Garsoniera de vanzare - zona Darmanesti
8
9

Garsoniera de vanzare - zona Darmanesti

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră semidecomandată, situată la etajul 4 al unui bloc de pe strada Grigore Ureche, în Piatra Neamț. ✅ Suprafață utilă: 31,70 mp ✅ Balcon ✅ Centrală termică proprie ✅ Boxă ✅ Geamuri și balcon termopan Blocul nu este acoperit, însă dispune de izolație ...

789 EUR/m2 | 32 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
BLOC 7 FERMELOR, Ap 3 cam+2 balc, et 1-3, pret de la 81 818+21% TVA
10
2

Apartament cu trei camere, 71 mp utili + un balcon de 7 mp și unul de 4,5 mp, disponibil la etajele 1-3. El se află într-un ansamblu rezidențial nou început, în zona Fermelor, in blocul 7, cu termen de finalizare luna Mai 2027. Apartamentul are centrală termică, calorifere si se vinde cu toate finisajele ...

1207 EUR/m2 | 82 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren 10,000mp Nemtisor / DJ 155C
14

Teren 10,000mp Nemtisor / DJ 155C

Vânzare teren intravilan – 10.000 mp, Vânători-Neamț Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 10.000 mp, situat în comuna Vânători-Neamț, județul Neamț, într-o zonă liniștită și pitorească, ideală pentru construcție casă de vacanță, pensiune sau investiție. Terenul se află în apropierea ...

10,000 m2

Nemtisor, Neamt

Promovat
Spațiu industrial de 400mp de vânzare
15

Spațiu industrial de 400mp de vânzare

Proprietate industrială – oportunitate exclusivă în comuna Girov Vă prezentăm spre vânzare o proprietate industrială cu poziționare strategică, situată în comuna Girov, ideală pentru dezvoltarea sau extinderea unei afaceri de succes. Amplasată direct la șosea, proprietatea beneficiază de acces facil ...

175 EUR/m2 | 400 m2

Girov, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Se vinde casă nouă construcție robustă și elegantă
10
6

Se vinde casă nouă construcție robustă și elegantă

Oferta de vânzare pentru o casă de locuit nouă situată în sat Dobreni Neamț,P+M,4 camere,2 băi, terasă și camera tehnica! construcția a fost realizată cu materiale de calitate superioara, fără rabat de cantitate! tablă Bilka, cărămidă brikston, vată minerală, terenul este împrejmuit cu gard galvanizat, ...

938 EUR/m2 | 160 m2

Piatra Neamt, Neamt

Doar 345euro mp - oportunitate investitie - vanzare spatiu comercial de 980 metri patrati, central!
10

Situata pe un teren de 996 mp, cladirea comerciala are 980 mp utili (700 parter si 280 mansarda), în zona centrala oraș Roman oportunitate pentru showroom, birouri, depozit sau producție ușoară Pentru showroom - frontul stradal este de 38 metri, cu posibilitatea de a amenaja 6-8 locuri de parcare. 3 ...

0 EUR/m2 | 996 m2

Roman, Neamt

DOUA CASE - filioara com agapia neamt
10
7

DOUA CASE - filioara com agapia neamt

Două case de poveste în inima Agapiei un colț de rai între Codrii de Aramă și Pădurea de Argint Filioara, com. Agapia, jud. Neamț 135.000 EUR negociabil Investiție recentă: 11 SEPTEMBRIE 2025 - acoperiș din tablă Bilka 0,5 mm, în valoare de 10.000 EURO Vă invit să descoperiți un loc în ...

964 EUR/m2 | 140 m2

Agapia, Neamt

Vând sau schimb teren intravilan
10

Vând sau schimb teren intravilan

Vând teren situat în Comuna Borlesti, sat Borlesti, la aproximativ 25 km de Piatra Neamț o zonă liniștită, în mijlocul naturii. Suprafața totală este de 4782 mp din care teren extravilan 921mp (deal cu pădurice corhana) și teren intravilan 3861mp. Terenul este împrejmuit cu gard de sârmă( mai puțin corhana) ...

