Promovat
Apartament 5 camere, 2 bai, balcon, boxa, loc parcare, situat in zona Centrala
20
4

APARTAMENT 5 CAMERE, 2 BĂI, BALCON, BOXĂ, LOC DE PARCARE, SITUAT ÎN ZONĂ CENTRALĂ, 125.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată în zona centrală a orașului, care se remarcă printr-o configurație ...

1157 EUR/m2 | 108 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren 1,520mp Hangu / Strada Principala
16

Teren 1,520mp Hangu / Strada Principala

Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în localitatea Hangu, județul Neamț, cu o suprafață de 1.520 mp. Proprietatea beneficiază de două deschideri, dintre care una cu front stradal generos de 21 metri, oferind acces facil și multiple posibilități de utilizare. Terenul dispune de utilități esențiale ...

1,520 m2

Hangu, Neamt

Promovat
Hala industriala P+1E si teren intravilan 2992 mp, Piatra Neamt
7
4

PROPRIETATE IMOBILIARA COMPUSA DIN 2.992 MP TEREN INTRAVILAN SI HALA PRODUCTIE P+1E, SITUATA IN PIATRA NEAMT, STR. APUSULUI, 146.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea unor activități economice de productie valorificarea unor noi oportunități de business, FORTUNA IMOBILIARE ...

133 EUR/m2 | 1,100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
teren de vânzare în oraș, Piatra Neamț, strada Plantelor
3

teren de vânzare în oraș, Piatra Neamț, strada Plantelor

Ultimele 3 terenuri cu priveliște superbă! Imaginează-ți diminețile cu liniște, aer curat și o priveliște de vis Dacă vrei să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar în oraș, acum e momentul Priveliște superbă către dealuri Apă trasă Curent Gaz în curs de execuție Zonă ...

420 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Locuri de veci, Piatra Neamt
4
1

Locuri de veci, Piatra Neamt

Vand 2 locuri de veci, semicavou nou, Darmanesti-Piatra Neamt.

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, decomandate, 48.500 euro
7

De vanzare apartament 2 camere decomandat, baie, balcon, bucătărie spațioasă, izolat interior exterior, usa metalică, tâmplărie termopan, rulouri exterioare, instalație electrică si sanitara. schimbate recent, AC. Preț 48.500 euro

970 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, situat la parter ,zona Bisericii Constantin și Elena
4

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, mobilat și utilat 36.500euro
6
1

36.500 euro De vanzare apartament cu 2 camere si balcon, termopan, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire, centrala termica, usa metalică. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 36.500

811 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Garsoniera 1 camera Darmanesti Ratuc et.3
1
1

Garsoniera 1 camera Darmanesti Ratuc et.3

Vă Rugăm Pentru cine nu prezintă interes treceți peste anunț! Scutind timpul pierdut și discuțiile inutile!Vă mulțumim anticipat! De vanzare : Pret Negociat pentru vanzare! Fix!-39.900 Garsoniera,Apartament 1 camera Ratuc Dramanesti- Mobilata+Utilata ca in imagini, et.3,Bloc 1989,dec, libera,centrala ...

1068 EUR/m2 | 37 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan de vânzare   Dumbrava Roșie, 1536 mp
6

Teren intravilan de vânzare Dumbrava Roșie, 1536 mp

Se vinde teren intravilan în Dumbrava Roșie, în suprafață de 1536 mp, situat într-un cartier de vile noi. Ideal pentru construcție locuință. Terenul dispune de: * fundație cu beci realizate * utilități: apă și curent electric * gaz la poartă * împrejmuire nouă din tablă pe toate laturile Acces facil ...

1,536 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

Vand casa si teren la munte.
10
1

Vand casa si teren la munte.

Vând casa si teren la munte.Casa are 3 camere si o camara,alături este o bucătărie de vara din ea se poate întra in beci.Pentru mai multe detalii sunați la numărul

25 EUR/m2 | 1,700 m2

Bicazu Ardelean, Neamt

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte femei - la centru piatra neamt
4

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte pentru femei . -Vizavi la Central Plaza , zona centrala si circulata. -Stoc variat haine pentru femei. -Clienti formati

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vând casă
6
21

Vând casă

Vând casă comuna Hangu jud Neamt sat audia doua camere plus bucătărie mansarda neterminată baie neterminată curent apa preț 30000e urgent det la tel

455 EUR/m2 | 66 m2

Hangu, Neamt

Apartament 2 camere Roman Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere Roman Ultracentral

Ultra Central,in Roman,jud Neamt, apartament 2 camere,decomandat,etaj 4,cu acoperis si izolat exterior, termopane, vecini civilizati,langa Biserica Sfintii Voievozi. Sunati dupa ora 16.

