Predau bar în Roman, zona Favorit
2

Predau bar în Roman, zona Favorit

SC vinde afacere la cheie cu preluare chirie pentru bar cu terasă în Roman, zona Favorit (Pub Favorit) cu vad format de mulți ani (numai eu sunt de 5 ani în chirie) curățenie făcută anul trecut , 2025, schimbat parchet, renovat terasa , centrala nouă, masa tenis (ping ping) , 3 TV, sistem supraveghere ...

229 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat, etaj 1, Piata Darmanesti
7

Apartament de 3 camere semidecomandat situat la etajul 1 in zona Pietei Darmanesti. Are suprafata utila de 56 mp din care 53 mp apartamentul + 3 mp balconul tip logie. Este luminos si calduros fiind situat pe est si vest, este izolat exterior. Nu detine boxa dar sunt spatii de depozitare la mansarda/pod. ...

964 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere- Darmanesti/ Etaj 2
17
2

Apartament 3 camere- Darmanesti/ Etaj 2

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, situat la etajul 2 al unui imobil în cartierul Dărmănești. Caracteristici tehnice: Suprafață utilă totală (inclusiv balcon): 53,10 mp Etaj: 2 Compartimentare: semidecomandat Încălzire: centrală termică proprie Izolație ...

1351 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere /2 bai/2 balcoane,  Precista - Piatra Neamt
12
10

Apartament 3 camere /2 bai/2 balcoane, Precista - Piatra Neamt

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in Precista - Piatra Neamt , Strada Bistritei, bloc construit in 1985, etajul 4/4 acoperit cu pod, model decomandat cu 2 bai standard - ambele cu geam , 2 balcoane de peste 8 mp si bucatarie foarte spatioasa.Imobilul detine centrala termica si tamplarie ...

876 EUR/m2 | 73 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Centru-aproape de Hotel Ceahlau
9

Centru-aproape de Hotel Ceahlau

Oferim spre vanzare apartament decomandat, etajul 4, mobilat, bloc construit in anul 1982, liber,acte la zi. Pret:57000 euro tel 0740707697

1056 EUR/m2 | 54 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-liber-acte la zi
6
1

Precista-parter-liber-acte la zi

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere,decomandat, Precista-zona BAR Dunarea-sc nr 10. Pret:62000 euro 0740707697

1000 EUR/m2 | 62 m2

Piatra Neamt, Neamt

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI
19
5

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI

Oferim spre vanzare 1 hectar de teren categoria de folosinta pasune, situat in zona Pangaracior, la o distanta de 18 km fata de orasul Piatra Neamt. Pret:30000 euro

10,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa cu 1000 mp teren Costisa
7
3

Casa cu 1000 mp teren Costisa

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697

500 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Maratei-parter-balcon-mobilat
8
1

Maratei-parter-balcon-mobilat

Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 42 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
2

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

TEREN  intravilan  2879 mp DOBRENI
5
2

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare un teren intravilan in localitatea CĂȘĂRIA comuna DOBRENI, judetul NEAMT aflat la o distanta de 13 kilometri fata de orasul PIATRA NEAMT. Terenul are suprafata de 2.879 mp, are forma de trapez iar deschiderea la drumul comunal asfaltat este de 62 metri liniari. ...

2,879 m2

Dobreni, Neamt

TEREN  intravilan  2879 mp DOBRENI
5
2

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

2,879 m2

Dobreni, Neamt

Vand URGENT apartament 2 camere
6
3

Vand URGENT apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Maratei, strada Dimitrie Leonida, in aproiere de Statia de salvare, suprafata de 56mp, etajul 4, acoperit, boxa si loc de parcare. Se vinde semimobilat, gata de mutat in el, renovat, cu centrala termica si tamplarie de termopan, inclusiv usile.

929 EUR/m2 | 56 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Vand teren intravilan si extravilan in com. Oniceni, jud. Neamt

Teren intravilan : 18 mp, in loc Oniceni si Lunca ,localizate astfel : T11-P388 1;T11-P392 1;T2-P23A 1;T1-P4 1;T2-P288 1 Teren extravilan :1650+16 mp, in loc. Valea Enei, Oniceni localizate astfel: T5-P113 14; T5-P113 31; T2-P110 12; T22-P432 1; T22-P539 32; T32-P610 ...