4,782 m2

Borlesti, Neamt

DE VANZARE casa renovata in anul 2021 NISIPORESTI
2

DE VANZARE casa renovata in anul 2021 NISIPORESTI

Casa de vanzare in Nisiporesti, judetul Neamt, casa+anexe construite pe o parte din terenul de 385 mp, 4camere+ anexe 2 camere, baie, bucatarie, beci, fantana. Teren agricol 700mp, apa de la comuna. Pret 85000 euro . Mai multe detalii sunati la numarul de telefon

531 EUR/m2 | 160 m2

Nisiporesti, Neamt

Teren intravilan 5161mp Hartesti Neamt
3
2

Teren intravilan 5161mp Hartesti Neamt

Teren intravilan, 5161 mp. Hîrțești, Neamț, Str. Teiului. Terenul este pregatit de vanzare, toate documentele in perfecta ordine. Nu se lotizeaza, se vinde doar integral! Pret 25000 Tel:

5,161 m2

Hartesti, Neamt

Locuri de veci, Piatra Neamt
4
1

Locuri de veci, Piatra Neamt

Vand 2 locuri de veci, semicavou nou, Darmanesti-Piatra Neamt.

Piatra Neamt, Neamt

Vand teren 15

Vand teren

Persoana fizica, vând teren intravilan, Izvoru Alb, judetul Neamț ( Baicu) 1200 mp, vedere la lac, vecinătate cu o superbă pădure de brazi

Izvoru Alb, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, decomandate, 48.500 euro
7

De vanzare apartament 2 camere decomandat, baie, balcon, bucătărie spațioasă, izolat interior exterior, usa metalică, tâmplărie termopan, rulouri exterioare, instalație electrică si sanitara. schimbate recent, AC. Preț 48.500 euro

970 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, situat la parter ,zona Bisericii Constantin și Elena
4

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, mobilat și utilat 36.500euro
6
1

36.500 euro De vanzare apartament cu 2 camere si balcon, termopan, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire, centrala termica, usa metalică. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 36.500

811 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Garsoniera 1 camera Darmanesti Ratuc et.3
1
1

Garsoniera 1 camera Darmanesti Ratuc et.3

Vă Rugăm Pentru cine nu prezintă interes treceți peste anunț! Scutind timpul pierdut și discuțiile inutile!Vă mulțumim anticipat! De vanzare : Pret Negociat pentru vanzare! Fix!-39.900 Garsoniera,Apartament 1 camera Ratuc Dramanesti- Mobilata+Utilata ca in imagini, et.3,Bloc 1989,dec, libera,centrala ...

1068 EUR/m2 | 37 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Vand casa din caramida + dependinte + teren 1500m2 in loc. Secuieni Noi, jud Neamt
5
4

Vand: - Casa din caramida formata din 3 camere, bucatarie, o baie si 2 holuri. Apa curenta, canalizare, incalzire cu centrala pe gaz - Dependinte - bucatarie de vara si camara (intr-un corp), - magazie cu beci - cladire 8x4m folosita in trecut ca si brutarie, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Secuienii Noi, Neamt

Teren intravilan de vânzare   Dumbrava Roșie, 1536 mp
6

Teren intravilan de vânzare Dumbrava Roșie, 1536 mp

Se vinde teren intravilan în Dumbrava Roșie, în suprafață de 1536 mp, situat într-un cartier de vile noi. Ideal pentru construcție locuință. Terenul dispune de: * fundație cu beci realizate * utilități: apă și curent electric * gaz la poartă * împrejmuire nouă din tablă pe toate laturile Acces facil ...

1,536 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

Vand casa si teren la munte.
10
1

Vand casa si teren la munte.

