Casă premium de vânzare   Zona Dumbrava
17

Casă premium de vânzare Zona Dumbrava

Casă premium de vânzare Zona Dumbrava Construcție nouă, 2023 | 163 m utili | m teren | Exclusiv prin MCD Expert Imobiliare Dacă visezi la o locuință modernă, bine construită și complet utilată pentru confortul familiei tale, această proprietate reprezintă alegerea ideală. Date tehnice & compartimentare Structură: ...

2178 EUR/m2 | 163 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament  3 camere comuna PANGARATI -STEJARU
9
8

Apartament 3 camere comuna PANGARATI -STEJARU

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 balcoane în localitatea Stejaru, comuna Pangarati județ Neamț, decomandat, etaj 2 cu acoperiş, centralǎ termicǎ proprie, termopane, boxǎ trecutǎ în cadastru. Suprafata totala a locuintei este de 88 mp iar boxa are 12 mp. ...

569 EUR/m2 | 69 m2

Stejaru (Pangarati), Neamt

Promovat
Vedere panoramică Ceahlău – Apartament 4 camere Durău
20
1

Vedere panoramică Ceahlău – Apartament 4 camere Durău

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, spațios și decomandat, situat într-o locație cu adevărat specială, în stațiunea montană Durău. Un loc în care liniștea, aerul curat și peisajele spectaculoase fac parte din viața de zi cu zi. Să-ți bei cafeaua pe balcon, în timp ce ...

1152 EUR/m2 | 83 m2

Durau, Neamt

Promovat
Teren 1,000mp Bistrita / Strada Plopusor
4

Teren 1,000mp Bistrita / Strada Plopusor

Teren cu o suprafata de 1000 de metri patrati intravilan situat in Bistrita /Plopusor.

1,000 m2

Bistrita, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Doar 345euro mp - oportunitate investitie - vanzare spatiu comercial de 980 metri patrati, central!
10

Situata pe un teren de 996 mp, cladirea comerciala are 980 mp utili (700 parter si 280 mansarda), în zona centrala oraș Roman oportunitate pentru showroom, birouri, depozit sau producție ușoară Pentru showroom - frontul stradal este de 38 metri, cu posibilitatea de a amenaja 6-8 locuri de parcare. 3 ...

0 EUR/m2 | 996 m2

Roman, Neamt

Vând sau schimb teren intravilan
10

Vând sau schimb teren intravilan

Vând teren situat în Comuna Borlesti, sat Borlesti, la aproximativ 25 km de Piatra Neamț o zonă liniștită, în mijlocul naturii. Suprafața totală este de 4782 mp din care teren extravilan 921mp (deal cu pădurice corhana) și teren intravilan 3861mp. Terenul este împrejmuit cu gard de sârmă( mai puțin corhana) ...

4,782 m2

Borlesti, Neamt

DE VANZARE casa renovata in anul 2021 NISIPORESTI
2

DE VANZARE casa renovata in anul 2021 NISIPORESTI

Casa de vanzare in Nisiporesti, judetul Neamt, casa+anexe construite pe o parte din terenul de 385 mp, 4camere+ anexe 2 camere, baie, bucatarie, beci, fantana. Teren agricol 700mp, apa de la comuna. Pret 85000 euro . Mai multe detalii sunati la numarul de telefon

531 EUR/m2 | 160 m2

Nisiporesti, Neamt

Teren intravilan 5161mp Hartesti Neamt
3
2

Teren intravilan 5161mp Hartesti Neamt

Teren intravilan, 5161 mp. Hîrțești, Neamț, Str. Teiului. Terenul este pregatit de vanzare, toate documentele in perfecta ordine. Nu se lotizeaza, se vinde doar integral! Pret 25000 Tel:

5,161 m2

Hartesti, Neamt

Locuri de veci, Piatra Neamt
4
1

Locuri de veci, Piatra Neamt

Vand 2 locuri de veci, semicavou nou, Darmanesti-Piatra Neamt.

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, decomandate, 48.500 euro
7

De vanzare apartament 2 camere decomandat, baie, balcon, bucătărie spațioasă, izolat interior exterior, usa metalică, tâmplărie termopan, rulouri exterioare, instalație electrică si sanitara. schimbate recent, AC. Preț 48.500 euro

970 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, situat la parter ,zona Bisericii Constantin și Elena
4

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, mobilat și utilat 36.500euro
6
1

36.500 euro De vanzare apartament cu 2 camere si balcon, termopan, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire, centrala termica, usa metalică. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 36.500

811 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Teren intravilan de vânzare   Dumbrava Roșie, 1536 mp
6

Teren intravilan de vânzare Dumbrava Roșie, 1536 mp

Se vinde teren intravilan în Dumbrava Roșie, în suprafață de 1536 mp, situat într-un cartier de vile noi. Ideal pentru construcție locuință. Terenul dispune de: * fundație cu beci realizate * utilități: apă și curent electric * gaz la poartă * împrejmuire nouă din tablă pe toate laturile Acces facil ...

1,536 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

Vand casa si teren la munte.
10
1

Vand casa si teren la munte.

Vând casa si teren la munte.Casa are 3 camere si o camara,alături este o bucătărie de vara din ea se poate întra in beci.Pentru mai multe detalii sunați la numărul

25 EUR/m2 | 1,700 m2

Bicazu Ardelean, Neamt

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte femei - la centru piatra neamt
4

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte pentru femei . -Vizavi la Central Plaza , zona centrala si circulata. -Stoc variat haine pentru femei. -Clienti formati

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vând casă
6
21

Vând casă

Vând casă comuna Hangu jud Neamt sat audia doua camere plus bucătărie mansarda neterminată baie neterminată curent apa preț 30000e urgent det la tel

455 EUR/m2 | 66 m2

Hangu, Neamt

Apartament 2 camere Roman Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere Roman Ultracentral

Ultra Central,in Roman,jud Neamt, apartament 2 camere,decomandat,etaj 4,cu acoperis si izolat exterior, termopane, vecini civilizati,langa Biserica Sfintii Voievozi. Sunati dupa ora 16.

867 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Teren+casă de vânzare
5
2

Teren+casă de vânzare

Vând casă+teren în comuna Urecheni, Tg Neamt Suprafaţă totală de 1300m Casa e racordată la apă și curent Se poate racorda şi la gaz (teava trece prin fața porții) Mai multe detalii în privat sau la numărul de telefon whatsapp

1,300 m2

Urecheni, Neamt

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit
4
1

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit

Apartament 2 camere decomandat - Zona Favorit Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, spațios și bine compartimentat, Locuința este de tip decomandat, fiind situată la etajul 3.Detine boxă la subsol.Preț solicitat: 43.900 Euro Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă ...

890 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand teren in Zanesti, Neamt
2
1

Vand teren in Zanesti, Neamt

Proprietar vand teren intravilan in cartier Dumitrita, Zanesti. Deschidere 20 mp Suprafață. 1000mp Utilități disponibile: Retea electrica si retea de apa potabila la limita de proprietate, gaz la vecinii din spate. (canalizare menajera-proiect in derulare); Facilitați: Terenul este ingradit pe doua ...

1,000 m2

Zanesti, Neamt

Teren de vânzare 1

Teren de vânzare

2.286 mp, teren intravilan, Dobreni Neamț în centru, cu deschidere la șoseaua națională Piatra-Neamț - Tg. Neamț

2,286 m2

Dobreni, Neamt

Teren intravilan de vânzare

Teren intravilan de vânzare

Sat Traian, comuna Săbăoani, județul Neamț. Detalii în privat.

1,800 m2

Traian (Sabaoani), Neamt

Vând garsonieră!
6
4

Vând garsonieră!

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Dărmănești pe strada Grigore Ureche, etaj 2 4, model semi decomandat, centrală termică, tâmplărie termopan, instalație electrică schimbată, ușa schimbată izolată exterior, 27m , numărul de camere 1!

963 EUR/m2 | 27 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Ap. 3 camere, in Roman, decomandate, etaj  1, bloc cărămidă,  aproape de centru
3
1

Ap. 3 camere, in Roman, decomandate, etaj 1, bloc cărămidă, aproape de centru

Vând apartament in bloc de cărămidă, etaj 1, aproape de centru, str. Ecaterina Teodoroiu, cu suprafața de 73m2, 3 camere decomandate +living, baie, bucătărie, 2 holuri, debara, balcon mare, boxa 13m2, renovat complet, exterior izolat, uși și parchet din lemn. 87.000 euro . Tel.

1192 EUR/m2 | 73 m2

Roman, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (843) Roman (201) Targu Neamt (43) Horia (25) Dumbrava Rosie (20) Savinesti (17) Alexandru cel Bun (16) Girov (16) Dobreni (15) Ceahlau (14) Agapia (13) Bicaz (13) Cordun (13) Bistrita (11) Durau (11) Vanatori-Neamt (11) Costisa (10) Hangu (10) Tarcau (10) Garcina (9) Pangarati (9) Raucesti (9) Roznov (8) Bicazu Ardelean (7) Secuienii Noi (7) Viisoara (7) Zanesti (7) Bodesti (6) Cotu Vames (6) Ion Creanga (6) Slobozia (Roznov) (6) Buhalnita (5) Cracaoani (5) Dulcesti (5) Negresti (5) Stejaru (Pangarati) (5) Vadurele (Alexandru cel Bun) (5) Almas (4) Gadinti (4) Grinties (4) Gura Vaii (4) Izvoru Muntelui (4) Stefan cel Mare (4) Trifesti (4) Bicaz-Chei (3) Borca (3) Brasauti (3) Chiriteni (3) Cuejdiu (3) Grumazesti (3) Negresti (Dobreni) (3) Nemtisor (3) Oglinzi (3) Oslobeni (3) Poienari (3) Razboieni (3) Rediu (3) Sarata (3) Tasca (3) Timisesti (3) Tupilati (3) Vaduri (3) Baltatesti (2) Basta (2) Bistricioara (2) Borlesti (2) Brates (2) Caciulesti (2) Cazaci (2) Cut (2) Dochia (2) Doina (2) Doljesti (2) Filioara (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Izvoare (Dumbrava Rosie) (2) Lunca (Vanatori-Neamt) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nisiporesti (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Preluca (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Secuieni (2) Silistea (2) Tazlau (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Urecheni (2) Bahna (1) Bara (1) Barcanesti (1) Bargauani (1) Bornis (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chintinici (1) Ciurea (1) Dodeni (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Faurei (1) Ghelaiesti (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Magazia (1) Margineni (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Piatra Soimului (1) Pildesti (1) Plaiesu (1) Podoleni (1) Poiana Largului (1) Potoci (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Sagna (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Stejaru (Farcasa) (1) Tarzia (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Ungheni (1) Unghi (1) Vad (1) Vadurele (Candesti) (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)