Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Darmanesti
20

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Darmanesti

Casă de vânzare cu teren – zona Balaurul, Piatra Neamț (str. 1 Decembrie) Se oferă spre vânzare casă solidă, construită în anul 2010, situată într-o zonă liniștită și bine cotată a municipiului Piatra Neamț – zona Balaurul, pe strada 1 Decembrie. Imobilul este amplasat pe un teren intravilan de ...

674 EUR/m2 | 310 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
 Apartament 4 camere –Precista– 78,46 mp utili
7
2

Apartament 4 camere –Precista– 78,46 mp utili

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în cartierul Precista, Piatra Neamț. Suprafețe: 78,46 mp suprafață utilă 87,15 mp suprafață utilă cu tot cu balcon 96 mp suprafață construită Caracteristici: ♦ compartimentare decomandată ♦ situat la etajul 4 ♦ 2 ...

994 EUR/m2 | 78 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti
16
2

Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti

APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJUL 2, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 67.000 EURO Oferim spre achiziționare acest apartament cu 3 camere, situat în zona Adridan din cartierul Dărmănești, la etajul 2 4, într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde, ferită de zgomotul stradal, oferind o ușoară accesibilitate către ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere cu 2 bǎi - Bulevardul TRAIAN , Piatra Neamt
8

OBIECTIV IMOBILIARE vă oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere și 2 băi, situat în Piatra-Neamț, pe Bulevardul Traian, la etajul 10. Proprietatea beneficiază de multiple avantaje: ✔ Izolație termică exterioară ✔ Acoperiș din tablă ✔ Boxă proprie din construcția blocului, ușor accesibilă și ușor ...

906 EUR/m2 | 77 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Precista-parter-liber-acte la zi
6
1

Precista-parter-liber-acte la zi

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere,decomandat, Precista-zona BAR Dunarea-sc nr 10. Pret:62000 euro 0740707697

1000 EUR/m2 | 62 m2

Piatra Neamt, Neamt

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI
19
5

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI

Oferim spre vanzare 1 hectar de teren categoria de folosinta pasune, situat in zona Pangaracior, la o distanta de 18 km fata de orasul Piatra Neamt. Pret:30000 euro

10,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa cu 1000 mp teren Costisa
7
3

Casa cu 1000 mp teren Costisa

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697

500 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Maratei-parter-balcon-mobilat
8
1

Maratei-parter-balcon-mobilat

Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 42 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
2

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

TEREN  intravilan  2879 mp DOBRENI
5
2

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare un teren intravilan in localitatea CĂȘĂRIA comuna DOBRENI, judetul NEAMT aflat la o distanta de 13 kilometri fata de orasul PIATRA NEAMT. Terenul are suprafata de 2.879 mp, are forma de trapez iar deschiderea la drumul comunal asfaltat este de 62 metri liniari. ...

2,879 m2

Dobreni, Neamt

Promovat
TEREN  intravilan  2879 mp DOBRENI
5
2

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

2,879 m2

Dobreni, Neamt

Vand URGENT apartament 2 camere
6
3

Vand URGENT apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Maratei, strada Dimitrie Leonida, in aproiere de Statia de salvare, suprafata de 56mp, etajul 4, acoperit, boxa si loc de parcare. Se vinde semimobilat, gata de mutat in el, renovat, cu centrala termica si tamplarie de termopan, inclusiv usile.

929 EUR/m2 | 56 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Vand teren intravilan si extravilan in com. Oniceni, jud. Neamt

Teren intravilan : 18 mp, in loc Oniceni si Lunca ,localizate astfel : T11-P388 1;T11-P392 1;T2-P23A 1;T1-P4 1;T2-P288 1 Teren extravilan :1650+16 mp, in loc. Valea Enei, Oniceni localizate astfel: T5-P113 14; T5-P113 31; T2-P110 12; T22-P432 1; T22-P539 32; T32-P610 ...