Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,
5
1

Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,

Apartament 2 camere decomandat zona 1 Mai, Piatra Neamț | Etaj 1 | 54,91mp | 2 locuri parcare *Proprietar*, ofer spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona 1 Mai, la etajul 1 al unui imobil ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici principale: - Suprafață utilă: ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vând casă , teren și garaj  în Piatra Neamț
10
9

Vând casă , teren și garaj în Piatra Neamț

Vând casă suprafață circa 200 mp, cu teren și garaj , în Piatra Neamț,zona Regiment, strada Nordului . Dotată cu alarma și monitorizare video. La parter ,hol mare, living , baie bucătărie și camera tehnică pentru centrala, mașina de spălat etc. La etaj 2 camere, cu baie cu cabină duș și cadă hidromasaj ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
3 camere ultracentral renovat în totalitate!
5
2

3 camere ultracentral renovat în totalitate!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane, et.8 9, cu lift nou, suprafata 64 mp, apartamentul este in zona 0 a orașului Piatra-Neamt ultracentral, lângă Orange, prefectură, parcul central, Hotel Ceahlăul, magazinul Altex, este renovat in totalitate, instalația electrica ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind apartament 2 camere zona Dărmănești
9
6

Vind apartament 2 camere zona Dărmănești

Vand apartament doua camere decomandate, situat in cartierul Darmanesti, in apropierea Pietii Darmanesti. Proprietatea este situata la etajul 4 4acoperita cu sarpanta.. Apartamentul are o suprafață de 54m.p.si boxă de 8m.p.Este construit în anul 1972cu:hol,bucatarie,debara,baie,dormitor,cameră zi ,orientat ...

785 EUR/m2 | 54 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan
3
6

Teren intravilan

Teren arabil,com.petricani,3185 mp

Piatra Neamt, Neamt

Vând casa batraneasca cu teren 1

Vând casa batraneasca cu teren

Casa batraneasca plus teren intravilan 2536mp cu toate utilitățile la poarta

2,536 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren zona Scaricica, Alexandru cel Bun
1
4

Teren zona Scaricica, Alexandru cel Bun

Proprietar, vand teren intravilan cu acte la zi, in sat Viisoara, comuna Alexandru cel Bun (zona Scaricica drumul spre Bisericani) Terenul are o suprafata totala de 1560 mp, situat intr-o zona linistita cu o priveliste de vis. Terenul este parcelat in 3 loturi de cate 520 mp fiecare. In pret intra ...

Piatra Neamt, Neamt

vand teren intravilan pentru constructie casa 3

vand teren intravilan pentru constructie casa

vand teren intravilan, pentru constructie casa in localitatea Cuejdiu, Piatra Neamt

Piatra Neamt, Neamt

vânzare . Spatiu comercial și teren
10
8

vânzare . Spatiu comercial și teren

CASĂ.centru.Precista parter 150m spațiu comercial .renovat .2 intrări stradale.2 băi moderne și mansardă .lemn .apartament 150m.200m curte. pivnita .garaj .4 locuri parcare. 380v. 220v .2 .centrale gaz .sursă apă individuală .. solar apă .caldă ..nepreseurizat. aer condiționat inverter.semineu peleti ...

320 EUR/m2 | 500 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere 1 Decembrie 1918
8

Apartament 3 camere 1 Decembrie 1918

Apartament decomandat , trei camere si hol mare , boxa . Parter. Apartamentul este complet mobilat , baia si bucataria complet echipate . Masina de spalat , frigider ,aragaz , cuptor cu microunde , centrala termica .

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere - Zona 1 Mai - Suprafata utila 73m2 - Etajul 4 - NEGOCIABIL
10
8

APARTAMENT 3 CAMERE. LIVING SI BACATARIE OPEN SPACE. DOTAT DAR NU ESTE TERMINAT IN TOTALITATE. RACORDAT APA , ELECTRICITATE DAR NU GAZE. NU ARE SISTEM DE INCALZIRE, MAI NECESITA LUCRARI.

918 EUR/m2 | 73 m2

1%2bMai, Piatra Neamt, Neamt

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane
2
7

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane

PROPRIETAR Vând apartament 3 camere se vinde parțial mobilat - are 2 bai - are 2 balcoane - călduros - pereti din cărămida și BCA - geamuri termopan - aer condiționat - priveliște deosebita pe ambele părți ale blocului - orientat spre răsărit și apus - izolat pe exterior Acte în regulă, se poate muta ...

