Promovat
 Vânzare apartament 2 camere   Zona Dărmănești
11
4

Vânzare apartament 2 camere Zona Dărmănești

Vânzare apartament 2 camere Zona Dărmănești Locație: Apartamentul este situat în zona Dărmănești, o zonă liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului: școli, grădinițe, magazine, farmacii și mijloace de transport în comun. Caracteristici apartament: Suprafață utilă: ...

938 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
CASĂ cu teren 1211 mp DOBRENI, judetul Neamț
18
7

CASĂ cu teren 1211 mp DOBRENI, judetul Neamț

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o casă nouă, finalizată în anul 2023, situată în localitatea Dobreni, județul Neamț, ideală pentru cei care caută liniște și confort la doar câțiva kilometri de oraș. Caracteristici generale: Suprafață teren: 1.211 mp Suprafață construită la sol: 76 mp Suprafață ...

993 EUR/m2 | 146 m2

Dobreni, Neamt

Promovat
Apartament 5 camere, 2 bai, balcon, boxa, loc parcare, situat in zona Centrala
20
4

APARTAMENT 5 CAMERE, 2 BĂI, BALCON, BOXĂ, LOC DE PARCARE, SITUAT ÎN ZONĂ CENTRALĂ, 125.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată în zona centrală a orașului, care se remarcă printr-o configurație ...

1157 EUR/m2 | 108 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren 711mp Hangu / DN GROZAVESTI
14

Teren 711mp Hangu / DN GROZAVESTI

Teren intravilan de vânzare – sat Grozăvești, com. Hangu, jud. Neamț Suprafață 711 mp, utilități: apă și curent electric. Ideal pentru construcție casă, zonă liniștită.

711 m2

Hangu, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa in com.Cordun
8

Vand casa in com.Cordun

Vand casa +anexe (foisor, gratar, bucatarie vara, casa de vara ) si pamant 1600mp in com.Cordun , jud Neamt. Toate utilitatile incluse ,2 intrari, casa se vinde mobilata sau nemobilata in functie de dorintele cumparatorului.Pozitie centrala . Detalii la telefon !

1538 EUR/m2 | 130 m2

Cordun, Neamt

Teren vânzare
4

Teren vânzare

Vând 1456 metri pătrați teren intravilan în comuna Ceahlău,cu 28euro mp. negociabil ,la 3 km de stațiunea Durău.Terenul se află la drum asfaltat cu vedere spre muntele Ceahlău.Are acces la rețeaua de apă potabilă și curent electric . Relații la nr . .

1,456 m2

Ceahlau, Neamt

Proprietar vând teren intravilan Bicaz
4
3

Proprietar vând teren intravilan Bicaz

Proprietar vând 5860 mp , teren intravilan, în Bicaz la 900 m distanță primărie , strada Cosmitei , vzv nr 57. Terenul are deschidere 34 m la șosea asfaltată . Utilitățile trec prin fața terenului . Pret negociabil

Bicaz, Neamt

Vând teren sat Stefan cel mare
4
4

Vând teren sat Stefan cel mare

Vând teren în satul Ștefan cel Mare, județul Neamț. Suprafață totală de 1030 m . Preț: 7500 euro negociabil Pentru mai multe detalii, mă puteți contacta.

Stefan cel Mare, Neamt

Vand schimb cu apartament
10
1

Vand schimb cu apartament

Vând casă in loc.Moldoveni15 km de Roman,parter si mansarda.suprafata utila de 148 m2,cu deschidere la sosea de 17 m+1600 m teren,dintre care 500 m vie.Utilitati-instalatie electrica si apa si canalizare.

304 EUR/m2 | 148 m2

Roman, Neamt

Vand apartament 2 camere, ultra central,  zona Episcopiei
2
3

Vand apartament 2 camere, ultra central, zona Episcopiei

Apartament 2 camere de vânzare poziție excelentă, vedere superbă! Bulevardul Roman Mușat, la doar 100 m de Hotelul Roman zonă centrală, aproape de tot ce ai nevoie. Detalii importante: Decomandat, luminos și bine compartimentat Priveliste deosebită către Palatul Episcopal Baie foarte ...

855 EUR/m2 | 55 m2

Roman, Neamt

Casa la țară   cu teren. 23

Casa la țară cu teren.

Vind casa batrinesca la țară în jud Neamț cu utilități

9 EUR/m2 | 1,600 m2

Targu Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Vând teren la munte
6
4

Vând teren la munte

Ofer spre vanzare Teren in orasul Bicaz, strada Izvorul Muntelui , in suprafata de 14 000 metri patrati , avand deschidere la drumul principal , oferind o panorama superba catre Muntele Ceahlau. Apa , lumina , carte funciara. Terenul este acoperit si cu vegetatie forestiera, situat pe partea preponderent ...

