Promovat
Apartament 4 camere, decomandat, 65 mp, Calea Romanului - Rate
14
1

Apartament 4 camere decomandate, etaj 9 din 10, cu loc de depozitare intr-un pod refacut cu tigla Lindab. Apartamentul este intretinut si are toate utilitatile in conformitate pentru utilizarea lor. Detine CT, calorifere, parchet si termopane partial. Mai are loc de parcare si este pozitionat pe soare ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa si 107 mp teren,cu beci si loc parcare, zona Centru- Piatra Neamt
14
31

CASĂ ȘI 107 MP TEREN, CU BECI SI LOC DE PARCARE, ZONA CENTRU, PIATRA NEAMȚ, 60.000 EURO Oferim spre achiziționare un imobil compus din suprafața de 107 mp teren, pe care sunt edificate două construcții, C1 și C2. C1- cu suprafața de 37 mp, construită din chirpici, pe fundații din beton, acoperită ...

857 EUR/m2 | 70 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera cu balcon zona Scola Nr.4-Precista- RENOVATA/MOBILATA/UTILATA
9
4

✨ Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră cochetă, situată în cartierul Precista, la etajul 4 al unui bloc izolat termic si coperit. Compartimentare: semidecomandată - 29 mp BLOC de apartamente Dotări: ✔️ Mobilată și utilată complet – gata de mutat ✔️ Instalații electrice și termice ...

1448 EUR/m2 | 29 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa noua, moderna tip duplex la alb cheie si teren 250 mp, in cartier exclusivist Piatra Neamt
16
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ NOUA, MODERNĂ TIP DUPLEX LA ALB LA CHEIE ȘI TEREN 250 MP, ÎN CARTIER EXCLUSIVIST MUN. PIATRA NEAMȚ - DE LA 157.000 EURO Dacă vreți să trăiți cu sentimentul că vă aflați cu adevărat ACASĂ, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, situată în intravilanul ...

1154 EUR/m2 | 136 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere- Darmanesti/ Etaj 2
17
2

Apartament 3 camere- Darmanesti/ Etaj 2

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, situat la etajul 2 al unui imobil în cartierul Dărmănești. Caracteristici tehnice: Suprafață utilă totală (inclusiv balcon): 53,10 mp Etaj: 2 Compartimentare: semidecomandat Încălzire: centrală termică proprie Izolație ...

1351 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

apartament 2 camere decomandat centru piatra neamt
5

apartament 2 camere decomandat centru piatra neamt

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat centru lux mobilat si utilat complet. insorit cu centrala si aer conditionat. etajul 1 din 2 nivele. 79 000 mii euro negociabil la fata locului. va astept la vizionare

1756 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera mobilata etaj 1 Maratei
6
9

Garsoniera mobilata etaj 1 Maratei

Proprietar, vând garsoniera mobilata, luminoasă, situată pe mijloc la etajul 1 in Măratei pe Str. Progresului, bl. 126 Liberă, se vinde cu tot se vede in poze, cheia se predă in momentul vânzării Îmbunătățiri și dotări : * Centrala termica * Geam termopan cu deschidere dublă și plasă anti insecte * ...

917 EUR/m2 | 24 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 2 Cam Precista 54mp etaj 2 decomandat centrala termopan
9
3

Ap 2 Cam Precista 54mp etaj 2 decomandat centrala termopan

Apartamentul se afla intr-o zona foarte buna si linistita din apropiere de Biserica noua si Carrefour, la etal 2 al unui bloc relativ nou din 1982 din beton armat , este decomandat , are 50mp utili plus 4mp balconul , are si boxa mare, camerele sint foarte mari bucataria este mare incit încape o canapea ...

1150 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
2 cam, decomandat, la S-uri, B-dul Traian, 47.000 eur
7
10

2 cam, decomandat, la S-uri, B-dul Traian, 47.000 eur

Apartament cu 2 camere, decomandat, în suprafață construită de 52 mp și utilă de 45 mp, situat pe B-dul Traian, la S-uri, cu o priveliște deosebită. Apartamentul este situat la etajul 4 (bloc acoperit) și este prevăzut cu CT și geamuri termopan (parțial). Preț 47.000 euro. Mai multe informații la numărul ...

