2) Lunca (Vanatori-Neamt) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nisiporesti (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Preluca (2) Rediu (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Secuieni (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Urecheni (2) Bahna (1) Bara (1) Barcanesti (1) Bargauani (1) Bornis (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chilii (1) Chintinici (1) Ciurea (1) Dochia (1) Dodeni (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Farcasa (1) Faurei (1) Ghelaiesti (1) Hartesti (1) Hartop (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Magazia (1) Margineni (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Piatra Soimului (1) Pildesti (1) Plaiesu (1) Podoleni (1) Poiana Largului (1) Poiana Teiului (1) Potoci (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Sagna (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Silistea (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Stejaru (Farcasa) (1) Tarzia (1) Tazlau (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Ungheni (1) Unghi (1) Vad (1) Vadurele (Candesti) (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)