867 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Teren+casă de vânzare
5
2

Teren+casă de vânzare

Vând casă+teren în comuna Urecheni, Tg Neamt Suprafaţă totală de 1300m Casa e racordată la apă și curent Se poate racorda şi la gaz (teava trece prin fața porții) Mai multe detalii în privat sau la numărul de telefon whatsapp

1,300 m2

Urecheni, Neamt

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit
4
1

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit

Apartament 2 camere decomandat - Zona Favorit Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, spațios și bine compartimentat, Locuința este de tip decomandat, fiind situată la etajul 3.Detine boxă la subsol.Preț solicitat: 43.900 Euro Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă ...

890 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand teren in Zanesti, Neamt
2
1

Vand teren in Zanesti, Neamt

Proprietar vand teren intravilan in cartier Dumitrita, Zanesti. Deschidere 20 mp Suprafață. 1000mp Utilități disponibile: Retea electrica si retea de apa potabila la limita de proprietate, gaz la vecinii din spate. (canalizare menajera-proiect in derulare); Facilitați: Terenul este ingradit pe doua ...

1,000 m2

Zanesti, Neamt

Teren de vânzare 1

Teren de vânzare

2.286 mp, teren intravilan, Dobreni Neamț în centru, cu deschidere la șoseaua națională Piatra-Neamț - Tg. Neamț

2,286 m2

Dobreni, Neamt

Teren intravilan de vânzare

Teren intravilan de vânzare

Sat Traian, comuna Săbăoani, județul Neamț. Detalii în privat.

1,800 m2

Traian (Sabaoani), Neamt

Vând garsonieră!
6
4

Vând garsonieră!

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Dărmănești pe strada Grigore Ureche, etaj 2 4, model semi decomandat, centrală termică, tâmplărie termopan, instalație electrică schimbată, ușa schimbată izolată exterior, 27m , numărul de camere 1!

963 EUR/m2 | 27 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Ap. 3 camere, in Roman, decomandate, etaj  1, bloc cărămidă,  aproape de centru
3
1

Ap. 3 camere, in Roman, decomandate, etaj 1, bloc cărămidă, aproape de centru

Vând apartament in bloc de cărămidă, etaj 1, aproape de centru, str. Ecaterina Teodoroiu, cu suprafața de 73m2, 3 camere decomandate +living, baie, bucătărie, 2 holuri, debara, balcon mare, boxa 13m2, renovat complet, exterior izolat, uși și parchet din lemn. 87.000 euro . Tel.

1192 EUR/m2 | 73 m2

Roman, Neamt

Vand sau schimb cu teren ,garsoniera, apartament decomandat in Piatra Neamt in Precista
8
2

Proprietar vand sau schimb cu teren pentru casa sau garsoniera, apartament cu 2 camere decomandat in cartier Precista langa puntea de la strand,aproape de mall si magazine!Apartamentul este la etajul 3 din 4 intr un bloc relativ nou din 1984 care este pe cadre si detine normele antiseismice!Apartamentul ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Vând teren intravilan in Stejaru, Pangarati, Neamt - 1706 mp
5

Vând teren intravilan în satul Stejaru, comuna Pângărați, județul Neamț situat într-o zonă de munte cu aer curat, peisaje frumoase și acces facil. Suprafață: 1706 mp Plan cadastral atașat Ideal pentru: construcții cu scop turistic (cabane, pensiuni), casă de vacanță sau locuință permanentă. Utilități ...

1,706 m2

Stejaru (Pangarati), Neamt

Spațiu Comercial Multifuncțional (158 mp) - Intrarea în Ștrandul Roman   lângă viitorul AQUA-PARK 1

Spațiu Comercial Multifuncțional (158 mp) - Intrarea în Ștrandul Roman lângă viitorul AQUA-PARK

Spațiu Comercial Multifuncțional (158 mp) - Intrarea în Ștrandul Roman lângă viitorul AQUA-ROMAN PARK! Investește inteligent într-o zonă cu potențial real, în continuă dezvoltare! Știi care este secretul unei investiții de succes? Locația excelentă, dezvoltarea garantată a zonei și oportunitatea ...