Vând casa si teren la munte.Casa are 3 camere si o camara,alături este o bucătărie de vara din ea se poate întra in beci.Pentru mai multe detalii sunați la numărul

25 EUR/m2 | 1,700 m2

Bicazu Ardelean, Neamt

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte femei - la centru piatra neamt
4

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte pentru femei . -Vizavi la Central Plaza , zona centrala si circulata. -Stoc variat haine pentru femei. -Clienti formati

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vând casă
6
21

Vând casă

Vând casă comuna Hangu jud Neamt sat audia doua camere plus bucătărie mansarda neterminată baie neterminată curent apa preț 30000e urgent det la tel

455 EUR/m2 | 66 m2

Hangu, Neamt

Apartament 2 camere Roman Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere Roman Ultracentral

Ultra Central,in Roman,jud Neamt, apartament 2 camere,decomandat,etaj 4,cu acoperis si izolat exterior, termopane, vecini civilizati,langa Biserica Sfintii Voievozi. Sunati dupa ora 16.

867 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Teren+casă de vânzare
5
2

Teren+casă de vânzare

Vând casă+teren în comuna Urecheni, Tg Neamt Suprafaţă totală de 1300m Casa e racordată la apă și curent Se poate racorda şi la gaz (teava trece prin fața porții) Mai multe detalii în privat sau la numărul de telefon whatsapp

1,300 m2

Urecheni, Neamt

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit
4
1

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit

Apartament 2 camere decomandat - Zona Favorit Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, spațios și bine compartimentat, Locuința este de tip decomandat, fiind situată la etajul 3.Detine boxă la subsol.Preț solicitat: 43.900 Euro Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă ...

890 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (837) Roman (197) Targu Neamt (42) Horia (24) Dumbrava Rosie (19) Savinesti (17) Girov (16) Alexandru cel Bun (15) Dobreni (15) Agapia (14) Ceahlau (14) Bicaz (12) Cordun (12) Vanatori-Neamt (11) Bistrita (10) Costisa (10) Durau (10) Hangu (10) Tarcau (10) Garcina (9) Pangarati (8) Raucesti (8) Roznov (8) Zanesti (8) Bicazu Ardelean (7) Secuienii Noi (7) Viisoara (7) Bodesti (6) Cotu Vames (6) Ion Creanga (6) Slobozia (Roznov) (6) Cracaoani (5) Dulcesti (5) Gura Vaii (5) Negresti (5) Stejaru (Pangarati) (5) Vadurele (Alexandru cel Bun) (5) Almas (4) Buhalnita (4) Gadinti (4) Grinties (4) Izvoru Muntelui (4) Stefan cel Mare (4) Trifesti (4) Bicaz-Chei (3) Borca (3) Brasauti (3) Chiriteni (3) Cuejdiu (3) Grumazesti (3) Negresti (Dobreni) (3) Nemtisor (3) Oglinzi (3) Oslobeni (3) Poienari (3) Razboieni (3) Rediu (3) Sarata (3) Tasca (3) Timisesti (3) Tupilati (3) Vaduri (3) Baltatesti (2) Basta (2) Bistricioara (2) Borlesti (2) Brates (2) Caciulesti (2) Cazaci (2) Cut (2) Dochia (2) Doina (2) Doljesti (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Izvoare (Dumbrava Rosie) (2) Lunca (Vanatori-Neamt) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nisiporesti (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Preluca (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Secuieni (2) Silistea (2) Tazlau (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Urecheni (2) Bahna (1) Bara (1) Barcanesti (1) Bargauani (1) Bornis (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chintinici (1) Ciurea (1) Dodeni (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Faurei (1) Filioara (1) Ghelaiesti (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Magazia (1) Margineni (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Piatra Soimului (1) Pildesti (1) Plaiesu (1) Podoleni (1) Poiana Largului (1) Potoci (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Sagna (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Stejaru (Farcasa) (1) Tarzia (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Ungheni (1) Unghi (1) Vad (1) Vadurele (Candesti) (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)