1044 EUR/m2 | 45 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Ap o camera,la cheie,darmanesti,lidl,40mp,
8
1

Ap o camera,la cheie,darmanesti,lidl,40mp,

Apartament decomandat situat într-o zonă liniștită, lângă Lidl Dărmănești, într-un bloc din beton armat construit în 1980, fără risc seismic. Complet renovat și mobilat la cheie, cu hol mare și bucătărie open-space. Are cameră foarte mare, baie spațioasă cu geam pentru aerisire naturală, centrală termică, ...

1013 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere de vânzare – Cartier Dărmănești, Piatra Neamț
6
3

Obiectiv Imobiliare oferă spre vânzare un apartament 2 camere semidecomandat, cu o suprafață utilă de 45 mp, situat la etajul 4/4, pe Aleea Garofiței, cartier Dărmănești. Detalii tehnice: Bloc acoperit, izolat termic Geamuri termopan, orientare vest Centrală termică proprie Utilități: curent, apă, gaz, ...

978 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere Dărmănești-Dispensar comasat
7
2

Apartament 2 camere Dărmănești-Dispensar comasat

Vând apartament 2 camere utilat si mobilat , etaj 4 cu pod proprietate personală, zona Dărmănești, lângă dispensarul comasat. Apartamentul este reabilitat termic, are centrală termica, uși schimbate, termopane, baie cu aerisire naturală.

896 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
700 m teren extravilan- 1 hectar arabil la sosea Dobreni-Caciulesti
2
2

Vad teren: 700 de metri cu deschidere la sosea, extravilan in imediata proximitate a comunei Dobreni cu legatura la drumurile care duc catre TG Neamt-Iasi ori granita prin infrastructura nationala si catre Bacau-Roman- Bucuresti-Brasov..depinde unde aveti deplasare. - 1hectar (10.000 mp) 10 euro mp. ...

700 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând parter vila ultracentral Piatra Neamt
10
2

Vând parter vila ultracentral Piatra Neamt

Se vinde un apartament cu trei camere, bucătărie și baie,in suprafață de 100 mp,, decomandat, recent renovat și mobilat, situat ultracentral, pe strada Stefan cel Mare, in zona fostului parc zoo, la parterul unei case cu etaj, dar cu intrare separata. Prețul este de 165000 euro și include, doua terase ...

1650 EUR/m2 | 100 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, 60 mp, semidecomandat, etaj 3   Piatra Neamț, str. Nicolae Iorga nr. 42, bl. 18
10

Apartament 3 camere, 60 mp, semidecomandat, etaj 3 Piatra Neamț, str. Nicolae Iorga nr. 42, bl. 18

Locuința are o suprafață de 60 mp și este compartimentată semidecomandat, fiind compusă din: -3 camere -bucătărie -baie -hol -balcon Apartamentul este ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind amplasat într-o zonă accesibilă, cu facilități în apropiere. Imobilul este disponibil ...

1000 EUR/m2 | 60 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Casa de vanzare Vaduri cu teren
5
25

Casa de vanzare Vaduri cu teren

Vand casa cu teren suprafata 3300m2. Casa este semifinisata Casa se afla la Vaduri comuna Alexandru cel Bun

1300 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsonieră de vânzare   Piatra Neamț | Etaj 3 | 28.000
8
4

Garsonieră de vânzare Piatra Neamț | Etaj 3 | 28.000

Agenția Imobiliară Next Home vă propune spre achiziționare o garsoniera o garsonieră situată la etajul 3, într-un bloc îngrijit din municipiul Piatra Neamț ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură în vederea închirierii. Cartier Dărmănești, strada Grigore Ureche Etaj intermediar ...

903 EUR/m2 | 31 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere Centru - Piatra Neamt , ETAJ 3
10
7

Apartament 2 camere Centru - Piatra Neamt , ETAJ 3

✨ Apartament cu 2 camere în inima orașului! ✨ Obiectiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a cumpăra un apartament decomandat, situat în centrul orașului, în zona cu blocuri construite după 1980. Poziție ideală – aproape de toate punctele de interes din oraș! La etajul 3 dintr-un bloc de 4 nivele ...