Promovat
Apartament 2 camere, parter, Piata Maratei
6

Apartament 2 camere, parter, Piata Maratei

Apartament de 2 camere decomandat in suprafata utila de 53 mp, cu balcon mic de 2 mp, este situat la parter in zona Pietei Maratei. Este izolat exterior, are jaluzele exterioare, se vinde mobilat si utilat daca se doreste. Detine tamplarie termopan, CT marca Motan, gresie si faianta in baie si bucatarie. Alte ...

1085 EUR/m2 | 53 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere semidecomandat, etaj 6, Maratei Piatra Neamt
8

Apartament de 4 camere semidecomandat cu 2 bai situat la etajul 6 la bloc cu lift, in zona Spitalului - Piatra Neamt. Are suprafata utila de 81 mp din care 77 mp apartamentul si 4 m balconul. Detine boxa intabulata cu acces facil in suprafata de 7 mp. Apartamentul este izolat exterior si este situat ...

926 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
2

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa zona 1 MAI, 223 utili P+1+M, 663 m teren – MERITA VAZUTA!
12

Consultati oferta noastra detaliata pe www.etalon-imobiliare.ro Casa P+1+M 223 m utili, situata in Piatra Neamt, zona 1 MAI, teren 660 mp. Imobilul este construit din caramida, pe fundatie din beton armat, acoperit cu tabla tip Lindab, tamplarie din termopan, izolatie exterioara, suprafata utila de ...

874 EUR/m2 | 223 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vanzare
10
1

casa de vanzare

casa cu etaj zona 1 mai (spate mall galeria),suprafata utila 240mp,plus cutra si foisor 440mp.pentru mai multe detalii ma gasiti la nr de tel .pretul este negociabil

792 EUR/m2 | 240 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren arabil
6
3

Teren arabil

Teren intravilan,com.urecheni,sat ingaresti,in spatele bisericii,2100 mp

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere ,ETAJ 2–zona Asirom
12
2

Apartament 2 camere ,ETAJ 2–zona Asirom

✨ Obiectiv Imobiliare vă prezintă un apartament ideal pentru locuit sau investiție, situat semicentral – zona Asirom, cartier Maratei 1! ✨ Dacă îți dorești o locuință într-o zonă liniștită, cu vecini de calitate și acces rapid către toate punctele de interes ale orașului, acest apartament este alegerea ...

1277 EUR/m2 | 47 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând apartament Piatra Neamț
6
7

Vând apartament Piatra Neamț

Vând apartament 2 camera etaj 1 oraș Piatra Neamț, zona alimentara 28 Maratei, anvelopat, termopane, centrala. Preț negociabil 50.000 euro

1042 EUR/m2 | 48 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere - zona Piata Maratei
15
7

Apartament 2 camere - zona Piata Maratei

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, pe strada Progresului, Piatra Neamț. Detalii: Suprafață utilă: 40,3 mp Centrală proprie Izolație termică interior și exterior Rulouri exterioare Geamuri termopan Instalații electrice recent schimbate Mobilat ...

1117 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere/2 balcoane 79 MP ALL INCLUSIVE  Zona Orion
17
6

Apartament 3 camere/2 balcoane 79 MP ALL INCLUSIVE Zona Orion

De vânzare: Apartament 3 camere – Str. Aurorei Se oferă spre vânzare un apartament spațios, decomandat, situat la etajul 4 al unui bloc de 4 nivele, acoperit responsabil cu pod de bună calitate. ✔ Suprafață utilă: 70 mp ✔ Balcoane: 2 balcoane mari (peste 9 mp) ✔ Compartimentare: Hol foarte spațios ✔ ...

987 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsonieră
1
9

Garsonieră

Garsonieră de vânzare preț 26mii mobilată complet și 23mii nemobilată ori schimb cu apartament cu 2 camere plus diferența.

1130 EUR/m2 | 23 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere – Dărmănești K-uri | 59 MP
13
4

Apartament 2 camere – Dărmănești K-uri | 59 MP

Etaj: 6/10 Suprafață: 59 MP Orientare: sud-est Semidecomandat, cu posibilitate de transformare în decomandat Cameră de zi: 18 MP Bucătărie și baie spațioase, mobilate și utilate complet Renovat complet în 2016 Instalații electrice și termice schimbate Imobil izolat exterior și interior Boxă inclusă Ideal ...

1096 EUR/m2 | 59 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere – Zona Dărmănești
17
2

Apartament 2 camere – Zona Dărmănești

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament renovat, cu 2 camere semidecomandat, situat în Piatra Neamț, pe strada Constantin Matase, la etajul 3. Suprafață utilă (cu balcon): 39,70 mp Suprafață construită: 46,30 mp Dotări: centrală proprie, instalații termice schimbate, geamuri și balcon ...

