Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
3

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Clădire și teren pentru investiție, central Roman
20

Clădire și teren pentru investiție, central Roman

Clădire ultracentrală cu venit imediat + potențial de dezvoltare | Roman | Comision 0% Oportunitate reală de investiție în Roman, pe str. Bogdan Dragoș la intersecție cu str. Soldat Porojan– imobil situat ultracentral, ce beneficiază de vizibilitate maximă și trafic intens. Această proprietate nu este ...

1133 EUR/m2 | 430 m2

Central, Roman, Neamt

Promovat
Proprietate moderna,multifunctionala,in zona cu trafic auto si pietonal,Piatra Neamt
16
4

PROPRIETATE MODERNĂ , MULTIFUNCȚIONALĂ , SITUATĂ ÎNTR-O ZONĂ CU TRAFIC PIETONAL ȘI AUTO DIN PIATRA NEAMȚ, 350.000 EURO În cazul în care sunteți în căutarea unui imobil care să asigure un spațiu de locuit elegant și confortabil, precum și multiple funcționalități pentru desfășurarea unei afaceri de familie, ...

1097 EUR/m2 | 319 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 2 camere  et 2 Dărmănești
9

Apartament cu 2 camere et 2 Dărmănești

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu doua camere situat în Piatra Neamț cartier Dărmănești. Este la etajul 2 , decomandat, balcon mare, are centrala termica proprie si termopane la balcon, este liber, merita văzut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul ...

1017 EUR/m2 | 59 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - restaurant,proiect pentru pensiune
3
1

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) ...

0 EUR/m2 | 1,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant
3

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) Capacitate ...

Piatra Neamt, Neamt

Schimb locuinta ANL  potrivit
2
7

Schimb locuinta ANL potrivit

60 mp An constructie: Dupa 2000 Etaj: 1 Descriere: Schimb apartament din Izvoare cartier Speranta în oraș, Piatra Neamț . Sunt vecini cumsecade. Locuinta va fi nemobilata , acces la magazia de pe palerul scării, loc de parcare, balcon închis, termopane, parchet, faianta si gresie, centrala termica, ...

29 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren zona Vadurele.

Teren zona Vadurele.

Vand teren intravilan, 1645 mp. Terenul este de forma unui dreptunghi cu latuta mica de 14 metri. Accesul se face pe un drum de servitute, cu posibilitate si de la drumul principal, in anumite conditii.

Vaduri, Neamt

Vand casa in com.Cordun
8

Vand casa in com.Cordun

Vand casa +anexe (foisor, gratar, bucatarie vara, casa de vara ) si pamant 1600mp in com.Cordun , jud Neamt. Toate utilitatile incluse ,2 intrari, casa se vinde mobilata sau nemobilata in functie de dorintele cumparatorului.Pozitie centrala . Detalii la telefon !

1538 EUR/m2 | 130 m2

Cordun, Neamt

Vând teren sat Stefan cel mare
4
4

Vând teren sat Stefan cel mare

Vând teren în satul Ștefan cel Mare, județul Neamț. Suprafață totală de 1030 m . Preț: 7500 euro negociabil Pentru mai multe detalii, mă puteți contacta.

Stefan cel Mare, Neamt

Vand schimb cu apartament
10
1

Vand schimb cu apartament

Vând casă in loc.Moldoveni15 km de Roman,parter si mansarda.suprafata utila de 148 m2,cu deschidere la sosea de 17 m+1600 m teren,dintre care 500 m vie.Utilitati-instalatie electrica si apa si canalizare.

304 EUR/m2 | 148 m2

Roman, Neamt

Casa la țară   cu teren. 23

Casa la țară cu teren.

Vind casa batrinesca la țară în jud Neamț cu utilități

9 EUR/m2 | 1,600 m2

Targu Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Vând teren la munte
6
4

Vând teren la munte

Ofer spre vanzare Teren in orasul Bicaz, strada Izvorul Muntelui , in suprafata de 14 000 metri patrati , avand deschidere la drumul principal , oferind o panorama superba catre Muntele Ceahlau. Apa , lumina , carte funciara. Terenul este acoperit si cu vegetatie forestiera, situat pe partea preponderent ...

