Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Calea Romanului Darmanesti
6

Apartament 3 camere decomandat, Calea Romanului Darmanesti

Apartament 3 camere decomandat cu 2 bai, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje din anul 1978. Are suprafata utila de 68 mp plus balcon de 6 ml. Este pozitionat pe nord-sud, izolat exterior, are loc de parcare si boxa de 12 mp. CT este noua instalata in urma cu 2 luni, are termopane la toate geamurile, ...

1169 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spatiu comercial centru, renovat
12

Spatiu comercial centru, renovat

OBIECTIV IMOBILIARE vă propune spre vânzare un spațiu comercial situat în zona centrală, pe Bulevardul Dacia. Suprafață construită: 31,16 mp Spațiul a fost renovat complet în anul 2025, inclusiv instalația electrică Dispune de loc de parcare Datorită poziționării și costurilor reduse, proprietatea ...

2477 EUR/m2 | 25 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
2

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartamente 1 camera - cartier Tei , mansarda - mobilat si utilat
9

De vânzare – Apartament 1 cameră, Cartier Tei (bloc nou) Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Tei, într-un bloc nou – ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 36,86 mp Compartimentare: living bucătărie baie hol logie ✨ Se vinde ...

1415 EUR/m2 | 39 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere A-uri Traian et.4Ac
8
9

Apartament 3 Camere A-uri Traian et.4Ac

Vă Rugăm Pentru cine nu prezintă interes treceți peste anunț! Scutind timpul pierdut și discuțiile inutile!Vă mulțumim anticipat! Apartament 3 camere de vânzare Central, B-dul Traian **Locație excelentă Central, Bulevardul Traian** Apartament cu 3 camere situat în Piatra Neamț, pe Bulevardul ...

1060 EUR/m2 | 84 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Duplex 4 camere  et.1 Central
9
10

Duplex 4 camere et.1 Central

Vă rugăm să citiți tot anunțul înainte de a contacta agenția.Vă mulțumim. Ap.4 camere,Duplex,et.1+mezanin(parter inalt),central,100 mp.2 bai,3 balcoane,centrala termica,termopane,g,f,parchet.Tamplarie int.din Termopan NU NECESITA NICI O INVESTITIE,parcare. Habitație 2 luni

950 EUR/m2 | 100 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Oferta unica in Piatra Neamt ! Casa si teren zona centrala , strada Castanilor
20
1

Casă P+M de vânzare – ofertă unică! Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o casă P+M, cu o amprentă la sol de 170 mp, situată in Piatra Neamt , strada Castanilor pe un teren în suprafață de 600 mp. Locuința a fost construită în anul 1969 și renovată în 2004. Construcția este realizată din cărămidă, ...

909 EUR/m2 | 220 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere semidecomandat, etaj 6, Maratei Piatra Neamt
8

Apartament de 4 camere semidecomandat cu 2 bai situat la etajul 6 la bloc cu lift, in zona Spitalului - Piatra Neamt. Are suprafata utila de 81 mp din care 77 mp apartamentul si 4 m balconul. Detine boxa intabulata cu acces facil in suprafata de 7 mp. Apartamentul este izolat exterior si este situat ...

926 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere/2 balcoane, parter inalt, Zona Bloc 40 Darmanesti
5

Apartament de 3 camere semidecomandat cu 1 baie, situat la parter inalt in zona Blocului 40 din Darmanesti. Are suprafata utila de 72 mp, din care 65 mp apartamentul + 2 balcoane a cate 3,5 mp fiecare. Are CT, termopane, gresie, faianta, parchet, usa metalica, este izolat exterior, baia are geam de aerisire. ...

826 EUR/m2 | 72 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere – Precista - Scoala Nr.4
17

Apartament 2 camere – Precista - Scoala Nr.4

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 nivele, amplasat pe Bulevardul Decebal, în municipiul Piatra-Neamț. Suprafață utilă totală: 54,03 mp Suprafață balcon: 3,62 mp ☀️ Orientare: Sud Apartamentul dispune de: centrală ...