1462 EUR/m2 | 38 m2

Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilata si utilata
2
1

Precista-parter-mobilata si utilata

Oferim spre vanzare apartament cu o camera situat in Precista-zona City Mall, parter,mobilat si utilat,suaprafata 42 mp, uscator. Pret:47000 eur tel :0740707697

1119 EUR/m2 | 42 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere  Etaj 2 Bloc NOU
12
1

Apartament 2 camere Etaj 2 Bloc NOU

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Fermelor, la etajul 2, în Piatra Neamț. Caracteristici principale: Suprafață utilă totală: 68,9 mp Balcon generos: 9 mp Orientare sudică – lumină naturală pe tot parcursul zilei Bloc modern (2021), curat ...

1350 EUR/m2 | 69 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Apartament 2 camere ,Ratuc dec.bloc 1989
10
7

Apartament 2 camere ,Ratuc dec.bloc 1989

Va rugam sa cititi tot anuntul inainte de a contacta agentia. DE VÂNZARE : APARTAMENT 2 CAMERE OROION DARMANESTI 57 MP.bloc 1989--50.000 Darmanesti -Proximitate Orion-Ratuc Ap.2 camere bloc 1989 Centrala termica termopane g+f usa metalica Însorit decomandat et.4Acoperit cu Pod. LIBER ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Casa renovată cu centrală termica Gara Veche
9
5

Casa renovată cu centrală termica Gara Veche

E VINDE CASA RENOVATA Gara Veche -90.000 **Casă din cărămidă, 2 camere, toate utilitățile 80 mp utili, teren 250 mp** **Locație excelentă ideală pentru locuit permanent sau investiție** Casă solidă din cărămidă, confortabilă și bine întreținută Suprafață utilă: **80 mp** Compartimentare practică: ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Gara%25252bVeche, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 Camere A-uri Traian et.4Ac
8
9

Apartament 3 Camere A-uri Traian et.4Ac

Vă Rugăm Pentru cine nu prezintă interes treceți peste anunț! Scutind timpul pierdut și discuțiile inutile!Vă mulțumim anticipat! Apartament 3 camere de vânzare Central, B-dul Traian **Locație excelentă Central, Bulevardul Traian** Apartament cu 3 camere situat în Piatra Neamț, pe Bulevardul ...

1060 EUR/m2 | 84 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Duplex 4 camere  et.1 Central
9
10

Duplex 4 camere et.1 Central

Vă rugăm să citiți tot anunțul înainte de a contacta agenția.Vă mulțumim. Ap.4 camere,Duplex,et.1+mezanin(parter inalt),central,100 mp.2 bai,3 balcoane,centrala termica,termopane,g,f,parchet.Tamplarie int.din Termopan NU NECESITA NICI O INVESTITIE,parcare. Habitație 2 luni

950 EUR/m2 | 100 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Oferta unica in Piatra Neamt ! Casa si teren zona centrala , strada Castanilor
20
1

Casă P+M de vânzare – ofertă unică! Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o casă P+M, cu o amprentă la sol de 170 mp, situată in Piatra Neamt , strada Castanilor pe un teren în suprafață de 600 mp. Locuința a fost construită în anul 1969 și renovată în 2004. Construcția este realizată din cărămidă, ...

909 EUR/m2 | 220 m2

Piatra Neamt, Neamt

926 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere/2 balcoane, parter inalt, Zona Bloc 40 Darmanesti
5

Apartament de 3 camere semidecomandat cu 1 baie, situat la parter inalt in zona Blocului 40 din Darmanesti. Are suprafata utila de 72 mp, din care 65 mp apartamentul + 2 balcoane a cate 3,5 mp fiecare. Are CT, termopane, gresie, faianta, parchet, usa metalica, este izolat exterior, baia are geam de aerisire. ...

826 EUR/m2 | 72 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere – Precista - Scoala Nr.4
17

Apartament 2 camere – Precista - Scoala Nr.4

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 nivele, amplasat pe Bulevardul Decebal, în municipiul Piatra-Neamț. Suprafață utilă totală: 54,03 mp Suprafață balcon: 3,62 mp ☀️ Orientare: Sud Apartamentul dispune de: centrală ...

1259 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament, 2 camere decomandat, Darmanesti, 54 000 Euro
11

Apartament, 2 camere decomandat, Darmanesti, 54 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Tic-Tac, cartier Dărmănești. Locuința are o suprafață totala de 47 mp și o suprafață construită de 49 mp, fiind amplasată la etajul 4 al unui imobil acoperit cu pod, ceea ce oferă un plus de protecție și confort termic. Apartamentul ...

1149 EUR/m2 | 47 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea