Promovat
Apartamente 2 camere Precista,etaj 3 - zona Shopping City
7
2

Apartamente 2 camere Precista,etaj 3 - zona Shopping City

Obiectiv Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Precista , zona Shopping City situat la etajul 3. Caracteristici: -decomandat -54 mp -centrala termica si termopan -balcon. Pentru mai multe informații, vă așteptăm la sediul agenției din Piața Mihail Kogălniceanu nr. 2 sau telefonic ...

1148 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera cu balcon zona Scola Nr.4-Precista- RENOVATA/MOBILATA/UTILATA
9
3

✨ Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră cochetă, situată în cartierul Precista, la etajul 4 al unui bloc izolat termic si coperit. Compartimentare: semidecomandată - 29 mp BLOC de apartamente Dotări: ✔️ Mobilată și utilată complet – gata de mutat ✔️ Instalații electrice și termice ...

1448 EUR/m2 | 29 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate zona Manastirea Bistrita, in cadru natural, cu toate facilitatile
18
12

PROPRIETATE ZONA MĂNĂSTIREA BISTRIȚA, ÎN CADRU NATURAL, CU TOATE FACILITĂȚILE 195.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, să fii înconjurat de natură să simți freamătul pădurii, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, ...

527 EUR/m2 | 370 m2

Vest, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartamente 1 camera - cartier Tei , mansarda - mobilat si utilat
9

De vânzare – Apartament 1 cameră, Cartier Tei (bloc nou) Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Tei, într-un bloc nou – ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 36,86 mp Compartimentare: living bucătărie baie hol logie ✨ Se vinde ...

1415 EUR/m2 | 39 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere, ultra central,  zona Episcopiei
2
3

Vand apartament 2 camere, ultra central, zona Episcopiei

Apartament 2 camere de vânzare poziție excelentă, vedere superbă! Bulevardul Roman Mușat, la doar 100 m de Hotelul Roman zonă centrală, aproape de tot ce ai nevoie. Detalii importante: Decomandat, luminos și bine compartimentat Priveliste deosebită către Palatul Episcopal Baie foarte ...

855 EUR/m2 | 55 m2

Roman, Neamt

Casa la țară   cu teren. 23

Casa la țară cu teren.

Vind casa batrinesca la țară în jud Neamț cu utilități

9 EUR/m2 | 1,600 m2

Targu Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Vând teren la munte
6
5

Vând teren la munte

Ofer spre vanzare Teren in orasul Bicaz, strada Izvorul Muntelui , in suprafata de 14 000 metri patrati , avand deschidere la drumul principal , oferind o panorama superba catre Muntele Ceahlau. Apa , lumina , carte funciara. Terenul este acoperit si cu vegetatie forestiera, situat pe partea preponderent ...

14,000 m2

Izvoru Muntelui, Neamt

Teren Bodesti de sus. Neamț 1

Teren Bodesti de sus. Neamț

Teren de 7200 mp Bodești de Sus, Neamț. La doar 25 mii euro. Ideal pentru plantații , casa, panouri fotovoltaice. Etc

7,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament 2 camere 5

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cu bucătărie mare,65mp,izolat exterior și îmbunătățiri, etj 3,decomandat, zona între politie si scoala nr 1,se vinde mobilat . Pt mai multe informații sunati la numarul de telefon .

969 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, mobilat și utilat
8

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, termopan, centrală tenică, ușă metalică, balcon, apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț 57.000 euro negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii
20

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare casă la gri – Girov, Gura Văii Obiectiv Imobiliare vă prezintă spre vânzare o casă la gri, situată în comuna Girov, localitatea Gura Văii, ideală pentru cei care își doresc să își personalizeze locuința după propriul gust. Imobilul are o suprafață construită ...

436 EUR/m2 | 195 m2

Gura Vaii, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
2

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan sat lunca (vanatori neamt)
3

Teren intravilan sat lunca (vanatori neamt)

Teren intravilan de vanzare în comuna Vânători -Neamț, strada drumul Luncii, partea stângă spre Lunca,4200 m p, lățime la stradă 34 metri, (24 prăjini) Pret 13 euro mp!