14,000 m2

Izvoru Muntelui, Neamt

Teren Bodesti de sus. Neamț 1

Teren Bodesti de sus. Neamț

Teren de 7200 mp Bodești de Sus, Neamț. La doar 25 mii euro. Ideal pentru plantații , casa, panouri fotovoltaice. Etc

7,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament 2 camere 5

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cu bucătărie mare,65mp,izolat exterior și îmbunătățiri, etj 3,decomandat, zona între politie si scoala nr 1,se vinde mobilat . Pt mai multe informații sunati la numarul de telefon .

969 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, mobilat și utilat
8

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, termopan, centrală tenică, ușă metalică, balcon, apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț 57.000 euro negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii
20

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare casă la gri – Girov, Gura Văii Obiectiv Imobiliare vă prezintă spre vânzare o casă la gri, situată în comuna Girov, localitatea Gura Văii, ideală pentru cei care își doresc să își personalizeze locuința după propriul gust. Imobilul are o suprafață construită ...

436 EUR/m2 | 195 m2

Gura Vaii, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
3

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan sat lunca (vanatori neamt)
3

Teren intravilan sat lunca (vanatori neamt)

Teren intravilan de vanzare în comuna Vânători -Neamț, strada drumul Luncii, partea stângă spre Lunca,4200 m p, lățime la stradă 34 metri, (24 prăjini) Pret 13 euro mp!

4,200 m2

Lunca (Vanatori-Neamt), Neamt

Casa cu teren in negresti
3
16

Casa cu teren in negresti

Casa cu teren de vinzare cu patru camere baie bucătărie în negresti de piatra neamt are un hectar de pământ renovata în complet în interior merita vazuta pret 55 de mii de euro nr de telefon rog sa sune dor cine.sint interesați și sa vie sa vadă parțial las din mobila.si din o celalate lucruqi dar parțial ...

367 EUR/m2 | 150 m2

Negresti (Dobreni), Neamt

vand teren
2
3

vand teren

vand teren intravilan cu suprafața de 1810 mp, în Preluca, com Pângărați, județul Neamț. pretul este de 10 mp.

1,810 m2

Preluca, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (840) Roman (202) Targu Neamt (46) Horia (27) Dumbrava Rosie (21) Alexandru cel Bun (16) Dobreni (16) Girov (16) Bicaz (15) Savinesti (15) Agapia (13) Bistrita (13) Ceahlau (13) Cordun (13) Durau (11) Hangu (11) Vanatori-Neamt (11) Costisa (10) Tarcau (10) Pangarati (9) Raucesti (9) Garcina (8) Roznov (8) Bicazu Ardelean (7) Secuienii Noi (7) Viisoara (7) Cotu Vames (6) Ion Creanga (6) Negresti (6) Zanesti (6) Bodesti (5) Buhalnita (5) Cracaoani (5) Dulcesti (5) Slobozia (Roznov) (5) Stejaru (Pangarati) (5) Vadurele (Alexandru cel Bun) (5) Almas (4) Gadinti (4) Grinties (4) Gura Vaii (4) Izvoru Muntelui (4) Stefan cel Mare (4) Trifesti (4) Baltatesti (3) Borca (3) Brasauti (3) Chiriteni (3) Cuejdiu (3) Grumazesti (3) Negresti (Dobreni) (3) Nemtisor (3) Oglinzi (3) Oslobeni (3) Poienari (3) Razboieni (3) Sarata (3) Tasca (3) Timisesti (3) Tupilati (3) Vaduri (3) Basta (2) Bicaz-Chei (2) Bistricioara (2) Borlesti (2) Brates (2) Caciulesti (2) Cazaci (2) Cut (2) Doina (2) Doljesti (2) Filioara (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Izvoare (Dumbrava Rosie) (2) Lunca (Vanatori-Neamt) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nisiporesti (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Preluca (2) Rediu (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Sagna (2) Secuieni (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Urecheni (2) Bahna (1) Bara (1) Barcanesti (1) Bargauani (1) Bornis (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chilii (1) Chintinici (1) Ciurea (1) Dochia (1) Dodeni (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Farcasa (1) Faurei (1) Ghelaiesti (1) Hartesti (1) Hartop (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Magazia (1) Margineni (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Piatra Soimului (1) Pildesti (1) Plaiesu (1) Podoleni (1) Poiana Largului (1) Poiana Teiului (1) Potoci (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Silistea (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Stejaru (Farcasa) (1) Tarzia (1) Tazlau (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Ungheni (1) Unghi (1) Vad (1) Vadurele (Candesti) (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)