1259 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament, 2 camere decomandat, Darmanesti, 54 000 Euro
11

Apartament, 2 camere decomandat, Darmanesti, 54 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Tic-Tac, cartier Dărmănești. Locuința are o suprafață totala de 47 mp și o suprafață construită de 49 mp, fiind amplasată la etajul 4 al unui imobil acoperit cu pod, ceea ce oferă un plus de protecție și confort termic. Apartamentul ...

1149 EUR/m2 | 47 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Vând apartament 2camere ultracentral
10
1

Vând apartament 2camere ultracentral

Apartamentul este situat la etajul 5 din 8,este dotat cu centrala termica de apartament,renovat,instalație electrica din cupru cu circuite separate schimbata în totalitate,parchet lemn masiv din bambus,termopane la tot apartamentul ,balconul închis cu termopan cu sticla pana jos,instalația termica schimbata,gresie ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Loturi de teren de minim 1000mp in comuna Alexandru cel Bun,pe malul lacului Batca Doamnei
7
24

Loturi de teren de minim 1000mp in comuna Alexandru cel Bun,pe malul lacului Batca Doamnei si pe malul Bistritei. Terenul este incadrat intravilan pentru constructii.Pretul este de 14,12 si 10 euro mp+tva.In anumite conditii se poate accepta si plata in rate

Piatra Neamt, Neamt

2 cam, decomandat, Str. Progresului 56500 Eur
13
2

2 cam, decomandat, Str. Progresului 56500 Eur

Ap 2 cam, decomandat, Str. Progresului, zona Alimentară 28. Apartamentul are suprafață construită de 54,5 mp și utilă 51 mp , este poziționat către S și se află amplasat la etajul 4 ( acoperit cu pod) . Este prevăzut cu centrala termica proprie și geamuri termopan. Apartamentul se vinde utilat și mobilat ...

1108 EUR/m2 | 51 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Sp. Comercial, Central, PRET PROMO 95 000 EUR, REDUS DE LA 99 000 EUR
10
1

Spatiu comercial, pozitionat central, in spatele magazinului Unic. Are 71 mp utili + o boxa de 12,6 mp amenajata si incalzita ( caloriferele din boxa sunt conectate la centrala spatiului), chiuveta cu apa calda, rece, etc. Spatiul are 3 camere + zona de receptie si 2 grupuri sanitare. Este prevăzut cu ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament Ultracentral, Euroconfort, 280mp, 355000 EUR 0% COMISION
20
1

Situat la etajul 7 9, pe Bd Dacia, acest apartament spatios imbina luxul modern cu privelisti spectaculoase asupra muntilor si centrului orasului. Compartimentare: Living+dining open space 75 mp Dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing Dormitor secundar cu baie dedicata Bucatarie separata complet ...

1268 EUR/m2 | 280 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ansamblu imobiliar mixt   oportunitate excelentă de investiție în Piatra Neamț
3
2

Ansamblu imobiliar mixt oportunitate excelentă de investiție în Piatra Neamț

Ansamblu imobiliar mixt oportunitate excelentă de investiție în Piatra Neamț Locație premium: Str. Mihai Stamatin nr. 1, Piatra Neamț Suprafață teren: 17.000 mp Tip proiect: Ansamblu mixt comercial & rezidențial Detalii proiect: Un proiect modern și echilibrat, cu funcțiuni comerciale și rezidențiale, ...

160 EUR/m2 | 17,000 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere / 2 bai/ ETAJ 2 / 79 mp / constructie 1990
20
1

Apartament 3 camere – Dărmănești (zona OMV), confort și liniște! Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Piatra Neamț, în zona de construcții noi a cartierului Dărmănești – o locație apreciată pentru liniște, acces facil și lipsa traficului intens. ✨ Caracteristici principale: ✔ ...

1138 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
 MCD Expert Imobiliare   Vânzare teren agricol, Zona Izvoare
7
1

MCD Expert Imobiliare Vânzare teren agricol, Zona Izvoare

MCD Expert Imobiliare Vânzare teren agricol, Zona Izvoare Se oferă spre vânzare un teren agricol cu suprafața de 28.500 mp, situat într-o zonă de mare potențial. Caracteristici: Suprafață totală: 28.500 mp Preț atractiv: 4 euro mp Teren perfect drept, ideal pentru exploatare agricolă Acces ...

28,500 m2

Piatra Neamt, Neamt