4,200 m2

Lunca (Vanatori-Neamt), Neamt

Casa cu teren in negresti
3
15

Casa cu teren in negresti

Casa cu teren de vinzare cu patru camere baie bucătărie în negresti de piatra neamt are un hectar de pământ renovata în complet în interior merita vazuta pret 55 de mii de euro nr de telefon rog sa sune dor cine.sint interesați și sa vie sa vadă parțial las din mobila.si din o celalate lucruqi dar parțial ...

367 EUR/m2 | 150 m2

Negresti (Dobreni), Neamt

Teren intravilan Viisoara Neamt, front stradal 27 m, suprafata 5422m2, apa, gaz, curent, parcelare
1

Teren in intravilanul localitatii Viisoara, cu acces din strada Lalelelor Suprafata 5422 m2 Front stradal 27 metri Utilitati disponibile: gaze, apa curenta, curent Posibilitate parcelare

5,422 m2

Viisoara, Neamt

vand teren
2
2

vand teren

vand teren intravilan cu suprafața de 1810 mp, în Preluca, com Pângărați, județul Neamț. pretul este de 10 mp.

1,810 m2

Preluca, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
3

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor
2

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor

Teren 5000 mp, intravilan, zona Fermelor, str. Plantelor, 25 m deschidere, asfalt, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Preț 49 euro mp. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Sediu firma, hala depozit   productie si teren Piatra Neamt
7
5

Sediu firma, hala depozit productie si teren Piatra Neamt

Proprietate imobiliară sediu firmă și secție confecții textile cu regim de înălțime P+1E, situată în mun. Piatra Neamț, str. Apusului, nr. 19, jud. Neamț, compusă din: - teren intravilan CC și fâneață cu suprafța de 2.992 mp, înscris în CF 51247 UAT Piatra Neamt, cu nr. cad. 51247, pe care se află - ...

Piatra Neamt, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (840) Roman (197) Targu Neamt (42) Horia (24) Dumbrava Rosie (19) Savinesti (17) Girov (16) Alexandru cel Bun (15) Dobreni (15) Agapia (14) Ceahlau (14) Bicaz (13) Cordun (12) Bistrita (11) Vanatori-Neamt (11) Costisa (10) Durau (10) Hangu (10) Tarcau (10) Garcina (9) Pangarati (9) Raucesti (8) Roznov (8) Zanesti (8) Bicazu Ardelean (7) Secuienii Noi (7) Viisoara (7) Bodesti (6) Cotu Vames (6) Ion Creanga (6) Slobozia (Roznov) (6) Cracaoani (5) Dulcesti (5) Gura Vaii (5) Negresti (5) Stejaru (Pangarati) (5) Vadurele (Alexandru cel Bun) (5) Almas (4) Buhalnita (4) Gadinti (4) Grinties (4) Izvoru Muntelui (4) Stefan cel Mare (4) Trifesti (4) Bicaz-Chei (3) Borca (3) Brasauti (3) Chiriteni (3) Cuejdiu (3) Grumazesti (3) Negresti (Dobreni) (3) Nemtisor (3) Oglinzi (3) Oslobeni (3) Poienari (3) Razboieni (3) Rediu (3) Sarata (3) Tasca (3) Timisesti (3) Tupilati (3) Vaduri (3) Baltatesti (2) Basta (2) Bistricioara (2) Borlesti (2) Brates (2) Caciulesti (2) Cazaci (2) Cut (2) Dochia (2) Doina (2) Doljesti (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Izvoare (Dumbrava Rosie) (2) Lunca (Vanatori-Neamt) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nisiporesti (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Preluca (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Secuieni (2) Silistea (2) Tazlau (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Urecheni (2) Bahna (1) Bara (1) Barcanesti (1) Bargauani (1) Bornis (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chintinici (1) Ciurea (1) Dodeni (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Faurei (1) Filioara (1) Ghelaiesti (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Magazia (1) Margineni (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Piatra Soimului (1) Pildesti (1) Plaiesu (1) Podoleni (1) Poiana Largului (1) Potoci (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Sagna (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Stejaru (Farcasa) (1) Tarzia (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Ungheni (1) Unghi (1) Vad (1) Vadurele (Candesti) (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)