14,000 m2

Izvoru Muntelui, Neamt

Teren Bodesti de sus. Neamț 1

Teren Bodesti de sus. Neamț

Teren de 7200 mp Bodești de Sus, Neamț. La doar 25 mii euro. Ideal pentru plantații , casa, panouri fotovoltaice. Etc

7,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament 2 camere 5

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cu bucătărie mare,65mp,izolat exterior și îmbunătățiri, etj 3,decomandat, zona între politie si scoala nr 1,se vinde mobilat . Pt mai multe informații sunati la numarul de telefon .

969 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, mobilat și utilat
8

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, termopan, centrală tenică, ușă metalică, balcon, apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț 57.000 euro negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii
20

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare casă la gri – Girov, Gura Văii Obiectiv Imobiliare vă prezintă spre vânzare o casă la gri, situată în comuna Girov, localitatea Gura Văii, ideală pentru cei care își doresc să își personalizeze locuința după propriul gust. Imobilul are o suprafață construită ...

436 EUR/m2 | 195 m2

Gura Vaii, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
2

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan sat lunca (vanatori neamt)
3

Teren intravilan sat lunca (vanatori neamt)

Teren intravilan de vanzare în comuna Vânători -Neamț, strada drumul Luncii, partea stângă spre Lunca,4200 m p, lățime la stradă 34 metri, (24 prăjini) Pret 13 euro mp!

4,200 m2

Lunca (Vanatori-Neamt), Neamt

Casa cu teren in negresti
3
15

Casa cu teren in negresti

Casa cu teren de vinzare cu patru camere baie bucătărie în negresti de piatra neamt are un hectar de pământ renovata în complet în interior merita vazuta pret 55 de mii de euro nr de telefon rog sa sune dor cine.sint interesați și sa vie sa vadă parțial las din mobila.si din o celalate lucruqi dar parțial ...

367 EUR/m2 | 150 m2

Negresti (Dobreni), Neamt

Teren intravilan Viisoara Neamt, front stradal 27 m, suprafata 5422m2, apa, gaz, curent, parcelare
1

Teren in intravilanul localitatii Viisoara, cu acces din strada Lalelelor Suprafata 5422 m2 Front stradal 27 metri Utilitati disponibile: gaze, apa curenta, curent Posibilitate parcelare

5,422 m2

Viisoara, Neamt

vand teren
2
2

vand teren

vand teren intravilan cu suprafața de 1810 mp, în Preluca, com Pângărați, județul Neamț. pretul este de 10 mp.

1,810 m2

Preluca, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (843) Roman (201) Targu Neamt (43) Horia (25) Dumbrava Rosie (20) Savinesti (17) Alexandru cel Bun (16) Girov (16) Dobreni (15) Ceahlau (14) Agapia (13) Bicaz (13) Cordun (13) Bistrita (11) Durau (11) Vanatori-Neamt (11) Costisa (10) Hangu (10) Tarcau (10) Garcina (9) Pangarati (9) Raucesti (9) Roznov (8) Bicazu Ardelean (7) Secuienii Noi (7) Viisoara (7) Zanesti (7) Bodesti (6) Cotu Vames (6) Ion Creanga (6) Slobozia (Roznov) (6) Buhalnita (5) Cracaoani (5) Dulcesti (5) Negresti (5) Stejaru (Pangarati) (5) Vadurele (Alexandru cel Bun) (5) Almas (4) Gadinti (4) Grinties (4) Gura Vaii (4) Izvoru Muntelui (4) Stefan cel Mare (4) Trifesti (4) Bicaz-Chei (3) Borca (3) Brasauti (3) Chiriteni (3) Cuejdiu (3) Grumazesti (3) Negresti (Dobreni) (3) Nemtisor (3) Oglinzi (3) Oslobeni (3) Poienari (3) Razboieni (3) Rediu (3) Sarata (3) Tasca (3) Timisesti (3) Tupilati (3) Vaduri (3) Baltatesti (2) Basta (2) Bistricioara (2) Borlesti (2) Brates (2) Caciulesti (2) Cazaci (2) Cut (2) Dochia (2) Doina (2) Doljesti (2) Filioara (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Izvoare (Dumbrava Rosie) (2) Lunca (Vanatori-Neamt) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nisiporesti (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Preluca (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Secuieni (2) Silistea (2) Tazlau (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Urecheni (2) Bahna (1) Bara (1) Barcanesti (1) Bargauani (1) Bornis (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chintinici (1) Ciurea (1) Dodeni (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Faurei (1) Ghelaiesti (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Magazia (1) Margineni (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Piatra Soimului (1) Pildesti (1) Plaiesu (1) Podoleni (1) Poiana Largului (1) Potoci (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Sagna (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Stejaru (Farcasa) (1) Tarzia (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Ungheni (1) Unghi (1) Vad (1) Vadurele (Candesti) (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)