1100 EUR/m2 | 80 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Ap cu 3 camere zona fost Tribunal
4
1

Ap cu 3 camere zona fost Tribunal

Apartament cu 3 camere, decomandat, etaj 1, balcon, anvelopat partial, CT, termopan partial, pereti caramida. Suprafata 63 mp (58.7 + 4.3 balcon). Exclus agențiile imobiliare!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa P +1 Piatra Neamț
10
44

Casa P +1 Piatra Neamț

Vând casă Piatra Neamț, str. Dragoș Vodă nr 142, P+1, aria desf 184 mp, teren 876 mp, garaj beton armat 21mp,toate utilitățile, acoperiș schimbat, termopan lemn stratificat, CT. Casa este locuibila, se poate vedea din stradă oricând. Preț 90 000 euro negociabil. Relatii la tel

481 EUR/m2 | 187 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere cu priveliște superbă
10
4

Apartament 3 camere cu priveliște superbă

Apartament 3 camere de vanzare, zona superbă cu priveliște spre munte. Apartamentul este decomandat și dispune o 1 bucatarie mare, 1 baie, 1 boxa generoasa în cadastru de 11 mp, balcon de 8 m liniari. Este spațios și însorit, renovat recent, detine loc de parcare și o debara pe casa scării. Se vinde ...

1163 EUR/m2 | 83 m2

1+Mai, Piatra Neamt, Neamt

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata  sau Nu.
4

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata sau Nu.

Vila in PIATRA NEAMT, cu 3 etaje , 6 dormitoare, 3 bai , 1 bucătărie, 1 living, mansarda si 4 spații utilitare , cu 2 centrale pe gaz care funcționează separat: 1 C.T pe etajul 2 unde sunt 3 dormitoare si 2 bai + hol si 1 CT pentru parter unde este 1 Dormitor, hol + casa scării si etaj 1 cu living , ...

567 EUR/m2 | 547 m2

Piatra Neamt, Neamt

apartament 2 camere Precista
5

apartament 2 camere Precista

apartament 2 camere zona Precista langa școala Nicu Albu ( Nr 10) 48 M2 etajul 3 , mobilat și utilat .

1438 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Oferta   Teren intravilan de vânzare
3
4

Oferta Teren intravilan de vânzare

Teren de vânzare 300 metri pătrați,în Piatra Neamț, zona Dărmănești, pe o stradă,în apropiere de Moara Gliga Toate utilitățile sunt la poartă .

300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan
10
5

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan centrală termică termopane ușă metalică parchet uși interioare noi faianță gresie mobilat etajul 4 cu pod ,parcare 60000 Euro

923 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietar - Maratei, Aleea Paltinilor
7
4

Proprietar - Maratei, Aleea Paltinilor

Proprietar vand apartament, in Maratei, Aleea Paltinilor Bloc curat, ingrijit. Apartamentul necesita renovare, suprafata 52.7 mp

904 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

vand schimb apartament 4 camere piatra neamt
6
5

vand schimb apartament 4 camere piatra neamt

Proprietar, vand schimb apartament decomandat 4 camere - design flexibil - în suprafață de 70mp, cu balcon închis cu termopan, situat în Piatra Neamț (cartier Darmanesti) la etajul 10 intr-un bloc cu 10 etaje, anvelopat și acoperit. Se oferă un spațiu de locuit cochet mobilat, recent renovat, optimizat ...

1077 EUR/m2 | 65 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament Precista
4
4

Apartament Precista

De vânzare apartament cu 2 camere, situat in cartierul Precista, strada Emil Costinescu in vecinătatea școlii nr.10, centre comerciale (Shopping City), piața Bistrita.Imobilul se află intr-un bloc construit in 1980, etaj 4 4, acoperit + pod, boxă, tâmplărie termopan, izolat exterior. Necesită moder ...

929 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa - Alexandru cel Bun
8
5

Casa - Alexandru cel Bun

Casă edificată în anul 2017 pe un teren 1060mp, livada pe rod, terasa de vita de vie, cos de baschet, 2 porti mari cu uși automate, lemne ptr centrala și șemineu peste 25m3, casa este structurata asta: subsol, demisol - 2 încăperi- crama rafturi si cos de fum și camera centralei, centrala pe lemne, plan ...

650 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea